GRAFICUL GĂRZILOR
PE LUNA  OCTOMBRIE   2017
Data Medicală I+II Cardiologie Laborator Oftalmo-
logie
O.R.L. U.P.U. Radiol.+
tomograf
Ped.I+II Obstr.+
nou n.
A.T.I. Ortopedie Chirurgie si ortopedie pediatrică Chirurgie I+II+III Neuro-
chirurgie
Neurologie Chirurgie plastică
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Olteanu C. Drăcea O. Găman A. State Osman I. Croitoru F. Popescu G Moisă L. Tudorache Vīlcea A.-T1 Adam D. Kamel J. Mărgăritescu Gavrilă D. Neacă Ileana Popa
  Mătuşoiu G. Preduţ   Fărcăşanu Potircă E. Geormăneanu  Săulescu Iordache V. Zorilă Pătru A.-T2 Ciuvăţ V. Udriţă I. Pătraşcu     Corāci
  Vaşcu D. Rocşoreanu     Tufişi M. Bojin L.   Văduva M. Ceauşescu Popa A.-A1     Belivacă     Pourgaafshan
  Voiculescu           Moisă A. Toma Enache M.-A2     Preda D.     Ilinoiu
              Oprea C. Docea Brīnzan            
              Stan B. Neguleţ            
              Berceanu C.   Badea            
                Stăicuş O.              
2 Kamal A. Mustafa R. Ţene G. Moraru Dina M. Stoican A. Piele Suzana Maria V. Brăila M. Beşliu C.-T1 Ianoşek Tedi Cārstoiu E. Dina Şt. Cameniţă A. Simionescu A. Gheorghe
  Popescu S. Vasilica, Bece   Tatu Enache I. Stănculescu D. Albulescu  Militaru M. Brăila A. Mititelu D.-T2 Petcu C. Vasile L.     Dincă
    Calborean       Costea M.   Stancu P. Şerban Iordache V.-A1     Gugilă, Sterie      
                Hasan H. Cīrstea Călina N.-A2     Ionică, Andrei      
                    Nedelea            
                    Marinaş            
                    Lilea            
                  Badi Paula              
3 Tudor M. Ungureanu A. Bălăşoiu M. Diaconeasa Boborelu G. Antonie S. Lăzărescu Şt. Popescu O. Pană Forţan M.-T1 Anuşca D. Stoica A. Calotă F. Vasilovici R. Enache C. Georgescu
  Ungureanu L. Marica   Iordache Mitrache C. Murgan O. Roşu Andreea Epīngeac M. Coşăreanu Belu D.-T2 Mureşan Filip Dumitru L. Mogoantă S.     Panduru
    Deliu   Popa Mocan G. Dăbuleanu V.   Pătru D. Mofleanu Boştină C.-A1   Fruntelată R.        
    Văduvescu           Niculescu A. Pcela Dunoiu C.-A2            
                Petrescu I. Docea Hădăreanu            
                    Obretin            
                    Neguleţ            
                  Sīrbu M.              
4 Iordache S. Moise G. Luca C. Sejnjanovici Ciolofan S. Mustafa D. Tănasie Vasile. Dop Dalia Handabureac Handabureac-T1 Mărcuşanu V. Sabetay C. Mărgăritescu Gavrilă D. Botezat M. Anghel
  Cristea C. Buşe   Olaru A. Enache M. Şerban C. Stoican Decebal Tudor R. Niţulescu Beşliu C.-T2 Oprea Sorin Purcaru O. Pătraşcu     Iancu
    Geamănu     Milcu R. Bouleanu A.   Coşoveanu S. Drăguţ Medregoniu-A1     Belivacă     Tīrcob
    Pascu             Pirnoiu Diaconu M.-A2     Ştefescu      
                    Armega     Manea      
                    Gusatu            
                  Gheonea M. Marinaş            
5 Tudoraşcu D. Toader D. Avramescu C. Nicolcescu Cioroianu L. Rotaru L. Ciobanu Doina Crăiţan M. Neamţu Drăgoescu-T1 Melinte R. Zavate A. Ruxanda A. Mărgăritescu O. Vochescu G. Popa
  Neaţă R. Farhangee   Preoteasa Grecu A. Stancu L. Piele Suzana Dobrotescu L. Marinaş Stăculescu-T2 Bălă Marius Hourani T. Mănescu P.     Corāci
  Minune D. Tārtea     Mozac C. Carlaonţ L.   Piciu D. Chiriţă Angheloiu O.-A1   Petrovici I. Mărgărit, Gugilă     Pourgaafshan
  Botoagă R. Pavel D.           Ilinca S. Miescu Pană L.-A2     Andrei, Ionică     Ilinoiu
  Jilavu R.               Dobre, Ghiţă Obretin            
  Cārstov D.                 Iovan            
                  Popa C. Brutaru            
6 Mărginean C. Cojocaru C. Ţene G. Mănescu Mogoantă C. Giubelan A. Oprea Bogdan Puiu I. Brăila M. Popescu M.-T1 Ghivercea V. Purcaru I. Paşalega M. Vasilovici R. Popescu M. Anghel
  Catană A. Vasilica   Micu Dejab R. Popa A. Bobia Violeta Preda N. Brăila A. Diaconu M.-T2 Nuţă M. Deliu A. Dincă D.     Iancu
  Popescu S. Obretin     Hourani A. Ispăşoiu I.   Singer C. Dīră, Voicu Grecescu D.-A1           Tīrcob
  Vlădaia M. Pavel L.               Dunoiu C.-A2            
                    Brānzan            
                    Neguleţ            
                  Sīrbu M. Ţolea            
7 Olteanu C. Tudoraşcu P. Avramescu C. Preda Ioniţă E. Rotaru L. Alexiu Carmen Marinău L. Neamţu Mitricună M.-T1 Didu Sorin Cārstoiu E. Bratiloveanu Pătruleasa C. Neacă Ileana Georgescu
  Mătuşoiu G. Vīlceanu   Sejnjanovici Gheorghe E. Macovei A. Albulescu  Stancu P. Tica O. Novac M.-T2 Măcărău Şt. Petcu C. Rāmboiu     Panduru
  Pălărie B. Constantin       Costea M.   Hasan H. Dobre, Ghiţă Popa A.-A1     A-Tomei      
  Popa D. Mīndrilă               Angheloiu O.-A2     Săninoiu      
                    Marinaş            
                    Gusatu            
                  Popa C. Iovan            
8 Kamal A. Crăciun A. Bălăşoiu M. Puianu Osman G. Dincă V. Lăzărescu Şt. Stoian F. Brăila M. Popescu M.-T1 Boborelu C. Stoica A. Pogoran N. Vasilovici R. Enache C. Anghel
  Litra A. Geamănu   Vārtopeanu Anghel M. Stănculescu D. Bondari S. Necula M. Brăila A. Mititelu D.-T2 Burcheci B. Dumitru L. Pīrşcoveanu     Iancu
    Iancu   Nicolcescu M. Ionescu B. Nichifor L.   Cioi M. Drăguţ, Voicu Iordache V.-A1   Fruntelată R. Udrea     Tīrcob
    Diaconu           Petrescu I.   Călina N.-A2     Cruceru, Duţă      
                    Lilea, Stroe            
                  Gheonea M. Hădăreanu            
9 Tudor M. Traşcă P. Luca C. Moraru Osman I. Rotaru L. Popescu G Dop Dalia Pană Beşliu C.-T1 Mercuţ C. Kamel J. Meşină C. Cameniţă A. Simionescu A. Mercuţ
  Olaru B. Deliu   Popa Potircă E. Murgan O. Tănasie Vasile Tudor R. Anghel Forţan M.-T2 Marinoiu M. Udriţă I. Dumitrescu Th.     Pārvănescu
    Bece   Flueran Tufişi M. Giubelan A.   Dincă A. Mofleanu Boştină C.-A1            
    Preda G.       Bazăverde L.     Pcela Enache M.-A2            
                    Brānzan            
                    Neguleţ            
                    Mierlă            
                  Coletă E.              
10 Genunche A. Ungureanu A. Iliescu G. State Mogoantă C. Antonie S. Huţanu Emilia Stepan D. Ebāncă Vīlcea A.-T1 Arsene M. Scarlat A. Cārţu Gavrilă D. Pătru L. Ciurea
  Mitroi A. Marica   Cristescu Dejab R. Popa A. Săulescu Moisă A. Ciurea Pătru A.-T2 Mogoş A. Baldovin Georgescu     Vintilă
  Ionescu A. Obretin     Hourani A. Şerban C.   Stan B. Cīrstea Popa A.-A1   Marin R. Gogănău     Nica
  Petrova M. Văduvescu           Oprea C. Şerban Călina N.-A2     Manea      
  Dumbravă D.               Iordache Ungheanu     Mucenic      
  Surugiu R.                 Brutaru            
  Coman I.               Badi Paula Dănilă            
11 Pădureanu V. Popescu M. Ţene G. Sejnjanovici Ciolofan S. Croitoru F. Enache R. Pintilie E. Căpitănescu Diaconu M.-T1 Căpitănescu B. Purcaru I. Ruxanda A. Cameniţă A. Popescu M. Georgescu
  Catană A. Ionică   Iordache Enache M. Geormăneanu  Bondari S. Dricu C. Zorilă Belu D.-T2 Ţenovici M. Deliu A. Vasile L.     Panduru
  Sava D. Oprian   Flueran Milcu R. Ivan C.   Văduva M. Tănasie Angheloiu O.-A1     Gugilă      
    Stoianovici           Oancea G. Miescu, Stanciu Pană L.-A2     Mărgărit      
    Pavel           Stănescu C. Ghiţă Gādea      Ionică      
                    Ţolea            
                  Gheonea M. Obretin            
12 Tudoraşcu D. Tudoraşcu P. Avramescu C. Davidescu Căpitănescu A. Antonie S. Piele Suzana Marinău L. Popa-Ingineru Mitricună M.-T1 Poenaru F. Cārstoiu E. Cheie M. Pătruleasa C. Simionescu A. Anghel
  Neaţă R. Paraschiv   Borcan Turcu A. Bazăverde L. Roşu Andreea Dincă A. Ciurea Forţan M.-T2   Petcu C. Mirea C.     Iancu
  Minune D. Vīlceanu   Tatu Luca A. Macovei A.     Dīră, Pirnoiu Grecescu-A1           Tīrcob
  Botoagă R. Pavel L.               Dunoiu C.-A2            
  Jilavu R.                 Stroe            
  Cārstov D.                 Nedelea            
                    Armega            
                  Popa C.              
13 Olteanu C. Goanţă E. Luca C. Bălăşoiu Boborelu G. Dincă V. Hertzog Dan Moroşanu A. Neamţu  Vīlcea A.-T1 Tufă Daniel Scarlat A. Săndulescu Mărgăritescu O. Iovănescu D. Gheorghe
  Mătuşoiu G. Ungureanu   Nicolcescu M. Mitrache C. Stănculescu D. Albulescu  Moisă A. Anghel Pătru A.-T2 Ţenovici M. Baldovin Vilcea     Dincă
    Tārtea     Mocan G. Vasile V.   Stan B. Chiriţă Beşliu C.-A1   Marin R. Tudorache       
    Cīrstea           Oprea C. Dobre, Docea Novac M.-A2     Miloş      
                    Prunaru, Guşatu     Preda      
                  Badi Paula Marinaş            
14 Kamal A. Drăcea O. Bălăşoiu M. Mănescu Anghelina F. Guţă C. Huţanu E. Crăiţan M. Handabureac Handabureac-T1 Grecu Dan Ciobanu O. Munteanu M. Vasilovici R. Enache C. Mercuţ
  Viaşu A. Preduţ   Ghizdăvescu Afrem L. Dăbuleanu V. Bobia Violeta Dobrotescu L. Ebāncă Mititelu D.-T2 Diţă R. Cănuţ D. Munteanu A.      
    Rocşoreanu     Bogdan C. Şerban C.   Piciu D. Cīrstea, Şerban Iordache V.-A1     Udrea, Duţă      
    Voiculescu     Lupulescu P.       Iordache, Drăguţ Boştină C.-A2     Ionică      
                    Ungheanu            
                    Badea            
                  Sīrbu M. Hădăreanu            
15 Tudor M. Cojocaru C. Avramescu C. Marinescu Cioroianu L. Ispăşoiu I. Ciobanu D. Stepan D. Pană Drăgoescu-T1 Ianoşek Tedi Scarlat A. Moraru E. Mărgăritescu O. Popescu M. Obeidat
  Drīgnei R. Farhangee   Vārtopeanu Grecu A. Stancu L. Albulescu  Coşoveanu S. Sīrbu Stănculescu-T2   Baldovin Dincă D.     Dincă
    Fărcăşanu     Mozac C. Chelaru R.     Mofleanu Beşliu C.-A1   Marin R.        
    Mīndrilă             Pcela Dunoiu C.-A2            
                    Obretin            
                    Dănilă            
                  Popa C. Prunaru            
16 Săndulescu L. Moise G. Găman A. Moraru Mogoantă C. Dincă V. Alexiu C. Stoian F. Popa-Ingineru Popescu M.-T1 Niculescu D. Sabetay C. Săndulescu Cameniţă A. Neacă Ileana Mercuţ
  Jianu M. Buşe, Marica   Olaru A. Dejab R. Ivan C. Piele Suzana Necula M. Ciurea, Dīră Belu D.-T2 Vasiloiu C. Purcaru I. Vilcea     Pārvănescu
  Dumitraşcu R. Pascu   Cristescu A. Hourani A. Costea M.   Cioi M. Voicu Popa A.-A1     Nicolaescu      
  Lucan L.             Mircea R.   Călina N.-A2     Miloş      
  Olteanu M.             Nicoliţoiu M.   Mierlă     Tudorache       
  Ene C.             Berceanu C.   Ţolea            
  Ţenoaica S.               Badi Paula Iovan            
17 Pīrvu D. Popescu M. Iliescu G. State Tănase S. Antonie S. Enache R. Maria V. Căpitănescu Vīlcea A.-T1 Mărginean M. Scarlat A. Dina Şt. Gavrilă D. Vochescu G. Ciurea
  Magaran M. Ionică   Fărcăşanu Mazilu F. Geormăneanu  Stoica Iuliana Militaru M. Marinaş Pătru A.-T2 Bedelici C. Baldovin Ruxanda A.     Vintilă
  Dumitru R. Oprian   Belu R.   Nichifor L.   Petrescu I. Tănasie Angheloiu O.-A1   Marin R. Sterie     Nica
    Stoianovici           Sandu A. Stanciu, Ghiţă Enache M.-A2     Mărgărit      
                    Gadea     Burada, Andrei      
                    Badea            
                  Coletă E. Lilea            
18 Pădureanu V. Donoiu Ţene G. Puianu Osman G. Mustafa D. Lăzărescu Şt. Puiu I. Brăila Pană L.-T1 Diţă R. Zavate A. Paşalega M. Vasilovici R. Simionescu A. Georgescu
  Litră A. Fărcăşanu   Flueran Anghel M. Dincă V. Stoican D. Preda N. Ciurea Diaconu M.-T2 Dinu Mihai Hourani T. Radu V.     Panduru
    Constantin   Iordache Ionescu B. Şerban C.   Oancea G. Cīrstea Boştină C.-A1   Petrovici I.        
    Mīndrilă             Iordache Novac M.-A2            
                  Şerban Stroe, Armega            
                    Prunaru            
                  Stăicuş O.              
19 Cazacu S. Mustafa R. Avramescu C. Preda Căpitănescu A. Geormăneanu  Piele Suzana Moisă L. Neamţu Drăgoescu-T1 Niculescu D. Purcaru I. Georgescu Mărgăritescu O. Neacă Ileana Obeidat
  Bălă R. Vasilica   Sejnjanovici Turcu A. Ispăşoiu I. Roşu Andreea Iordache V. Anghel Stănculescu-T2 Novac L. Deliu A. Bică     Dincă
  Cojocaru I. Bece     Luca A. Bazăverde L.   Văduva M. Chiriţă, Dobre Popa A.-A1     Graure      
  Stănciugel M. Diaconu           Piciu D. Docea Călina N.-A2     Tudorache      
  Butucel A.             Ilinca S.   Iovan     Nicolaescu      
  Buhăiescu C.                 Brutaru     Preda      
                  Popa C. Brānzan            
20 Tudor M. Tudoraşcu P. Bălăşoiu M. Bălăşoiu Ioniţă E. Guţă C. Huţanu E. Moroşanu A. Handabureac Handabureac-T1 Boborelu C. Kamel J. Mănescu P. Pătruleasa C. Enache C. Popa
  Ungureanu L. Paraschiv   Ghizdăvescu Gheorghe E. Stancu L. Bondari S. Mircea R. Ţiereanu Mititelu D.-T2 Popescu M. Udriţă I. Pīrşcoveanu M.     Corāci
    Farhangee       Bojin L.   Nicoliţoiu M. Drăguţ Iordache V.-A1     Mărgărit     Pourgaafshan
    Cīrstea           Berceanu C. Voicu Belu D.-A2     Drānceanu     Iliescu
                    Marinaş     Cruceru, Andrei      
                    Lilea, Neguleţ            
                  Sīrbu M.              
21 Pīrvu D. Goanţă E. Luca C. Damian Ioniţă I. Geormăneanu  Hertzog Dan Pintilie E. Căpitănescu Vīlcea A.-T1 Diţă R. Sabetay C. Moraru E. Gavrilă D. Iovănescu D. Anghel
  Viaşu A. Ungureanu   Houmane Băluţă C. Radu L. Piele Suzana Dricu C. Marinaş Pătru A.-T2 Sava Ion Purcaru I. Mirea C.     Iancu
    Tārtea     Guţă M. Ungureanu S.   Văduva M. Tănasie Grecescu-A1           Tīrcob
    Văduvescu     Ghiţă D.     Oancea G. Pcela Dunoiu C.-A2            
                    Mierlă, Nedelea            
                    Guşatu            
                  Gheonea M.              
22 Olteanu C. Crăciun A. Ţene G. Nicolcescu Ciolofan S. Rotaru L. Mogoanta L. Dop Dalia Vasile Mitricună M.-T1 Mărginean M. Zavate A. Săndulescu Pătruleasa C. Pătru L. Ciurea
  Mătuşoiu G. Iancu   Preoteasa Enache M. Stănculescu D. Săulescu Tudor R. Popa-Ingineru Belu D.-T2 Bedelici C. Hourani T. Rāmboiu     Vintilă
  Pătru A. Geamănu     Milcu R. Bojin L.   Moisă A. Dīră, Drăguţ Popa A.-A1   Petrovici I. Popescu     Nica
    Calborean           Oprea C.   Boştină C.-A2     Miloş      
                    Ungheanu     Tudorache      
                    Brutaru     Săninoiu      
                  Stăicuş O. Gadea            
23 Kamal A. Traşcă P. Avramescu C. Marinescu Osman I. Antonie S. Tănasie Vasile Stoian F. Tudorache Popescu M.-T1 Melinte R. Kamel J. Pogoran N. Cameniţă A. Simionescu A. Popa
  Popescu S. Fărcăşanu    Popa Potircă E. Murgan O. Bobia V. Necula M. Pătru Mititelu D.-T2 Marinoiu M. Udriţă I. Vasile L.     Corāci
  Vlădaia M. Ionică     Tufişi M. Stoican A.   Cioi M. Ceauşescu Iordache V.-A1     Udrea, Gugilă     Pourgaafshan
    Preda G.           Mircea R. Miescu Enache M.-A2     Ionică     Iliescu
                Nicoliţoiu M. Toma, Docea Stroe, Iovan     Duţă      
                Berceanu C.   Badea            
                  Badi Paula              
24 Tudor M. Toader D. Găman A. Diaconeasa Tănase S. Şerban C. Enache R. Stepan D. Ebāncă Vīlcea A.-T1 Arsene M. Ciobanu O. Cheie M. Mărgăritescu O. Neacă Ileana Georgescu
  Drīgnei R. Preduţ   Popescu Mazilu F. Bouleanu A. Stoica Iuliana Singer C. Goga Pătru A.-T2 Mogoş A. Cănuţ D. Ciorbagiu M.     Panduru
    Rocşoreanu     Mīndruleanu C. Costea M.     Cīrstea Medregoniu-A1            
    Pavel D.             Drăguţ, Şerban Dunoiu C.-A2            
                  Iordache Ţolea, Gadea            
                    Armega            
                  Popa C.              
25 Săndulescu L. Cojocaru C. Luca C. Damian Osman G. Rotaru L. Tănasie Vasile Moisă L. Căpitănescu Mitricună M.-T1 Poenaru F. Stoica A. Bratiloveanu Gavrilă D. Botezat M. Mercuţ
  Jianu M. Farhangee   Houmane Ionescu B. Ungureanu S. Stoican D. Iordache V. Zorilă Stănculescu-T2   Dumitru L. Bică     Pārvănescu
  Dumitraşcu R. Vīlceanu   Belu   Dăbuleanu L.   Văduva M. Tănasie Drăgoescu-A1   Fruntelată R. Popescu      
  Lucan L., Ene C. Pavel L.   Fărcăşanu       Coşoveanu S. Stanciu Enache M.-A2     A-Tomei, Graure      
  Olteanu M.               Ghiţă Prunaru     Tudorache      
  Ţenoaica S.                 Mierlă     Nicolaescu      
                  Gheonea M. Dănilă     Preda      
26 Pīrvu D. Tudoraşcu P. Bălăşoiu M. Ştefănescu Cioroianu L. Croitoru F. Hertzog Dan Crăiţan M. Popa-Ingineru Popescu M.-T1 Didu S. Purcaru I. Munteanu M. Pătruleasa C. Popescu M. Gheorghe
  Viaşu A. Paraschiv   Nicolcescu M. Grecu A. Giubelan A. Roşu Andreea Dobrotescu L. Enăchescu Mititelu D.-T2 Măcărău Şt. Deliu A. Muneanu A.     Dincă
    Tārtea   Vārtopeanu Mozac C. Nichifor L.   Oancea G. Dīră Iordache V.-A1     Drānceanu      
    Cīrstea             Pirnoiu Călina N.-A2     Sterie      
                    Nedelea     Cruceru      
                    Armega            
                    Guşatu            
                  Coletă E.              
27 Văduva C. Donoiu Iliescu G. Bălăşoiu Ioniţă I. Dincă V. Huţanu E. Popescu O. Tănase Mitricună M.-T1 Căpitănescu B. Zavate A. Radu V. Cameniţă A. Vochescu G. Mercuţ
  Olaru B. Fărcăşanu   Borcan Guţă M. Ivan C. Albulescu D. Epīngeac M. Pană Diaconu M.-T2 Văduva R. Hourani T. Dumitrescu Th.     Pārvănescu
  Magaran M. Constantin     Ghiţă D. Stoican A.   Pătru D. Toma, Pcela Medregoniu-A1   Petrovici I.        
    Diaconu           Niculescu A. Iovan Angheloiu O.-A2            
                Dincă A.   Stroe            
                    Brānzan            
                  Stăicuş O. Hădăreanu            
28 Olteanu C. Goanţă E. Ţene G. Mocanu Anghelina F. Rotaru L. Oprea B. Maria V. Brăila M. Popescu M.-T1 Anuşca D. Sabetay C. Georgescu Mărgăritescu O. Iovănescu D. Ciurea
  Mătuşoiu G. Ungureanu   Flueran Afrem L. Antonie S. Bondari S. Militaru M. Brăila A. Stănculescu-T2 Mărginean O. Purcaru I. Bică     Vintilă
  Pălărie B. Buşe   Iordache Bogdan C. Şerban C.   Petrescu I. Dīră Belu D.-A1     Graure     Nica
  Gofiţă C. Preda G.     Lupulescu P.     Sandu A. Pirnoiu Drăgoescu-A2     Tudorache      
  Cimpoeru L.                 Prunaru     Preda      
                    Brutaru            
                  Badi Paula Dănilă            
29 Pădureanu V. Crăciun A. Luca C. Davidescu Căpitănescu A. Dăbuleanu L. Popescu G. Puiu I. Neamţu Pană L.-T1 Mărcuşanu V. Cārstoiu E. Calotă F. Cameniţă A. Pătru L. Popa
  Sava D. Geamănu   Tatu Turcu A. Bazăverde L. Săulescu Preda N. Sīrbu Mititelu D.-T2 Oprea S. Petcu C. Mogoantă S.     Corāci
    Vasilica   Borcan Luca A. Bojin L.   Singer C. Chiriţă Angheloiu O.-A1           Pourgaafshan
    Văduvescu             Dobre Enache M.-A2           Iliescu
                    Mierlă            
                    Gadea            
                    Ţolea            
                  Coletă E.              
30 Pīrvu D. Moise G. Bălăşoiu M. Marinescu Dina M. Radu L. Alexiu C. Moroşanu A. Iliescu Handabureac-T1 Grecu Dan Kamel J. Meşină C. Pătruleasa C. Botezat M. Anghel
  Dumitru R. Bece   Belu Enache I. Guţă C. Bobia V Piciu D. Pătru Popa A.-T2 Boborelu C. Udriţă I. Ciorbagiu M.     Iancu
    Fărcăşanu       Bouleanu A.   Ilinca S. Ceauşescu Medregoniu-A1           Tīrcob
    Pascu             Miescu Novac M.-A2            
                  Docea Armega            
                    Nedelea            
                  Sīrbu M. Hădăreanu            
31 Neagoe D. Drăcea O. Avramescu C. Nicolcescu Boborelu G. Giubelan A. Mogoantă L. Marinău L. Pană Mitricună M.-T1 Tufă D. Stoica A. Cārţu Vasilovici R. Popescu M. Georgescu
  Bucur A. Preduţ   Preoteasa Mitrache C. Ivan C. Tănasie Vasile Mircea R. Comănescu Stănculescu-T2 Văduva R. Dumitru L. Georgescu E.     Panduru
  Predescu R. Rocşoreanu     Mocan G. Macovei A.   Nicoliţoiu M. Mofleanu Beşliu C.-A1   Fruntelată R. Gogănău      
  Ungureanu L. Voiculescu           Berceanu C. Pcela Drăgoescu-A2     Manea      
  Mitran A.                 Lilea     Mucenic      
  Radu F.                 Obretin            
                    Ungheanu            
                  Stăicuş O.              
Legendă: T A1 A2
Stationar T.I. Chirurgie,Urologie, Obstetrică-Ginecologie
Neurochirurgie, O.R.L.,Oftalmologie,
Ortopedie-Ch.pediatrică,
Chir.plastică

 

shopify traffic stats