PROGRAM DE ACTIVITATE AL CABINETELOR DE SPECIALITATE 
DIN AMBULATORIU LUNA SEPTEMBRIE 2019
CAB. 23 INTERNE I 
PERIOADA 02.09. - 06.09.2019 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00
Dr. Neagoe Daniela-cons 07.00 - 08.00     07.00 - 08.00  
Dr. Genunche Amelia-cons   07.00 - 08.00     07.00 - 08.00
           
PERIOADA 09.09. - 13.09.2019 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00
Dr. Neagoe Daniela-cons 07.00 - 08.00 -   07.00 - 08.00  
Dr. Genunche Amelia-cons   07.00 - 08.00     07.00 - 08.00
           
PERIOADA 16.09. - 20.09.2019 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00
Dr. Neagoe Daniela-cons -     07.00 - 08.00  
Dr. Genunche Amelia-cons   07.00 - 08.00     07.00 - 08.00
           
PERIOADA 23.09. - 30.09.2019 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00
Dr. Neagoe Daniela-cons 07.00 - 08.00     07.00 - 08.00  
Dr. Genunche Amelia-cons   07.00 - 08.00     07.00 - 08.00
CAB. REUMATOLOGIE
          Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Firulescu Sineta 08.00 - 15.00 08.00 - 15.00 08.00 - 15.00 08.00 - 15.00 08.00 - 15.00
In data de 06.09.2019 dr. Firulescu este in CO
CAB. 24 INTERNE II 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Carp Delora -cons 14.00 - 18.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 14.00 - 18.00 07.00-11.00
Dr. Carp Delora -eco 18.00 - 19.00 13.00 - 14.00 13.00 - 14.00 18.00 - 19.00 11.00-12.00
  09/16/23/30 10/17/24/ 11/18/25/ 12/19/26/ 13/27/
Dr. Carp Delora -cons         14.00 - 18.00
Dr. Carp Delora -eco         18.00 - 19.00
          20/
Dr. Halasiu Ana -cons 07.00-11.00 14.00 - 18.00 14.00 - 18.00 07.00-11.00 07.00-11.00
Dr. Halasiu Ana -eco 11.00-14.00 18.00 - 21.00 18.00 - 21.00 11.00-14.00 11.00-14.00
  02/09/16/23/     05/12/19/ 06/20/
Dr. Halasiu Ana -cons         14.00 - 18.00
Dr. Halasiu Ana -eco         18.00 - 21.00
          13/
Dr.Enescu Aurelia -cons 19.00 - 20.00 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00 19.00 - 20.00 12.00-13.00
Dr.Enescu Aurelia -eco 20.00 - 21.00 09.00 - 10.00 09.00 - 10.00 20.00 - 21.00 13.00 - 14.00
          13/27/
Dr.Enescu Aurelia -cons         19.00 - 20.00
Dr.Enescu Aurelia -eco         20.00 - 21.00
          06/20/
Dr. Iovanescu Liviu       07.00-10.00  
      26/  
Dr. Tudorascu Diana 07.00-10.00        
30/        
In per.  01.09. - 06.09.2019 dr. Carp este in CO
In per. 26.09. - 04.10.2019 dr. Halasiu este in CO.
SPECIALITATE CARDIOLOGIE  
CAB.  CARDIOLOGIE   1(60)           
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vilceanu Ovidiu 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00
12.30-17.30 12.30-17.30 12.30-17.30 12.30-17.30 12.30-17.30
Dr. Trasca Paul      09.00-12.30    
Dr. Florescu Cristina   09.00-12.30      
Dr. Istratoaie O. 09.00-12.30        
Dr. Militaru Constantin         09.00-12.30
Dr. Mustafa Roxana       09.00-12.30  
CAB.  CARDIOLOGIE   2(22)
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Dracea Ovidiu  10.30-17.30          
Dr. Donoiu Ionut 07.00-10.30        
Dr. Ungureanu Anda   10.30-17.30      
Dr. Toader Despina       10.30 - 17.30  
Dr. Tudorascu Petrisor         10.30 - 17.00
Dr. Craciun Alina       07.00-10.30  
Dr. Munteanu Oana         07.00-10.30
Dr. Moise Geanina   07.00-10.30 07.00-10.30    
Dr. Popescu Monica     12.30-17.30    
Dr. Tieranu Eugen     10.30 - 12.30    
    04/18/    
Dr. Stavaru Radu     10.30 - 12.30    
    11/25/    
In per. 01.09. - 06.09.2019 dr. Dracea este in CO
In per. 18.09. - 20.09.2019 dr. Toader D.      -    EMC
In per. 02.09. - 04.09.2019 dr. Florescu C      -    EMC
In per. 18.09. - 20.09.2019 dr. Popescu M   -     EMC
In per. 18.09. - 20.09.2019 dr. Moise G.      -    EMC
In per. 05.09. - 13.09.2019 dr. Stavaru este in CO
In per. 01.09. - 04.09.2019  ,  06.09. - 09.09.2019  si  19.09. - 20.09.2019 dr. Militaru este in CO
DERMATOLOGIE - val. in per.  02.09. - 06.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Stoica Loredana 08.00 - 10.30   10.30 - 13.00   10.30 - 13.00
Dr. Romanescu Florin 10.30 - 13.00   08.00 - 10.30 14.00 - 17.00  
Dr. Predoi Luminita 14.00 - 20.30 07.00 - 13.30 14.00 - 20.30 07.00 - 13.30 14.00 - 20.30
Dr. Cristovici Florentina   14.00 - 17.00     08.00 - 10.30
DERMATOLOGIE - val. in perioada 09.09. - 13.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bonescu Mihaela 07.00 - 13.30 14.00 - 20.30 07.00 - 13.30 07.00 - 13.30 14.00 - 20.30
Dr. Predoi Luminita 14.00 - 20.30 07.00 - 13.30 14.00 - 20.30 14.00 - 20.30  
Dr. Romanescu Florin         08.00 - 10.30
Dr. Cristovici Florentina         10.30 - 13.00
DERMATOLOGIE - val. in perioada 16.09. - 20.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bonescu Mihaela 07.00 - 13.30 14.00 - 20.30 07.00 - 13.30 14.00 - 20.30 07.00 - 13.30
Dr. Patrascu Virgil       07.00 - 11.00  
Dr. Cristovici Florentina 14.00 - 17.00       14.00 - 17.00
Dr. Vilcea Alina   08.00 - 10.30      
Dr. Stoica Loredana   10.30 - 13.00   11.00 - 13.30  
Dr. Romanescu Florin     14.00 - 17.00    
DERMATOLOGIE - val. in perioada 23.09. - 30.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bonescu Mihaela 07.00 - 13.30 14.00 - 20.30 07.00 - 13.30    
Dr. Predoi Luminita 14.00 - 20.30 07.00 - 13.30   07.00 - 13.30 07.00 - 13.30
SPECIALITATE NEUROLOGIE 
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. in data de 02.09. - 06.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia  14.00-19.00 08.00-13.00 14.00-19.00 CO CO
Dr. Calugaru Lidia  07.00-13.00 14.00 - 20.00 07.00-13.00 14.00 - 20.00 07.00-13.00
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. per. 09.09. - 13.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia  14.00-19.00 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00 14.00-19.00
Dr. Calugaru Lidia  07.00-13.00 14.00 - 20.00 07.00-13.00 14.00 - 20.00 07.00-13.00
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. per. 16.09. - 20.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia  14.00-19.00 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00 14.00-19.00
Dr. Calugaru Lidia  07.00-13.00 14.00-20.00 CO CO CO
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. in per. 23.09. - 27.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia  - 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00 08.00-13.00
Dr. Calugaru Lidia  07.00-13.00 14.00 - 20.00 07.00-13.00 14.00 - 20.00 14.00-20.00
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. in 30.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia  14.00-19.00        
Dr. Calugaru Lidia  07.00-13.00        
CAB. 38 NEUROLOGIE + CAB. INTERNE - val. in data de 02.09. - 06.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana  10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00
Dr. Botezat Mihai 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00
Dr. Rada Camelia  14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
CAB. 38 NEUROLOGIE  + CAB. INTERNE- val. in per. 09.09. - 13.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana  10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00
Dr. Botezat Mihai 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00 - 07.00-09.00
Dr. Rada Camelia  14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
CAB. 38 NEUROLOGIE  + CAB. INTERNE- val. in per. 16.09. - 20.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana  - 10.00-13.00 CO CO CO
Dr. Botezat Mihai 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00
Dr. Rada Camelia  14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
CAB. 38 NEUROLOGIE  + CAB. INTERNE- val. in per. 23.09. - 27.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana  10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00
Dr. Botezat Mihai CO CO 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00
Dr. Rada Camelia  14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
CAB. 38 NEUROLOGIE  + CAB. INTERNE- val. in  30.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana  -        
Dr. Botezat Mihai 07.00 - 09.00        
Dr. Rada Camelia  14.00-21.00        
SPECIALITATE ENDOCRINOLOGIE  
CAB. ENDOCRINOLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Comisel Sorina  07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00
Dr. Busuioc Cristina 14.00 - 17.30 07.00 - 10.30 14.00 - 17.30 07.00 - 10.30 14.00 - 17.30
In per. 02.09. - 06.09.2019   si  18.09. - 26.09.2019 dr. Comisel este in CO.
SPECIALITATE ORTOPEDIE  
CAB. ORTOPEDIE I (cab. 14)    
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Adam Dragoş    07.00-13.00  07.00-13.00  13.00-18.00  
         
Dr. Anusca Dan        10.00-13.00  
      05/19/26/  
Dr. Tufa Daniel  13.00 - 18.00       10.00-13.00
16/23/30/       20/27/
Dr.Dita Razvan  07.00-10.00        
         
Dr. Ianosek Tedi    13.00-18.00   13.00-18.00
    CM   CM
Dr. Marginean M.  10.00-13.00     07.00 - 10.00  
         
Dr. Marcusanu Victor    13.00-18.00      
  10/17/24/      
Dr. Mercut Cornel         07.00 - 10.00
        CM
CAB. ORTOPEDIE II (cab. 12) 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Arsene Marius  07.00 - 13.00       13.00 - 18.00
16/23/30       20/
Dr. Boborelu Cristian    07.00-11.00   13.00-18.00  
  03/24/   05/26/  
Conf. dr. Grecu Dan    11.00-14.00      
Dr. Marcusanu Victor          07.00 - 13.00
        20/27/
Dr. Didu Sorin 13.00-18.00   13.00 - 18.00    
CM CM    
Dr. Tarnita Dan      10.00 - 13.00    
Dr.Dita Razvan    14.00-17.00      
Dr. Niculescu Dragos        10.00-13.00  
      05/12/  
Dr. Capitanescu Bogdan      07.00 - 10.00   13.00-15.30
        06/27/
Dr. Marginean Marcel          15.30-18.00
        06/27/
Dr. Melinte Razvan       07.00 - 10.00  
In per. 01.09 - 15.09.2019 dr. Arsene este in CO.
In per. 04.09. - 07.09.2019    si  12.09. - 14.09.2019 dr. Dita este in CO.
In per. 10.09. - 20.09.2019  dr. Boborelu este in CO.
In per. 12.09. - 14.09.2019 dr. Capitanescu este in CO
In per. 13.09. - 30.09.2019 dr. Niculescu este in CO.
In per. 01.09. - 09.09.2019  si  13.09. - 16.09.2019 dr. Marcusanu este in CO.
In per. 01.09. - 15.09.2019 dr. Tufa este in CO.
In per. 09.09. - 16.09.2019 dr. Anusca este in CO.
SPECIALITATE ORL AD.+COPII 
CAB. O.R.L. COPII - val. in data de 02.09. - 06.09.2019   
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Diaconescu Daniela 13.00 - 20.00   13.00 - 20.00 07.00-13.00 07.00-13.00
Dr. Dina Monica 10.30-13.00 13.00 - 20.00 07.00-13.00 13.00 - 20.00  
Dr. Durac Cristina 07.00-10.30 07.00-10.30      
Dr. Fanuta Bogdan   10.30-13.00      
CAB. O.R.L. COPII - val. in per. 09.09 - 13.09.2019  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Diaconescu Daniela 07.00-14.00   13.00 - 20.00 10.30-13.00 07.00-13.00
Dr. Dina Monica     07.00-13.00 13.00 - 20.00  
Dr. Durac Cristina   07.00-10.30   07.00-10.30 13.00 - 16.30
Dr. Fanuta Bogdan   10.30-14.00      
CAB. O.R.L. COPII - val. in per. 16.09. - 20.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Diaconescu Daniela 07.00-14.00        
Dr. Dina Monica     07.00-14.00 10.30-14.00  
Dr. Durac Cristina   07.00-10.30   07.00-10.30 13.00 - 16.30
Dr. Fanuta Bogdan   10.30-14.00     07.00-13.00
CAB. O.R.L. COPII - val. in per. 23.09. - 27.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Diaconescu Daniela 13.00-20.00   13.00-20.00 07.00-13.00 07.00-13.00
Dr. Dina Monica 10.30-13.00 07.00-14.00 07.00-13.00 13.00-20.00  
Dr. Durac Cristina 07.00-10.30       13.00 - 16.30
In per. 18.09. - 20.09.2019 dr. Diaconescu este in CO.
CAB.  ORL - AUDIOMETRIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Totolin Mariana  14.00-21.00 07.00-14.00 14.0-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00
SPECIALITATE ORL COPII + ADULTI 
CAB. O.R.L. ADULŢI  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Boborelu Gabriela  14.30-21.00   09.30-14.30 09.30-14.30  
02/09/23/30/   04/ 26/  
Dr. Ciolofan Sorin      07.00-09.00   07.00-09.00
    11/18/25/   13/
Dr. Osman Ionel        09.30 - 14.30  
      05/12/19/  
Dr. Osman Georgeta    09.30 - 14.30   14.30-21.00 09.30 - 14.30
  03/10/   12/ 06/
  14.30-21.00      
  17/24/      
Dr. Mogoanta Carmen          09.00-11.00
        13/20/27/
Dr. Capitanescu Alina      09.00-11.00    
    11/18/25/    
Dr. Ionita Iulica 09.30-14.30        
2/09/16/23/30/        
Dr. Cioroianu Luminita   09.30-14.30 14.30 - 21.00    
  17/24/ 25/    
Dr. Ionita Elena 07.00-09.30        
2/09/16/23/30/        
Dr. Enescu Anca   07.00-09.30 07.00-09.30   07.00-09.30
  03/17/24/ 04/   06/
    11.00 - 13.00   07.00 - 09.00
    18/   20/27/
Dr. Mitroi Mihaela     13.00 - 14.30    
    11/18/25/    
Dr. Osman Andrei     11.00 - 13.00   11.00 - 13.00
    11/25/   13/27/
Dr. Sirbulet Carmen         11.00 - 14.00
        20/
  07.00-09.30   07.00-09.30 13.00 - 14.30
  10/   05/12/19/26/ 13/27/
In per. 10.09. - 22.09.2019 dr. Boborelu G este in CO
In per. 02.09. - 10.09.2019 dr. Cioroianu L este in CO
In per. 26.09. - 30.09.2019 dr. Osman I este in CO
In per. 26.09. - 30.09.2019 dr. Osman G este in CO
SPECIALITATE CHIRURGIE
CAB. CHIRURGIE I  - val. in per.  02.09. - 06.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Surlin 08.00 - 11.00        
Dr. Cartu Dan   08.00 - 11.00      
Dr. Patrascu     08.00 - 11.00   11.00 - 14.00
Dr. Bica   11.00 - 14.00     08.00 - 11.00
Dr. Marinescu       08.00 - 11.00  
Dr. Goganau     11.00 - 14.00    
Dr. Sandulescu Sarmis 11.00 - 14.00        
Dr. Bratiloveanu       11.00 - 14.00  
CAB. CHIRURGIE I  - val. in per. 09.09. - 13.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Surlin 08.00 - 11.00        
Dr. Goganau 11.00 - 14.00        
Dr. Bratiloveanu         08.00 - 11.00
Dr. Margaritescu       08.00 - 11.00  
Dr. Ghitu Daniel   11.00 - 18.00 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00
Dr. Cartu Dan     08.00 - 11.00    
Dr. Bordu   08.00 - 11.00      
CAB. CHIRURGIE I  - val. in per. 16.09. - 20.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Surlin 08.00 - 11.00        
Dr. Ghitu Daniel 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00
Dr. Cartu Dan   08.00 - 11.00      
Dr. Vilcea     08.00 - 11.00   08.00 - 11.00
Dr. Bordu       08.00 - 11.00  
CAB. CHIRURGIE I  - val. in per. 23.09. - 30.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Surlin 08.00 - 11.00        
Dr. Ghitu Daniel 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00
Dr. Goganau       08.00 - 11.00  
Dr. Cartu Dan   08.00 - 11.00      
Dr. Vilcea     08.00 - 11.00   08.00 - 11.00
CAB. CHIRURGIE II      
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vasile Ion 07.00-10.00        
Dr. Vilcea Ionica Daniel   07.00-10.00      
Dr. Cheie Mihaela     12.00 - 15.00 12.00 - 15.00  
Dr. Mesina Cristian 12.00 - 15.00        
Dr. Ciorbagiu Mihai     10.00 - 12.00    
Dr. Moraru Emil 10.00 - 12.00        
Dr. Dumitrescu Th.     12.00 - 15.00      
Dr. Radu Victor          12.00 - 15.00
Dr. Calota Firmilian      07.00-10.00    
Dr. Pasalega Marin       07.00-10.00  
Dr. Dinca Ileana        07.00-10.00
Dr. Mirea Cecil   10.00 - 12.00      
Dr. Obleaga Cosmin       10.00 - 12.00  
Dr. Dumitriu Razvan         10.00 - 12.00
        06/13/
In per. 16.09. - 30.09.2019 dr. Dumitriu R este in CO.
CAB.CHIRURGIE III
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Mogoanta Stelian     09.00 - 11.00    
Dr. Anca Ruxanda      11.00-14.00    
    18/25/    
Dr. Munteanu Marian  07.00-08.00 07.00-08.00 07.00-08.00 07.00-08.00  
16/23/30/ 17/24/ 18/25/ 19/26/  
      11.00-14.00  
      19/26/  
Dr. Raduletu Mihaela 08.00-09.00   08.00-09.00 08.00-09.00 08.00-09.00
Dr. Vasile Liviu           09.00 - 11.00
        13/20/27/
Dr. Dina Stefan  07.00-08.00 09.00 - 11.00      
02/09/        
11.00-14.00        
2/9/16/23/30/        
Dr. Pirscoveanu    08.00-09.00   07.00-08.00 07.00-08.00
      05/12/ 06/13/20/27/
        09.00 - 11.00
        06/
Dr. Manescu Paul   07.00-08.00 11.00-14.00    
  03/10/ 04/11/    
  11.00-14.00      
  03/10/17/24/      
Dr. Pogoran Nicoleta 09.00 - 11.00   07.00-08.00 11.00-14.00  
    04/11/ 05/12/  
Dr. Carstea V.         11.00-14.00
Dr. Munteanu Alexandru       09.00 - 11.00  
CAB. ALERGOLOGIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Voiculescu Mihaela  14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00
Dr. Oprica-Rusoiu Cristina  07.00-14.00 14.00-21.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00
In data de 13.09.2019 dr. Oprica este in CO
CAB. CHIRURGIE PLASTICĂ 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Anghel-Savciu Rumi 13.00-14.00 09.00-10.00   10.00-13.00 07.00-09.00
Dr. Popa Dragos 09.00-10.00   13.00-14.00 09.00-10.00  
Dr. Georgescu Milena 07.00-09.00 10.00 - 13.00 07.00-09.00    
Dr. Mercut Razvan 12.00-13.00   09.00-10.00 13.00-14.00 10.00-13.00
Dr. Ciurea Marius 10.00-12.00 13.00-14.00   07.00-09.00 13.00-14.00
Dr. Parvanescu Vlad   07.00-09.00 10.00-13.00   09.00-10.00
In per. 01.09. - 11.09.2019 dr. Georgescu M este in CO
In per. 09.09. - 23.09.2019 dr. Popa D este in CO
SPECIALITATE OFTALMOLOGIE 
CABINET I 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. State Anca      14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
    04/18/25/    
Dr. Manescu Rodica  08.00 - 11.30        
         
Dr. Preda Mirela  11.30 - 14.30   07.00-14.00    
09/   04/11/18/    
Dr. Damian Carmen 11.30 - 14.30 07.00 - 14.00      
02/16/        
Dr. Olaru Denisa       07.00-10.30  
Dr. Tanasie Andreea       10.30-14.00  
CABINET II 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Crăiţoiu Stefania  07.00-10.30 14.30 - 18.00 14.00-17.30   07.00-10.30
Dr. Olaru Cristian  10.30-14.00 07.00-10.30   14.00-17.30 10.30-14.00
Dr. Davidescu Livia        07.00-13.00  
      12/19/26/  
Dr. Nicolcescu Andreea  14.00 - 21.00 10.30 - 14.00 10.30-14.00    
    11/18/25/    
In per 23.09. - 27.09.2019 dr. Preda este in CO. 
In per. 05.09. - 06.09.2019 dr. Davidescu este in CO.
In per. 04.09. - 06.09.2019 dr. Nicolcescu este in CO.
CABINET  OFTALMOLOGIE COPII
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vitan-Cojocaru Gabriela  07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-10.30 07.00-14.00
Dr. Diaconeasa Cristina 14.00 - 21.00 07.00 - 13.00   10.30 - 17.30  
  03/      
  07.00 - 14.00      
  10/17/24/      
SPECIALITATE PEDIATRIE
CAB. PEDIATRIE I
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciontu Craitan Mihaela       14.00 - 17.00  
      12/19/26/  
Dr. Stoian Felicia     14.00 - 17.00    
    04/18/    
Dr. Marinau Laura 14.00 - 17.00 14.00 - 17.00 08.00 - 11.00   14.00 - 17.00
02/09/30/ 03/10/ 04/25/   06/27/
Dr. Maria Veronica     08.00-11.00 08.00-11.00      
02/09/16/23/        
Dr. Puiu Ileana           08.00 - 11.00
        20/27/
CAB. PEDIATRIE Il
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Moisa Adriana 14.00 - 21.00        
16/23/30/      
Dr. Piciu Delia   07.00 - 14.00      
  10/17/24/      
Dr. Oancea Gabriela -cons     07.00 - 10.00    
    11.00 - 14.00    
Dr. Oancea Gabriela -eco     10.00 - 11.00    
      04/18/25/    
Dr. Mircea Raluca       07.00 - 14.00  
      05/19/  
Dr.Grozavu Manuela-cons  07.00 - 11.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 07.00 - 10.00
12.00 - 14.00 16.00 - 21.00 16.00 - 21.00 16.00 - 21.00 11.00 - 14.00
Dr. Grozavu Manuela-eco 11.00 - 12.00 15.00 - 16.00 15.00 - 16.00 15.00 - 16.00 10.00 - 11.00
  02/09/ 03/10/ 04/ 05/ 06/
In per. 11.09. - 30.09.2019 dr. Grozavu este in CO.
SPECIALITATE UROLOGIE  
CAB. I UROLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tomescu Paul 10.00-11.00   10.00-11.00   10.00-11.00
Dr. Nedelcuta Cristian 08.00-09.00   08.00-10.00    
Dr. Ciovica Viorel  11.00-13.00 08.00-09.00 11.00-13.00 11.00-15.00 08.00-10.00
Dr. Mititelu Cosmin 09.00-10.00   13.00-15.00   13.00-15.00
Dr. Badi Sabin    11.00-13.00      
Dr. Stoica Lucian    09.00-11.00      
Dr. Drocas Andrei       09.00-11.00 11.00-13.00
Dr. Enache Mihai 13.00-15.00     08.00-09.00  
Dr. Mitroi George   13.00-15.00      
CAB. II UROLOGIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Badi Sabin - cons. 11.00-12.00   11.00-12.00    
Dr. Badi Sabin - eco 12.00-12.30 12.00-12.30    
Dr. Badi Sabin - cons.     12.30-13.30    
Dr. Badi Sabin - eco     13.30-14.00    
Dr. Mitroi G. - cons. 08.00-09.00     08.00-09.00 11.00-12.00
Dr. Mitroi G. - eco 09.00-09.30     09.00-09.30 12.00-12.30
Dr. Mitroi G. - cons. 09.30-10.30   09.30-10.30    
Dr. Mitroi G. - eco 10.30-11.00   10.30-11.00    
Dr. Dragoescu O. - cons.    08.00-09.00     08.00-09.00
Dr. Dragoescu O.- eco    09.00-09.30     09.00-09.30
Dr. Dragoescu O. - cons.    09.30-10.30     09.30-10.30
Dr. Dragoescu O.- eco    10.30-11.00     10.30-11.00
Dr. Mititelu C. - cons.    11.00-12.00      
Dr. Mititelu C.- eco    12.00-12.30      
Dr. Maria Catalin - cons. 12.30-13.30     11.00-12.00  
Dr. Maria Catalin - eco 13.30-14.00     12.00-12.30  
Dr. Maria Catalin - cons. 14.00-15.00     12.30-13.30  
Dr. Maria Catalin - eco       13.30-14.00  
Dr. Maria Catalin - cons.       14.00-15.00  
Dr. Stoica Lucian - cons.     08.00-09.00 09.30-10.30  
Dr. Stoica Lucian- eco     09.00-09.30 10.30-11.00  
Dr. Enache Mihai - cons.   12.30-13.30     12.30-13.30
Dr. Enache Mihai - eco   13.30-14.00     13.30-14.00
Dr. Enache Mihai - cons.   14.00-15.00 14.00-15.00   14.00-15.00
SPECIALITATE GINECOLOGIE  
CAB. GINECOLOGIE II
           Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Braila Anca -cons     18.00-21.00   18.00-21.00
Dr. Braila Anca -eco     17.30-18.00   17.30-18.00
      04/18/   06/20/
Dr. Vasile Mihaela -cons   14.30-21.00 07.00-13.30 07.00-13.30  
Dr. Vasile Mihaela -eco   14.00-14.30 13.30-14.00 13.30-14.00  
    10/17/ 04/ 05/  
Dr. Ebanca Elena    07.00 - 14.00   07.00 - 14.00  
  17/   12/  
Dr. Kamal Ayed -cons 07.00-13.30   07.00-13.30    
Dr. Kamal Ayed -eco 13.30-14.00   13.30-14.00    
  09/   11/    
Dr. Kamal Ayed -cons 14.30-21.00        
Dr. Kamal Ayed -eco 14.00-14.30        
  02/        
Dr. Popa Ing. Mirela-cons 07.00-13.30 07.00-13.30      
Dr. Popa Ing. Mirela-eco 13.30-14.00 13.30-14.00      
  02/ 10/      
Dr. Popa Ing. Mirela-cons   14.30-21.00      
Dr. Popa Ing. Mirela-eco   14.00-14.30        
    03/      
Dr. Vaduva C.-cons 10.30-13.30     18.00-21.00 10.30-13.30
Dr. Vaduva C.-eco 13.30-14.00     17.30-18.00 13.30-14.00
  23/     19/ 13/
Dr. Vaduva C.-cons         14.30-17.30
Dr. Vaduva C.-eco         14.00-14.30  
          06/20/
Dr. Tica Andrei - cons     10.30-13.30    
Dr. Tica Andrei - eco     13.30-14.00    
      25/    
Dr. Tica Andrei - cons 10.30-13.30   14.30-17.30 14.30-17.30  
Dr. Tica Andrei - eco 13.30-14.00   14.00-14.30 14.00-14.30  
  16/   18/ 19/  
Dr. Braila Mihai - cons   07.00-13.30   14.30-21.00  
Dr. Braila Mihai - eco   13.30-14.00   14.00-14.30  
    24/   12/  
Dr. Berceanu Sabina-cons     07.00-13.30    
Dr. Berceanu Sabina-eco     13.30-14.00    
      18/    
Dr. Berceanu Sabina-cons 14.30-21.00 07.00-13.30   14.30-21.00
Dr. Berceanu Sabina-eco 14.00-14.30 13.30-14.00   14.00-14.30
  09/ 03/   27/
Dr. Blendea D-cons 14.30-21.00   14.30-21.00 07.00-13.30 07.00-13.30
Dr. Blendea D-eco 14.00-14.30   14.00-14.30 13.30-14.00 13.30-14.00
  16/30/   11/ 19/26/ 27/
Dr. Drocas Ileana         07.00-14.00
        06/
  14.00 - 21.00   14.00 - 21.00 14.00 - 21.00
  24/   05/ 13/
Dr. Zorila Lucian 07.00 - 10.30       07.00 - 10.30
23/       13/
Dr. Berceanu C-cons 07.00-10.00 07.00-10.00    
Dr. Berceanu C-eco 10.00-10.30 10.00-10.30    
  16/   25/    
Dr. Berceanu C-cons     14.30-17.30    
Dr. Berceanu C-eco   14.00-14.30    
      04/    
Dr. Handabureac A.-cons 07.00-13.30      
Dr. Handabureac A.-eco 13.30-14.00      
  30/      
Dr. Handabureac A.-cons 14.30-21.00   14.30-21.00 14.30-21.00 07.00-13.30
Dr. Handabureac A.-eco 14.00-14.30 14.00-14.30 14.00-14.30 13.30-14.00
  23/   25/ 26/ 20/
CAB. GINECOLOGIE I
          Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tudorache St-cons 14.30-17.30 07.00-10.00 10.30-13.30 10.30-13.30  
Dr. Tudorache St-eco 14.00-14.30 10.00-10.30 13.30-14.00 13.30-14.00  
  16/30/ 10/24/ 18/ 12/  
Dr. Tudorache St-cons 18.00-21.00 10.30-13.30     14.30-17.30
Dr. Tudorache St-eco 17.30-18.00 13.30-14.00     14.00-14.30
  23/ 03/     06/
Dr. Neamtu Lucian        07.00-14.00  
      19/26/  
07.00-14.00 14.00 - 21.00   14.00 - 21.00  
09/ 17/   05/  
Dr. Marinas Cristian -cons 07.00-10.00 10.30-13.30   10.30-13.30  
Dr. Marinas Cristian -eco 10.00-10.30 13.30-14.00   13.30-14.00  
  16/23/ 17/   05/  
Dr. Marinas Cristian -cons 18.00-21.00   14.30-17.30 14.30-17.30 14.30-17.30
Dr. Marinas Cristian -eco 17.30-18.00   14.00-14.30 14.00-14.30 14.00-14.30
  02/30/   04/ 19/ 20/
Dr. Patru Ciprian -cons 14.30-17.30 14.30-17.30 18.00-21.00   07.00-10.00
Dr. Patru Ciprian -eco 14.00-14.30 14.00-14.30 17.30-18.00   10.00-10.30
  02/ 10/ 04/   06/13/
Dr. Patru Ciprian -cons 18.00-21.00   18.00-21.00    
Dr. Patru Ciprian -eco 17.30-18.00   17.30-18.00    
  09/   11/    
Dr. Comanescu Alex.-cons   07.00-10.00 07.00-10.00  
Dr. Comanescu Alex.-eco   10.00-10.30 10.00-10.30  
    04/ 12/  
Dr. Comanescu Alex.-cons 10.30-13.30 14.30-17.30 10.30-13.30   18.00-21.00
Dr. Comanescu Alex.-eco 13.30-14.00 14.00-14.30 13.30-14.00   17.30-18.00
  02/ 03/ 11/   06/
Dr. Pana Razvan-cons 10.30-13.30 07.00-10.00   14.30-17.30 10.30-13.30
Dr. Pana Razvan-eco 13.30-14.00 10.00-10.30   14.00-14.30 13.30-14.00
  23/ 03/   12/ 06/13/
Dr. Pana Razvan-cons 14.30-17.30 10.30-13.30 14.30-17.30 18.00-21.00  
Dr. Pana Razvan-eco 14.00-14.30 13.30-14.00 14.00-14.30 17.30-18.00  
  09/ 10/ 11/ 19/  
Dr. Tanase Florentina-cons 07.00-10.00   07.00-10.00   07.00-10.00
Dr. Tanase Florentina-eco 10.00-10.30   10.00-10.30   10.00-10.30
  02/   11/   20/
Dr. Tanase Florentina-cons         10.30-13.30
Dr. Tanase Florentina-eco         13.30-14.00
          27/
Dr. Tanase Florentina-cons   18.00-21.00 14.30-17.30 14.30-17.30 18.00-21.00
Dr. Tanase Florentina-eco   17.30-18.00 14.00-14.30 14.00-14.30 17.30-18.00
    24/ 18/25/ 26/ 13/
Dr. Capitanescu Razv.-cons 07.00-10.00 07.00-10.00 07.00-10.00   14.30-17.30
Dr. Capitanescu Razv.-eco 10.00-10.30 10.00-10.30 10.00-10.30   14.00-14.30
  30/ 17/ 25/   13/
Dr. Capitanescu Razv.-cons 14.30-17.30 14.30-17.30   18.00-21.00 18.00-21.00
Dr. Capitanescu Razv.-eco 14.00-14.30 14.00-14.30   17.30-18.00 17.30-18.00
  23/ 24/   12/ 20/27/
Dr. Sarbu Ovidiu   10.30- 14.00      
  24/      
17.30 - 21.00 17.30 - 21.00 17.30 - 21.00 07.00 - 10.30 07.00 - 10.30
16/ 10/ 18/25/ 05/ 27/
Dr. Tica Oana - cons     07.00-10.00   10.30-13.30
Dr. Tica Oana - eco     10.00-10.30   13.30-14.00
      18/   20/
Dr. Tica Oana - cons 10.30-13.30 18.00-21.00 10.30-13.30 18.00-21.00 14.30-17.30
Dr. Tica Oana - eco 13.30-14.00 17.30-18.00 13.30-14.00 17.30-18.00 14.00-14.30
  16/30/ 03/ 04/25/ 26/ 27/
SPECILAITATEA CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. in per. 02.09 - 06.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu        07.00-09.00  
Dr. Sabetay Cornel 07.00-10.00 07.00-08.00   11.00 - 14.00  
Dr. Stoica Alin  10.00-12.00        
Dr. Scarlat Adrian 12.00 - 14.00   07.00-10.00   10.00-12.00
Dr. Carstoiu Eleodor    08.00 - 12.00   09.00 - 11.00 12.00 - 14.00
Dr. Kamel Jamal   12.00 - 14.00 10.00 - 14.00   07.00-10.00
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. in per. 09.09. - 13.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu        07.00-09.00  
Dr. Sabetay Cornel 07.00-10.00       11.00 - 14.00
Dr. Scarlat Adrian   07.00-10.00 11.00 - 14.00    
Dr. Kamel Jamal 12.00 - 14.00     11.00 - 14.00 07.00 - 11.00
Dr. Carstoiu Eleodor    10.00-12.00 07.00 - 11.00    
Dr. Stoica Alin  10.00-12.00        
Dr. Zavate Andrei       09.00 - 11.00  
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. per. 16.09 - 20.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu        07.00-09.00  
Dr. Sabetay Cornel 07.00-10.00 07.00-08.00 10.00-14.00    
Dr. Stoica Alin    08.00 - 10.00      
Dr. Purcaru Ionut   10.00-12.00     07.00-09.00
Dr. Scarlat Adrian     07.00-10.00   09.00 - 11.00
Dr. Kamel Jamal 10.00-14.00     11.00 - 14.00  
Dr. Zavate Andrei   12.00 - 14.00   09.00 - 11.00  
Dr. Carstoiu Eleodor          11.00 - 14.00
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. per. 23.09. - 27.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu        07.00-09.00  
Dr. Sabetay Cornel 07.00-10.00 07.00-08.00     09.00-11.00
Dr. Zavate Andrei       09.00-11.00  
Dr. Scarlat Adrian     07.00-11.00    
Dr. Purcaru Ionut   08.00-11.00     07.00-09.00
Dr. Stoica Alin 10.00 - 12.00        
Dr. Kamel Jamal 12.00 - 14.00 11.00 - 14.00     11.00 - 14.00
Dr. Carstoiu Eleodor      11.00 - 14.00 11.00 - 14.00  
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. in  30.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Sabetay Cornel 07.00-10.00        
Dr. Kamel Jamal 12.00 - 14.00        
Dr. Purcaru Ionut 10.00 - 12.00        
SPECIALITATE PSIHIATRIE  
 CAB. PSIHIATRIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Matei Codruţa  07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 prin rotatie
Dr.Sirbu Mihaela Lavinia 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 prin rotatie
Vineri  06/20 Dr. Matei are program  07.00 - 14.00 /  Dr.Sirbu 14.00-21.00
Vineri 13/27 Dr. Matei are program  14.00 - 21.00 / Dr.Sirbu 07.00-14.00
SPECIALITATE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA  
CAB.CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Biban Florina 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00 07.00 - 14.00
  10/17/24/ 04/11/18/25/   06/13/27/
  07.00 - 12.30 12.30 - 14.00    
  03/ 04/    
Dr. Camen Adrian    09.00 - 12.30 12.30 - 14.00   07.00 - 14.00
  10/17/24/ 11/18/25/   20/
Dr. Gheorghita Mircea  09.00 - 12.30     12.30 - 14.00  
Dr. Ciuca Eduard  12.30 - 14.00     09.00 - 12.30  
Dr. Munteanu Cristina    12.30 - 14.00 09.00 - 12.30    
         
CAB. GASTROENTEROLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Rogoveanu Ion 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00
Dr. Vere Cristin 08.00 - 09.00 08.00 - 09.00 08.00 - 09.00 08.00 - 09.00 08.00 - 09.00
Dr. Sandulescu Larisa 10.00 - 11.00 13.00 - 14.00 14.00 - 15.00 12.00 - 13.00 09.00-10.00
Dr. Florescu Dan 09.00-10.00 09.00-10.00 09.00-10.00 09.00-10.00 14.00 - 15.00
Dr. Iordache Sevastita 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00
Dr. Cazacu Sergiu 14.00 - 15.00 10.00 - 11.00 10.00 - 11.00 10.00 - 11.00 10.00 - 11.00
Dr. Ungureanu Bogdan 13.00 - 14.00 14.00 - 15.00 13.00 - 14.00 13.00 - 14.00 13.00 - 14.00
Dr. Iovanescu Vlad 12.00 - 13.00 12.00 - 13.00 12.00 - 13.00 14.00 - 15.00 12.00 - 13.00
SPECIALITATEA GENETICA 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Burada Florin  14.00-17.30 10.30-14.00 14.00-17.30 07.00-10.30 14.00-17.30
Dr. Dobrescu Amelia 10.30-14.00 07.00-10.30 10.30-14.00 10.30-14.00 10.30-14.00
Dr. Streata Ioana     07.00-10.30 14.00-17.30 07.00-10.30
Dr. Cucu Mihai 07.00-10.30 14.00-17.30 17.30-21.00   17.30-21.00
SPECIALITATEA BOLI INFECTIOASE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bobolicu Daniela  07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00
SPECIALITATEA  CHIRURGIE TORACICA  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Mindrila Ion  11.00-12.00 08.00 - 09.00 11.00-12.00 08.00 - 09.00 11.00-12.00
Dr. Demetrian Alin 08.00 - 09.00 09.00 - 10.00 08.00 - 09.00 09.00 - 10.00 08.00 - 09.00
Dr. Dilof Rodica 09.00 - 10.00 10.00-11.00 09.00 - 10.00 10.00-11.00 09.00 - 10.00
Dr. Dobrinescu Adrian 10.00-11.00 11.00-12.00 10.00-11.00 11.00-12.00 10.00-11.00
In per. 01.09. - 02.09.2019 dr. Demetrian este in CO.
SPECIALITATEA  CHIRURGIE NEUROCHIRURGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Camenita Alexandru 07.00-09.00 10.00 - 12.00 09.00-11.00 09.00-10.00 07.00-09.00
Dr. Patruleasa Carmen 09.00-11.00 07.00-09.00 11.00 - 12.00 07.00-09.00 09.00-11.00
Dr. Margaritescu Otilia 12.00 - 14.00 09.00-10.00 07.00-09.00 12.00-14.00 11.00 - 12.00
Dr. Gavrila Denisa 11.00 - 12.00 12.00-14.00 12.00-14.00 10.00 - 12.00 12.00-14.00
In per. 04.09. - 06.09.2019 dr. Camenita  este in CO.
In per. 04.09. - 06.09.2019 dr. Patruleasa este in CO.
CAB. DIABET I (09) - val. in per. 02.09. - 06.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vanghelie Luminita CO CO CO CO CO
Dr. Protasiewicz-Timofticiuc Diana CO CO CO 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00
Dr. Popescu Daniela 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00    
CAB. DIABET I (09) - val. in per. 09.09. - 13.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vanghelie Luminita CO 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00
Dr. Protasiewicz-Timofticiuc Diana 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00
CAB. DIABET I (09) - val. in per. 16.09. - 27.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vanghelie Luminita 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00
Dr. Protasiewicz-Timofticiuc Diana 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00
CAB. DIABET I (09) - val. in 30.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vanghelie Luminita 14.00 - 21.00        
Dr. Protasiewicz-Timofticiuc Diana 07.00 - 14.00        
CAB. DIABET I (10)   - val. in per. 02.09. - 06.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vladu Delia 07.00 - 13.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00
Dr. Braicu Daniela  CO CO CO CO CO
Dr. Moga Elena 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00
CAB. DIABET I (10)   - val. in per. 09.09. - 13.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vladu Delia 07.00 - 13.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00
Dr. Braicu Daniela  CO CO CO CO CO
Dr. Moga Elena 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00
CAB. DIABET I (10)   - val. in per. 16.09. - 20.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vladu Delia 07.00 - 13.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00
Dr. Braicu Daniela  CO 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00
Dr. Moga Elena 14.00 - 21.00        
CAB. DIABET I (10)   - val. in per. 23.09. - 27.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vladu Delia 07.00 - 13.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00
Dr. Braicu Daniela 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00
CAB. DIABET I (10)   - val. in  30.09.2019
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vladu Delia CO        
Dr. Braicu Daniela 07.00 - 14.00        
CAB. DIABET III (08)
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Girgavu Sigina 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 13.00 07.00-14.00
In per. 02.09. - 03.09.2019 dr. Girgavu este in CO
CAB. ONCOLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Badulescu Florin  10.30-14.30 07.30-11.30 10.30-14.30 07.30-10.30  
Dr. Pirvulescu Luiza  07.30-10.30 11.30-14.30 07.30-10.30 10.30-14.30 07.30-12.30
SPECIALITATEA NEFROLOGIE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Cana-Ruiu Daniela 12.00-14.00 07.00-09.00 12.00-14.00 07.00-09.00 12.00-14.00
Dr. Firu George 07.00-09.00 12.00-14.00 07.00-09.00 12.00-14.00 07.00-09.00
Dr. Dinu Robert 10.00-12.00   10.00-12.00   10.00-12.00
Dr. Zaharie Sorin 09.00-10.00 09.00-10.00 09.00-10.00 09.00-10.00  
Dr. Maria Daniela   10.00-12.00   10.00-12.00 09.00-10.00
In per. 25.09 - 27.09.2019 Dr. Zaharie este in CO
In per. 01.09. - 08.09.2019 Dr. Cana  este in CO
In per. 04.09. - 09.09.2019 Dr. Dinu  este in CO
In data de 06.09.2019 Dr. Maria  este in CO
SPECIALITATE  GERIATRIE + FONIATRIE
CAB.GERIATRIE + CAB. FONIATRIE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Ionescu Elena  14.00-17.30 10.30 - 14.00 14.00-17.30 10.30 - 14.00 14.00-17.30
Dr. Tanase Stefan 09.00 - 14.00 14.00 - 19.00 09.00 - 14.00 14.00 - 19.00 09.00 - 14.00
SPECIALITATEA RADIOTERAPIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Dita Veronica  08.00-09.00 08.00-09.00      
Dr. Crisan Anda  10.00 - 11.00       09.00-10.00
Dr. Stamulescu Carmen      09.00-10.00 09.00-10.00  
SPECIALITATE HEMATOLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Tuta  Mihaela-Camelia  14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00
        13/27/
        07.00-14.00
        06/20/
Dr. Patrascu Ana-Maria 08.00-11.30 14.00-17.30 08.00-11.30 14.00-17.30 08.00-11.30
        13/27/
        14.00 - 17.30
        06/20/
CAB. FIZIOTERAPIE
NUME MEDIC LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Nicolae Delia  09.00-12.00 15.00-20.00 07.00-13.00 15.00-20.00 09.00-15.00
Dr. Florea Mihaela  12.00-13.00 07.00-09.00 13.00-15.00    
Dr. Medelet Raluca  15.00-20.00 10.00-14.00 15.00-20.00 09.00-15.00 15.00-20.00
Dr. Matei Daniela  13.00-15.00 14.00-15.00     08.00-09.00
Dr. Bighea Adrian 07.00-09.00        
Dr. Pătru Simona         07.00-08.00
Dr. Rogoveanu Otilia   09.00-10.00      
Dr. Marcu Rahela Iulia       08.00-09.00  
Dr. Caimac Visarion       07.00-08.00  
In per. 10.09. - 30.09.2019. dr. Florea M este in CO.
In per. 04.09. - 06.09.2019 dr. Patru S. este in CO.

Program de activitate pe luna octombrie 2019

 

shopify traffic stats