SPITALUL CLINIC JUDEŢEAN DE URGENŢĂ CRAIOVA
PROGRAM DE ACTIVITATE PE CABINETE
CLINICE - OCTOMBRIE  2008
CAB. 40 INTERNE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Homeag Maria 07.00-10.30 14.00 - 17.30 10.30-14.00 17.30 - 21.00 07.00-10.30
Dr. Enescu Aurelia 10.30-14.00 17.30 - 21.00 07.00-10.30 14.00 - 17.30 10.30-14.00
Dr. Rada Camelia 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00
CAB. GERIATRIE + CARDIOLOGIE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Barbulescu Pusa  07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00
Dr. Vilceanu Ovidiu 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00
CAB. 20 INTERNE I
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Prof. univ. dr. Ciurea Paulina   07.00 - 08.00   07.00 - 08.00  
Prof. univ. dr. Rogoveanu I. 07.00 - 08.00       07.00 - 08.00
Dr. Popescu Claudia 08.00-15.00 08.00-15.00 08.00-15.00 08.00-15.00 08.00-15.00
Dr. Sandulescu Daniela Larisa 16.00-19.30 16.00-19.30 15.00-18.30 16.00-19.30 16.00-19.30
Dr. Iordache Sevastita 15.00-16.00        
Dr. Genunche Amalia   15.00-16.00      
Dr. Vere Cristin       15.00-16.00  
Dr. Neagoe Daniela         15.00-16.00
Dr. Bezna Marinela     07.00 - 08.00    
CAB. 19 INTERNE II  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Carp Delora 15.00 - 21.00 07.00 - 12.00 07.00 - 12.00 15.00 - 21.00 prin rotaţie
Dr. Halasiu Ana 07.00 - 12.00 15.00 - 21.00 15.00 - 21.00 07.00 - 12.00 prin rotaţie
Dr. Marginean Cristina 12.00 - 15.00        
  06/13/20/ oct        
Dr. Mitrut Paul   12.00 - 15.00      
    07/14/21/oct      
Dr. Fortofoiu Catalin     12.00 - 15.00   12.00 - 15.00
      22/29/ oct   24 oct.
Dr. Iovanescu Liviu         12.00 - 15.00
          31 oct.
Dr. Zaharie Sorin   12.00 - 15.00     12.00 - 15.00
    28.oct     03/10/17/oct
Dr. Pārvulescu Daniela       13.00 - 15.00  
        23/30/oct  
Dr.Stanciu Ecaterina 12.00 - 15.00        
  27.oct        
Dr. Biciusca Viorel     12.00 - 15.00    
      01/08/15/oct    
Dr.Georgescu Claudia       12.00-13.00  
        02/09/16/ oct  
Vineri 03; 17; 31; oct. dr. Halasiu Ana prog. 07.00 - 12.00/ dr. Carp Delora prog. 15.00 - 21.00
Vineri 10; 24; oct. dr. Carp Delora prog. 07.00 - 12.00/ dr. Halasiu Ana prog. 15.00 - 21.00
DERMATOLOGIE - VALABIL IN PER. 01.10 - 15.10.2008 / 20.10 - 24.10.2008
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tiţă Mihaela 07.00-14.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00
Dr. Predoi Luminita 14.00 - 21.00 07.00-14.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00 14.00 - 21.00
In per. 16.10 - 17.10.2008 dr. Tita M. prog.  07.00 - 14.00
In per. 16.10 - 17.10.2008 dr. Predoi nu are prog.
DERMATOLOGIE - VALABIL IN PER. 27.10 - 31.10.2008 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Predoi Luminita 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00
Dr. Florea Ion 14.00 - 21.00        
Dr. Ianosi Simona   14.00 - 21.00      
Dr. Toma Mihail     14.00 - 21.00    
Dr. Patrascu Virgil       14.00 - 21.00  
Dr. Romanescu Florin         14.00 - 21.00
CAB. PROTEZARE AUDITIVĂ
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Totolin Mariana 12.00-19.00 07.00-14.00 12.00-19.00 07.00-14.00 07.00-14.00
CAB. NEUROLOGIE I 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Calugaru Lidia 14.00 - 19.00 09.00-14.00 14.00 - 19.00 09.00-14.00 14.00 - 19.00
Dr. Enache Cornelia  09.00-14.00 14.00 - 19.00 09.00-14.00 14.00 - 19.00 09.00-14.00
CAB. NEUROLOGIE II + CAB. DIABET
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Pătru Liliana 07.00-09.00 14.00-19.00 07.00-09.00 14.00-19.00 07.00-09.00
  11.00-14.00   11.00-14.00   11.00-14.00
Dr. Gīrgavu Sigina Rodica 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00
           
CAB. ENDOCRINOLOGIE - valabil in perioada 01.10. - 06.10.2008
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Cerga Areta   10.30 - 12.30      
Dr. Busuioc Cristina 14.00 - 17.30 07.00 - 10.30 14.00 - 17.30 07.00 - 10.30 14.00 - 17.30
Dr. Pavel Oana 07.00 - 10.30 12.30 - 14.00 07.00 - 10.30 10.30 - 14.00 07.00 - 10.30
           
CAB. ENDOCRINOLOGIE - valabil in perioada 07.10. - 31.10.2008
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Comisel Sorina 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00
Dr. Busuioc Cristina 14.00 - 17.30 07.00 - 10.30 17.30 - 21.00 07.00 - 10.30 17.30 - 21.00
Dr. Pavel Oana 17.30 - 21.00 12.30 - 14.00 14.00 - 17.30 10.30 - 14.00 14.00 - 17.30
Dr. Crega Areta   10.30 - 12.30      
CAB. ORTOPEDIE I (cab. 28)
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Adam Dragoş 13.00 - 17.00 08.00 - 13.00   08.00 - 11.00  
Dr. Ghivercea Vasile 08.00 -13.00   13.00 - 17.00   08.00 - 13.00
Dr. Ianosek Tedi   14.00 - 16.00 08.00 - 13.00    
Dr. Niculescu Dragos       11.00 - 17.00  
Dr. Tufa Daniel         14.00 - 16.00
CAB. ORTOPEDIE II (cab. 29)
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Arsene Marius 08.00-13.00       13.00 - 17.00
          10/24 oct
Dr. Rusu Dan         13.00 - 17.00
          03/17/31 oct
Dr. Boborelu Cristian   08.00 - 12.00   13.00 - 17.00  
Dr. Grecu Dan   12.00 - 17.00      
Dr. Tufa Daniel 14.00 - 17.00        
Dr. Anusca Dan       08.00 - 13.00  
Dr. Marcusanu Victor         08.00 - 13.00
Dr. Didu Sorin     14.00 - 17.00    
Dr. Tarnita Dan     08.00-14.00    
CAB. CHIRURGIE II-III 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vasile Liviu 10.00-12.00 14.00 - 15.00 08.00 - 09.00    
Dr. Pogoran Nicoleta 13.00-14.00       09.00 - 10.00
Dr. Paraliov Toma 12.00 - 13.00       08.00 - 09.00
Dr. Parscoveanu M     13.00-14.00    
Dr. Dina Ştefan   10.00 - 12.00     13.00 - 14.00
Dr. Mesina C   12.00 - 13.00 14.00 - 15.00    
Dr. Pasalega Marin     09.00 - 11.00   11.00 - 12.00
Dr Florea Mihai     11.00 - 13.00   10.00 - 11.00
Dr. Anca Ruxanda 08.00 - 10.00     11.00 - 13.00  
Dr. Cheie Mihaela 14.00 - 15.00     13.00 - 14.00 14.00 - 15.00
Dr. Dinca Ileana   08.00 - 10.00      
Dr. Manescu Paul       14.00 - 15.00  
Dr.Vilcea Danut   13.00-14.00   10.00 - 11.00  
Dr. Calota Firmilian       10.00 - 12.00 12.00 - 13.00
ORL-FONIATRIE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tanase Dumitru 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00
CAB. O.R.L. ADULŢI  SAPTAMANA 01.10 - 03.10.2008
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Osman Ionel       08.00 - 11.00  
Dr. Anghelina Florin         08.00 - 10.00
Dr. Osman Georgeta       11.00 - 17.00 10.00 - 15.00
Dr. Boborelu Gabriela     08.00-15.00    
CAB. O.R.L. ADULŢI  SAPTAMANA 06.10 - 24.10.2008
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ionita Iulica     08.00 - 11.00    
Dr. Osman Ionel       08.00 - 11.00  
Dr. Anghelina Florin         08.00 - 11.00
Dr. Osman Georgeta   11.00 - 17.00   11.00 - 17.00 11.00 - 15.00
          17/oct.
Dr. Boborelu Gabriela 11.00 - 17.00   11.00 - 17.00   11.00-15.00
          10/24/oct.
Dr. Cioroianu Luminita   08.00 - 11.00      
Dr. Mitroi Mihaela 08.00 - 10.00        
In data de 20 oct. dr. Boborelu Gabriela prog. 10.00 - 17.00  
CAB. O.R.L. ADULŢI SAPTAMANA 27.10 - 31.10.2008
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Mitroi Mihaela 08.00-10.00        
Dr. Cioroianu Luminita   08.00-11.00      
Dr. Osman Ionel       08.00-11.00  
Dr. Anghelina Florin         08.00-11.00
Dr. Osman Georgeta 11.00-15.00 11.00-17.00 11.00-15.00 11.00-17.00 11.00-15.00
Dr. Ionita Iulica     08.00-11.00    
CAB. O.R.L. COPII 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Diaconescu Daniela   07.00-14.00      
Dr.Dina Monica 07.00-14.00   07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00
CAB. CHIRURGIE I 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Prof. dr. Nemes Raducu 08.00 - 10.00        
Dr. Surlin Valeriu 10.00 - 12.00        
Dr. Săndulescu Sarmis       10.00 - 12.00  
Dr. Ghitu Daniel 07.00 - 08.00 14.00 - 21.00 07.00 - 08.00 14.00 - 21.00 07.00 - 08.00
  12.00 - 14.00   12.00 - 14.00   11.00 - 14.00
Dr. Mazilu Georgeta 14.00 - 21.00 07.00 - 08.00 14.00 - 21.00 07.00 - 08.00 14.00 - 21.00
    11.00 - 14.00   12.00 - 14.00  
Dr. Cirtu Dan   08.00 - 11.00      
Dr. Margaritescu Dragos     08.00 -10.00    
Dr. Rotaru Adrian     11.00 - 12.00    
Dr. Cioara       08.00 - 10.00  
Dr. Vilcea Vasile         08.00 - 11.00
CHIRURGIE BMF 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Fronie Adrian   07.00 - 14.00     07.00 - 14.00
Dr. Munteanu Cristina       07.00 - 14.00  
Dr. Camen Adrian 07.00 - 14.00   07.00 - 14.00    
CAB. 46 NEFROLOGIE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Cana-Ruiu Daniela 07.00-10.30 10.30 - 14.00 07.00 - 09.30 10.30-14.00 07.00-10.30
Prof. Dr. Mota Eugen     12.00 - 14.00    
Dr. Grauntanu Corina 10.30-14.00 07.00 - 10.30 09.30 - 12.00 07.00-10.30 10.30-14.00
CAB. ALERGOLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Voiculescu Mihaela 14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00
Dr. Oprica-Rusoiu Cristina 07.00-14.00 14.00-21.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00
CAB. CHIRURGIE PLASTICĂ 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Anghel Savciu Rumi    09.00 - 14.00 10.00 - 12.00   07.00 - 14.00
Dr. Zamfirescu Virgil 07.00-14.00   12.00 - 14.00 07.00-14.00  
Dr. Pārvănescu Horia   07.00 - 09.00 07.00 - 09.00    
CAB. OFTALMOLOGIE-ADULŢI
CABINET I 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. State Anca 07.00-14.00   14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
Vineri 03/10/ dr. State prog. 14.00 - 21.00 /        vineri 17/24/31/ este in clinica          
Dr. Petria Irina 14.00-17.30 14.00-17.30 07.00-10.30 07.00-10.30 09.00 - 12.30
Dr. Damian Carmen   07.00-10.30      
Dr. Preda Mirela     10.30-14.00    
Dr. Mocanu Carmen         07.00 - 08.30
Dr. Manescu Rodica          
Dr.Davidescu Livia   10.30-14.00   10.30-14.00  
CABINET II
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Nicolcescu Andreea 14.00-21.00 14.00-17.30 10.30-14.00 07.00-10.30 14.00-21.00
Vineri 17/24/31/ dr. Nicolcescu prog. 14.00 - 21.00 /        vineri 03/10/ este in clinica          
Dr. Crăiţoiu Stefania 07.00-10.30 17.30-21.00 14.00-17.30 14.00-17.30 07.00-10.30
Dr. Barascu Doina 10.30-14.00        
Dr. Olaru Cristian   07.00-10.30 07.00-10.30 17.30-21.00 10.30-14.00
Dr. Manescu Rodica   10.30-14.00      
Dr.Stefanescu Alin       10.30-12.30  
CAB. PEDIATRIE I 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Pintilie Erina 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00 14.00-21.00
Dr. Popescu Olimpia 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 14.00-21.00 07.00-14.00
CAB. PEDIATRIE II
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Constantin Rodica 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00
Dr. Grozavu Manuela 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00
CAB. OFTALMOLOGIE COPII
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vitan-Cojocaru Gabriela 07.00-14.00 13.00 - 20.00 07.00-11.00 07.00-14.00 07.00-14.00
CAB. ONCOLOGIE  - valabil in per. 01.10. - 03.10.2008 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Pirvulescu Luiza     09.30 - 13.00 09.30 - 13.00  
Dr. Lungulescu Dan         09.30 - 13.00
Dr. Schenker Michael     07.30 - 09.30 07.30 - 09.30 07.30 - 09.30
 
CAB. ONCOLOGIE  - valabil in per. 06.10. - 10.10.2008
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Stancu Irina      07.30 - 14.00 07.30-14.00 07.30-14.00
Dr. Schenker Michael 07.30 - 09.30 07.30 - 09.30      
Dr. Pirvulescu Luiza 09.30 - 13.00        
Dr. Lungulescu Dan   09.30 - 13.00      
CAB. ONCOLOGIE  - valabil in per.  13.10. - 31.10.2008
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Pirvulescu Luiza 07.30 - 10.00        
Dr. Lungulescu Dan   07.30 - 10.00      
Dr. Stancu Irina 10.00 - 16.00 10.00 - 16.00 09.30 - 13.00 07.30 - 14.00 07.30 - 14.00
Dr. Schenker Michael     07.30 - 09.30    
CAB. UROLOGIE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Asist.Dr. Riza Liviu 07.00-09.00 09.00-11.00 09.00-11.00   09.00-11.00
Dr. Nedelcuta Cristian 09.00-11.00 14.00 - 16.00 14.00 - 16.00   07.00 - 09.00
          14.00 - 21.00
Dr. Mitroi George 11.00-14.00   07.00-09.00    
  16.00 - 21.00        
Dr. Ciovica Viorel 14.00 - 16.00 11.00-14.00 16.00 - 21.00 14.00 - 16.00  
Dr. Badi Sabin     11.00-14.00 07.00-09.00  
Dr. Panus Andrei       09.00 - 14.00  
        16.00 - 21.00  
Conf. univ.Dr. Tomescu Paul 07.00-09.00     11.00-14.00
    16.00 - 21.00      
CAB. GINECOLOGIE I
Data               Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
1;Dr.Vasile Mihaela     07.00-14.00    
1;Dr.Blendea Daniela     14.00-21.00    
2;Dr.Neamtu Radu       07.00-14.00  
2;Dr.Anghel Loredana       14.00-21.00  
3;Dr.Handabureac Alex.         07.00-14.00
3;Dr.Bitia Felicia         14.00-21.00
6;Dr. Tica Oana 07.00-14.00        
6;Dr.Paun Mariana 14.00-21.00        
7;Dr.Vaduva Cristian   07.00-14.00      
7;Dr.Bitia Felicia   14.00-21.00      
8;Dr.Tanase Florentina     07.00-14.00    
8;Dr. Iliescu Dominic     14.00-21.00    
9;Dr.Ebanca Elena       07.00-14.00  
9;Dr.Popa Ingineru Mirela       14.00-21.00  
10;Dr. Gheorman Valeriu         07.00-14.00
10;Dr.Tica Oana         14.00-21.00
13;Dr.Bitia Felicia 07.00-14.00        
13;Dr.Ayed Kamal 14.00-21.00        
14;Dr.Bugeac Valentin   07.00-14.00      
14;Dr.Paun Mariana   14.00-21.00      
15;Dr.Anca Braila     07.00-14.00    
15;Dr.Handabureac Alex.     14.00-21.00    
16;Dr.Cornitescu Florin       07.00-14.00  
16;Dr.Petcu Gloria       14.00-21.00  
17;Dr.Blendea Daniela         07.00-14.00
17;Dr.Anca Braila         14.00-21.00
20;Dr.Petcu Gloria 07.00-14.00        
20;Dr.Tica Oana 14.00-21.00        
21;Dr.Popa Ingineru Mirela   07.00-14.00      
21;Dr.Goga Marcela   14.00-21.00      
22;Dr.Rācă Nicolae     07.00-14.00    
22;Dr.Tanase Florentina     14.00-21.00    
23;Dr.Ayed Kamal       07.00-14.00  
23;Dr.Popa Ingineru Mirela       14.00-21.00  
24;Dr.Anghel Loredana         07.00-14.00
24;Dr.Radu Nicon         14.00-21.00
27;Dr.Goga Marcela 07.00-14.00        
27;Dr.Vasile Mihaela 14.00-21.00        
28;Dr.Radu Nicon   07.00-14.00      
28;Dr.Tudorache Stefania   14.00-21.00      
29;Dr.Popa Ingineru Mirela     07.00-14.00    
29;Dr.Vaduva Cristian.     14.00-21.00    
30;Dr.Cornitescu Florin       07.00-14.00  
30;Dr.Anghel Loredana       14.00-21.00  
31;Dr.Ebanca Elena         07.00-14.00
31;Dr.Bitia Felicia         14.00-21.00
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA (Cab. 4+5)
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Cīrstoiu Eleodor   14.00 - 21.00 08.00 - 13.00    
Dr. Kamel Jamal 14.00 - 21.00       08.00 - 13.00
Dr. Ciobanu Ovidiu 08.00-13.00   14.00-21.00    
Prof. Dr. Sabetay Cornel 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00
  13.00 - 14.00 13.00 - 14.00 13.00 - 14.00 13.00 - 14.00 13.00 - 14.00
Dr. Stoica Alin   08.00-13.00   14.00 - 21.00  
Dr. Zavate Andrei       08.00 - 13.00 14.00 - 21.00
CAB. DIABET II 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vanghelie Luminita 14.00-21.00 14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00 14.00-21.00
Dr. Popescu Daniela  07.00-14.00 07.00-14.00 14.00-21.00 14.00-21.00 07.00-14.00
CAB. DIABET I  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vladu Delia 07.00-14.00 07.00-14.00 14.00-21.00 14.00-21.00 07.00-14.00
Dr. Braicu Daniela 14.00-21.00 14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00 14.00-21.00
 CAB. PSIHIATRIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Matei Codruţa 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 prin rotatie
Vinerile prin rotatie astfel:
Vineri 03; 17; 31; prog. 07.00-14.00
Vineri 10; 24 prog. 14.00-21.00
CAB. NEUROCHIRURGIE + CHIR. TORACICĂ
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vasilovici Radian   12.00 - 14.00     12.00 - 14.00
Dr. Margaritescu Otilia     12.00-14.00    
Dr. Cameniţă Alexandru 12.00 - 14.00     12.00 - 14.00  
Dr. Dilof Rodica 10.00 - 12.00   10.00 - 12.00    
Dr. Māndrilă Ion       11.00-12.00  
Dr. Dobrinescu Adrian   11.00-12.00     11.00-12.00
CAB. RADIOTERAPIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Dita Veronica 08.00-10.00 08.00-09.00 08.00-09.00 08.00-09.00 08.00-09.00
Dr. Cosma Natalia 11.00 - 12.00 09.00-10.00 09.00-10.00 09.00-10.00 09.00-10.00
Dr. Gheta Carmen 12.00-13.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00
Dr. Crisan Anda 10.00 - 11.00 10.00 - 11.00 10.00 - 11.00 10.00 - 11.00 10.00 - 11.00
CAB. FIZIOTERAPIE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bighea Adrian         07.00 - 08.00
Dr. Pătru Simona         08.00 - 09.00
Dr. Rācă Gheorghe     08.00 - 10.00    
Dr. Caimac Danut Visarion     07.00 - 08.00    
Dr. Cherata Ion   07.00 - 10.00      
Dr. Matei Dana 07.00 - 09.00 10.00 - 12.00 10.00 - 12.00 07.00 - 09.00 09.00 - 12.00
Dr. Gavrilă Şerban       09.00 - 12.00  
Dr. Nicolae Delia 12.00 - 18.00 12.00 - 18.00 12.00 - 18.00 12.00 - 18.00 12.00 - 18.00
Dr. Florea Mihaela 09.00 - 12.00