PROGRAM DE ACTIVITATE AL CABINETELOR DE SPECIALITATE 
DIN AMBULATORIU - LUNA NOIEMBRIE 2021
CAB. 23 INTERNE I 
PERIOADA  01.11. - 05.11.2021 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00
Dr. Neagoe Daniela-cons 07.00 - 08.00 - - 07.00 - 08.00 -
Dr. Genunche Amelia-cons - 07.00 - 08.00 - - 07.00 - 08.00
           
PERIOADA  08.11.- 12.11.2021 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00
Dr. Neagoe Daniela-cons 07.00 - 08.00 - - 07.00 - 08.00 -
Dr. Genunche Amelia-cons - 07.00 - 08.00 - - 07.00 - 08.00
           
PERIOADA 15.11. - 19.11.2021 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00
Dr. Neagoe Daniela-cons 07.00 - 08.00 - - 07.00 - 08.00 -
Dr. Genunche Amelia-cons - 07.00 - 08.00 - - 07.00 - 08.00
           
PERIOADA 22.11. - 26.11.2021 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00
Dr. Neagoe Daniela-cons 07.00 - 08.00 - - 07.00 - 08.00 -
Dr. Genunche Amelia-cons - 07.00 - 08.00 - - 07.00 - 08.00
           
PERIOADA 29.11. - 30.11.2021 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 LIBER      
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00      
Dr. Neagoe Daniela-cons 07.00 - 08.00      
Dr. Genunche Amelia-cons -      
CAB. REUMATOLOGIE
          Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Firulescu Sineta 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00
CAB. 24 INTERNE II 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Carp Delora -cons 12.00 - 13.00 09.00 - 11.00 12.00 - 13.00 10.00 - 11.00 07.00 - 09.00
Dr. Carp Delora -eco 13.00 - 14.00 11.00 - 12.00 13.00 - 14.00 11.00 - 12.00 09.00 - 10.00
          19/
Dr. Carp Delora -cons         10.00 - 11.00
Dr. Carp Delora -eco         11.00 - 12.00
          05/26/
Dr. Carp Delora -cons         12.00 - 13.00
Dr. Carp Delora -eco         13.00 - 14.00
          12/
Dr. Halasiu Ana -cons 09.00 - 11.00 12.00 - 13.00 10.00 - 11.00 12.00 - 13.00 10.00 - 11.00
Dr. Halasiu Ana -eco 11.00 - 12.00 13.00 - 14.00 11.00 - 12.00 13.00 - 14.00 11.00 - 12.00
  01/08/15/22/       12/19/
Dr. Halasiu Ana -cons         12.00 - 13.00
Dr. Halasiu Ana -eco         13.00 - 14.00
          05/26/
Dr.Enescu Aurelia -cons 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00
Dr.Enescu Aurelia -eco 08.00 - 09.00 08.00 - 09.00 09.00 - 10.00 09.00 - 10.00 09.00 - 10.00
  01/08/15/22/     04/11/18/ 05/12/
Dr.Enescu Aurelia -cons         12.00 - 13.00
Dr.Enescu Aurelia -eco       13.00 - 14.00
          19/
Dr. Padureanu Vlad -cons 09.00 - 11.00        
Dr. Padureanu Vlad -eco 11.00 - 12.00    
  29/        
In per. 25, 26 si 29.11.2021 dr. Enescu nu are prog. in policlinica
Cab. 40 INTERNE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Rada Camelia  14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00
SPECIALITATE CARDIOLOGIE  
CAB.  CARDIOLOGIE  (61)           
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vilceanu Ovidiu 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00
SPECIALITATE CARDIOLOGIE  
CAB.  CARDIOLOGIE  (22) - val. in per. 01.11. - 05.11.2021      
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Militaru Constantin 07.00-10.30        
Dr. Istratoaie Octavian 10.30-14.00        
Dr. Craciun Alina   07.00-10.30      
Dr. Tieranu Eugen   10.30-14.00      
Dr. Goanta Emilia     07.00-10.30    
Dr. Trasca Paul     10.30-14.00    
Dr. Toader Despina       07.00-10.30  
Dr. Mustafa Roxana       10.30-14.00  
Dr. Rocsoreanu Alexandru         07.00-10.30
Dr. Tudorascu Petrisor         10.30-14.00
CAB.  CARDIOLOGIE  (22) - val. in per. 08.11 - 12.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Militaru Constantin 07.00-10.30        
Dr. Istratoaie Octavian 10.30-14.00        
Dr. Craciun Alina   07.30-10.30      
Dr. Tieranu Eugen   10.30-14.00      
Dr. Goanta Emilia     07.00-10.30    
Dr. Trasca Paul     10.30-14.00    
Dr. Toader Despina       07.00-10.30  
Dr. Mustafa Roxana       10.30-14.00  
Dr. Munteanu-Mirea Oana         07.00-10.30
Dr. Tudorascu Petrisor         10.30-14.00
CAB.  CARDIOLOGIE  (22) - val. in per. 15.11 - 19.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Militaru Constantin 07.00-10.30        
Dr. Istratoaie Octavian 10.30-14.00        
Dr. Dracea Ovidiu   07.00-10.30      
Dr. Stavaru Radu   10.30-14.00      
Dr. Goanta Emilia     07.00-10.30    
Dr. Militaru Cristian     10.30-14.00    
Dr. Popescu Monica       07.00-10.30  
Dr. Ungureanu Anda       10.30-14.00  
Dr. Donoiu Ionut         07.00-10.30
Dr. Munteanu-Mirea Oana         10.30-14.00
CAB.  CARDIOLOGIE  (22) - val. in per. 22.11 - 26.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Militaru Constantin 07.00-10.30        
Dr. Istratoaie Octavian 10.30-14.00        
Dr. Dracea Ovidiu   07.00-10.30      
Dr. Stavaru Radu   10.30-14.00      
Dr. Goanta Emilia     07.00-10.30    
Dr. Militaru Cristian     10.30-14.00    
Dr. Popescu Monica       07.00-10.30  
Dr. Ungureanu Anda       10.30-14.00  
Dr. Rocsoreanu Alexandru         07.00-10.30
Dr. Donoiu Ionut         10.30-14.00
CAB.  CARDIOLOGIE  (22) - val. in per. 29.11 - 30.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Militaru Constantin 07.00-10.30 LIBER      
Dr. Istratoaie Octavian 10.30-14.00      
DERMATOLOGIE - val. in per.  01.11. - 05.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bonescu Mihaela 07.00-14.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00
Dr. Predoi Luminita 14.00 - 21.00 07.00-14.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00 14.00 - 21.00
DERMATOLOGIE - val. in per.  08.11. - 12.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bonescu Mihaela 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00
Dr. Predoi Luminita CM CM CM CM CM
DERMATOLOGIE - val. in per.  15.11. - 19.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bonescu Mihaela 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00
Dr. Predoi Luminita CM CM CM CM CM
DERMATOLOGIE - val. in per.  22.11.  - 26.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bonescu Mihaela 07.00-14.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00
Dr. Predoi Luminita 14.00 - 21.00 07.00-14.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00 07.00-14.00
DERMATOLOGIE - val. in per.  29.11. - 30.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patrascu Virgil 07.00 - 11.30 LIBER      
Dr. Cristovici Florentina 11.30 - 14.00      
SPECIALITATE NEUROLOGIE 
CAB. 39 NEUROLOGIE  -     val. in per. 01.11. - 05.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia  11.00-14.00 08.00-12.00 11.00-14.00 08.00-12.00 08.00-12.00
Dr. Catalin Ana-Maria CM CM CM CM CM
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. per. 08.11. - 12.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia  11.00-14.00 08.00-12.00 11.00-14.00 08.00-12.00 08.00-12.00
Dr. Catalin Ana-Maria CM CM CM CM CM
CAB. 39 NEUROLOGIE -  val. in per. 15.11 - 19.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia  11.00 - 14.00 08.00-12.00 11.00 - 14.00 08.00-12.00 08.00-12.00
Dr. Catalin Ana-Maria CM CM CM CM CM
CAB. 39 NEUROLOGIE -  val. in per. 22.11. - 26.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia  - 08.00-12.00 11.00 - 14.00 08.00-12.00 08.00-12.00
Dr. Catalin Ana-Maria CM CM CM CM CM
CAB. 39 NEUROLOGIE -  val.per. 29.11. - 30.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia  CO LIBER      
Dr. Catalin Ana-Maria CM CM      
CAB. 38 NEUROLOGIE  - val. per. 01.11. - 05.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana  - 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00
Dr. Botezat Mihai         08.00 - 10.00
CAB. 38 NEUROLOGIE  - val. per. 08.11. - 12.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana  10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00
Dr. Botezat Mihai 08.00 - 10.00 - 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00
CAB. 38 NEUROLOGIE  - val. in per. 15.11. - 19.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana  - CO CO CO CO
Dr. Botezat Mihai 08.00 - 10.00  -  08.00 - 10.00 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00
CAB. 38 NEUROLOGIE -val. in per. 22.11. - 26.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana  10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00
Dr. Botezat Mihai 08.00 - 10.00  -  08.00 - 10.00 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00
CAB. 38 NEUROLOGIE -val. in per. 29.11. - 30.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana   -  LIBER      
Dr. Botezat Mihai CO      
SPECIALITATE ENDOCRINOLOGIE  
CAB. ENDOCRINOLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Comisel Sorina  07.00 - 14.00 10.30 - 17.30 07.00 - 14.00 10.30 - 17.30 07.00 - 14.00
Dr. Busuioc Cristina 14.00 - 17.30 07.00 - 10.30 14.00 - 17.30 07.00 - 10.30 14.00 - 17.30
SPECIALITATE ORTOPEDIE  
CAB. ORTOPEDIE I (cab. 12)   
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Boborelu Cristian   07.00 - 10.00   12.00 - 14.00 07.00 - 10.00
Dr.Dita Razvan  07.00 - 10.00 10.00 - 12.00      
Dr. Marcusanu Victor 12.00 - 14.00       12.00 - 14.00
Dr. Didu Sorin 10.00 - 12.00   10.00 - 14.00   10.00 - 12.00
Dr. Grecu Dan   12.00 - 14.00      
Dr. Melinte Razvan       07.00 - 10.00  
Dr. Niculescu Dragos       10.00 - 12.00  
Dr.Tarnita Dan     07.00 - 10.00    
CAB. ORTOPEDIE II (cab. 14) 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Arsene Marius 07.00 - 10.00   10.00 - 12.00   10.00 - 12.00
Dr. Adam Dragos 12.00 - 14.00 07.00 - 10.00   12.00 - 14.00    
Dr. Tufa Daniel   10.00 - 12.00 12.00 - 14.00    
Dr. Mercut Cornel       07.00 - 10.00 07.00 - 10.00
Dr. Anusca Dan       10.00 - 12.00  
Dr. Capitanescu Bogdan     07.00 - 10.00   12.00 - 14.00
        12/19/
Dr. Marginean Marcel  10.00 - 12.00       12.00 - 14.00
        05/26/
Dr. Grecu Alexandru   12.00 - 14.00      
SPECIALITATE ORL AD.+COPII 
CAB. O.R.L. COPII - val. in per. 01.11. - 05.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Popescu Cristina 07.00-10.30 07.00-10.30 07.00-10.30 07.00-10.30 07.00-10.30
Dr. Dina Monica 10.30-14.00        
Dr. Fanuta Bogdan   10.30-14.00 10.30-14.00 10.30-14.00 10.30-14.00
CAB. O.R.L. COPII - val. in per. 08.11 - 30.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Popescu Cristina 07.00-10.30 07.00-10.30 07.00-10.30 07.00-10.30 07.00-10.30
Dr. Fanuta Bogdan 10.30-14.00 10.30-14.00 10.30-14.00 10.30-14.00 10.30-14.00
CAB.  ORL - AUDIOMETRIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Totolin Mariana  07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00
SPECIALITATE ORL COPII + ADULTI 
CAB. O.R.L. ADULŢI - val. in per. 01.11. - 05.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enescu Anca 07.00 - 09.00       11.00-14.30
Dr. Ionita Elena 09.00 - 14.30        
Dr. Ciolofan Sorin     07.00 - 09.00    
Dr. Capitanescu Alina     09.00 - 11.00    
Dr. Sirbulet Carmen   07.00 - 09.00 11.00 - 14.30    
Dr. Boborelu Gabriela 14.30 - 21.00   14.30 - 21.00   14.30 - 21.00
Dr. Mogoanta Carmen         09.00 - 11.00
Dr. Osman Ionel       09.00 - 14.30  
Dr. Osman Georgeta   14.30 - 21.00   14.30 - 21.00  
Dr. Mitroi Mihaela         07.00 - 09.00
Dr. Osman Andrei       07.00 - 09.00  
Dr. Cioroianu Luminita   09.00 - 14.30      
CAB. O.R.L. ADULŢI - val. in per. 08.11. - 12.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enescu Anca 07.00 - 09.00       11.00 - 14.30
Dr. Ionita Elena 09.00 - 14.30        
Dr. Ciolofan Sorin     07.00 - 09.00    
Dr. Capitanescu Alina     09.00 - 11.00    
Dr. Sirbulet Carmen   07.00 - 09.00 11.00 - 14.30    
Dr. Boborelu Gabriela 14.30 - 21.00   14.30 - 21.00    
Dr. Mogoanta Carmen         09.00 - 11.00
Dr. Osman Ionel       09.00 - 14.30  
Dr. Osman Georgeta   09.00 - 14.30      
Dr. Mitroi Mihaela         07.00 - 09.00
Dr. Osman Andrei       07.00 - 09.00  
Dr. Cioroianu Luminita   14.30 - 21.00   14.30 - 21.00 14.30 - 21.00
CAB. O.R.L. ADULŢI - val. in per. 15.11. - 19.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enescu Anca 07.00 - 09.00       11.00 - 14.30
Dr. Ionita Elena 09.00 - 14.30        
Dr. Ciolofan Sorin     07.00 - 09.00    
Dr. Capitanescu Alina     09.00 - 11.00    
Dr. Sirbulet Carmen   07.00 - 09.00 11.00 - 14.30    
Dr. Boborelu Gabriela 14.30 - 21.00   14.30 - 21.00    
Dr. Mogoanta Carmen         09.00 - 11.00
Dr. Osman Ionel       09.00 - 14.30  
Dr. Osman Georgeta   14.30 - 21.00     14.30 - 21.00
Dr. Mitroi Mihaela         07.00 - 09.00
Dr. Osman Andrei       07.00 - 09.00  
Dr. Cioroianu Luminita   09.00 - 14.30   14.30 - 21.00  
CAB. O.R.L. ADULŢI - val. in per. 22.11. - 26.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enescu Anca 07.00 - 09.00       11.00 - 14.30
Dr. Ionita Elena 09.00 - 14.30        
Dr. Ciolofan Sorin     07.00 - 09.00    
Dr. Capitanescu Alina     09.00 - 11.00    
Dr. Sirbulet Carmen   07.00 - 09.00 11.00 - 14.30    
Dr. Boborelu Gabriela 14.30 - 21.00   14.30 - 21.00    
Dr. Mogoanta Carmen         09.00 - 11.00
Dr. Osman Ionel       09.00 - 14.30 14.30 - 21.00
Dr. Osman Georgeta   14.30 - 21.00   14.30 - 21.00  
Dr. Mitroi Mihaela         07.00 - 09.00
Dr. Osman Andrei       07.00 - 09.00  
Dr. Cioroianu Luminita   09.00 - 14.30      
CAB. O.R.L. ADULŢI - val. in per. 29.11. - 30.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enescu Anca 07.00 - 09.00 LIBER      
Dr. Ionita Elena 09.00 - 14.30      
Dr. Boborelu Gabriela 14.30 - 21.00      
SPECIALITATE CHIRURGIE
CAB. CHIRURGIE I - val. in per. 01.11. - 12.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ghitu Daniel 08.00 - 15.00 11.00 - 15.00 08.00 - 15.00 08.00 - 15.00 08.00 - 15.00
Dr. Cirtu Dan   08.00 - 11.00      
CAB. CHIRURGIE I - val. in per. 15.11. - 19.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Goganau 08.00 - 11.00 11.00 - 15.00 08.00 - 11.00 11.00 - 15.00 11.00 - 15.00
Dr. Surlin 11.00 - 15.00        
Dr. Cirtu Dan   08.00 - 11.00      
Dr. Bordu     11.00 - 15.00 08.00 - 11.00 08.00 - 11.00
CAB. CHIRURGIE I - val. in per. 22.11. - 30.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ghitu Daniel 08.00 - 15.00 11.00 - 15.00 08.00 - 15.00 08.00 - 15.00 08.00 - 15.00
Dr. Cirtu Dan   08.00 - 11.00      
CAB. CHIRURGIE II 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Moraru Emil 07.00-10.00 07.00-10.00     07.00-10.00
Dr. Dumitriu Razvan 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 07.00-10.00  
CAB.CHIRURGIE III 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Mogoanta Stelian       09.00 - 11.00  
Dr. Ruxanda Anca   09.00 - 11.00 11.00 - 14.00    
    10/    
Dr. Munteanu Marian  07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00
Dr. Raduletu Mihaela C. 08.00 - 09.00   08.00 - 09.00   08.00 - 09.00
Dr. Crafciuc Antoanela          
Dr. Pogoran Nicoleta   11.00 - 14.00 11.00 - 14.00    
      03/17/24/    
Dr. Vasile Liviu   08.00 - 09.00     09.00 - 11.00
Dr. Dina Stefan 11.00 - 14.00     08.00 - 09.00  
Dr. Paitici Stefan       11.00 - 14.00  
Dr. Pirscoveanu Mircea     09.00 - 11.00    
Dr. Cirstea Stefan         11.00 - 14.00
Dr. Munteanu Alexandru 09.00 - 11.00        
In per. 01.11. - 15.11.2021 dr. Munteanu M. este in CO
CAB. ALERGOLOGIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Voiculescu Mihaela  14.00 - 21.00 07.00-14.00 07.00-14.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00
Dr. Oprica-Rusoiu Cristina  07.00-14.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00 14.00 - 21.00
CAB. CHIRURGIE PLASTICĂ 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Anghel-Savciu Rumi 13.00-14.00 13.00-14.00   11.00 - 14.00 07.00-09.00
Dr. Popa Dragos 09.00-10.00   13.00-14.00 10.00 - 11.00  
Dr. Georgescu Milena 07.00-09.00 10.00 - 13.00 07.00-09.00    
Dr. Mercut Razvan 12.00-13.00   09.00-10.00   10.00-13.00
Dr. Ciurea Marius 10.00-12.00 09.00-10.00      
Dr. Parvanescu Vlad   07.00-09.00 10.00-13.00   13.00-14.00
Dr. Nica Oliviu       07.00 - 10.00 09.00-10.00
SPECIALITATE OFTALMOLOGIE 
CABINET I 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Manescu Rodica  07.00 - 14.00   14.00 - 20.00    
Dr. Nicolcescu Andreea  14.00 - 20.00 10.30 - 14.00 07.00-13.00    
01/08/15/29/   10/17/24/    
Dr. Davidescu Livia    14.00 - 20.00   07.00-13.00 08.00 - 11.30
Dr. Balasoiu   07.00 - 10.30      
CABINET II 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Damian Carmen 14.00 - 20.00 07.00 - 14.00     07.00 - 14.00
        05/19/
Dr. Preda Mirela   14.00 - 20.00 07.00 - 14.00   07.00 - 14.00
        12/26/
Dr. Olaru Greta       07.00 - 10.30  
Dr. State Anca     14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00
Dr. Manescu Rodica        10.30 - 14.00  
Dr. Olaru Andrei 08.00 - 11.00        
CABINET  OFTALMOLOGIE COPII
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Diaconeasa Cristina 07.00-14.00 07.00-14.00   07.00-14.00  
SPECIALITATE PEDIATRIE
CAB. PEDIATRIE I
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciontu-Craitan Mihaela         07.00-14.00    
    17/24/    
Dr. Dop Dalia 08.00 - 11.00     08.00 - 11.00  
22/     18/  
Dr. Puiu Ileana           08.00-11.00
Dr. Morosanu Aritina 08.00 - 11.00     08.00 - 11.00  
01/     25/  
Dr. Stepan Desdemona 08.00 - 11.00   08.00 - 11.00 08.00 - 11.00  
15/   10/ 04/  
Dr. Maria Veronica   08.00-11.00      
Dr. Stoian Felicia 07.00-14.00   07.00-14.00    
29/   03/    
Dr. Moisa Laura 07.00 - 14.00     07.00 - 14.00  
08/     11/  
CAB. PEDIATRIE Il 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Grozavu Manuela-cons  07.00 - 11.00 07.00 - 11.00 07.00 - 11.00 07.00 - 11.00 07.00 - 11.00
12.00 - 14.00 12.00 - 14.00 12.00 - 14.00 12.00 - 14.00 12.00 - 14.00
Dr. Grozavu Manuela-eco 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00
SPECIALITATE UROLOGIE  
CAB. I UROLOGIE - val. in per. 01.11. - 05.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tomescu Paul 10.00-11.00   10.00-11.00 08.00-09.00 10.00-11.00
Dr. Nedelcuta Cristian 07.00-09.00   08.00-09.00    
Dr. Ciovica Viorel  13.00-14.00 08.00-09.00 09.00-10.00 11.00-13.00 08.00-10.00
Dr. Mititelu Cosmin 09.00-10.00   13.00-14.00    
Dr. Badi Sabin    11.00-12.00      
Dr. Stoica Lucian    09.00-10.00 07.00 - 08.00    
Dr. Drocas Andrei   10.00 - 11.00 11.00-12.00   11.00-13.00
Dr. Mitroi George   13.00-14.00      
Dr. Panus Andrei 11.00-13.00     09.00-11.00  
Dr. Prioteasa Mihaela   12.00-13.00 12.00-13.00 13.00 - 14.00 13.00 - 14.00
Dr. Maria Catalin   07.00 - 08.00   07.00 - 08.00  
Dr. Enache Mihai         07.00 - 08.00
CAB. II UROLOGIE  - val. in per. 01.11. - 05.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Badi Sabin - cons. 11.00-12.00   11.00-12.00    
Dr. Badi Sabin - eco 12.00-12.30 12.00-12.30    
Dr. Badi Sabin - cons.     12.30-13.30    
Dr. Badi Sabin - eco     13.30-14.00    
Dr. Mitroi G. - cons. 08.00-09.00     08.00-09.00 11.00-12.00
Dr. Mitroi G. - eco 09.00-09.30     09.00-09.30 12.00-12.30
Dr. Mitroi G. - cons. 09.30-10.30   09.30-10.30    
Dr. Mitroi G. - eco 10.30-11.00   10.30-11.00    
Dr. Dragoescu O. - cons.    08.00-09.00     08.00-09.00
Dr. Dragoescu O.- eco    09.00-09.30     09.00-09.30
Dr. Dragoescu O. - cons.    09.30-10.30     09.30-10.30
Dr. Dragoescu O.- eco    10.30-11.00     10.30-11.00
Dr. Maria Catalin - cons.       11.00-12.00  
Dr. Maria Catalin - eco       12.00-12.30  
Dr. Maria Catalin - cons. 12.30-13.30     12.30-13.30  
Dr. Maria Catalin - eco 13.30-14.00     13.30-14.00  
Dr. Stoica Lucian - cons.     08.00-09.00 09.30-10.30  
Dr. Stoica Lucian- eco     09.00-09.30 10.30-11.00  
Dr. Enache Mihai - cons.   12.30-13.30     12.30-13.30
Dr. Enache Mihai - eco   13.30-14.00     13.30-14.00
Dr. Mititelu Cosmin - cons.   11.00-12.00      
Dr. Mititelu Cosmin - eco   12.00-12.30      
CAB. UROLOGIE - val. in per. 08.11. - 30.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Nedelcuta Cristian 08.00 - 09.00       11.00 - 12.00
Dr. Mitroi George 09.00 - 10.00   10.00 - 11.00   12.00 - 13.00
Dr. Enache Mihai 10.00 - 11.00 13.00 - 15.00      
Dr. Tomescu Paul 11.00 - 12.00   11.00 - 12.00    
Dr. Panus Andrei 12.00 - 13.00     10.00 - 12.00  
Dr. Badi Sabin 13.00 - 14.00   12.00 - 14.00    
Dr. Ciovica Viorel 14.00 - 15.00   09.00 - 10.00 12.00 - 13.00  
Dr. Maria Catalin   08.00 - 09.00   08.00 - 10.00  
Dr. Drocas Andrei   09.00 - 10.00     13.00 - 14.00
Dr. Dragoescu Octavian   10.00 - 12.00     10.00 - 11.00
Dr. Prioteasa Mihaela   12.00 - 13.00   13.00 - 15.00  
Dr. Mititelu Cosmin     14.00 - 15.00   08.00 - 10.00
Dr. Stoica Lucian     08.00 - 09.00   14.00 - 15.00
SPECIALITATE GINECOLOGIE  
CAB. GINECOLOGIE II  - val. in per. 01.11. - 05.11.2021
           Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vasile Mihaela 07.00 - 14.00        
Dr. Tiereanu Loredana   07.00 - 14.00      
Dr. Braila Anca 14.00 - 17.30 14.00 - 17.30 14.00 - 17.30 10.30 - 14.00 14.00 - 17.30
Dr. Zorila George-Lucian 17.30 - 21.00       17.30 - 21.00
Dr. Dragusin Roxana     17.30 - 21.00   10.30 - 14.00
Dr. Comanescu Cristina   17.30 - 21.00     07.00 - 10.30
Dr. Drocas Ileana     07.00 - 14.00    
Dr. Tica Andrei       07.00 - 10.30  
Dr. Ebanca Elena       14.00 - 21.00  
CAB. GINECOLOGIE II  - val in per. 08.11. - 12.11.2021      
           Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tica Andrei   17.30 - 21.00      
Dr. Tiereanu Loredana     14.00 - 21.00    
Dr. Braila Anca 14.00 - 17.30 14.00 - 17.30   14.00 - 17.30 14.00 - 17.30
Dr. Drocas Ileana         07.00 - 14.00
Dr. Dragusin Roxana 17.30 - 21.00        
Dr. Zorila George-Lucian         17.30 - 21.00
Dr. Iliescu Dominic 10.30 - 14.00        
Dr. Comanescu Cristina 07.00 - 10.30     17.30 - 21.00  
Dr. Ebanca Elena   07.00 - 14.00      
Dr. Vasile Mihaela     07.00 - 14.00    
Dr. Popa-Ingineru       07.00 - 14.00  
CAB. GINECOLOGIE II  - val in per. 15.11. - 19.11.2021      
           Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Zorila George-Lucian     10.30 - 14.00    
Dr. Popa-Ingineru   14.00 - 21.00      
Dr. Ebanca Elena       07.00 - 14.00  
Dr. Vasile Mihaela 07.00 - 14.00        
Dr. Tiereanu Loredana   07.00 - 14.00      
Dr. Dragusin Roxana 17.30 - 21.00   17.30 - 21.00   10.30 - 14.00
Dr. Comanescu Cristina       14.00 - 17.30 17.30 - 21.00
Dr. Tica Andrei     07.00 - 10.30 17.30 - 21.00 14.00 - 17.30
Dr. Braila Anca 14.00 - 17.30   14.00 - 17.30   07.00 - 10.30
CAB. GINECOLOGIE II  - val in per.  22.11. - 26.11.2021      
           Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Zorila George-Lucian   10.30 - 14.00 14.00 - 17.30    
Dr. Drocas Ileana 14.00 - 21.00        
Dr. Braila Anca   14.00 - 17.30     10.30 - 14.00
Dr. Popa-Ingineru     07.00 - 14.00    
Dr. Handabureac Alexandru 07.00 - 14.00     07.00 - 14.00  
Dr. Vasile Mihaela       14.00 - 21.00  
Dr. Dragusin Roxana   17.30 - 21.00     07.00 - 10.30
Dr. Tica Andrei   07.00 - 10.30 17.30 - 21.00    
Dr. Tiereanu Loredana         14.00 - 21.00
CAB. GINECOLOGIE II  - val in per.  29.11. - 30.11.2021      
           Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Iliescu Dominic 14.00 - 21.00 LIBER      
Dr. Zorila George-Lucian 10.30 - 14.00      
Dr. Comanescu Cristina 07.00 - 10.30      
CAB. GINECOLOGIE I - val. in data de 01.11. - 05.11.2021
          Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tudorache Stefania 07.00-10.30        
Dr. Pana Razvan 10.30 - 14.00       07.00-10.30
Dr. Popa Aura 14.00 - 21.00        
Dr. Tica Oana    07.00-10.30     14.00 - 17.30
Dr. Patru Ciprian   10.30 - 14.00      
Dr. Marinas Cristian   14.00 - 17.30     10.30 - 14.00
Dr. Sarbu Ovidiu   17.30 - 21.00 10.30 - 14.00    
Dr. Comanescu Alexandru     07.00-10.30   17.30 - 21.00
Dr. Berceanu Costin     14.00 - 17.30    
Dr. Capitanescu Razvan     17.30 - 21.00 17.30 - 21.00  
Dr. Neamtu Lucian       07.00 - 14.00  
Dr. Tanase Florentina       14.00 - 17.30  
CAB. GINECOLOGIE I - val. in sapt. 08.11. - 12.11.2021
          Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tudorache Stefania 14.00 - 17.30     17.30 - 21.00 10.30 - 14.00
Dr. Patru Ciprian 17.30 - 21.00        
Dr. Tica Oana      07.00-10.30    
Dr. Pana Razvan       10.30 - 14.00  
Dr. Sarbu Ovidiu     17.30 - 21.00    
Dr. Popa Aura   07.00 - 14.00     14.00 - 21.00
Dr. Comanescu Alexandru     10.30 - 14.00 07.00-10.30  
Dr. Marinas Cristian 07.00-10.30 14.00 - 17.30      
Dr. Capitanescu Razvan     14.00 - 17.30    
Dr. Berceanu Costin 10.30 - 14.00 17.30 - 21.00      
Dr. Tanase Florentina       14.00 - 17.30 07.00-10.30
CAB. GINECOLOGIE I - val. in per. 15.11. - 19.11.2021
          Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Popa Aura         07.00 - 14.00
Dr. Tica Oana  07.00-10.30 14.00 - 17.30      
Dr. Pana Razvan     10.30 - 14.00   14.00 - 17.30
Dr. Marinas Cristian       14.00 - 17.30  
Dr. Sarbu Ovidiu 10.30 - 14.00   17.30 - 21.00 17.30 - 21.00  
Dr. Comanescu Alexandru     07.00-10.30   17.30 - 21.00
Dr. Capitanescu Razvan 14.00 - 17.30   14.00 - 17.30    
Dr. Neamtu Lucian   07.00 - 14.00   07.00 - 14.00  
Dr. Berceanu Costin 17.30 - 21.00        
Dr. Tanase Florentina   17.30 - 21.00      
CAB. GINECOLOGIE I - val. in per. 22.11. - 26.11.2021
          Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tudorache Stefania 07.00-10.30   07.00-10.30   10.30 - 14.00
Dr. Patru Ciprian 10.30 - 14.00   14.00 - 17.30 17.30 - 21.00 14.00 - 17.30
Dr. Capitanescu Razvan   14.00 - 17.30      
Dr. Marinas Cristian   07.00-10.30     07.00-10.30
Dr. Sarbu Ovidiu         17.30 - 21.00
Dr. Comanescu Alexandru     10.30 - 14.00    
Dr. Tica Oana    10.30 - 14.00      
Dr. Pana Razvan   17.30 - 21.00   14.00 - 17.30  
Dr. Tanase Florentina 14.00 - 17.30        
Dr. Berceanu Costin 17.30 - 21.00   17.30 - 21.00    
Dr. Neamtu Lucian       07.00 - 14.00  
CAB. GINECOLOGIE I - val. in per. 29.11. - 30.11.2021
          Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tudorache Stefania 14.00 - 17.30 LIBER      
Dr. Berceanu Costin 17.30 - 21.00      
Dr. Marinas Cristian 07.00-10.30      
Dr. Patru Ciprian 10.30 - 14.00      
SPECILAITATEA CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. per. 01.11. - 05.11.20212021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu        07.00-09.00  
Dr. Sabetay Cornel 07.00-10.00 07.00-08.00     09.00-12.00
Dr. Carstoiu Eleodor 12.00-14.00   10.00 - 14.00    
Dr. Purcaru Ionut 10.00-12.00 08.00-10.00 07.00-10.00   07.00-09.00
Dr. Kamel Jamal   12.00-14.00     12.00-14.00
Dr. Stoica Alin   10.00-12.00      
Dr. Zavate Andrei       09.00 - 11.00  
Dr. Scarlat Adrian       11.00 - 14.00  
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. in per. 08.11 - 12.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu        07.00-09.00  
Dr. Sabetay Cornel 07.00-10.00 07.00-08.00   11.00-14.00  
  12.00 - 14.00      
Dr. Carstoiu Eleodor     07.00-10.00   12.00-14.00
Dr. Kamel Jamal 12.00-14.00       07.00-10.00
Dr. Zavate Andrei       09.00-11.00  
Dr. Stoica Alin   08.00-10.00      
Dr. Purcaru Ionut 10.00-12.00 10.00-12.00      
Dr. Scarlat Adrian     10.00 - 14.00   10.00-12.00
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. in per. 15.11 - 19.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu        07.00-09.00  
Dr. Sabetay Cornel 07.00-10.00 07.00-08.00     11.00-14.00
Dr. Carstoiu Eleodor   10.00-14.00 10.00-14.00    
Dr. Kamel Jamal 12.00-14.00     11.00-14.00 07.00-09.00
Dr. Zavate Andrei          
Dr. Stoica Alin       09.00-11.00  
Dr. Purcaru Ionut   08.00 - 10.00      
Dr. Scarlat Adrian 10.00-12.00   07.00-10.00   09.00-11.00
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. in per. 22.11 - 26.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu        07.00-09.00  
Dr. Sabetay Cornel 07.00-10.00 07.00-10.00     09.00-12.00
Dr. Carstoiu Eleodor     10.00 - 14.00    
Dr. Kamel Jamal 10.00-12.00     11.00 - 14.00  
Dr. Zavate Andrei       09.00 - 11.00  
Dr. Stoica Alin          
Dr. Purcaru Ionut 12.00-14.00 10.00 - 14.00     12.00-14.00
Dr. Scarlat Adrian     07.00-10.00   07.00-09.00
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. in per. 29.11 - 30.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Sabetay Cornel 07.00-10.00 LIBER      
Dr. Kamel Jamal 12.00-14.00      
Dr. Purcaru Ionut 10.00-12.00      
SPECIALITATE PSIHIATRIE  
 CAB. PSIHIATRIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Matei Codruţa  07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00
SPECIALITATE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA  - val. in per. 01.11. - 15.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Camen Adrian   07.00 - 10.30 07.00 - 10.30    
Dr. Ciuca Eduard 10.30 - 14.00     07.00 - 10.30 10.30 - 14.00
Dr. Gheorghita Mircea  07.00 - 10.30     10.30 - 14.00 07.00 - 10.30
Dr. Munteanu Cristina    10.30 - 14.00 10.30 - 14.00    
SPECIALITATE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA  - val. in per. 16.11. - 19.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
DR. Biban Florina   07.00 - 14.00      
Dr. Camen Adrian          
Dr. Ciuca Eduard       07.00 - 10.30 07.00 - 10.30
Dr. Gheorghita Mircea      07.00 - 10.30 10.30 - 14.00  
Dr. Munteanu Cristina      10.30 - 14.00   10.30 - 14.00
CAB.CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA  val. in per. 22.11. - 30.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Biban Florina 07.00 - 09.00 07.00 - 14.00 07.00 - 09.00   07.00 - 14.00
12.30 - 14.00   12.30 - 14.00    
Dr. Ciuca Eduard       07.00 - 10.30  
Dr. Gheorghita Mircea  09.00 - 12.30     10.30 - 14.00  
Dr. Munteanu Cristina      09.00 - 12.30    
CAB. GASTROENTEROLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Rogoveanu Ion 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00
Dr. Vere Cristin 08.00 - 09.00 08.00 - 09.00 08.00 - 09.00 08.00 - 09.00 08.00 - 09.00
Dr. Florescu Dan 09.00-10.00   09.00-10.00 09.00-10.00 09.00-10.00
Dr. Iordache Sevastita 10.00 - 11.00 09.00-10.00 10.00 - 11.00 10.00 - 11.00  
Dr. Sandulescu Larisa 11.00 - 12.00 13.00 - 14.00   12.00 - 13.00 11.00 - 12.00
Dr. Iovanescu Vlad 12.00 - 13.00 12.00 - 13.00 12.00 - 13.00   12.00 - 13.00
Dr. Cazacu Sergiu   11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 10.00 - 11.00
Dr. Ungureanu Bogdan 13.00 - 14.00 10.00 - 11.00 13.00 - 14.00 13.00 - 14.00 13.00 - 14.00
SPECIALITATEA GENETICA 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ioana Mihai 14.00 - 17.30 - - - -
Dr. Burada Florin  07.00-10.30  -  - 07.00-10.30 -
Dr. Dobrescu Amelia 10.30-14.00 10.30 - 14.00 10.30-14.00 10.30-14.00 10.30-14.00
Dr. Streata Ioana - - 07.00-10.30 14.00 - 17.30 07.00-10.30
Dr. Plesea Razvan - 07.00-10.30 - -  - 
Dr. Cucu Mihai - -  -   -  -
SPECIALITATEA BOLI INFECTIOASE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bobolicu Daniela  07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00
SPECIALITATEA  CHIRURGIE TORACICA  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Mindrila Ion    08.30 - 11.30     09.30 - 10.30
Dr. Demetrian Alin     08.30 - 11.30   08.30 - 09.30
Dr. Dilof Rodica 08.30 - 12.30       11.30 - 12.30
Dr. Dobrinescu Adrian       08.30 - 11.30 10.30 - 11.30
In per. 01.11. - 12.11.2021 dr. Dobrinescu este in CM
SPECIALITATEA  CHIRURGIE NEUROCHIRURGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patruleasa Carmen 12.00 - 14.00 12.00 - 14.00 12.00 - 14.00 12.00 - 14.00 12.00 - 14.00
Dr. Ungureanu Traian 09.00-10.00 09.00-10.00 09.00-11.00 09.00-11.00 07.00-09.00
Dr. Margaritescu Otilia 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00 09.00-10.00
Dr. Gavrila Denisa 10.00 - 12.00 10.00 - 12.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 10.00 - 12.00
In per. 01.11. - 30.11.2021 dr Patruleasa Carmen este in CM
CAB. DIABET I (09) - val. in data de  01.11. - 05.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Popescu Daniela 07.00-14.00 07.00-13.00 07.00-14.00 07.00-13.00 14.00 - 21.00
Dr. Vanghelie Luminita CM CM CM CM CM
CAB. DIABET I (09) - val. in per. 08.11. - 12.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Popescu Daniela 07.00-13.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00 07.00-13.00 14.00 - 21.00
Dr. Vanghelie Luminita CM CM CM 14.00 - 21.00 07.00-14.00
CAB. DIABET I (09) - val. in per. 15.11. - 19.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Popescu Daniela 14.00 - 21.00 07.00-14.00 14.00 - 21.00 07.00-13.00 14.00 - 21.00
Dr. Vanghelie Luminita 07.00-13.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00 14.00 - 21.00 07.00-13.00
CAB. DIABET I (09) - val. in per. 22.11. - 26.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Popescu Daniela 14.00 - 21.00 07.00-14.00 07.00-13.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00
Dr. Vanghelie Luminita 07.00-13.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00 07.00-13.00
CAB. DIABET I (09) - val. in per. 29.11. - 30.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Popescu Daniela 14.00 - 21.00 LIBER      
Dr. Vanghelie Luminita 07.00-13.00      
CAB. DIABET I (10)   - val. in data de  01.11. - 05.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Braicu Daniela 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 07.00-13.00 CO CO
Dr. Rosu Maria CM CM CM CM CM
CAB. DIABET I (10)   - val. in per. 08.11. - 12.11.2021   
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Braicu Daniela CO CO 07.00-13.00 07.00-14.00 07.00-13.00
Dr. Rosu Maria CM CO CO CO CO
CAB. DIABET I (10)   - val. in per.  15.11. - 19.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Braicu Daniela 14.00 - 21.00 07.00-14.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00
Dr. Rosu Maria 07.00-14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 13.00 07.00-14.00 07.00-14.00
CAB. DIABET I (10)   - val. in per.  22.11. - 26.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Braicu Daniela 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 07.00 - 13.00 14.00 - 21.00
Dr. Rosu Maria 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00
CAB. DIABET I (10)   - val. in per.  29.11. - 30.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Braicu Daniela CO LIBER      
Dr. Rosu Maria 07.00 - 14.00      
CAB. DIABET III (08)- val in per. 01.11. - 05.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Girgavu Sigina 07.00 - 13.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00
CAB. DIABET III (08)- val in per. 08.11. - 12.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Girgavu Sigina 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00
CAB. DIABET III (08)- val in per. 15.11. - 26.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Girgavu Sigina 14.00 - 21.00 07.00 - 13.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00
CAB. DIABET III (08)- val in per. 29.11. - 30.11.2021
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Girgavu Sigina 07.00 - 14.00 LIBER      
CAB. ONCOLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Badulescu Florin  10.00 - 12.00 07.00 - 09.00 10.00 - 12.00 07.00 - 08.30 -
Dr. Campeanu Raluca 07.00 - 09.00 10.00 - 12.00 07.00 - 09.00 10.00 - 12.00 09.30 - 12.00
Dr. Streba Liliana 09.00 - 10.00 09.00 - 10.00 09.00 - 10.00 08.30 - 10.00 07.00 - 09.00
SPECIALITATEA NEFROLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Zaharie Sorin     07.00 - 10.00    
Dr. Dinu Robert     11.30 - 14.00 07.00 - 10.30  
Dr. Maria Daniela 11.00 - 12.00 10.30 - 14.00 10.00 - 11.30    
Dr. Firu George          
Dr. Cana-Ruiu Daniela 07.00 - 09.00     10.30 - 14.00 07.00 - 14.00
In data de 26.11.2021 dr. Cana este in CO
In data de 15.11.2021 dr. Dinu este in CO
In data de  01.11.2021 dr. Maria este in CO
In data de 03.11.2021 dr. Zaharie este in CO
SPECIALITATE  GERIATRIE + FONIATRIE
CAB.GERIATRIE + CAB. FONIATRIE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Ionescu Elena  07.00-10.30 10.30 - 14.00 07.00-10.30 10.30 - 14.00 07.00-10.30
Dr. Tanase Stefan 10.30-14.00 07.00-10.30 10.30-14.00 07.00-10.30 10.30-14.00
SPECIALITATEA RADIOTERAPIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Dita Veronica   09.00-10.00      
Dr. Crisan Anda  09.00-10.00        
Dr. Stamulescu Carmen        09.00-10.00  
Dr. Ciobanu Lavinia     09.00-10.00    
SPECIALITATE HEMATOLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Tuta  Mihaela-Camelia  07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00
CABINET FIZIOTERAPIE
NUME MEDIC LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Nicolae Delia    15.00 - 21.00 07.00 - 13.00 15.00 - 21.00 07.00 - 09.00
Dr. Florea Mihaela  07.00 - 13.00   15.00 - 21.00 07.00 - 10.00 16.00 - 21.00
Dr. Medelet Raluca  15.00 - 21.00 07.00 - 13.00   10.00 - 13.00 11.00 - 16.00
Dr. Patru Simona   13.00 - 15.00 13.00 - 14.00   09.00 - 11.00
Dr. Marcu Rahela 13.00 - 15.00   14.00 - 15.00 13.00 - 15.00  

Program de activitate pe luna decembrie 2021

 

shopify traffic stats