PROGRAM DE ACTIVITATE AL CABINETELOR DE SPECIALITATE 
DIN AMBULATORIU LUNA IULIE 2020
CAB. 23 INTERNE I 
PERIOADA  01.07. - 03.07.2020 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons     08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00
Dr.Popescu Claudia - eco     14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00
Dr. Neagoe Daniela-cons     - 07.00 - 08.00 -
Dr. Genunche Amelia-cons     - - 07.00 - 08.00
           
PERIOADA  06.07. - 10.07.2020 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00
Dr. Neagoe Daniela-cons 07.00 - 08.00 - - 07.00 - 08.00 -
Dr. Genunche Amelia-cons - 07.00 - 08.00 - - 07.00 - 08.00
           
PERIOADA 13.07. - 17.07.2020 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00
Dr. Neagoe Daniela-cons - - - 07.00 - 08.00 -
Dr. Genunche Amelia-cons - 07.00 - 08.00 - - 07.00 - 08.00
           
PERIOADA 20.07. - 24.07.2020 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00  
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00
Dr. Neagoe Daniela-cons 07.00 - 08.00 - - - -
Dr. Genunche Amelia-cons - 07.00 - 08.00 - - 07.00 - 08.00
PERIOADA 27.07. - 31.07.2020 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00
Dr. Neagoe Daniela-cons 07.00 - 08.00 - - 07.00 - 08.00 -
Dr. Genunche Amelia-cons - 07.00 - 08.00 - - 07.00 - 08.00
CAB. REUMATOLOGIE
          Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Firulescu Sineta 08.00 - 15.00 08.00 - 15.00 08.00 - 15.00 08.00 - 15.00 08.00 - 15.00
CAB. 24 INTERNE II - val in per. 01.07. - 03.07.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Carp Delora -cons     08.30 - 10.00 08.30 - 10.00 08.30 - 10.00
Dr. Carp Delora -eco     10.00 - 10.30 10.00 - 10.30 10.00 - 10.30
Dr. Halasiu Ana -cons     10.30 - 13.30 10.30 - 13.30 10.30 - 13.30
Dr. Halasiu Ana -eco   13.30 - 14.00 13.30 - 14.00 13.30 - 14.00
Dr.Enescu Aurelia -cons     07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00
Dr.Enescu Aurelia -eco     08.00 - 08.30 08.00 - 08.30 08.00 - 08.30
CAB. 24 INTERNE II - val in per. 06.07. - 10.07.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Carp Delora -cons 12.00 - 13.30 12.00 - 13.30 12.00 - 13.30 12.00 - 13.30 12.00 - 13.30
Dr. Carp Delora -eco 13.30 - 14.00 13.30 - 14.00 13.30 - 14.00 13.30 - 14.00 13.30 - 14.00
Dr. Halasiu Ana -cons 07.00 - 10.00 07.00 - 10.00 07.00 - 10.00 07.00 - 10.00 07.00 - 10.00
Dr. Halasiu Ana -eco 10.00 - 10.30 10.00 - 10.30 10.00 - 10.30 10.00 - 10.30 10.00 - 10.30
Dr.Enescu Aurelia -cons 10.30 - 11.30 10.30 - 11.30 10.30 - 11.30 10.30 - 11.30 10.30 - 11.30
Dr.Enescu Aurelia -eco 11.30 - 12.00 11.30 - 12.00 11.30 - 12.00 11.30 - 12.00 11.30 - 12.00
CAB. 24 INTERNE II - val in per. 13.07. - 17.07.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Halasiu Ana -cons 10.00 - 13.30 10.00 - 13.30 10.00 - 13.30 10.00 - 13.30 10.00 - 13.30
Dr. Halasiu Ana -eco 13.30 - 14.00 13.30 - 14.00 13.30 - 14.00 13.30 - 14.00 13.30 - 14.00
Dr.Enescu Aurelia -cons 07.00 - 09.30 07.00 - 09.30 07.00 - 09.30 07.00 - 09.30 07.00 - 09.30
Dr.Enescu Aurelia -eco 09.30 - 10.00 09.30 - 10.00 09.30 - 10.00 09.30 - 10.00 09.30 - 10.00
CAB. 24 INTERNE II - val in per. 20.07. - 31.07.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Marginean Cristina 07.00 - 10.30 10.30 - 14.00     07.00 - 10.30
20/ 21/     31/
Dr. Padureanu Vlad 10.30 - 14.00     07.00 - 10.30 10.30 - 14.00
20/     23/ 31/
Tudorascu Diana   07.00 - 10.30   10.30 - 14.00  
  21/   30/  
Dr. Enescu Aurelia 10.30 - 14.00 07.00 - 08.00 07.00 - 10.30 10.30 - 14.00 10.30 - 14.00
27/ 28/ 22/ 23/ 24/
    10.30 - 14.00    
    29/    
Dr. Iovanescu Liviu   08.00 - 14.00 10.30 - 14.00    
  28/ 22/    
Dr. Pirvu Daniel 07.00 - 10.30   07.00 - 10.30 07.00 - 10.30 07.00 - 10.30
27/   29/ 30/ 24/
SPECIALITATE CARDIOLOGIE  
CAB.  CARDIOLOGIE  (61)           
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vilceanu Ovidiu 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00
In perioada 20-24.07.2020 Dr. Vilceanu O. este In  CO
SPECIALITATE CARDIOLOGIE  
CAB.  CARDIOLOGIE  (22)           
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Munteanu Cristina     07.00-09.00 10.30-14.00  
Dr. Goanta Emilia     09.00-10.30    
Dr. Moise Cristina 10.30-14.00   10.30-14.00    
Dr. Ungureanu Anda Laura       07.00-10.30 10.30-14.00
Dr. Istratoaie Ovtavian     07.00-09.00   07.00-10.30
    29/    
Dr. Donoiu Ionut 07.00-10.30        
Dr. Stavaru    07.00-10.30      
Dr. Florescu Cristina   10.30-14.00      
Dr. Militaru Constantin 07.00-10.30        
13/27/        
Dr. Tiereanu Eugen   07.00-10.30      
    14/21/      
Dr. Trasca Silviu Paul     07.00-09.00    
    15/22/    
Dr. Tudorascu Raul 10.30-14.00     07.00-10.30  
13/20/     16/23/  
Dr. Mustafa Edme Roxana         07.00-10.30
        17/24/
Dr. Dracea Ovidiu   10.30-14.00   10.30-14.00  
  14/21/28/   30/  
Dr. Popescu Monica     10.30-14.00   10.30-14.00
    15/22/   17/24/
Dr. Toader Despina       10.30-14.00  
      16/23/  
DERMATOLOGIE - val. in per.  01.07. - 03.07.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bonescu Mihaela     07.00-14.00   07.00-14.00
Dr. Predoi Luminita       07.00-14.00  
DERMATOLOGIE - val. in per.  06.07. - 10.07.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bonescu Mihaela 07.00-14.00   07.00-14.00    
Dr. Predoi Luminita   07.00-14.00   07.00-14.00 07.00-14.00
DERMATOLOGIE - val. in per.  13.07. - 17.07.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bonescu Mihaela 07.00-14.00   07.00-14.00   07.00-14.00
Dr. Predoi Luminita   07.00-14.00   07.00-14.00  
DERMATOLOGIE - val. in per.  20.07. - 24.07.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bonescu Mihaela 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00    
Dr. Predoi Luminita       07.00-14.00  
Dr. Patrascu Virgil         07.00 - 11.30
Dr. Cristovici Florentina         11.30 - 14.00
DERMATOLOGIE - val. in per.  27.07. - 31.07.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bonescu Mihaela 07.00-14.00   07.00-14.00    
Dr. Predoi Luminita   07.00-14.00   07.00-14.00 07.00-14.00
SPECIALITATE NEUROLOGIE 
CAB. 39 NEUROLOGIE  -     val. in per.      01.07. - 17.07.2020   /   27.07. - 31.07.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia  08.00-13.00 08.00-13.00 08.00-13.00 08.00-13.00 08.00-13.00
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. per. 20.07. - 24.07.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia  - 08.00-13.00 08.00-13.00 CO CO
CAB. 38 NEUROLOGIE  + CAB. INTERNE- val. in per. 01.07. - 03.07.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana      10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00
Dr. Botezat Mihai     08.00 - 10.00 - 08.00 - 10.00
Dr. Rada Camelia      14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
CAB. 38 NEUROLOGIE  + CAB. INTERNE- val. in per. 06.07. - 10.07.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana  10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 CO CO
Dr. Botezat Mihai 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00
Dr. Rada Camelia  14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
CAB. 38 NEUROLOGIE  + CAB. INTERNE- val. in per. 13.07. - 17.07.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana  CO CO CO CO CO
Dr. Botezat Mihai 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00 - 08.00 - 10.00
Dr. Rada Camelia  14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
CAB. 38 NEUROLOGIE  + CAB. INTERNE- val. in per. 20.07. - 24.07.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana  10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00
Dr. Botezat Mihai CO CO CO CO CO
Dr. Rada Camelia  14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
CAB. 38 NEUROLOGIE  + CAB. INTERNE- val. in per. 27.07. - 31.07.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana  - 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00
Dr. Botezat Mihai CO CO CO CO CO
Dr. Rada Camelia  14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
SPECIALITATE ENDOCRINOLOGIE  
CAB. ENDOCRINOLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Comisel Sorina  07.00 - 14.00   07.00 - 14.00   07.00 - 14.00
Dr. Busuioc Cristina   07.00 - 10.30   07.00 - 10.30  
In per. 03.07. - 06.07.2020 dr. Comisel este in CO
SPECIALITATE ORTOPEDIE  
CAB. ORTOPEDIE I (cab. 12)   
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Boborelu Cristian   07.00 - 10.00   12.00 - 14.00 12.00 - 14.00
        03/10/
Dr.Dita Razvan  07.00 - 10.00 10.00 - 12.00      
Dr. Marcusanu Victor 10.00 - 12.00       07.00 - 12.00
Dr. Didu Sorin 12.00 - 14.00   11.00 - 14.00   12.00 - 14.00
        17/24/31/
Dr. Grecu Dan   12.00 - 14.00      
Dr. Melinte Razvan       07.00 - 10.00  
Dr. Niculescu Dragos       10.00 - 12.00  
Dr.Tarnita Dan     07.00 - 11.00    
CAB. ORTOPEDIE II (cab. 14) 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Arsene Marius 07.00 - 10.00   10.00 - 12.00   10.00 - 12.00
Dr. Adam Dragos 12.00 - 14.00 07.00 - 10.00   12.00 - 14.00  
Dr. Tufa Daniel   10.00 - 12.00 12.00 - 14.00  
Dr. Mercut Cornel       07.00 - 10.00 07.00 - 10.00
Dr. Anusca Dan       10.00 - 12.00  
Dr. Capitanescu Bogdan     07.00 - 10.00   12.00 - 14.00
        03/17/
Dr. Marginean Marcel  10.00 - 12.00       12.00 - 14.00
        10/24/31/
Dr. Grecu Alexandru   12.00 - 14.00      
SPECIALITATE ORL AD.+COPII 
CAB. O.R.L. COPII
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Diaconescu Daniela 10.30 - 14.00 10.30 - 14.00 10.30 - 14.00 10.30 - 14.00 07.00 - 14.00
Dr. Durac Cristina 07.00-10.30 07.00-10.30 07.00-10.30 07.00-10.30  
CAB.  ORL - AUDIOMETRIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Totolin Mariana  08.00-15.00 08.00-15.00 08.00-15.00 08.00-15.00 08.00-15.00
SPECIALITATE ORL COPII + ADULTI 
CAB. O.R.L. ADULŢI  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enescu Anca 07.00 - 10.30 10.30 - 14.00 07.00 - 10.30 07.00 - 10.30 07.00 - 10.30
Dr. Sirbulet Carmen 10.30 - 14.00 07.00 - 10.30 10.30 - 14.00 10.30 - 14.00 10.30 - 14.00
SPECIALITATE CHIRURGIE
CAB. CHIRURGIE I
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Surlin Valeriu 08.00 - 10.00        
Dr. Goganau Alexandru     08.00 - 11.00    
Dr. Ghitu Daniel 10.00 - 15.00 11.00-15.00 11.00 - 15.00 08.00 - 15.00 11.00-15.00
Dr. Cartu Dan   08.00-11.00      
Dr. Vilcea Vasile         08.00-11.00
CAB. CHIRURGIE II
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vasile Ion 08.00 - 10.00        
Dr. Vilcea Ionica Daniel   12.00 - 14.00      
Dr. Dumitrescu Theodor       08.00 - 10.00  
Dr. Cheie Mihaela 10.00 - 12.00     10.00 - 12.00
Dr. Mesina Cristian       12.00 - 14.00  
Dr. Ciorbagiu Mihai   08.00 - 10.00      
Dr. Moraru Emil 12.00 - 14.00        
Dr. Radu Victor      10.00 - 12.00  
Dr. Calota Firmilian    10.00 - 12.00      
Dr. Pasalega Marin         12.00 - 14.00
Dr. Dinca Ileana      12.00 - 14.00    
Dr. Mirea Cecil     08.00 - 10.00    
Dr. Obleaga Cosmin         08.00 - 10.00
Dr. Dumitriu Razvan     10.00 - 12.00    
CAB.CHIRURGIE III 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Mogoanta Stelian     09.00 - 11.00    
Dr. Ruxanda Anca   11.00 - 14.00      
Dr. Munteanu Marian        08.00 - 09.00 09.00 - 11.00
Dr. Raduletu Mihaela 08.00 - 09.00   08.00 - 09.00   08.00 - 09.00
Dr. Munteanu Alexandru   08.00 - 09.00      
  07/14/      
Dr. Crafciuc Antoanela 11.00 - 14.00 08.00 - 09.00      
  21/28/      
Dr. Pogoran Nicoleta       11.00 - 14.00  
      30/  
Dr. Vasile Liviu 09.00 - 11.00        
06/        
Dr. Dina Stefan 09.00 - 11.00 09.00 - 11.00     11.00 - 14.00
13/20/27/        
Dr. Paitici Stefan     11.00 - 14.00 09.00 - 11.00  
      16/23/30/  
Dr. Pirscoveanu Mircea       09.00 - 11.00  
      02/09/  
Dr. Cirstea Stefan       11.00 - 14.00  
      02/09/16/23/  
CAB. ALERGOLOGIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Voiculescu Mihaela    08.00-15.00 08.00-15.00   08.00-15.00
Dr. Oprica-Rusoiu Cristina  08.00-15.00     08.00-15.00  
In per. 08.07. - 20.07.2020 dr. Oprica este in CO
CAB. CHIRURGIE PLASTICĂ 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Anghel-Savciu Rumi 13.00-14.00 13.00-14.00   10.00-13.00 07.00-09.00
Dr. Popa Dragos 09.00-10.00   13.00-14.00 09.00-10.00  
Dr. Georgescu Milena 07.00-09.00 10.00 - 13.00 07.00-09.00    
Dr. Mercut Razvan 12.00-13.00   09.00-10.00 13.00-14.00 10.00-13.00
Dr. Ciurea Marius 10.00-12.00 09.00-10.00   07.00-09.00 09.00-10.00
Dr. Parvanescu Vlad   07.00-09.00 10.00-13.00   13.00-14.00
In per. 06.07. - 17.07.2020 dr. Anghel R. este in CO
In per. 27.07. - 31.07.2020 dr. Georgescu M. este in CO
In per. 13.07. - 19.07.2020 dr. Parvanescu V. este in CO
SPECIALITATE OFTALMOLOGIE 
CABINET I 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. State Anca        10.30 - 14.00 11.00 - 15.00
      02/09/16/23/ 03/10/17/24/
Dr. Manescu Rodica  08.00 - 11.30       08.00 - 12.00
13/20/27/       31/
Dr. Preda Mirela  11.30 - 14.30   07.00-14.00    
13/27/   01/08/29/    
Dr. Damian Carmen 11.30 - 14.30 07.00 - 14.00      
06/20/ 07/21/28/      
Dr. Olaru Denisa       07.00-10.30  
      02/09/23/30/  
Dr. Olaru Andrei         08.00-11.00
        03/17/
In per. 06.07. - 10.07.2020 dr. Manescu este in CO
In per. 15.07. - 24.07.2020 dr. Preda este in CO
In per. 30.07. - 31.07.2020 dr. State este in CO
CABINET II 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Crăiţoiu Stefania  07.00-10.30       07.00-10.30
Dr. Olaru Cristian  10.30-14.00 07.00-10.30     10.30-14.00
Dr. Davidescu Livia        07.00-13.00  
      02/09/16/30/  
      07.00 - 12.00  
      23/  
Dr. Nicolcescu Andreea    10.30 - 14.00 07.00-14.00    
  07/14/ 08/15/    
    07.00-10.30    
    01/    
In per. 22.07. - 31.07.2020 dr. Nicolcescu este in CO
CABINET  OFTALMOLOGIE COPII
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vitan-Cojocaru Gabriela  07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-10.30 07.00-14.00
Dr. Diaconeasa Cristina - - - - -
In per. 01.06. - 30.06.2020 dr. Diaconeasa este in concediu prenatal.
SPECIALITATE PEDIATRIE
CAB. PEDIATRIE I
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciontu-Craitan Mihaela 07.00-14.00        
13/        
Dr. Maria Veronica     08.00-11.00 08.00-11.00 08.00-11.00    
06/ 14/21/28/ 15/    
Dr. Dop Dalia 08.00-11.00      
07/      
Dr. Puiu Ileana           08.00-11.00
Dr. Moisa Laura       07.00-14.00  
      09/23/  
Dr. Popescu Olimpia 07.00 - 14.00   07.00 - 14.00 07.00 - 14.00  
27/   01/ 30/  
Dr. Stoian Felicia     07.00 - 14.00 07.00 - 14.00  
    08/ 02/  
Dr. Stepan Desdemona     08.00 - 11.00    
    22/29/    
Dr. Morosanu Aritina 08.00-11.00     08.00-11.00  
20/     16/  
CAB. PEDIATRIE Il
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Grozavu Manuela-cons  07.00 - 11.00 07.00 - 11.00 07.00 - 11.00 07.00 - 11.00 07.00 - 11.00
12.00 - 14.00 12.00 - 14.00 12.00 - 14.00 12.00 - 14.00 12.00 - 14.00
Dr. Grozavu Manuela-eco 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00
SPECIALITATE UROLOGIE  
CAB. I UROLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tomescu Paul 10.00-11.00   10.00-11.00 08.00-09.00 10.00-11.00
Dr. Nedelcuta Cristian 08.00-09.00   08.00-09.00    
Dr. Panus Andrei 11.00-13.00     09.00-11.00  
Dr. Ciovica Viorel  13.00-14.00 08.00-09.00 09.00-10.00 11.00-13.00 08.00-10.00
Dr. Mititelu Cosmin 09.00-10.00   13.00-14.00    
Dr. Badi Sabin    11.00-13.00      
Dr. Stoica Lucian    09.00-10.00      
Dr. Drocas Andrei   10.00 - 11.00 11.00-13.00   11.00-13.00
Dr. Mitroi George   13.00-14.00      
Dr. Prioteasa Mihaela       13.00 - 14.00 13.00 - 14.00
CAB. II UROLOGIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Badi Sabin - cons. 11.00-12.00   11.00-12.00    
Dr. Badi Sabin - eco 12.00-12.30 12.00-12.30    
Dr. Badi Sabin - cons.     12.30-13.30    
Dr. Badi Sabin - eco     13.30-14.00    
Dr. Mitroi G. - cons. 08.00-09.00     08.00-09.00 11.00-12.00
Dr. Mitroi G. - eco 09.00-09.30     09.00-09.30 12.00-12.30
Dr. Mitroi G. - cons. 09.30-10.30   09.30-10.30    
Dr. Mitroi G. - eco 10.30-11.00   10.30-11.00    
Dr. Dragoescu O. - cons.    08.00-09.00     08.00-09.00
Dr. Dragoescu O.- eco    09.00-09.30     09.00-09.30
Dr. Dragoescu O. - cons.    09.30-10.30     09.30-10.30
Dr. Dragoescu O.- eco    10.30-11.00     10.30-11.00
Dr. Mititelu C. - cons.    11.00-12.00      
Dr. Mititelu C.- eco    12.00-12.30      
Dr. Maria Catalin - cons. 12.30-13.30     11.00-12.00  
Dr. Maria Catalin - eco 13.30-14.00     12.00-12.30  
Dr. Maria Catalin - cons.       12.30-13.30  
Dr. Maria Catalin - eco       13.30-14.00  
Dr. Maria Catalin - cons.          
Dr. Stoica Lucian - cons.     08.00-09.00 09.30-10.30  
Dr. Stoica Lucian- eco     09.00-09.30 10.30-11.00  
Dr. Enache Mihai - cons.   12.30-13.30     12.30-13.30
Dr. Enache Mihai - eco   13.30-14.00     13.30-14.00
Dr. Enache Mihai - cons.          
SPECIALITATE GINECOLOGIE  
CAB. GINECOLOGIE II
           Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Braila Anca -cons 10.30-13.30 10.30-13.30 10.30-13.30 10.30-13.30 10.30-13.30
Dr. Braila Anca -eco 13.30-14.00 13.30-14.00 13.30-14.00 13.30-14.00 13.30-14.00
  20/ 21/ 22/ 23/ 24/
Dr. Kamal A.-cons 07.00-13.30 07.00-13.30 07.00-13.30 07.00-13.30 07.00-13.30
Dr. Kamal A.-eco 13.30-14.00 13.30-14.00 13.30-14.00 13.30-14.00 13.30-14.00
  27/ 28/ 29/ 30/ 31/
Dr. Blendea D-cons 07.00-13.30 07.00-13.30 07.00-13.30 07.00-13.30 07.00-13.30
Dr. Blendea D-eco 13.30-14.00 13.30-14.00 13.30-14.00 13.30-14.00 13.30-14.00
  06/ 07/ 08/ 09/ 10/
Dr. Berceanu C-cons 07.00-10.00 07.00-10.00 07.00-10.00 07.00-10.00 07.00-10.00
Dr. Berceanu C-eco 10.00-10.30 10.00-10.30 10.00-10.30 10.00-10.30 10.00-10.30
  20/ 21/ 01/22/ 02/23/ 03/24/
Dr. Iliescu Dominic-cons     10.30-13.30 10.30-13.30 10.30-13.30
Dr. Iliescu Dominic-eco     13.30-14.00 13.30-14.00 13.30-14.00
      01/ 02/ 03/
Dr. Berceanu S-cons 07.00-13.30 07.00-13.30 07.00-13.30 07.00-13.30 07.00-13.30
Dr. Berceanu S-eco 13.30-14.00 13.30-14.00 13.30-14.00 13.30-14.00 13.30-14.00
  13/ 14/ 15/ 16/ 17/
CAB. GINECOLOGIE I
          Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tudorache St-cons       07.00-10.00 07.00-10.00
Dr. Tudorache St-eco       10.00-10.30 10.00-10.30
        02/ 24/
Dr. Neamtu Lucian    07.00-10.00      
  10.00-10.30      
  07/21/28/      
Dr. Marinas Cristian -cons     07.00-10.00   07.00-10.00
Dr. Marinas Cristian -eco     10.00-10.30   10.00-10.30
      08/   17/
Dr. Patru Ciprian -cons     07.00-10.00 07.00-10.00  
Dr. Patru Ciprian -eco     10.00-10.30 10.00-10.30  
      22/ 16/  
Dr. Comanescu Alex.-cons       07.00-10.00 07.00-10.00
Dr. Comanescu Alex.-eco       10.00-10.30 10.00-10.30
        09/ 31/
Dr. Pana Razvan-cons 07.00-10.00   07.00-10.00    
Dr. Pana Razvan-eco 10.00-10.30   10.00-10.30    
  13/27/   29/    
Dr. Tanase Florentina-cons       07.00-10.00 07.00-10.00
Dr. Tanase Florentina-eco       10.00-10.30 10.00-10.30
        30/ 03/
Dr. Capitanescu Razv.-cons     07.00-10.00 07.00-10.00  
Dr. Capitanescu Razv.-eco     10.00-10.30 10.00-10.30  
      15/ 23/  
Dr. Sarbu Ovidiu 07.00-10.00   07.00-10.00    
10.00-10.30   10.00-10.30    
20/   01/    
Dr. Tica Oana - cons 07.00-10.00 07.00-10.00     07.00-10.00
Dr. Tica Oana - eco 10.00-10.30 10.00-10.30     10.00-10.30
  06/ 14/     10/
SPECILAITATEA CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. per. 01.07. - 03.07.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu        07.00-09.00  
Dr. Sabetay Cornel         12.00 - 14.00
Dr. Zavate Andrei       09.00-11.00  
Dr. Scarlat Adrian     07.00 - 11.00    
Dr. Purcaru Ionut         07.00 - 10.00
Dr. Kamel Jamal       11.00-14.00 10.00 - 12.00
Dr. Carstoiu Eleodor     11.00-14.00    
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. in per. 06.07. -  10.07.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu        07.00-09.00  
Dr. Sabetay Cornel 07.00-10.00 07.00 - 08.00   11.00-14.00 12.00-14.00
  12.00 - 14.00      
Dr. Kamel Jamal 12.00-14.00 10.00-12.00      
Dr. Purcaru Ionut 10.00-12.00       07.00-10.00
Dr. Stoica Alin   08.00 - 10.00      
Dr. Scarlat Adrian     07.00 - 11.00    
Dr. Zavate Andrei       09.00-11.00  
Dr. Carstoiu Eleodor     11.00-14.00   10.00-12.00
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. in per. 13.07. -  17.07.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu        07.00-09.00  
Dr. Sabetay Cornel 07.00-10.00 07.00 - 08.00   11.00 - 14.00  
  12.00-14.00      
Dr. Kamel Jamal 12.00-14.00       10.00-14.00
Dr. Purcaru Ionut   08.00-10.00     07.00-10.00
Dr. Stoica Alin 10.00 - 12.00      
Dr. Scarlat Adrian 10.00 - 12.00   07.00-10.00    
Dr. Zavate Andrei       09.00-11.00  
Dr. Carstoiu Eleodor     10.00-14.00    
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. in per. 20.07. -  24.07.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu        07.00-09.00  
Dr. Purcaru Ionut 07.00 - 11.00 07.00-10.00     07.00-10.00
Dr. Scarlat Adrian 11.00 - 14.00   07.00-10.00 09.00 - 11.00  
Dr. Stoica Alin   10.00 - 12.00      
Dr. Carstoiu Eleodor   12.00-14.00 10.00 - 14.00 11.00 - 14.00 10.00 - 14.00
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. in per. 27.07. -  31.07.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu        07.00-09.00 11.00 - 14.00
Dr. Purcaru Ionut 07.00 - 11.00 08.00-10.00   09.00 - 11.00  
Dr. Stoica Alin   10.00 - 12.00 07.00-10.00    
Dr. Carstoiu Eleodor 11.00 - 14.00 12.00-14.00 10.00 - 14.00 11.00 - 14.00 07.00 - 11.00
SPECIALITATE PSIHIATRIE  
 CAB. PSIHIATRIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Matei Codruţa  07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00
SPECIALITATE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA  
CAB.CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Biban Florina 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00     07.00 - 10.30
  11.00 - 14.00      
Dt. Ciuca Eduard       07.00 - 10.30  
Dr. Camen Adrian   09.00 - 11.00      
Dr. Babov Cristina 12.30 - 14.00   07.00 - 09.00   10.30 - 14.00
    12.30 - 14.00    
Dr. Gheorghita Mircea  09.00 - 12.30     10.30 - 14.00  
Dr. Munteanu Cristina      09.00 - 12.30    
CAB. GASTROENTEROLOGIE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Rogoveanu Ion 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00
Dr. Vere Cristin 08.00 - 09.00 08.00 - 09.00 08.00 - 09.00 08.00 - 09.00 08.00 - 09.00
Dr. Sandulescu Larisa 10.00 - 11.00 13.00 - 14.00   12.00 - 13.00 09.00-10.00
Dr. Florescu Dan 09.00-10.00 09.00-10.00 09.00-10.00 09.00-10.00  
Dr. Iordache Sevastita 11.00 - 12.00   11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00
Dr. Cazacu Sergiu   10.00 - 11.00 10.00 - 11.00 10.00 - 11.00 10.00 - 11.00
Dr. Ungureanu Bogdan 13.00 - 14.00 11.00 - 12.00 13.00 - 14.00 13.00 - 14.00 13.00 - 14.00
Dr. Iovanescu Vlad 12.00 - 13.00 12.00 - 13.00 12.00 - 13.00   12.00 - 13.00
SPECIALITATEA GENETICA 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Burada Florin  07.00-10.30 - - 07.00-10.30 -
Dr. Dobrescu Amelia 10.30-14.00 07.00-10.30 10.30-14.00 10.30-14.00 10.30-14.00
Dr. Streata Ioana - - 07.00-10.30 - 07.00-10.30
SPECIALITATEA BOLI INFECTIOASE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bobolicu Daniela  07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00
SPECIALITATEA  CHIRURGIE TORACICA  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Mindrila Ion  11.00-12.00 08.00 - 09.00 11.00-12.00 08.00 - 09.00 11.00-12.00
Dr. Demetrian Alin 08.00 - 09.00 09.00 - 10.00 08.00 - 09.00 09.00 - 10.00 08.00 - 09.00
Dr. Dilof Rodica 09.00 - 10.00 10.00-11.00 09.00 - 10.00 10.00-11.00 09.00 - 10.00
Dr. Dobrinescu Adrian 10.00-11.00 11.00-12.00 10.00-11.00 11.00-12.00 10.00-11.00
SPECIALITATEA  CHIRURGIE NEUROCHIRURGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patruleasa Carmen 09.00-10.00 07.00-09.00 09.00-11.00 07.00-09.00 07.00-09.00
Dr. Ungureanu Traian 12.00 - 14.00 09.00 - 11.00 11.00 - 12.00 09.00-11.00 12.00-14.00
Dr. Margaritescu Otilia 07.00-09.00 11.00 - 12.00 07.00-09.00 12.00-14.00 09.00-10.00
Dr. Gavrila Denisa 10.00 - 12.00 12.00 - 14.00 12.00-14.00 11.00 - 12.00 10.00 - 12.00
CAB. DIABET I (09) - val. in per.  01.07. - 03.07.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vanghelie Luminita       07.00 - 14.00  
Dr. Popescu Daniela     07.00 - 14.00 CO 07.00 - 14.00
CAB. DIABET I (09) - val. in per. 06.07. - 24.07.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Popescu Daniela 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00
CAB. DIABET I (09) - val. in per. 27.07. - 31.07.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vanghelie Luminita       07.00 - 14.00 07.00 - 14.00
Dr. Popescu Daniela 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 CO CO
CAB. DIABET I (10)   - val. in per. 01.07. -10.07.2020  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vladu Delia 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00
CAB. DIABET I (10)   - val. in per. 13.07. - 24.07.2020   
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vladu Delia CO CO CO CO CO
Dr. Braicu Daniela 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00
CAB. DIABET I (10)   - val. in per. 27.07. - 31.07.2020   
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vladu Delia 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00
CAB. DIABET III (08)- val in per. 01.07. - 10.07.2020   si  20.07. - 24.07.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Girgavu Sigina 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00
CAB. DIABET III (08)  val. in per. 13.07. - 17.07.2020   si  27.07. - 31.07.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Girgavu Sigina 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 CO CO CO
13/27/ 14/28/ CO CO CO
CAB. ONCOLOGIE - val. in per. 01.07. - 03.07.2020  si  27.07. - 31.07.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Badulescu Florin  12.30 - 15.00 08.00 - 10.30 12.30 - 15.00 08.00 - 10.30  
Dr. Pirvulescu Luiza  08.00 - 10.30 12.30 - 15.00 08.00 - 10.30 12.30 - 15.00 08.00 - 11.30
Dr. Cimpeanu Raluca 10.30 - 12.30 10.30 - 12.30 10.30 - 12.30 10.30 - 12.30 11.30 - 15.00
CAB. ONCOLOGIE - val. in per. 06.07. - 24.07.2020  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Badulescu Florin  11.00 - 15.00 08.00 - 12.00 11.00 - 15.00 08.00 - 12.00 11.00 - 15.00
Dr. Cimpeanu Raluca 08.00 - 11.00 12.00 - 15.00 08.00 - 11.00 12.00 - 15.00 08.00 - 11.00
SPECIALITATEA NEFROLOGIE                                                                                                                                 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Dinu Robert 10.00 - 12.00 10.00 - 12.00   10.00 - 12.00
Dr. Maria Daniela   10.00 - 12.00   10.00 - 12.00 09.00 - 10.00
Dr. Firu George 07.00 - 09.00 12.00 - 14.00 07.00 - 09.00 12.00 - 14.00 07.00 - 09.00
Dr. Cana-Ruiu Daniela 12.00 - 14.00 07.00 - 09.00 12.00 - 14.00 07.00 - 09.00 12.00 - 14.00
Dr. Zaharie Sorin 09.00 - 10.00 09.00 - 10.00 09.00 - 10.00 09.00 - 10.00  
In per.    01.07.2020   si   27.07. - 31.07.2020 dr. Dinu este in CO
In per. 27.07. - 10.08.2020 dr. Maria este in CO
In per. 27.07. - 31.07.2020 dr. Cana este in CO
SPECIALITATE  GERIATRIE + FONIATRIE
CAB.GERIATRIE + CAB. FONIATRIE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Ionescu Elena  07.00-10.30 10.30 - 14.00 07.00-10.30 10.30 - 14.00 07.00-10.30
Dr. Tanase Stefan 10.30-14.00 07.00-10.30 10.30-14.00 07.00-10.30 10.30-14.00
SPECIALITATEA RADIOTERAPIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Dita Veronica    08.00-09.00   09.00-10.00  
  07/14/   02/09/  
Dr. Crisan Anda  09.00-10.00   09.00-10.00    
06/13/ 08/15/    
Dr. Stamulescu Carmen  09.00-10.00 08.00-09.00   09.00-10.00  
20/27/ 21/28/   16/23/30/  
Dr. Ciobanu Lavinia     09.00-10.00    
    01/22/29/    
SPECIALITATE HEMATOLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Tuta  Mihaela-Camelia  07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00
In perioada 09-20.07.2020 dr. Tuta M. este in CO

Program de activitate pe luna august 2020

 

shopify traffic stats