PROGRAM DE ACTIVITATE AL CABINETELOR DE SPECIALITATE 
DIN AMBULATORIU LUNA OCTOMBRIE 2019
CAB. 23 INTERNE I 
PERIOADA 01.10. - 04.10.2019 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons   08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00
Dr.Popescu Claudia - eco   14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00
Dr. Neagoe Daniela-cons       07.00 - 08.00  
Dr. Genunche Amelia-cons   07.00 - 08.00     07.00 - 08.00
           
PERIOADA 07.10. - 11.10.2019 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00
Dr. Neagoe Daniela-cons - -   07.00 - 08.00  
Dr. Genunche Amelia-cons   07.00 - 08.00     07.00 - 08.00
           
PERIOADA 14.10. - 18.10.2019 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons CO CO CO CO CO
Dr.Popescu Claudia - eco CO CO CO CO CO
Dr. Neagoe Daniela-cons 08.00 - 09.00 08.00 - 09.00   08.00 - 09.00  
Dr. Genunche Amelia-cons     08.00 - 09.00   07.00 - 08.00
           
PERIOADA 21.10. - 25.10.2019 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons CO CO CO CO CO  
Dr.Popescu Claudia - eco CO CO CO CO CO
Dr. Neagoe Daniela-cons 08.00 - 09.00 08.00 - 09.00   08.00 - 09.00  
Dr. Genunche Amelia-cons     08.00 - 09.00   07.00 - 08.00
           
PERIOADA 28.10. - 31.10.2019 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00  
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00  
Dr. Neagoe Daniela-cons 07.00 - 08.00        
Dr. Genunche Amelia-cons   07.00 - 08.00      
CAB. REUMATOLOGIE
          Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Firulescu Sineta 08.00 - 15.00 08.00 - 15.00 08.00 - 15.00 08.00 - 15.00 08.00 - 15.00
In per.  03.10. - 04.10.2019 dr. Firulescu este in CO
CAB. 24 INTERNE II 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Carp Delora -cons 14.00 - 18.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 14.00 - 18.00 07.00-11.00
Dr. Carp Delora -eco 18.00 - 19.00 13.00 - 14.00 13.00 - 14.00 18.00 - 19.00 11.00-12.00
          04/11/25/
Dr. Carp Delora -cons         14.00 - 18.00
Dr. Carp Delora -eco         18.00 - 19.00
          18/
Dr. Halasiu Ana -cons 07.00-11.00 14.00 - 18.00 14.00 - 18.00 07.00-11.00 07.00-11.00
Dr. Halasiu Ana -eco 11.00-14.00 18.00 - 21.00 18.00 - 21.00 11.00-14.00 11.00-14.00
    08/15/22/29/ 09/16/23/30/ 10/17/24/31/ 18/
Dr. Halasiu Ana -cons         14.00 - 18.00
Dr. Halasiu Ana -eco         18.00 - 21.00
          11/25/
Dr.Enescu Aurelia -cons 19.00 - 20.00 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00 19.00 - 20.00 12.00-13.00
Dr.Enescu Aurelia -eco 20.00 - 21.00 09.00 - 10.00 09.00 - 10.00 20.00 - 21.00 13.00 - 14.00
          04/11/25/
Dr.Enescu Aurelia -cons         19.00 - 20.00
Dr.Enescu Aurelia -eco         20.00 - 21.00
          18/
Dr. Iovanescu Liviu       10.00 - 13.00  
      03/  
In per. 01.10. - 04.10.2019 dr. Halasiu este in CO.
SPECIALITATE CARDIOLOGIE  
CAB.  CARDIOLOGIE   1(60)           
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vilceanu Ovidiu 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00
12.30-17.30 12.30-17.30 12.30-17.30 12.30-17.30 12.30-17.30
Dr. Trasca Paul      09.00-12.30    
Dr. Florescu Cristina   09.00-12.30   09.00-12.30  
      17/  
Dr. Istratoaie O. 09.00-12.30     09.00-12.30  
      24/31/  
Dr. Militaru Constantin       09.00-12.30 09.00-12.30
      03/10/  
CAB.  CARDIOLOGIE   2(22)
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Dracea Ovidiu  10.30-17.30          
Dr. Donoiu Ionut 07.00-10.30        
Dr. Ungureanu Anda   10.30-17.30      
Dr. Toader Despina       10.30 - 17.30  
Dr. Tudorascu Petrisor         10.30 - 17.00
Dr. Craciun Alina       07.00-10.30  
Dr. Munteanu Oana     07.00-10.30   07.00-10.30
Dr. Popescu Monica   07.00-10.30 12.30-17.30    
Dr. Tieranu Eugen     10.30 - 12.30    
    02/16/30/    
Dr. Stavaru Radu     10.30 - 12.30    
    09/23/    
In per. 02.10. - 03.10.2019  si  07.10. - 08.10.2019 dr. Munteanu O este in CO
In per. 01.10. - 31.10.2019  dr. Mustafa este in CO
DERMATOLOGIE - val. in per.  01.10. - 04.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Predoi Luminita 07.00-14.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00 07.00-14.00
Dr. Bonescu Mihaela   14.00 - 21.00 07.00-14.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00
DERMATOLOGIE - val. in perioada 07.10. - 11.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Predoi Luminita 14.00-21.00 07.00-14.00      
Dr. Romanescu Florin 08.00-10.30        
Dr. Ianosi Simona 10.30-13.00        
Dr. Stoica Loredana     08.00-10.30 10.30-13.00 08.00-10.30
Dr. Vilcea Alina     10.30-13.00 08.00-10.30 10.30 - 13.00
DERMATOLOGIE - val. in perioada 14.10. - 18.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bonescu Mihaela 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00
Dr. Predoi Luminita 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00  
DERMATOLOGIE - val. in perioada 21.10. - 25.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bonescu Mihaela 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 14.00-21.00
Dr. Predoi Luminita 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00
DERMATOLOGIE - val. in perioada 28.10. - 31.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bonescu Mihaela 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00  
Dr. Predoi Luminita 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00    
Dr. Romanescu Florin       11.00-13.30  
Dr. Patrascu Virgil       07.00-11.00  
SPECIALITATE NEUROLOGIE 
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. in data de 01.10. - 04.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia  14.00-19.00 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00 08.00-13.00
Dr. Calugaru Lidia  07.00-13.00 14.00 - 20.00 07.00-13.00 14.00 - 20.00 14.00 - 20.00
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. per. 07.10. - 11.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia  14.00-19.00 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00 08.00-13.00
Dr. Calugaru Lidia  07.00-13.00 14.00 - 20.00 07.00-13.00 14.00 - 20.00 14.00 - 20.00
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. per. 14.10. - 18.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia  14.00-19.00 08.00-13.00 CO CO CO
Dr. Calugaru Lidia  07.00-13.00 14.00-20.00 CO CO CO
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. in per. 21.10. - 25.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia  LIBER 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00 08.00-13.00
Dr. Calugaru Lidia  07.00-13.00 14.00 - 20.00 07.00-13.00 14.00 - 20.00 14.00-20.00
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. in 28.10-31.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia  14.00-19.00 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00  
Dr. Calugaru Lidia  CO CO CO CO  
CAB. 38 NEUROLOGIE + CAB. INTERNE - val. in data de 01.10. - 04.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana    10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00
Dr. Botezat Mihai   07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00
Dr. Rada Camelia  14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
CAB. 38 NEUROLOGIE  + CAB. INTERNE- val. in per. 07.10. - 11.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana  CURS 10.00-13.00 10.00-13.00 CO CO
Dr. Botezat Mihai 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00
Dr. Rada Camelia  14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
CAB. 38 NEUROLOGIE  + CAB. INTERNE- val. in per. 14.10. - 18.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana  CURS 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00
Dr. Botezat Mihai 07.00-09.00 07.00-09.00 CO CO CO
Dr. Rada Camelia  14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
CAB. 38 NEUROLOGIE  + CAB. INTERNE- val. in per. 21.10. - 25.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana  CURS 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00
Dr. Botezat Mihai 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00 LIBER 07.00-09.00
Dr. Rada Camelia  14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
CAB. 38 NEUROLOGIE  + CAB. INTERNE- val. in 28.10-31.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana  CO CO CO CO  
Dr. Botezat Mihai 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00  
Dr. Rada Camelia  14.00-21.00        
SPECIALITATE ENDOCRINOLOGIE  
CAB. ENDOCRINOLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Comisel Sorina  07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00
Dr. Busuioc Cristina 14.00 - 17.30 07.00 - 10.30 14.00 - 17.30 07.00 - 10.30 14.00 - 17.30
In per. 28.10 - 31.10.2019 dr. Busuioc C este in CO.
SPECIALITATE ORTOPEDIE  
CAB. ORTOPEDIE I (cab. 14)    
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Adam Dragoş    07.00-13.00  07.00-10.00 13.00-18.00  
    02/23/    
Dr. Anusca Dan        10.00-13.00  
Dr. Tufa Daniel  13.00 - 18.00   07.00-10.00   10.00-13.00
    09/16/30/    
Dr.Dita Razvan  07.00-10.00        
Dr. Ianosek Tedi    13.00-18.00     13.00-18.00
  CM     CM
Dr. Marginean M.  10.00-13.00     07.00 - 10.00  
Dr. Mercut Cornel     10.00 - 13.00   07.00 - 10.00
    CM   CM
Dr. Didu Sorin     13.00-18.00    
    CM    
CAB. ORTOPEDIE II (cab. 12) 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Arsene Marius  07.00 - 13.00       13.00 - 18.00
        11/18/
Dr. Boborelu Cristian    07.00-11.00   13.00-18.00  
Conf. dr. Grecu Dan    11.00-14.00      
Dr. Marcusanu Victor      13.00 - 18.00   07.00 - 13.00
Dr. Didu Sorin 13.00-18.00        
CM      
Dr. Tarnita Dan      10.00 - 13.00    
Dr.Dita Razvan    14.00-17.00      
Dr. Niculescu Dragos        10.00-13.00  
Dr. Capitanescu Bogdan      07.00 - 10.00   13.00-15.30
        04/25/
Dr. Marginean Marcel          15.30-18.00
        04/25/
Dr. Melinte Razvan       07.00 - 10.00  
SPECIALITATE ORL AD.+COPII 
CAB. O.R.L. COPII - val. in data de 01.10. - 04.10.2019   
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Diaconescu Daniela     13.00 - 20.00 10.30-17.30 07.00-14.00
Dr. Dina Monica   13.00 - 20.00      
Dr. Durac Cristina   07.00-10.30 07.00-10.30 07.00-10.30  
Dr. Fanuta Bogdan   10.30-13.00      
CAB. O.R.L. COPII - val. in per. 07.10 - 11.10.2019  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Diaconescu Daniela 13.00-20.00   13.00 - 20.00 10.30-13.00 07.00-13.00
Dr. Dina Monica 07.00-13.00 13.00-20.00 07.00-13.00 13.00 - 20.00  
Dr. Durac Cristina   07.00-10.30   07.00-10.30 13.00 - 16.30
CAB. O.R.L. COPII - val. in per. 14.10. - 18.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Diaconescu Daniela 13.00-20.00   13.00-20.00 10.30-17.30 07.00-13.00
Dr. Dina Monica 07.00-13.00 13.00-20.00      
Dr. Durac Cristina   07.00-10.30 07.00-10.30 07.00-10.30 13.00-16.30
Dr. Fanuta Bogdan   10.30-13.00      
CAB. O.R.L. COPII - val. in per. 21.10. - 25.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Diaconescu Daniela 13.00-20.00   13.00-20.00 10.30-13.00 07.00-13.00
Dr. Dina Monica 07.00-13.00 13.00-20.00 07.00-13.00 13.00-20.00  
Dr. Durac Cristina   07.00-10.30   07.00-10.30 13.00 - 16.30
Dr. Fanuta Bogdan   10.30-13.00      
CAB. O.R.L. COPII - val. in per. 28.10. - 31.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Diaconescu Daniela     13.00-20.00 10.30-13.00  
Dr. Dina Monica 10.30-14.00 13.00-20.00 07.00-13.00 13.00-20.00  
Dr. Durac Cristina 07.00-10.30 07.00-10.30   07.00-10.30  
Dr. Fanuta Bogdan          
CAB.  ORL - AUDIOMETRIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Totolin Mariana  14.00-21.00 07.00-14.00 14.0-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00
SPECIALITATE ORL COPII + ADULTI 
CAB. O.R.L. ADULŢI  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Boborelu Gabriela  09.30-14.30   09.30-14.30  
28/   03/24/  
14.30-21.00   14.30-21.00 14.30-21.00
07/14/21/   02/09/16/23/30/ 11/
Dr. Ciolofan Sorin      07.00-09.00    
    02/09/16/23/30/    
Dr. Osman Ionel        09.30 - 14.30 14.30 - 21.00
      10/17/31/ 18/
Dr. Osman Georgeta    14.30-21.00   14.30-21.00 14.30-21.00
  08/15/22/29/   10/17/31/ 25/
Dr. Mogoanta Carmen          09.00-11.00
        11/18/25/
Dr. Capitanescu Alina    07.00-09.30 09.00-11.00    
  22/ 02/09/16/30/    
Dr. Ionita Iulica 09.30-14.30       09.30-14.30
07/14/21/       04/
Dr. Cioroianu Luminita   09.30-14.30   14.30 - 21.00  
  01/08/15/22/29/   24/  
Dr. Ionita Elena 07.00-09.30        
07/14/21/28/        
Dr. Enescu Anca   07.00-09.30 09.00 - 11.00   07.00-09.30
  01/08/15/ 23/   04/
    11.00 - 13.00   07.00 - 09.00
    16/30/   11/18/25/
Dr. Mitroi Mihaela     13.00 - 14.30    
    02/09/16/23/30/    
Dr. Osman Andrei     11.00 - 13.00   11.00 - 13.00
    02/09/23/   11/18/25/
Dr. Sirbulet Carmen   07.00-09.30   07.00-09.30 13.00 - 14.30
  29/   03/10/17/24/31/ 11/18/25/
In per. 01.10. - 06.10.2019 dr. Osman I este in CO
In per. 01.10. - 06.10.2019 dr. Osman G este in CO
In per. 28.10. - 30.10.2019 dr. Ionita I este in CO
SPECIALITATE CHIRURGIE
CAB. CHIRURGIE I  - val. in per.  01.10. - 06.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Cartu Dan   08.00 - 11.00      
Dr. Vilcea         08.00-11.00
Dr. Goganau       08.00-11.00  
Dr. Bratiloveanu     08.00-11.00    
Dr. Ghitu Daniel   11.00-18.00 11.00-18.00 11.00-18.00 11.00-18.00
CAB. CHIRURGIE I  - val. in per. 07.10. - 13.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Surlin 08.00 - 11.00        
Dr. Margaritescu       08.00 - 11.00  
Dr. Ghitu Daniel 11.00-18.00 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00
Dr. Cartu Dan   08.00-11.00      
Dr. Bordu     08.00-11.00    
Dr. Vilcea         08.00-11.00
CAB. CHIRURGIE I  - val. in per. 14.10. - 20.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Surlin 08.00 - 11.00        
Dr. Ghitu Daniel 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00
Dr. Cartu Dan   08.00 - 11.00      
Dr. Vilcea         08.00 - 11.00
Dr. Bordu       08.00 - 11.00  
Dr. Sandulescu     08.00-11.00    
CAB. CHIRURGIE I  - val. in per. 21.10. - 27.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Surlin 08.00 - 11.00        
Dr. Ghitu Daniel 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00
Dr. Goganau       08.00 - 11.00  
Dr. Cartu Dan   08.00 - 11.00      
Dr. Vilcea         08.00 - 11.00
Dr. Patrascu     08.00-11.00    
CAB. CHIRURGIE I  - val. in per. 28.10. - 31.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Surlin 08.00 - 11.00        
Dr. Ghitu Daniel 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00  
Dr. Goganau       08.00 - 11.00  
Dr. Cartu Dan   08.00 - 11.00      
Dr. Vilcea     08.00-11.00    
Dr. Patrascu          
CAB. CHIRURGIE II      
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vasile Ion 07.00-10.00        
Dr. Vilcea Ionica Daniel   07.00-10.00      
Dr. Cheie Mihaela   12.00-15.00      
Dr. Mesina Cristian 12.00 - 15.00        
Dr. Ciorbagiu Mihai       10.00-12.00  
Dr. Moraru Emil         10.00-12.00
Dr. Dumitrescu Th.       10.00-12.00    
Dr. Radu Victor          12.00 - 15.00
Dr. Calota Firmilian          07.00-10.00
Dr. Pasalega Marin       07.00-10.00  
Dr. Dinca Ileana    07.00-10.00    
Dr. Mirea Cecil 10.00-12.00        
Dr. Obleaga Cosmin   10.00-12.00      
Dr. Dumitriu Razvan     12.00-15.00 12.00-15.00  
CAB.CHIRURGIE III
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Mogoanta Stelian     09.00 - 11.00    
Dr. Anca Ruxanda        09.00 - 11.00  
Dr. Munteanu Marian  07.00-08.00 07.00-08.00 07.00-08.00 07.00-08.00  
      08.00-09.00  
Dr. Raduletu Mihaela 08.00-09.00   08.00-09.00   08.00-09.00
Dr. Vasile Liviu           07.00-08.00
Dr. Dina Stefan  09.00 - 11.00 11.00-14.00      
Dr. Pirscoveanu    08.00-09.00      
Dr. Manescu Paul 11.00-14.00       11.00-14.00
Dr. Pogoran Nicoleta     11.00-14.00   09.00 - 11.00
Dr. Carstea V.       11.00-14.00  
Dr. Munteanu Alexandru   09.00 - 11.00      
CAB. ALERGOLOGIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Voiculescu Mihaela  14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00
Dr. Oprica-Rusoiu Cristina  07.00-14.00 14.00-21.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00
In perioada 04.10.2019, 15-18.10.2019, 24-31.10.2019 Dr. Oprica este CO
CAB. CHIRURGIE PLASTICĂ 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Anghel-Savciu Rumi 13.00-14.00 09.00-10.00   10.00-13.00 07.00-09.00
Dr. Popa Dragos 09.00-10.00   13.00-14.00 09.00-10.00  
Dr. Georgescu Milena 07.00-09.00 10.00 - 13.00 07.00-09.00    
Dr. Mercut Razvan 12.00-13.00   09.00-10.00 13.00-14.00 10.00-13.00
Dr. Ciurea Marius 10.00-12.00 13.00-14.00   07.00-09.00 13.00-14.00
Dr. Parvanescu Vlad   07.00-09.00 10.00-13.00   09.00-10.00
SPECIALITATE OFTALMOLOGIE 
CABINET I 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. State Anca      14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
    02/09/23    
Dr. Manescu Rodica  08.00 - 11.30       08.00-11.30
07/14/21/28       11/18
Dr. Preda Mirela  11.30 - 14.30   07.00-14.00    
07/21   02/09/16/23/30    
Dr. Damian Carmen 11.30 - 14.30 07.00 - 14.00      
14/28 15/22/29      
Dr. Olaru Denisa       07.00-10.30  
        03/10/17/24/31  
Dr. Tanasie Andreea       10.30-14.00  
Dr. Olaru Andrei         08.00-11.30
        04/25/
CABINET II 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Crăiţoiu Stefania  07.00-10.30 14.30 - 18.00 14.00-17.30   07.00-10.30
Dr. Olaru Cristian  10.30-14.00 07.00-10.30   14.00-17.30 10.30-14.00
Dr. Davidescu Livia        07.00-13.00  
      03/24/31/  
Dr. Nicolcescu Andreea  14.00 - 21.00 10.30 - 14.00 10.30-14.00    
07/21/28/        
In per 01.10. - 11.10.2019 dr. Damian este in CO. 
In per. 07.10. - 17.10.2019 dr. Davidescu este in CO.
In per. 28.10-31.10.2019 dr. Vitan este in CO.
In per. 28.10-31.10.2019 dr. Craitoiu este in CO.
CABINET  OFTALMOLOGIE COPII
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vitan-Cojocaru Gabriela  07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-10.30 07.00-14.00
Dr. Diaconeasa Cristina 14.00 - 21.00 07.00-14.00   10.30 - 17.30  
SPECIALITATE PEDIATRIE
CAB. PEDIATRIE I
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Stoian Felicia 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 11.00 - 14.00
07/14/28/ 01/08/ 02/16/23/30/ 03/24/31/ 04/11/25/
    08.00 - 14.00    
    09/    
Dr. Marinau Laura 14.00 - 17.00 11.00 - 14.00 11.00 - 14.00 11.00 - 14.00 14.00 - 17.00
07/14/18   16/23/30/   04/18/25
    14.00 - 17.00    
    09/    
Dr. Maria Veronica       08.00-11.00      
Dr. Puiu Ileana           08.00 - 11.00
        04/18/25
CAB. PEDIATRIE Il
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Moisa Adriana 14.00-21.00        
07/14/      
Dr. Piciu Delia   07.00 - 14.00      
  08/15/22/      
Dr. Oancea Gabriela -cons     07.00 - 10.00    
    11.00 - 14.00    
Dr. Oancea Gabriela -eco     10.00 - 11.00    
      02/09/16/23    
Dr. Mircea Raluca       07.00 - 14.00  
Dr.Grozavu Manuela-cons  07.00 - 11.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 07.00 - 10.00
12.00 - 14.00 16.00 - 21.00 16.00 - 21.00 16.00 - 21.00 11.00 - 14.00
Dr. Grozavu Manuela-eco 11.00 - 12.00 15.00 - 16.00 15.00 - 16.00 15.00 - 16.00 10.00 - 11.00
SPECIALITATE UROLOGIE  
CAB. I UROLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tomescu Paul 10.00-11.00   10.00-11.00 08.00-09.00 10.00-11.00
Dr. Nedelcuta Cristian 08.00-09.00   08.00-09.00    
Dr. Panus Andrei 11.00-13.00     09.00-11.00  
Dr. Ciovica Viorel  13.00-15.00 08.00-09.00 09.00-10.00 11.00-15.00 08.00-10.00
Dr. Mititelu Cosmin 09.00-10.00   13.00-15.00   13.00-15.00
Dr. Badi Sabin    11.00-13.00      
Dr. Stoica Lucian    09.00-10.00      
Dr. Drocas Andrei   10.00 - 11.00 11.00-13.00   11.00-13.00
Dr. Enache Mihai          
Dr. Mitroi George   13.00-15.00      
CAB. II UROLOGIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Badi Sabin - cons. 11.00-12.00   11.00-12.00    
Dr. Badi Sabin - eco 12.00-12.30 12.00-12.30    
Dr. Badi Sabin - cons.     12.30-13.30    
Dr. Badi Sabin - eco     13.30-14.00    
Dr. Mitroi G. - cons. 08.00-09.00     08.00-09.00 11.00-12.00
Dr. Mitroi G. - eco 09.00-09.30     09.00-09.30 12.00-12.30
Dr. Mitroi G. - cons. 09.30-10.30   09.30-10.30    
Dr. Mitroi G. - eco 10.30-11.00   10.30-11.00    
Dr. Dragoescu O. - cons.    08.00-09.00     08.00-09.00
Dr. Dragoescu O.- eco    09.00-09.30     09.00-09.30
Dr. Dragoescu O. - cons.    09.30-10.30     09.30-10.30
Dr. Dragoescu O.- eco    10.30-11.00     10.30-11.00
Dr. Mititelu C. - cons.    11.00-12.00      
Dr. Mititelu C.- eco    12.00-12.30      
Dr. Maria Catalin - cons. 12.30-13.30     11.00-12.00  
Dr. Maria Catalin - eco 13.30-14.00     12.00-12.30  
Dr. Maria Catalin - cons. 14.00-15.00     12.30-13.30  
Dr. Maria Catalin - eco       13.30-14.00  
Dr. Maria Catalin - cons.       14.00-15.00  
Dr. Stoica Lucian - cons.     08.00-09.00 09.30-10.30  
Dr. Stoica Lucian- eco     09.00-09.30 10.30-11.00  
Dr. Enache Mihai - cons.   12.30-13.30     12.30-13.30
Dr. Enache Mihai - eco   13.30-14.00     13.30-14.00
Dr. Enache Mihai - cons.   14.00-15.00 14.00-15.00   14.00-15.00
SPECIALITATE GINECOLOGIE  
CAB. GINECOLOGIE II
           Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Braila Anca -cons     10.30-13.30   10.30-13.30
Dr. Braila Anca -eco     13.30-14.00   13.30-14.00
      09/   25/
Dr. Braila Anca -cons 18.00-21.00     18.00-21.00 18.00-21.00
Dr. Braila Anca -eco 17.30-18.00     17.30-18.00 17.30-18.00
  28/     10/ 04/18/
Dr. Vasile Mihaela -cons   14.30-21.00      
Dr. Vasile Mihaela -eco   14.00-14.30      
    22/      
Dr. Ebanca Elena    07.00 - 14.00   07.00 - 14.00 07.00 - 14.00
  29/   10/ 18/
Dr. Kamal Ayed -cons       07.00-13.30  
Dr. Kamal Ayed -eco       13.30-14.00  
        17/24/  
Dr. Kamal Ayed -cons 14.30-21.00   14.30-21.00    
Dr. Kamal Ayed -eco 14.00-14.30   14.00-14.30    
  21/   30/    
Dr. Popa Ing. Mirela-cons       07.00-13.30  
Dr. Popa Ing. Mirela-eco       13.30-14.00  
        31/  
Dr. Popa Ing. Mirela-cons       14.30-21.00  
Dr. Popa Ing. Mirela-eco       14.00-14.30    
        17/24/  
Dr. Vaduva C.-cons   10.30-13.30      
Dr. Vaduva C.-eco   13.30-14.00      
    22/      
Dr. Vaduva C.-cons 14.30-17.30 14.30-17.30   14.30-17.30 14.30-17.30
Dr. Vaduva C.-eco 14.00-14.30 14.00-14.30   14.00-14.30 14.00-14.30  
  28/ 29/   10/31/ 04/
Dr. Tica Andrei - cons   14.30-17.30      
Dr. Tica Andrei - eco   14.00-14.30      
    01/      
Dr. Tica Andrei - cons   18.00-21.00     14.30-17.30
Dr. Tica Andrei - eco   17.30-18.00     14.00-14.30
    08/     18/25/
Dr. Braila Mihai - cons   14.30-21.00 07.00-13.30    
Dr. Braila Mihai - eco   14.00-14.30 13.30-14.00    
    15/ 02/30/    
Dr. Berceanu Sabina-cons 07.00-13.30       07.00-13.30
Dr. Berceanu Sabina-eco 13.30-14.00       13.30-14.00
  21/       04/
Dr. Berceanu Sabina-cons   14.30-17.30 14.30-21.00 14.30-21.00
Dr. Berceanu Sabina-eco   14.00-14.30 14.00-14.30 14.00-14.30
    08/ 03/ 11/
Dr. Blendea D-cons   07.00-13.30 07.00-13.30   07.00-13.30
Dr. Blendea D-eco   13.30-14.00 13.30-14.00   13.30-14.00
    08/15/ 16/   11/
Dr. Blendea D-cons 14.30-21.00   14.30-21.00    
Dr. Blendea D-eco 14.00-14.30   14.00-14.30    
  14/   02/23/    
Dr. Drocas Ileana          
         
07.00-14.00 07.00-14.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00  
07/28/ 01/ 16/ 03/  
Dr. Zorila Lucian   07.00 - 10.30   14.00-17.30 17.30-21.00
  22/ 31/ 25/
  17.30-21.00  
  01/      
Dr. Berceanu C-cons   07.00-10.00   07.00-10.00
Dr. Berceanu C-eco   10.00-10.30   10.00-10.30
      09/   25/
Dr. Berceanu C-cons   18.00-21.00      
Dr. Berceanu C-eco   17.30-18.00      
    29/      
Dr. Handabureac A.-cons 07.00-13.30 07.00-13.30    
Dr. Handabureac A.-eco 13.30-14.00 13.30-14.00    
  14/ 23/    
Dr. Handabureac A.-cons 14.30-21.00   14.30-21.00    
Dr. Handabureac A.-eco 14.00-14.30 14.00-14.30    
  07/   09/    
CAB. GINECOLOGIE I
          Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tudorache St-cons   07.00-10.00 10.30-13.30 07.00-10.00 18.00-21.00
Dr. Tudorache St-eco   10.00-10.30 13.30-14.00 10.00-10.30 17.30-18.00
    01/22/29/ 30/ 24/ 25/
Dr. Neamtu Lucian      07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00
    23/ 31/ 11/
      14.00 - 21.00  
      03/17/  
Dr. Marinas Cristian -cons 07.00-10.00     07.00-10.00 14.30-17.30
Dr. Marinas Cristian -eco 10.00-10.30     10.00-10.30 14.00-14.30
  14/     10/ 11/18/
Dr. Marinas Cristian -cons 18.00-21.00 14.30-17.30    
Dr. Marinas Cristian -eco 17.30-18.00 14.00-14.30    
  21/28/ 08/15/22/29/    
Dr. Patru Ciprian -cons 10.30-13.30 07.00-10.00 10.30-13.30 07.00-10.00 07.00-10.00
Dr. Patru Ciprian -eco 13.30-14.00 10.00-10.30 13.30-14.00 10.00-10.30 10.00-10.30
  07/14/ 15/ 16/ 17/ 04/18/
Dr. Patru Ciprian -cons     14.30-17.30 10.30-13.30  
Dr. Patru Ciprian -eco     14.00-14.30 13.30-14.00  
      02/ 03/  
Dr. Patru Ciprian -cons     14.30-17.30 14.30-17.30  
Dr. Patru Ciprian -eco     14.00-14.30 14.00-14.30  
      30/ 10/  
Dr. Comanescu Alex.-cons 10.30-13.30 10.30-13.30 07.00-10.00 10.30-13.30  
Dr. Comanescu Alex.-eco 13.30-14.00 13.30-14.00 10.00-10.30 13.30-14.00  
  21/28/ 22/ 09/ 10/  
Dr. Comanescu Alex.-cons 18.00-21.00   18.00-21.00 18.00-21.00  
Dr. Comanescu Alex.-eco 17.30-18.00   17.30-18.00 17.30-18.00  
  07/   23/ 24/31/  
Dr. Pana Razvan-cons     10.30-13.30 10.30-13.30 10.30-13.30
Dr. Pana Razvan-eco     13.30-14.00 13.30-14.00 13.30-14.00
      09/ 17/ 04/25/
Dr. Pana Razvan-cons   10.30-13.30 14.30-17.30 14.30-17.30  
Dr. Pana Razvan-eco   13.30-14.00 14.00-14.30 14.00-14.30  
    29/ 16/23/ 24/31/  
Dr. Tanase Florentina-cons 07.00-10.00 10.30-13.30 07.00-10.00   07.00-10.00
Dr. Tanase Florentina-eco 10.00-10.30 13.30-14.00 10.00-10.30   10.00-10.30
  28/ 01/08/ 16/   25/
Dr. Tanase Florentina-cons     18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00
Dr. Tanase Florentina-eco     17.30-18.00 17.30-18.00 17.30-18.00
      09/ 10/ 04/18/
Dr. Capitanescu Razv.-cons   10.30-13.30 18.00-21.00    
Dr. Capitanescu Razv.-eco   13.30-14.00 17.30-18.00    
    15/ 30/    
Dr. Capitanescu Razv.-cons     14.30-17.30    
Dr. Capitanescu Razv.-eco     14.00-14.30    
      09/    
Dr. Capitanescu Razv.-cons 14.30-17.30 14.30-17.30 10.30-13.30 18.00-21.00
Dr. Capitanescu Razv.-eco 14.00-14.30 14.00-14.30 13.30-14.00 17.30-18.00
  07/14/21/28/ 01/ 02/ 11/
Dr. Sarbu Ovidiu 07.00 - 10.30 07.00 - 10.30     10.30 - 14.00
21/ 08/     18/
17.30 - 21.00 17.30 - 21.00 17.30 - 21.00 07.00 - 10.30  
14/ 01/15/ 02/16/ 03/  
Dr. Tica Oana - cons 07.00-10.00   07.00-10.00   14.30-17.30
Dr. Tica Oana - eco 10.00-10.30   10.00-10.30   14.00-14.30
  07/   02/30/   04/25/
Dr. Tica Oana - cons   18.00-21.00   10.30-13.30  
Dr. Tica Oana - eco   17.30-18.00   13.30-14.00  
    08/22/29/   24/  
SPECILAITATEA CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. in per. 01.10 - 04.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu        07.00-09.00  
Dr. Sabetay Cornel   07.00-08.00     12.00-14.00
Dr. Purcaru Ionut   08.00-10.00     07.00-10.00
Dr. Stoica Alin    10.00-12.00      
Dr. Scarlat Adrian     07.00-10.00    
Dr. Carstoiu Eleodor      10.00-14.00    
Dr. Kamel Jamal       11.00-14.00 10.00-12.00
Dr. Zavate Andrei   12.00 - 14.00   09.00 - 11.00  
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. in per. 07.10. - 11.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu        07.00-09.00  
Dr. Sabetay Cornel 07.00-10.00 07.00-08.00      
Dr. Scarlat Adrian   10.00-12.00 11.00 - 14.00   07.00-10.00
Dr. Kamel Jamal 12.00 - 14.00     11.00 - 14.00 10.00-14.00
Dr. Carstoiu Eleodor    12.00-14.00 07.00 - 11.00    
Dr. Zavate Andrei 10.00-12.00     09.00 - 11.00  
Dr. Purcaru Ionut   08.00-10.00      
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. per. 04.10 - 18.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu        07.00-09.00  
Dr. Sabetay Cornel 07.00-10.00 07.00-08.00   12.00-14.00
Dr. Stoica Alin    10.00-12.00      
Dr. Purcaru Ionut 12.00-14.00 08.00-10.00     07.00-10.00
Dr. Scarlat Adrian     07.00-10.00    
Dr. Kamel Jamal 10.00-12.00     11.00 - 14.00 10.00-12.00
Dr. Zavate Andrei       09.00 - 11.00  
Dr. Carstoiu Eleodor    12.00 - 14.00 10.00-14.00    
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. per. 21.10. - 25.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu        07.00-09.00  
Dr. Sabetay Cornel 07.00-10.00 07.00-08.00     09.00-12.00
Dr. Zavate Andrei       09.00-11.00  
Dr. Scarlat Adrian     10.00-14.00   07.00-09.00
Dr. Purcaru Ionut 10.00 - 12.00 08.00-10.00    
Dr. Stoica Alin 10.00-12.00      
Dr. Kamel Jamal 12.00 - 14.00     11.00 - 14.00 12.00 - 14.00
Dr. Carstoiu Eleodor    12.00-14.00 07.00-10.00    
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. in 28.10- 31.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu        07.00-09.00  
Dr. Sabetay Cornel 07.00-10.00        
Dr. Kamel Jamal 12.00 - 14.00     11.00-14.00  
Dr. Purcaru Ionut 10.00 - 12.00 07.00-10.00      
Dr. Stoica Alin 10.00-12.00      
Dr. Carstoiu Eleodor    12.00-14.00 10.00-14.00  
Dr. Scarlat Adrian     07.00-10.00    
Dr. Zavate Andrei       09.00 - 11.00  
SPECIALITATE PSIHIATRIE  
 CAB. PSIHIATRIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Matei Codruţa  07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 prin rotatie
Dr.Sirbu Mihaela Lavinia 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 prin rotatie
Vineri  04/18 Dr. Matei are program  07.00 - 14.00 /  Dr.Sirbu 14.00-21.00
Vineri 11/25 Dr. Matei are program  14.00 - 21.00 / Dr.Sirbu 07.00-14.00
SPECIALITATE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA  
CAB.CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Biban Florina 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00 07.00 - 14.00
Dr. Camen Adrian    09.00 - 12.30 12.30 - 14.00    
Dr. Gheorghita Mircea  09.00 - 12.30     12.30 - 14.00  
Dr. Ciuca Eduard  12.30 - 14.00     09.00 - 12.30  
Dr. Munteanu Cristina    12.30 - 14.00 09.00 - 12.30    
CAB. GASTROENTEROLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Rogoveanu Ion 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00
Dr. Vere Cristin 08.00 - 09.00 08.00 - 09.00 08.00 - 09.00 08.00 - 09.00 08.00 - 09.00
Dr. Sandulescu Larisa 10.00 - 11.00 13.00 - 14.00 14.00 - 16.00 12.00 - 13.00 09.00-10.00
Dr. Florescu Dan 09.00-10.00 09.00-10.00 09.00-10.00 09.00-10.00 14.00 - 16.00
Dr. Iordache Sevastita 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00
Dr. Cazacu Sergiu 14.00 - 16.00 10.00 - 11.00 10.00 - 11.00 10.00 - 11.00 10.00 - 11.00
Dr. Ungureanu Bogdan 13.00 - 14.00 14.00 - 16.00 13.00 - 14.00 13.00 - 14.00 13.00 - 14.00
Dr. Iovanescu Vlad 12.00 - 13.00 12.00 - 13.00 12.00 - 13.00 14.00 - 16.00 12.00 - 13.00
SPECIALITATEA GENETICA 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Burada Florin  14.00-17.30 10.30-14.00 14.00-17.30 07.00-10.30 14.00-17.30
Dr. Dobrescu Amelia 10.30-14.00 07.00-10.30 10.30-14.00 10.30-14.00 10.30-14.00
Dr. Streata Ioana     07.00-10.30 14.00-17.30 07.00-10.30
Dr. Cucu Mihai 07.00-10.30 14.00-17.30 17.30-21.00   17.30-21.00
SPECIALITATEA BOLI INFECTIOASE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bobolicu Daniela  07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00
SPECIALITATEA  CHIRURGIE TORACICA  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Mindrila Ion  11.00-12.00 08.00 - 09.00 11.00-12.00 08.00 - 09.00 11.00-12.00
Dr. Demetrian Alin 08.00 - 09.00 09.00 - 10.00 08.00 - 09.00 09.00 - 10.00 08.00 - 09.00
Dr. Dilof Rodica 09.00 - 10.00 10.00-11.00 09.00 - 10.00 10.00-11.00 09.00 - 10.00
Dr. Dobrinescu Adrian 10.00-11.00 11.00-12.00 10.00-11.00 11.00-12.00 10.00-11.00
SPECIALITATEA  CHIRURGIE NEUROCHIRURGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Camenita Alexandru 07.00-09.00 09.00-11.00 09.00-11.00 09.00-10.00 07.00-09.00
Dr. Patruleasa Carmen 09.00-11.00 07.00-09.00 11.00 - 12.00 07.00-09.00 09.00-11.00
Dr. Margaritescu Otilia 12.00 - 14.00 11.00 - 12.00 07.00-09.00 12.00-14.00 11.00 - 12.00
Dr. Gavrila Denisa 11.00 - 12.00 12.00-14.00 12.00-14.00 10.00 - 12.00 12.00-14.00
In data  02.10.2019 dr. Patruleasa este in CO.
CAB. DIABET I (09) - val. in per. 01.10. - 04.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Protasiewicz-Timofticiuc Diana   14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00
Dr. Popescu Daniela   07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00
CAB. DIABET I (09) - val. in per. 07.10. - 11.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Popescu Daniela 07.00-14.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00
Dr. Protasiewicz-Timofticiuc Diana 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00 14.00 - 21.00
CAB. DIABET I (09) - val. in per. 14.10. - 18.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Popescu Daniela 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00
Dr. Protasiewicz-Timofticiuc Diana 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00
CAB. DIABET I (09) - val. in 21.10-25.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Popescu Daniela 07.00-14.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00
Dr. Protasiewicz-Timofticiuc Diana 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00 14.00 - 21.00
CAB. DIABET I (09) - val. in 28.10-31.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Popescu Daniela 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00  
Dr. Protasiewicz-Timofticiuc Diana 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00  
CAB. DIABET I (10)   - val. in per. 01.10. - 04.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vladu Delia   CO CO CO CO
Dr. Braicu Daniela    14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00
CAB. DIABET I (10)   - val. in per. 07.10. - 11.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vladu Delia 07.00 - 13.00 14.00 - 21.00 07.00 - 13.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00
Dr. Braicu Daniela  14.00-21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00
CAB. DIABET I (10)   - val. in per. 14.10. - 18.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vladu Delia 14.00-21.00 07.00 - 13.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00 07.00 - 13.00
Dr. Braicu Daniela  07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00
CAB. DIABET I (10)   - val. in per. 21.10. - 25.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vladu Delia 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 07.00-13.00 14.00 - 21.00 07.00-13.00
Dr. Braicu Daniela 07.00-14.00 14.00 - 21.00 14.00-21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00
CAB. DIABET I (10)   - val. in  28.10-31.10.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vladu Delia 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-13.00  
Dr. Braicu Daniela 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00  
CAB. DIABET III (08)
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Girgavu Sigina 14.00-21.00 07.00 - 13.00 14.00 - 21.00 07.00 - 13.00 14.00-21.00
  08/22/29/   07.00-14.00 11/18/25/
  07.00-14.00   31/  
  15/      
In per. 01.10. - 04.10.2019 dr. Girgavu este in CO
CAB. ONCOLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Badulescu Florin  10.30-14.30 07.30-11.30 10.30-14.30 07.30-10.30 07.30-12.30
07/14/28/ 01/08/15/29/ 02/09/30/ 03/31/ 11/18/25/
07.30 - 13.30 07.30 - 13.30 07.30 - 13.30 07.30 - 13.30  
21/ 22/ 16/23/ 10/17/24/  
Dr. Pirvulescu Luiza  07.30-10.30 11.30-14.30 07.30-10.30 10.30-14.30 07.30-12.30
07/14/28/ 01/08/15/29/ 02/09/30/ 03/31/ 04/
SPECIALITATEA NEFROLOGIE                                                                                                                                 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Firu George 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00
SPECIALITATE  GERIATRIE + FONIATRIE
CAB.GERIATRIE + CAB. FONIATRIE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Ionescu Elena  14.00-17.30 10.30 - 14.00 14.00-17.30 10.30 - 14.00 14.00-17.30
Dr. Tanase Stefan 09.00 - 14.00 14.00 - 19.00 09.00 - 14.00 14.00 - 19.00 09.00 - 14.00
SPECIALITATEA RADIOTERAPIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Dita Veronica    08.00-09.00 09.00-10.00 09.00-10.00  
    02/30 17/31  
Dr. Crisan Anda  09.00-10.00       09.00-10.00
Dr. Stamulescu Carmen      09.00-10.00 09.00-10.00  
    09/16/23 03/10/24  
SPECIALITATE HEMATOLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Tuta  Mihaela-Camelia  14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00
Dr. Patrascu Ana-Maria - din 01.10.2019 nu mai are activitate medicala 
CAB. FIZIOTERAPIE
NUME MEDIC LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Nicolae Delia  09.00-12.00 15.00-20.00 07.00-13.00 15.00-20.00 09.00-15.00
Dr. Florea Mihaela  12.00-13.00 07.00-09.00 13.00-15.00    
Dr. Medelet Raluca  15.00-20.00 10.00-14.00 15.00-20.00 09.00-15.00 15.00-20.00
Dr. Matei Daniela  13.00-15.00 14.00-15.00     08.00-09.00
Dr. Bighea Adrian 07.00-09.00        
Dr. Pătru Simona         07.00-08.00
Dr. Rogoveanu Otilia   09.00-10.00      
Dr. Marcu Rahela Iulia       08.00-09.00  
Dr. Caimac Visarion       07.00-08.00  
In per. 01.10. - 06.10.2019 dr. Florea M. este in CO
In per. 03.10. - 04.10.2019 dr. Patru S. este in CO
In per. 02.10. - 04.10.2019 dr. Nicolae D. este in CO
In per. 02.10. - 04.10.2019 dr. Medelet R. este in CO
In per. 03.10. - 04.10.2019 dr. Caimac este in CO.
In per. 03.10. - 04.10.2019 dr. Marcu R. este in CO
In per. 03.10. - 04.10.2019 dr. Matei D. este in CO

Program de activitate pe luna noiembrie 2019

 

shopify traffic stats