PROGRAM DE ACTIVITATE AL CABINETELOR DE SPECIALITATE 
DIN AMBULATORIU LUNA MAI 2020
CAB. 23 INTERNE I 
PERIOADA  04.05. - 08.05.2020 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00
Dr. Neagoe Daniela-cons 07.00 - 08.00 - - 07.00 - 08.00 -
Dr. Genunche Amelia-cons - 07.00 - 08.00 - - 07.00 - 08.00
           
PERIOADA  11.05. - 15.05.2020 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00
Dr. Neagoe Daniela-cons 07.00 - 08.00 - - 07.00 - 08.00 -
Dr. Genunche Amelia-cons - 07.00 - 08.00 - - 07.00 - 08.00
           
PERIOADA 18.05. - 22.05.2020 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00
Dr. Neagoe Daniela-cons 07.00 - 08.00 - - 07.00 - 08.00 -
Dr. Genunche Amelia-cons - 07.00 - 08.00 - - 07.00 - 08.00
           
PERIOADA 25.05. - 29.05.2020 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00  
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00
Dr. Neagoe Daniela-cons 07.00 - 08.00 - - 07.00 - 08.00 -
Dr. Genunche Amelia-cons - 07.00 - 08.00 - - 07.00 - 08.00
CAB. REUMATOLOGIE
          Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Firulescu Sineta 08.00 - 15.00 08.00 - 15.00 08.00 - 15.00 08.00 - 15.00 08.00 - 15.00
CAB. 24 INTERNE II 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Carp Delora -cons 14.00 - 18.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 14.00 - 18.00 07.00-11.00
Dr. Carp Delora -eco 18.00 - 19.00 13.00 - 14.00 13.00 - 14.00 18.00 - 19.00 11.00-12.00
          15/29/
Dr. Carp Delora -cons         14.00 - 18.00
Dr. Carp Delora -eco         18.00 - 19.00
          08/22/
Dr. Halasiu Ana -cons 07.00-11.00 14.00 - 18.00 14.00 - 18.00 07.00-11.00 07.00-11.00
Dr. Halasiu Ana -eco 11.00-14.00 18.00 - 21.00 18.00 - 21.00 11.00-14.00 11.00-14.00
          08/22/
Dr. Halasiu Ana -cons         14.00 - 18.00
Dr. Halasiu Ana -eco         18.00 - 21.00
          15/29/
Dr.Enescu Aurelia -cons 19.00 - 20.00 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00 19.00 - 20.00 12.00 - 13.00
Dr.Enescu Aurelia -eco 20.00 - 21.00 09.00 - 10.00 09.00 - 10.00 20.00 - 21.00 13.00 - 14.00
          15/29/
Dr.Enescu Aurelia -cons         19.00 - 20.00
Dr.Enescu Aurelia -eco         20.00 - 21.00
          08/22/
SPECIALITATE CARDIOLOGIE  
CAB.  CARDIOLOGIE   1(60)           
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vilceanu Ovidiu 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00
12.30-17.30 12.30-17.30 12.30-17.30 12.30-17.30 12.30-17.30
Dr. Trasca Paul      09.00-10.30    
Dr. Florescu Cristina   09.00-12.30      
Dr. Istratoaie O. 09.00-12.30        
Dr. Munteanu Oana         09.00-12.30
Dr. Mustafa Roxana       09.00-12.30  
Dr. Goanta Emilia     10.30 - 12.30    
CAB.  CARDIOLOGIE   2(22)
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Dracea Ovidiu    10.30 - 17.30        
Dr. Donoiu Ionut 07.00-10.30        
Dr. Ungureanu Anda         10.30 - 17.00
Dr. Toader Despina       10.30 - 17.30  
Dr. Tudorascu Petrisor       07.00-10.30  
Dr. Popescu Monica     10.30-17.30    
Dr. Tieranu Eugen         07.00-10.30
Dr. Stavaru Radu   07.00-10.30      
Dr. Moise Gianina 10.30 - 17.30        
Dr. Militaru Constantin     07.00-10.30    
DERMATOLOGIE - val. in per.  04.05. - 08.05.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bonescu Mihaela 07.00-14.00   07.00-14.00   07.00-14.00
Dr. Predoi Luminita   07.00-14.00   07.00-14.00  
DERMATOLOGIE - val. in per.  11.05. - 15.05.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bonescu Mihaela 07.00-14.00   07.00-14.00    
Dr. Predoi Luminita   07.00-14.00   07.00-14.00 07.00-14.00
DERMATOLOGIE - val. in per.  18.05. - 22.05.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bonescu Mihaela 07.00-14.00   07.00-14.00   07.00-14.00
Dr. Predoi Luminita   07.00-14.00   07.00-14.00  
DERMATOLOGIE - val. in per.  25.05. - 29.05.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bonescu Mihaela 07.00-14.00   07.00-14.00 07.00-14.00
Dr. Predoi Luminita   07.00-14.00      
Dr. Patrascu Virgil       07.00 - 11.30  
Dr. Cristovici Florentina       11.30 - 14.00  
SPECIALITATE NEUROLOGIE 
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. in per. 04.05. - 08.05.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia  14.00-19.00 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00 08.00-13.00
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. per. 11.05. - 15.05.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia  14.00-19.00 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00 08.00-13.00
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. per. 18.05. - 22.05.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia  - 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00 08.00-13.00
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. in per. 25.05. - 29.05.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia  14.00-19.00 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00 08.00-13.00
CAB. 38 NEUROLOGIE  + CAB. INTERNE- val. in per. 04.05. - 08.05.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana  - 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00
Dr. Botezat Mihai 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00
Dr. Rada Camelia  14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
CAB. 38 NEUROLOGIE  + CAB. INTERNE- val. in per. 11.05. - 15.05.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana  10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00
Dr. Botezat Mihai 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00 - 08.00 - 10.00
Dr. Rada Camelia  14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
CAB. 38 NEUROLOGIE  + CAB. INTERNE- val. in per. 18.05. - 22.05.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana  10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00
Dr. Botezat Mihai 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00
Dr. Rada Camelia  14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
CAB. 38 NEUROLOGIE  + CAB. INTERNE- val. in per. 25.05. - 29.05.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana  10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00
Dr. Botezat Mihai 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00 - 08.00 - 10.00
Dr. Rada Camelia  14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
SPECIALITATE ENDOCRINOLOGIE  
CAB. ENDOCRINOLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Comisel Sorina  07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00
Dr. Busuioc Cristina 14.00 - 17.30 07.00 - 10.30 14.00 - 17.30 07.00 - 10.30 14.00 - 17.30
SPECIALITATE ORTOPEDIE  
CAB. ORTOPEDIE I (cab. 12)   val. in per. 01.05. - 15.05.2020 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Boborelu Cristian 10.00 - 12.00 07.30 - 08.00   13.00 - 15.00  
  08.30 - 10.00      
Dr.Dita Razvan  07.30 - 08.00 10.00 - 12.00      
08.30 - 10.00        
Dr. Capitanescu Bogdan     07.30 - 08.00    
    08.30 - 10.00    
Dr. Arsene Marius 12.00 - 15.00       07.30 - 08.00
        08.30 - 12.00
Dr. Grecu Dan   12.00 - 15.00      
Dr. Grecu Alexandru     13.00 - 15.00    
Dr. Tufa Daniel       07.30 - 08.00 12.00 - 15.00
      08.30 - 10.00  
Dr. Niculescu Dragos       10.00 - 13.00  
Dr.Tarnita Dan     10.00 - 13.00    
CAB. ORTOPEDIE II (cab. 14) val. in per. 16.05. - 31.05.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Didu Sorin 07.30 - 08.00 12.00 - 15.00 12.00 - 15.00    
08.30 - 11.00        
Dr. Adam Dragos 13.00 - 15.00 07.30 - 08.00   13.00 - 15.00  
  08.30 - 12.00      
Dr. Tufa Daniel          
         
Dr. Mercut Cornel     10.00 - 12.00   13.00 - 15.00
Dr. Anusca Dan       10.00 - 13.00  
Dr. Marcusanu Victor     07.30 - 08.00   10.00 - 13.00
    08.30 - 10.00    
Dr. Marginean Marcel  11.00 - 13.00       07.30 - 08.00
        08.30 - 10.00
Dr. Melinte Razvan       07.30 - 08.00  
      08.30 - 10.00  
SPECIALITATE ORL AD.+COPII 
CAB. O.R.L. COPII
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Diaconescu Daniela 10.30 - 17.30 10.30 - 17.30 10.30 - 17.30 10.30 - 17.30 10.30 - 17.30
Dr. Durac Cristina 07.00-10.30 07.00-10.30 07.00-10.30 07.00-10.30 07.00-10.30
CAB.  ORL - AUDIOMETRIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Totolin Mariana  07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00
SPECIALITATE ORL COPII + ADULTI 
CAB. O.R.L. ADULŢI  
Dr. Enescu Anca 07.00-10.30 10.30 - 14.00 07.00-10.30 10.30 - 14.00 07.00-10.30
Dr. Sirbulet Carmen 10.30 - 14.00 07.00-10.30 10.30 - 14.00 07.00 - 10.30 10.30 - 14.00
SPECIALITATE CHIRURGIE
CAB. CHIRURGIE I
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Surlin 08.00 - 10.00        
Dr. Goganau     08.00 - 11.00    
Dr. Ghitu Daniel 10.00 - 15.00 11.00-15.00 11.00 - 15.00 08.00 - 15.00 11.00-15.00
Dr. Cartu Dan   08.00-11.00      
Dr. Vilcea         08.00-11.00
CAB. CHIRURGIE II
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vasile Ion 07.00-10.00        
Dr. Vilcea Ionica Daniel   07.00-10.00      
Dr. Dumitrescu Theodor         10.00-12.00
Dr. Cheie Mihaela 12.00 - 15.00   12.00 - 15.00  
Dr. Mesina Cristian     07.00-10.00    
Dr. Ciorbagiu Mihai   10.00-12.00      
Dr. Moraru Emil 10.00-12.00        
Dr. Radu Victor        12.00 - 15.00
Dr. Calota Firmilian      12.00 - 15.00    
Dr. Pasalega Marin       07.00-10.00  
Dr. Dinca Ileana          07.00-10.00
Dr. Mirea Cecil     10.00-12.00    
Dr. Obleaga Cosmin       10.00-12.00  
Dr. Dumitriu Razvan   12.00 - 15.00      
CAB.CHIRURGIE III - val. in per. 04.05. - 08.05.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Mogoanta Stelian   09.00 - 10.00   09.00 - 10.00  
Dr. Munteanu Marian  10.00-14.00   10.00-14.00   10.00-14.00
Dr. Raduletu Mihaela 09.00 - 10.00   09.00 - 10.00   09.00 - 10.00
Dr. Vasile Liviu     07.00 - 09.00   07.00 - 09.00  
Dr. Munteanu Alexandru 07.00 - 09.00   07.00 - 09.00   07.00 - 09.00
Dr. Crafciuc   10.00-14.00   10.00-14.00  
CAB.CHIRURGIE III - val. in per. 11.05. - 15.05.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Mogoanta Stelian   09.00 - 10.00      
Dr. Raduletu Mihaela 09.00 - 10.00   09.00 - 10.00   09.00 - 10.00
Dr. Vasile Liviu     07.00 - 09.00   07.00 - 09.00  
Dr. Dina Stefan  10.00-14.00   10.00-14.00 10.00-14.00  
Dr. Crafciuc   10.00-14.00     10.00-14.00
Dr. Paitici S. 07.00 - 09.00   07.00 - 09.00 09.00 - 10.00 07.00 - 09.00
CAB.CHIRURGIE III - val. in per. 18.05. - 22.05.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Mogoanta Stelian   09.00 - 10.00   09.00 - 10.00  
Dr. Raduletu Mihaela 09.00 - 10.00   09.00 - 10.00   09.00 - 10.00
Dr. Pirscoveanu 07.00 - 09.00   07.00 - 09.00   07.00 - 09.00
Dr. Cirstea 10.00-14.00   10.00-14.00   10.00-14.00
Dr. Dina Stefan    10.00-14.00   10.00-14.00  
Dr. Paitici S.   07.00 - 09.00   07.00 - 09.00  
CAB.CHIRURGIE III - val. in per. 25.05. - 29.05.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Mogoanta Stelian   09.00 - 10.00   09.00 - 10.00  
Dr. Ruxanda   07.00 - 09.00   07.00 - 09.00  
Dr. Munteanu M         10.00-14.00
Dr. Raduletu Mihaela 09.00 - 10.00   09.00 - 10.00   09.00 - 10.00
Dr. Pirscoveanu 07.00 - 09.00   07.00 - 09.00    
Dr. Cirstea 10.00-14.00   10.00-14.00    
Dr. Pogoran   10.00-14.00   10.00-14.00  
Dr. Munteanu A         07.00 - 09.00
CAB. ALERGOLOGIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Voiculescu Mihaela  14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00
Dr. Oprica-Rusoiu Cristina  07.00-14.00 14.00-21.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00
CAB. CHIRURGIE PLASTICĂ 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Anghel-Savciu Rumi 13.00-14.00 13.00-14.00   10.00-13.00 07.00-09.00
Dr. Popa Dragos 09.00-10.00   13.00-14.00 09.00-10.00  
Dr. Georgescu Milena 07.00-09.00 10.00 - 13.00 07.00-09.00    
Dr. Mercut Razvan 12.00-13.00   09.00-10.00 13.00-14.00 10.00-13.00
Dr. Ciurea Marius 10.00-12.00 09.00-10.00   07.00-09.00 09.00-10.00
Dr. Parvanescu Vlad   07.00-09.00 10.00-13.00   13.00-14.00
SPECIALITATE OFTALMOLOGIE 
CABINET I 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. State Anca      14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
    06/13/20/ 07/14/21/ 08/15/22/
Dr. Manescu Rodica  08.00 - 11.00       08.00-11.00
        08/22/
Dr. Preda Mirela  11.30 - 14.30   07.00-14.00    
04/18/        
Dr. Damian Carmen 11.30 - 14.30 07.00 - 14.00      
11/25/ 05/19/26/      
Dr. Olaru Denisa       07.00-10.30  
Dr. Tanasie Andreea       11.00-14.00  
Dr. Olaru Andrei         08.00-11.00
        29/
CABINET II 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Crăiţoiu Stefania  07.00-10.30 14.30 - 18.00 14.00-17.30   07.00-10.30
Dr. Olaru Cristian  10.30-14.00 07.00-10.30   14.00-17.30 10.30-14.00
Dr. Davidescu Livia        07.00-13.00  
      07/14/28/  
Dr. Nicolcescu Andreea  14.00 - 21.00 10.30 - 14.00 10.30-14.00    
11/25/ 05/12/26/      
In per. 01.05. - 31.05.2020 dr. Tanasie A. este in CM
CABINET  OFTALMOLOGIE COPII
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vitan-Cojocaru Gabriela  07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-10.30 07.00-14.00
Dr. Diaconeasa Cristina 14.00 - 21.00 07.00-14.00   10.30 - 17.30  
In per. 01.05. - 31.05.2020 dr. Diaconeasa este in concediu prenatal.
SPECIALITATE PEDIATRIE
CAB. PEDIATRIE I
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Stoian Felicia 07.00-14.00     07.00-14.00  
04/     21/  
Dr. Ciontu-Craitan Mihaela 07.00-14.00   07.00-14.00  
18/   14/  
Dr. Maria Veronica       08.00-11.00      
Dr. Morosanu Aritina     08.00-11.00 08.00-11.00  
    06/13/ 28/  
Dr. Stepan Desdemona 08.00-11.00   08.00-11.00    
25/   20/    
Dr. Dop Dalia       08.00-11.00  
      07/  
Dr. Puiu Ileana           08.00-11.00
Dr. Moisa Laura 07.00-14.00        
11/        
Dr. Popescu Olimpia     07.00 - 14.00    
    27/    
CAB. PEDIATRIE Il
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Moisa Adriana 14.00-21.00        
04/18/25/      
Dr. Piciu Delia   07.00 - 14.00      
  26/      
  08.00 - 14.00      
  12/      
Dr. Oancea Gabriela -cons     07.00 - 10.00    
    11.00 - 14.00    
Dr. Oancea Gabriela -eco     10.00 - 11.00    
    20/27/    
Dr. Oancea Gabriela -cons     08.00 - 10.00    
    11.00 - 14.00    
Dr. Oancea Gabriela -eco     10.00 - 11.00    
    06/13/    
Dr. Mircea Raluca       07.00 - 14.00  
      14/21/28/  
      08.00 - 14.00  
      07/  
Dr.Grozavu Manuela-cons  07.00 - 11.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 07.00 - 10.00
12.00 - 14.00 16.00 - 21.00 16.00 - 21.00 16.00 - 21.00 11.00 - 14.00
Dr. Grozavu Manuela-eco 11.00 - 12.00 15.00 - 16.00 15.00 - 16.00 15.00 - 16.00 10.00 - 11.00
SPECIALITATE UROLOGIE  
CAB. I UROLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tomescu Paul 10.00-11.00   10.00-11.00 08.00-09.00 10.00-11.00
Dr. Nedelcuta Cristian 08.00-09.00   08.00-09.00    
Dr. Panus Andrei 11.00-13.00     09.00-11.00  
Dr. Ciovica Viorel  13.00-14.00 08.00-09.00 09.00-10.00 11.00-14.00 08.00-10.00
Dr. Mititelu Cosmin 09.00-10.00   13.00-15.00    
Dr. Badi Sabin    11.00-13.00      
Dr. Stoica Lucian    09.00-10.00      
Dr. Drocas Andrei   10.00 - 11.00 11.00-13.00   11.00-13.00
Dr. Mitroi George   13.00-14.00      
Dr. Prioteasa Mihaela 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00   14.00 - 15.00 13.00 - 15.00
CAB. II UROLOGIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Badi Sabin - cons. 11.00-12.00   11.00-12.00    
Dr. Badi Sabin - eco 12.00-12.30 12.00-12.30    
Dr. Badi Sabin - cons.     12.30-13.30    
Dr. Badi Sabin - eco     13.30-14.00    
Dr. Mitroi G. - cons. 08.00-09.00     08.00-09.00 11.00-12.00
Dr. Mitroi G. - eco 09.00-09.30     09.00-09.30 12.00-12.30
Dr. Mitroi G. - cons. 09.30-10.30   09.30-10.30    
Dr. Mitroi G. - eco 10.30-11.00   10.30-11.00    
Dr. Dragoescu O. - cons.    08.00-09.00     08.00-09.00
Dr. Dragoescu O.- eco    09.00-09.30     09.00-09.30
Dr. Dragoescu O. - cons.    09.30-10.30     09.30-10.30
Dr. Dragoescu O.- eco    10.30-11.00     10.30-11.00
Dr. Mititelu C. - cons.    11.00-12.00      
Dr. Mititelu C.- eco    12.00-12.30      
Dr. Maria Catalin - cons. 12.30-13.30     11.00-12.00  
Dr. Maria Catalin - eco 13.30-14.00     12.00-12.30  
Dr. Maria Catalin - cons. 14.00-15.00     12.30-13.30  
Dr. Maria Catalin - eco       13.30-14.00  
Dr. Maria Catalin - cons.       14.00-15.00  
Dr. Stoica Lucian - cons.     08.00-09.00 09.30-10.30  
Dr. Stoica Lucian- eco     09.00-09.30 10.30-11.00  
Dr. Enache Mihai - cons.   12.30-13.30     12.30-13.30
Dr. Enache Mihai - eco   13.30-14.00     13.30-14.00
Dr. Enache Mihai - cons.   14.00-15.00 14.00-15.00   14.00-15.00
SPECIALITATE GINECOLOGIE  
CAB. GINECOLOGIE II
           Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Braila Anca -cons 10.30 - 14.00 10.30 - 14.00 10.30 - 14.00 10.30 - 14.00 10.30 - 14.00
18/ 19/ 20/ 14/ 15/
07.00 - 10.30 07.00 - 10.30 07.00 - 10.30 07.00 - 10.30 07.00 - 10.30
25/ 26/ 27/ 21/28/ 22/29/
Dr. Vaduva C. 07.00 - 10.30 07.00 - 10.30 07.00 - 10.30 07.00 - 10.30 07.00 - 10.30
04/11/18/ 05/12/19/ 06/13/20/ 07/14/ 08/15/
Dr. Blendea D-cons 10.30 - 14.00 10.30 - 14.00 10.30 - 14.00 10.30 - 14.00 10.30 - 14.00
04/11/25/ 05/12/26/ 06/13/27/ 07/21/28/ 08/22/
Dr. Handabureac A.-cons         10.30 - 14.00
        29/
CAB. GINECOLOGIE I
          Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tudorache St-cons 07.00-10.00       07.00-10.00
Dr. Tudorache St-eco 10.00-10.30       10.00-10.30
  18/       22/
Dr. Neamtu Lucian      07.00-10.00    
    10.00-10.30    
    06/20/    
Dr. Marinas Cristian -cons       07.00-10.00  
Dr. Marinas Cristian -eco       10.00-10.30  
        14/28/  
Dr. Patru Ciprian -cons   07.00-10.00      
Dr. Patru Ciprian -eco   10.00-10.30      
    12/26/      
Dr. Comanescu Alex.-cons     07.00-10.00   07.00-10.00
Dr. Comanescu Alex.-eco     10.00-10.30   10.00-10.30
      13/   29/
Dr. Pana Razvan-cons 07.00-10.00 07.00-10.00      
Dr. Pana Razvan-eco 10.00-10.30 10.00-10.30      
  11/ 05/      
Dr. Tanase Florentina-cons       07.00-10.00  
Dr. Tanase Florentina-eco       10.00-10.30  
        07/21/  
Dr. Capitanescu Razv.-cons   07.00-10.00 07.00-10.00    
Dr. Capitanescu Razv.-eco   10.00-10.30 10.00-10.30    
    19/ 27/    
Dr. Sarbu Ovidiu 07.00-10.00       07.00-10.00
10.00-10.30       10.00-10.30
25/       15/
Dr. Tica Oana - cons 07.00-10.00       07.00-10.00
Dr. Tica Oana - eco 10.00-10.30       10.00-10.30
  04/       08/
SPECILAITATEA CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. in per. 04.05. - 08.05.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu        07.00-09.00  
Dr. Sabetay Cornel 07.00-10.00 07.00-08.00   11.00-14.00 11.00-14.00
  12.00 - 14.00      
Dr. Stoica Alin    08.00-10.00      
Dr. Purcaru Ionut 10.00-12.00       07.00-09.00
Dr. Scarlat Adrian   10.00-12.00 07.00-11.00   09.00 - 11.00
Dr. Kamel Jamal 12.00-14.00      
Dr. Zavate Andrei       09.00 - 11.00  
Dr. Carstoiu Eleodor     11.00 - 14.00    
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. per. 11.05. - 15.05.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu        07.00-09.00  
Dr. Sabetay Cornel 07.00-10.00 07.00-08.00     11.00-14.00
  12.00 - 14.00      
Dr. Zavate Andrei       09.00-11.00  
Dr. Scarlat Adrian 12.00 - 14.00 10.00 - 12.00 07.00-11.00   07.00-09.00
Dr. Purcaru Ionut 10.00 - 12.00     09.00 - 11.00
Dr. Stoica Alin   08.00-10.00      
Dr. Kamel Jamal       11.00-14.00  
Dr. Carstoiu Eleodor     11.00-14.00    
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. in per. 18.05. -  22.05.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu        07.00-09.00  
Dr. Sabetay Cornel 07.00-10.00 07.00 - 08.00      
  12.00 - 14.00      
Dr. Kamel Jamal 12.00-14.00     11.00-14.00 11.00-14.00
Dr. Purcaru Ionut   08.00 - 10.00     07.00-09.00
Dr. Stoica Alin   10.00-12.00      
Dr. Scarlat Adrian     07.00 - 11.00   09.00 - 11.00
Dr. Zavate Andrei       09.00-11.00  
Dr. Carstoiu Eleodor 10.00 - 12.00   11.00-14.00    
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. in per. 25.05. -  29.05.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu        07.00-09.00  
Dr. Sabetay Cornel 07.00-10.00 07.00 - 08.00      
  12.00-14.00      
Dr. Kamel Jamal 12.00-14.00     11.00-14.00 10.00 - 14.00
Dr. Purcaru Ionut 10.00 - 12.00 08.00-10.00     07.00 - 10.00
Dr. Stoica Alin 10.00 - 12.00      
Dr. Scarlat Adrian     07.00-11.00    
Dr. Zavate Andrei       09.00-11.00  
Dr. Carstoiu Eleodor     11.00-14.00    
SPECIALITATE PSIHIATRIE  
 CAB. PSIHIATRIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Matei Codruţa  07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00
SPECIALITATE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA  
CAB.CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Biban Florina 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00   07.00 - 12.30 07.00 - 10.30
  11.00 - 14.00      
Dr. Camen Adrian   09.00 - 11.00      
Dr. Babov Cristina 12.30 - 14.00   07.00 - 09.00   10.30 - 14.00
    12.30 - 14.00    
Dr. Gheorghita Mircea  09.00 - 12.30     12.30 - 14.00  
Dr. Munteanu Cristina      09.00 - 12.30    
CAB. GASTROENTEROLOGIE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Rogoveanu Ion 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00
Dr. Vere Cristin 08.00 - 09.00 08.00 - 09.00 08.00 - 09.00 08.00 - 09.00 08.00 - 09.00
Dr. Sandulescu Larisa 10.00 - 11.00 13.00 - 14.00 14.00 - 16.00 12.00 - 13.00 09.00-10.00
Dr. Florescu Dan 09.00-10.00 09.00-10.00 09.00-10.00 09.00-10.00 14.00 - 16.00
Dr. Iordache Sevastita 11.00 - 12.00 14.00 - 16.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00
Dr. Cazacu Sergiu 14.00 - 16.00 10.00 - 11.00 10.00 - 11.00 10.00 - 11.00 10.00 - 11.00
Dr. Ungureanu Bogdan 13.00 - 14.00 11.00 - 12.00 13.00 - 14.00 13.00 - 14.00 13.00 - 14.00
Dr. Iovanescu Vlad 12.00 - 13.00 12.00 - 13.00 12.00 - 13.00 14.00 - 16.00 12.00 - 13.00
SPECIALITATEA GENETICA 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Burada Florin  14.00-17.30 10.30-14.00 14.00-17.30 07.00-10.30 14.00-17.30
Dr. Dobrescu Amelia 10.30-14.00 07.00-10.30 10.30-14.00 10.30-14.00 10.30-14.00
Dr. Streata Ioana     07.00-10.30 14.00-17.30 07.00-10.30
Dr. Cucu Mihai 07.00-10.30 14.00-17.30 17.30-21.00   17.30-21.00
SPECIALITATEA BOLI INFECTIOASE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bobolicu Daniela  07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00
SPECIALITATEA  CHIRURGIE TORACICA  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Mindrila Ion  11.00-12.00 08.00 - 09.00 11.00-12.00 08.00 - 09.00 11.00-12.00
Dr. Demetrian Alin 08.00 - 09.00 09.00 - 10.00 08.00 - 09.00 09.00 - 10.00 08.00 - 09.00
Dr. Dilof Rodica 09.00 - 10.00 10.00-11.00 09.00 - 10.00 10.00-11.00 09.00 - 10.00
Dr. Dobrinescu Adrian 10.00-11.00 11.00-12.00 10.00-11.00 11.00-12.00 10.00-11.00
SPECIALITATEA  CHIRURGIE NEUROCHIRURGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patruleasa Carmen 09.00-10.00 07.00-09.00 09.00-11.00 07.00-09.00 07.00-09.00
Dr. Ungureanu Traian 12.00 - 14.00 09.00 - 11.00 11.00 - 12.00 09.00-11.00 12.00-14.00
Dr. Margaritescu Otilia 07.00-09.00 11.00 - 12.00 07.00-09.00 12.00-14.00 09.00-10.00
Dr. Gavrila Denisa 10.00 - 12.00 12.00 - 14.00 12.00-14.00 11.00 - 12.00 10.00 - 12.00
In data de 29.05.2020 dr. Ungureanu T. este in CO
CAB. DIABET I (09) - val. in per.  04.05. - 08.05.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vanghelie Luminita 14.00 - 21.00 07.00 - 13.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00
Dr. Popescu Daniela 07.00 - 13.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00
CAB. DIABET I (09) - val. in per. 11.05. - 15.05.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vanghelie Luminita 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 13.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00
Dr. Popescu Daniela 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 07.00 - 13.00
CAB. DIABET I (09) - val. in per. 18.05. - 22.05.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vanghelie Luminita 14.00 - 21.00 07.00 - 13.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00
Dr. Popescu Daniela 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 13.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00
CAB. DIABET I (09) - val. in per. 25.05. - 29.05.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vanghelie Luminita 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 07.00 - 13.00
Dr. Popescu Daniela 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 07.00 - 13.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00
CAB. DIABET I (10)   - val. in per. 04.05. - 08.05.2020   /  18.05. - 22.05.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vladu Delia 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 13.00
Dr. Braicu Daniela 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00
CAB. DIABET I (10)   - val. in per. 11.05. - 15.05.2020   /  25.05.29.05.2020
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vladu Delia 14.00 - 21.00 07.00 - 13.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00
Dr. Braicu Daniela 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00
CAB. DIABET III (08) 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Girgavu Sigina 14.00-21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 13.00 14.00 - 21.00
CAB. ONCOLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Badulescu Florin  10.30-14.30 07.30-11.30 10.30-14.30 07.30-10.30  
18/25/ 19/26/ 20/27/ 21/28/  
12.00 - 14.30 12.00 - 14.30 12.00 - 14.30 12.00 - 14.30 11.00 - 13.30
04/11/ 05/12/ 06/13/ 07/14/ 08/15/
Dr. Pirvulescu Luiza  07.30-10.30 11.30-14.30 07.30-10.30 10.30-14.30 07.30 - 13.30
18/25/ 19/26/ 20/27/ 21/28/ 22/29/
Dr. Pirvulescu Luiza  07.30 - 12.00 07.30 - 12.00 07.30 - 12.00 07.30 - 12.00 07.30 - 11.00
04/11/ 05/12/ 06/13/ 07/14/ 08/15/
SPECIALITATEA NEFROLOGIE                                                                                                                                 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Dinu Robert   07.00 - 09.00   07.00 - 09.00
Dr. Maria Daniela   07.00 - 09.00   07.00 - 09.00  
Dr. Firu George 07.00 - 11.00 10.00 - 14.00   09.00 - 11.00 11.00 - 14.00
Dr. Cana-Ruiu Daniela 11.00 - 14.00   09.00 - 14.00 11.00 - 14.00 09.00 - 11.00
Dr. Zaharie Sorin   09.00 - 10.00      
SPECIALITATE  GERIATRIE + FONIATRIE
CAB.GERIATRIE + CAB. FONIATRIE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Ionescu Elena  14.00-17.30 10.30 - 14.00 14.00-17.30 10.30 - 14.00 14.00-17.30
Dr. Tanase Stefan 09.00 - 14.00 14.00 - 19.00 09.00 - 14.00 14.00 - 19.00 09.00 - 14.00
SPECIALITATEA RADIOTERAPIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Dita Veronica    08.00-09.00      
Dr. Crisan Anda  09.00-10.00        
Dr. Stamulescu Carmen        09.00-10.00  
Dr. Ciobanu Lavinia     09.00-10.00    
SPECIALITATE HEMATOLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Tuta  Mihaela-Camelia  07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00
CAB. FIZIOTERAPIE
NUME MEDIC LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Nicolae Delia  09.00-12.00 15.00-20.00 07.00-13.00 15.00-20.00 09.00-15.00
Dr. Florea Mihaela  12.00-13.00 07.00-09.00 13.00-15.00    
Dr. Medelet Raluca  15.00-20.00 10.00-14.00 15.00-20.00 09.00-15.00 15.00-20.00
Dr. Matei Daniela  13.00-15.00 14.00-15.00     08.00-09.00
Dr. Bighea Adrian 07.00-09.00        
Dr. Pătru Simona         07.00-08.00
Dr. Rogoveanu Otilia   09.00-10.00      
Dr. Marcu Rahela Iulia       08.00-09.00  
Dr. Caimac Visarion       07.00-08.00  

Program de activitate pe luna iunie 2020

 

shopify traffic stats