PROGRAM DE ACTIVITATE AL CABINETELOR DE SPECIALITATE 
DIN AMBULATORIU LUNA NOIEMBRIE 2018
CAB. 23 INTERNE I 
PERIOADA 01.11. - 02.11.2018 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons       08.00 - 14.00 07.00-13.00
Dr.Popescu Claudia - eco       14.00 - 15.00 13.00-14.00
Dr. Sandulescu Larisa-cons       CO CO
Dr. Sandulescu Larisa-eco       CO CO
Dr. Neagoe Daniela-cons       19.00-20.00 17.30-18.00
Dr. Neagoe Daniela-eco       18.30-19.00 17.00-17.30
Dr. Bezna Marinela-cons       - -
Dr. Bezna Marinela-eco       - -
Dr. Genunche Amelia-cons       15.30-16.00 18.30 - 20.00
Dr. Genunche Amelia-eco       15.00-15.30 18.00 - 18.30
           
PERIOADA 05.11. - 09.11.2018 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 07.00-13.00
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 13.00-14.00
Dr. Sandulescu Larisa-cons 15.30 - 16.30 20.30 - 21.00 15.30 - 17.00 16.30-18.00 20.30-21.00
Dr. Sandulescu Larisa-eco 15.00-15.30 20.00-20.30 15.00 - 15.30 16.00-16.30 20.00-20.30
Dr. Neagoe Daniela-cons 17.30-19.00 18.30-20.00 18.00-19.00 19.00-20.00 17.30-18.00
Dr. Neagoe Daniela-eco 17.00-17.30 18.00-18.30 17.30-18.00 18.30-19.00 17.00-17.30
Dr. Bezna Marinela-cons - - 20.30 - 21.00 - -
Dr. Bezna Marinela-eco - - 20.00-20.30 - -
Dr. Genunche Amelia-cons 20.30-21.00 16.30-17.00 19.30-20.00 15.30 - 16.00 18.30 - 20.00
Dr. Genunche Amelia-eco 20.00-20.30 16.00-16.30 19.00-19.30 15.00-15.30 18.00 - 18.30
           
PERIOADA 12.11. - 16.11.2018 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 07.00-13.00
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 13.00-14.00
Dr. Sandulescu Larisa-cons - - 15.30 - 17.00 - -
Dr. Sandulescu Larisa-eco - - 15.00 - 15.30 - -
Dr. Bezna Marinela-cons - - 20.30 - 21.00 - -
Dr. Bezna Marinela-eco - - 20.00-20.30 - -
Dr. Neagoe Daniela-cons 17.30-19.00 18.30 - 20.00 18.00-19.00 19.00-20.00 17.30-18.00
Dr. Neagoe Daniela-eco 17.00-17.30 18.00 - 18.30 17.30-18.00 18.30-19.00 17.00-17.30
Dr. Genunche Amelia-cons 20.30-21.00 16.30-17.00 19.30-20.00 15.30 - 16.00 18.30 - 20.00
Dr. Genunche Amelia-eco 20.00-20.30 16.00-16.30 19.00-19.30 15.00-15.30 18.00 - 18.30
           
PERIOADA 19.11. - 23.11.2018 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 07.00-13.00  
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 13.00-14.00
Dr. Sandulescu Larisa-cons 15.30 - 16.30 20.30 - 21.00 - - 20.30-21.00
Dr. Sandulescu Larisa-eco 15.00-15.30 20.00-20.30 - - 20.00-20.30
Dr. Bezna Marinela-cons - - 20.30 - 21.00 - -
Dr. Bezna Marinela-eco - - 20.00-20.30 - -
Dr. Neagoe Daniela-cons 17.30-19.00 18.30 - 20.00 18.00-19.00 19.00-20.00 17.30-18.00
Dr. Neagoe Daniela-eco 17.00-17.30 18.00 - 18.30 17.30-18.00 18.30-19.00 17.00-17.30
Dr. Genunche Amelia-cons 20.30-21.00 16.30-17.00 19.30-20.00 15.30 - 16.00 18.30 - 20.00
Dr. Genunche Amelia-eco 20.00-20.30 16.00-16.30 19.00-19.30 15.00-15.30 18.00 - 18.30
PERIOADA 26.11. - 30.11.2018 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 LIBER
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00
Dr. Sandulescu Larisa-cons 15.30 - 16.30 20.30 - 21.00 15.30 - 17.00 16.30-18.00
Dr. Sandulescu Larisa-eco 15.00-15.30 20.00-20.30 15.00 - 15.30 16.00-16.30
Dr. Bezna Marinela-cons - - 20.30 - 21.00 -
Dr. Bezna Marinela-eco - - 20.00-20.30 -
Dr. Neagoe Daniela-cons 17.30-19.00 - - 19.00-20.00
Dr. Neagoe Daniela-eco 17.00-17.30 - - 18.30-19.00
Dr. Genunche Amelia-cons 20.30-21.00 16.30-17.00 19.30-20.00 15.30 - 16.00
Dr. Genunche Amelia-eco 20.00-20.30 16.00-16.30 19.00-19.30 15.00-15.30
CAB. 24 INTERNE II 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Carp Delora MP-cons 14.00-18.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 14.00-18.00 07.00-11.00
Dr. Carp Delora MP-eco 18.00-19.00 13.00 - 14.00 13.00 - 14.00 18.00-19.00 11.00-12.00
          16/23/
Dr. Carp Delora MP-cons         14.00-18.00
Dr. Carp Delora MP-eco         18.00-19.00
          02/09/
Dr. Halasiu Ana MP-cons 07.00-11.00 14.00 - 18.00 14.00 - 18.00 07.00-11.00 07.00-11.00
Dr. Halasiu Ana MP-eco 11.00-14.00 18.00 - 21.00 18.00 - 21.00 11.00-14.00 11.00-14.00
          02/09/
Dr. Halasiu Ana MP-cons         14.00 - 18.00
Dr. Halasiu Ana MP-eco         18.00 - 21.00
          16/23/
Dr.Enescu Aurelia MP-cons 19.00 - 20.00 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00 19.00 - 20.00 12.00-13.00
Dr.Enescu Aurelia MP-eco 20.00 - 21.00 09.00 - 10.00 09.00 - 10.00 20.00 - 21.00 13.00-14.00
          16/23/
Dr.Enescu Aurelia MP-cons         19.00-20.00
Dr.Enescu Aurelia MP-eco         20.00-21.00
          02/09/
SPECIALITATE CARDIOLOGIE  
CAB.  CARDIOLOGIE   1(60)           
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vilceanu Ovidiu 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00
12.30-17.30 12.30-17.30 12.30-17.30 12.30-17.30 12.30-17.30
Dr. Trasca Paul      11.00 - 12.30    
Dr. Goanta Emilia     09.00-11.00    
Dr. Florescu Cristina   09.00-12.30      
Dr. Istratoaie O. 09.00-12.30        
Dr. Militaru Constantin         09.00-12.30
Dr. Mustafa Roxana       09.00-12.30  
CAB.  CARDIOLOGIE   2(22)
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Popescu Monica 10.30-17.30          
Dr. Dracea O. MP   10.30-17.30      
Dr. Donoiu Ionut 07.00-10.30        
Dr. Ungureanu Anda     10.30-17.30    
Dr. Toader Despina     07.00-10.30    
Dr. Tudorascu Petrisor         10.30 - 17.00
Dr. Craciun Alina       10.30-17.30  
Dr. Munteanu Oana         07.00-10.30
Dr. Moise Geanina   07.00-10.30   07.00-10.30  
DERMATOLOGIE - val. in perioada 01.11. - 02.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tita Mihaela       14.00-20.30 14.00-20.30
Dr. Predoi Luminita        07.00-13.30 07.00-13.30
DERMATOLOGIE - val. in perioada 05.11. - 09.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tita Mihaela 07.00-13.30 14.00-20.30 07.00-13.30 14.00-20.30 07.00-13.30
Dr. Predoi Luminita  14.00-20.30 07.00-13.30 14.00-20.30 07.00-13.30 14.00-20.30
DERMATOLOGIE - val. in perioada 12.11. - 16.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tita Mihaela 07.00-13.30 14.00-20.30 07.00-13.30 14.00-20.30 14.00-20.30
Dr. Predoi Luminita  14.00-20.30 07.00-13.30 14.00-20.30 07.00-13.30  
Dr. Ianosi Simona         08.00 - 10.30
Dr. Vilcea Alina         10.30 - 13.00
DERMATOLOGIE - val. in perioada 19.11. - 23.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tita Mihaela 07.00-13.30 14.00-20.30 07.00-13.30 14.00-20.30  
Dr. Predoi Luminita  14.00-20.30 07.00-13.30      
Dr. Florea Ion         07.00-13.00
Dr. Patrascu Virgil       07.00 - 10.30  
Dr. Cristovici Florentina       10.30 - 13.00  
Dr. Vilcea Alina     14.00 - 17.00    
Dr. Stoica Loredana         14.00 - 17.00
DERMATOLOGIE - val. in perioada 26.11. - 30.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tita Mihaela 07.00-13.30 14.00-20.30   14.00-20.30 LIBER
Dr. Predoi Luminita  14.00-20.30 07.00-13.30 14.00-20.30  
Dr. Florea Ion     07.00-13.00 07.00-13.00
SPECIALITATE NEUROLOGIE 
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. in per.  01.11.  - 02.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia MP       CO CO
Dr. Calugaru Lidia MP       14.00-20.00 07.00-13.00
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. in per. 05.11.- 09.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia MP 14.00-19.00 08.00-13.00 - 08.00-13.00 14.00-19.00
Dr. Calugaru Lidia MP 07.00-13.00 14.00-20.00 07.00-13.00 14.00-20.00 07.00-13.00
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. in per. 12.11. - 16.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia MP - 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00 CO
Dr. Calugaru Lidia MP 07.00-13.00 14.00-20.00 07.00-13.00 14.00-20.00 CO
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. per. 19.11. - 23.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia MP 14.00-19.00 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00 14.00-19.00
Dr. Calugaru Lidia MP 07.00-13.00 14.00-20.00 07.00-13.00 14.00-20.00 07.00-13.00
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. per. 26.11. - 30.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia MP 14.00-19.00 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00 -
Dr. Calugaru Lidia MP 07.00-13.00 14.00-20.00 07.00-13.00 14.00-20.00 -
CAB. 38 NEUROLOGIE + CAB. INTERNE - val. in per. 01.11 - 02.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana MP       CO CO
Dr. Botezat Mihai       - 08.00-10.00
Dr. Rada Camelia MP       14.00-21.00 14.00-21.00
CAB. 38 NEUROLOGIE + CAB. INTERNE - val. in per. 05.11. - 09.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana MP 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00
Dr. Botezat Mihai 08.00-10.00 08.00-10.00 08.00-10.00 08.00-10.00 08.00-10.00
Dr. Rada Camelia MP 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
CAB. 38 NEUROLOGIE  + CAB. INTERNE- val. in per. 12.11. - 16.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana MP 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00
Dr. Botezat Mihai 08.00-10.00 08.00-10.00 08.00-10.00 - 08.00-10.00
Dr. Rada Camelia MP 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
CAB. 38 NEUROLOGIE  + CAB. INTERNE- val. in per. 19.11. - 23.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana MP - 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00
Dr. Botezat Mihai 08.00-10.00 08.00-10.00 08.00-10.00 08.00-10.00 08.00-10.00
Dr. Rada Camelia MP 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
CAB. 38 NEUROLOGIE  + CAB. INTERNE- val. in per. 26.11. - 29.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana MP - 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 LIBER
Dr. Botezat Mihai 08.00-10.00 08.00-10.00 08.00-10.00 -
Dr. Rada Camelia MP 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
SPECIALITATE ENDOCRINOLOGIE  
CAB. ENDOCRINOLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Comisel Sorina MP 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00
Dr. Busuioc Cristina 14.00 - 17.30 07.00 - 10.30 14.00 - 17.30 07.00 - 10.30 14.00 - 17.30
SPECIALITATE ORTOPEDIE  
CAB. ORTOPEDIE I (cab. 14)    
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Adam Dragoş MP   07.00-13.00  07.00 -13.00 13.00-18.00  
Dr. Anusca Dan MP       10.00-13.00  
Dr. Tufa Daniel MP 13.00 - 18.00       10.00-13.00
Dr.Dita Razvan MS 07.00-10.00        
Dr. Ianosek Tedi MP   13.00-18.00   13.00-18.00
    CB   CB
Dr. Marginean M. MS 10.00-13.00     07.00 - 10.00  
Dr. Marcusanu Victor MP   13.00-18.00      
Dr. Mercut Cornel         07.00-10.00
CAB. ORTOPEDIE II (cab. 12) 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Arsene Marius MP 07.00 - 13.00       13.00 - 18.00
        02/23/
Dr. Boborelu Cristian MP 07.00-11.00 13.00-18.00  
Conf. dr. Grecu Dan MP   11.00-14.00      
Dr. Marcusanu Victor MP         07.00 - 13.00
Dr. Didu Sorin 13.00-18.00   13.00 - 18.00    
CM   CM    
Dr. Tarnita Dan MP     10.00-13.00    
Dr.Dita Razvan MS   14.00-17.00      
Dr. Niculescu Dragos MP       10.00-13.00  
Dr. Capitanescu Bogdan MS     07.00 - 10.00   13.00-15.30
        09/16/
Dr. Marginean Marcel MS         15.30-18.00
        09/16/
Dr. Melinte Razvan       07.00 - 10.00  
SPECIALITATE ORL AD.+COPII 
CAB. O.R.L. COPII - val. in per. 03.09. - 07.09.2018   
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Fanuta Bogdan 10.00-14.00 07.00 - 14.00      
Dr. Durac Cristina 07.00-10.00       11.00 - 14.00
Dr. Dina Monica     07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 07.00 - 11.00
CAB. O.R.L. COPII - val. in per. 10.09. - 14.09.2018  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Diaconescu Daniela  13.00 - 20.00     10.00 - 13.00 07.00 - 14.00
Dr. Dina Monica 07.00-10.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 13.00 - 20.00  
Dr. Durac Cristina 10.00 - 13.00     07.00-10.00  
CAB. O.R.L. COPII - val. in per. 17.09. - 21.09.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Diaconescu Daniela  10.00 - 14.00   13.00 - 20.00 10.00 - 13.00 07.00 - 14.00
Dr. Dina Monica   07.00 - 14.00 07.00 - 13.00 13.00 - 20.00  
Dr. Durac Cristina 07.00-10.00     07.00-10.00  
CAB. O.R.L. COPII - val. in per. 24.09. - 28.09.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Diaconescu Daniela  10.30 - 14.00        
Dr. Dina Monica 07.00 - 10.30        
Dr. Fanuta Bogdan   08.00 - 11.00 08.00 - 11.00 08.00 - 11.00 08.00 - 11.00
CAB.  ORL - AUDIOMETRIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Totolin Mariana MP 14.00-21.00 07.00-14.00 14.0-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00
SPECIALITATE ORL COPII + ADULTI 
CAB. O.R.L. ADULŢI  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Boborelu Gabriela  09.30-14.30   14.30-21.00 09.30-14.30 14.30-21.00
05/12/19/26/   07/28/ 15/ 23/
Dr. Ciolofan Sorin      07.00-09.30    
    07/14/    
Dr. Ciolofan Sorin      12.00 - 14.30                                        
    21/  
Dr. Osman Ionel      14.30-21.00 09.30-14.30  
    14/ 01/08/22/29/  
Dr. Osman Georgeta    14.30-21.00   14.30-21.00 14.30-21.00
  06/13/20/27/   01/08/15/22/ 16/
Dr. Mogoanta Carmen      12.00 - 14.30   09.30 - 12.00
    07/28/   09/16/23/
Dr. Capitanescu Alina      12.00 - 14.30   07.00-09.30
    14/   02/
    09.30 - 12.00    
    21/28/    
Dr. Ionita Iulica 14.30-21.00     14.30-21.00 14.30-21.00
05/12/19/26/     29/ 02/09/
Dr. Cioroianu Luminita   09.30-14.30 14.30-21.00    
  06/13/20/27/ 21/    
Dr. Ionita Elena 07.00-09.30        
05/12/19/26/        
Dr. Enescu Anca   07.00-09.30 07.00-09.30 07.00-09.30 07.00 - 09.30
  06/13/20/27/ 21/28/ 1/8/15/22/29/ 09/16/23/
    09.30 - 12.00   09.30 - 12.00
    07/14/   02/
Dr. Mitroi Mihaela         12.00 - 14.30
        02/09/16/23/
SPECIALITATE CHIRURGIE
CAB. CHIRURGIE I  - val. in per. 01.11. - 02.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bica       08.00 - 11.00  
Dr. Ghitu D.       11.00 - 18.00 11.00 - 18.00
Dr. Vilcea         08.00 - 11.00
CAB. CHIRURGIE I  - val. in per. 05.11. - 09.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Surlin 08.00 - 10.00        
Dr. Ghitu D 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00
Dr. Cartu Dan   08.00 - 11.00      
Dr. Vilcea         08.00 - 11.00
Dr. Goganau 10.00 - 11.00        
Dr. Sandulescu     08.00 - 11.00    
Dr. Ramboiu       08.00 - 11.00  
CAB. CHIRURGIE I  - val. in per. 12.11. - 16.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Surlin 08.00 - 10.00        
Dr. Ghitu D 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00
Dr. Vilcea         08.00 - 11.00
Dr. Goganau 10.00 - 11.00        
Dr. Patrascu     08.00 - 11.00    
Dr. Cartu Dan   08.00 - 11.00      
Dr. Margaritescu       08.00 - 11.00  
CAB. CHIRURGIE I  - val. in per. 19.11. - 23.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Surlin 08.00 - 10.00        
Dr. Ghitu D 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00
Dr. Vilcea         08.00 - 11.00
Dr. Goganau 10.00 - 11.00        
Dr. Bica       08.00 - 11.00  
Dr. Cartu Dan   08.00 - 11.00      
Dr. Bratiloveanu     08.00 - 11.00    
CAB. CHIRURGIE I  - val. in per. 26.11. - 30.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Surlin 08.00 - 10.00       LIBER
Dr. Ghitu D 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00 11.00 - 18.00
Dr. Vilcea        
Dr. Goganau 10.00 - 11.00      
Dr. Patrascu       08.00 - 11.00
Dr. Cartu Dan   08.00 - 11.00    
Dr. Sandulescu     08.00 - 11.00  
CAB. CHIRURGIE II      
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vilcea Ionica Daniel 07.00-08.00        
Dr. Cheie Mihaela 10.00-13.00 08.00-10.00      
Dr. Mesina Cristian       08.00-10.00  
Dr. Ciorbagiu Mihai     08.00-10.00    
Dr. Moraru Emil   10.00-13.00     08.00-10.00
Dr. Dumitrescu Th.  MS         10.00-13.00
Dr. Radu Victor MS     10.00-13.00 07.00-08.00  
Dr. Calota Firmilian MP         07.00-08.00
Dr. Pasalega Marin     07.00-08.00    
Dr. Mogoanta Stelian       10.00-13.00  
Dr. Dinca Ileana MP 08.00-10.00        
Dr. Mirea Cecil   07.00-08.00      
CAB.CHIRURGIE III
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Anca Ruxanda MP         09.00-11.00
Dr. Munteanu Marian MP   07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00-08.00 07.00-08.00
        11.00-14.00
Dr. Raduletu Mihaela 08.00-09.00   08.00-09.00   08.00-09.00
Dr. Vasile Liviu  MP   08.00-09.00   08.00-09.00  
Dr. Dina Stefan MP 11.00-14.00     09.00-11.00  
Dr. Pirscoveanu MP 07.00 - 08.00   09.00-11.00    
Dr. Manescu Paul 09.00 - 11.00     11.00-14.00  
Dr. Pogoran Nicoleta     11.00-14.00    
Dr. Carstea V.   11.00-14.00      
Dr. Munteanu Alexandru   09.00 - 11.00      
CAB. ALERGOLOGIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Voiculescu Mihaela MP 14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00
Dr. Oprica-Rusoiu Cristina MP 07.00-14.00 14.00-21.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00
CAB. CHIRURGIE PLASTICĂ 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Anghel-Savciu Rumi 13.00-14.00 09.00-10.00   10.00-13.00 07.00-09.00
Dr. Popa Dragos 09.00-10.00   13.00-14.00 09.00-10.00  
Dr. Georgescu Milena 07.00-09.00 10.00-13.00 07.00-09.00    
Dr. Mercut Razvan 12.00-13.00   09.00-10.00 13.00-14.00 10.00-13.00
Dr. Ciurea Marius 10.00-12.00 13.00-14.00   07.00-09.00 13.00-14.00
Dr. Parvanescu Vlad   07.00-09.00 10.00-13.00   09.00-10.00
SPECIALITATE OFTALMOLOGIE 
CABINET I 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. State Anca MP     14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
    07/14/21/    
Dr. Manescu Rodica MP 08.00 - 11.30        
Dr. Preda Mirela MP 11.30 - 14.30   07.00-14.00    
05/19/        
Dr. Davidescu Livia MP   14.00 - 17.30      
  06/20/      
Dr. Damian Carmen 11.30 - 14.30 07.00 - 14.00      
12/26/        
CABINET II 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Crăiţoiu Stefania MP 07.00-10.30 14.30 - 18.00 14.00-17.30   07.00-10.30
Dr. Olaru Cristian MP 10.30-14.00 07.00-10.30   14.00-17.30 10.30-14.00
Dr. Davidescu Livia MP       07.00-13.00  
Dr. Nicolcescu Andreea MP 14.00 - 21.00 10.30 - 14.00 10.30-14.00    
CABINET  OFTALMOLOGIE COPII
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vitan-Cojocaru Gabriela MP 07.00-14.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00 07.00-10.30 07.00-14.00
Dr. Diaconeasa Cristina   07.00-14.00   10.30-17.30  
  20/27/   08/15/22/29/  
14.00 - 21.00 07.00 - 13.00      
  06/13/      
SPECIALITATE PEDIATRIE
CAB. PEDIATRIE I 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Stoian Felicia 07.00 - 11.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 11.00-14.00
  13/27/      
Dr. Puiu Ileana MP          08.00-11.00
Dr. Maria Veronica     11.00-14.00        
05/12/26/        
Dr. Moisa Laura 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00
19/26/     08/15/29/ 16/23/
In per. 01.11. - 05.11.2018 dr. Moisa este in CO.
CAB. PEDIATRIE Il
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Moisa Adriana 14.00 - 21.00        
Dr. Piciu Daniela   07.00 - 14.00      
Dr. Oancea Gabriela -cons     07.00 - 10.00    
    11.00 - 14.00    
Dr. Oancea Gabriela -eco     10.00 - 11.00    
    14/21/28/    
Dr. Mircea Raluca       07.00 - 14.00  
      01/08/22/29/  
Dr.Grozavu Manuela-cons  07.00 - 11.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 07.00 - 11.00
12.00 - 14.00 16.00 - 21.00 16.00 - 21.00 16.00 - 21.00 12.00 - 14.00
Dr. Grozavu Manuela-eco 11.00 - 12.00 15.00 - 16.00 15.00 - 16.00 15.00 - 16.00 11.00 - 12.00
SPECIALITATE UROLOGIE  
CAB. I UROLOGIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tomescu Paul MP 13.00-14.00 11.00-12.00 13.00-14.00 12.00-13.00 09.00-10.00
Dr. Nedelcuta Cristian MP 07.00-08.00 13.00-14.00 11.00-12.00 11.00-12.00 07.00-08.00
11.00-12.00       12.00-13.00
Dr. Ciovica Viorel MP 12.00-13.00 10.00-11.00 12.00-13.00 13.00-14.00 10.00 - 12.00
  12.00-13.00   13.00-14.00
Dr. Mititelu Cosmin 14.00-15.00 14.00-15.00 14.00 - 15.00 14.00-15.00 14.00-15.00
Dr. Badi Sabin  08.00 - 10.00        
Dr. Stoica Lucian    08.00 - 10.00   07.00 - 10.00  
Dr. Drocas Andrei 10.00 - 11.00   09.00 - 11.00 10.00 - 11.00  
Dr. Riza Mugur   07.00 - 08.00 07.00 - 09.00    
Dr. Dragoescu Octavian           08.00-09.00
CAB. II UROLOGIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Riza Mugur-cons. 09.30-10.30 08.00-09.00 - 09.30-10.30 08.00-09.00
Dr. Riza Mugur-eco. 10.30-11.00 09.00-09.30 09.00-09.30 10.30-11.00 09.00-09.30
Dr. Badi Sabin - cons. 11.00-12.00   11.00-12.00    
Dr. Badi Sabin - eco 12.00-12.30 12.00-12.30    
Dr. Badi Sabin - cons.     12.30-13.30    
Dr. Badi Sabin - eco     13.30-14.00    
Dr. Mitroi G. - cons. 08.00-09.00 09.30-10.30 09.30-10.30 08.00-09.00 11.00-12.00
Dr. Mitroi G. - eco 09.00-09.30 10.30-11.00 10.30-11.00 09.00-09.30 12.00-12.30
Dr. Dragoescu O. - cons.    11.00-12.00     09.30-10.30
Dr. Dragoescu O.- eco    12.00-12.30     10.30-11.00
Dr. Dragoescu O. - cons.    12.30-13.30      
Dr. Dragoescu O.- eco    13.30-14.00      
Dr. Maria Catalin - cons. 12.30-13.30     12.30-13.30  
Dr. Maria Catalin - eco 13.30-14.00     13.30-14.00  
Dr. Maria Catalin - cons. 14.00-15.00     14.00-15.00  
Dr. Maria Catalin - eco 15.00-15.30     15.00-15.30  
Dr. Stoica Lucian - cons.     08.00-09.00 11.00-12.00  
Dr. Stoica Lucian- eco     - 12.00-12.30  
Dr. Enache Mihai - cons.         12.30-13.30
Dr. Enache Mihai - eco         13.30-14.00
Dr. Enache Mihai - cons.   14.00-15.00 14.00-15.00   14.00-15.00
Dr. Enache Mihai - eco   15.00-15.30 15.00-15.30   15.00-15.30
SPECIALITATE GINECOLOGIE  
CAB. GINECOLOGIE II
           Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Goga Marcela- cons      07.00-13.30 07.00-13.30 07.00-13.30
Dr. Goga Marcela- eco   13.30-14.00 13.30-14.00 13.30-14.00
      21/ 29/ 23/
Dr. Goga Marcela- cons          14.30 - 21.00
Dr. Goga Marcela- eco         14.00-14.30
        16/
Dr. Braila Anca -cons 18.00-21.00 18.00-21.00   18.00-21.00  
Dr. Braila Anca -eco 17.30-18.00 17.30-18.00   17.30-18.00  
  26/ 20/27/   22/  
Dr. Vasile Mihaela -cons       14.30 - 21.00 14.30 - 21.00
Dr. Vasile Mihaela -eco       14.00-14.30 14.00-14.30
        01/15/ 02/
Dr. Ebanca Elena MP   07.00-14.00     07.00-14.00
  06/     02/16/
Dr. Ebanca Elena MP   14.00 - 21.00      
  13/      
Dr. Kamal Ayed -cons 07.00-13.30   14.30 - 21.00 07.00-13.30  
Dr. Kamal Ayed -eco 13.30-14.00   14.00-14.30 13.30-14.00  
  12/   14/ 22/  
Dr. Kamal Ayed -cons 14.30 - 21.00        
Dr. Kamal Ayed -eco 14.00-14.30        
  05/        
Dr. Handabureac A.-cons 07.00-13.30   07.00-13.30    
Dr. Handabureac A.-eco 13.30-14.00   13.30-14.00    
  26/   07/    
Dr. Handabureac A.-cons     14.30 - 21.00    
Dr. Handabureac A.-eco     14.00-14.30    
      21/28/    
Dr. Popa Ing. Mirela-cons 07.00-13.30   07.00-13.30 14.30 - 21.00  
Dr. Popa Ing. Mirela-eco 13.30-14.00   13.30-14.00 14.00-14.30  
  05/   14/ 08/29/  
Dr. Blendea Daniela-cons 14.30 - 21.00   07.00-13.30 07.00-13.30 14.30 - 21.00
Dr. Blendea Daniela-eco 14.00-14.30   13.30-14.00 13.30-14.00 14.00-14.30
  19/   28/ 15/ 09/23/
Dr. Vaduva C.-cons 07.00 - 10.00 14.30-17.30   14.30-17.30    
Dr. Vaduva C.-eco 10.00-10.30 14.00-14.30   14.00-14.30  
  19/ 20/   22/  
Dr. Vaduva C.-cons   18.00-21.00        
Dr. Vaduva C.-eco   17.30-18.00      
  06/      
Dr. Tica Andrei - cons 10.30- 13.30 14.30-17.30      
Dr. Tica Andrei - eco 13.30-14.00 14.00-14.30      
  19/ 06/27/      
Dr. Tica Andrei - cons 14.30-17.30        
Dr. Tica Andrei - eco 14.00-14.30        
  26/        
Dr. Braila Mihai - cons   07.00-13.30   07.00-13.30  
Dr. Braila Mihai - eco   13.30-14.00   13.30-14.00  
    13/20/27/   01/  
Dr. Iliescu Dominic cons 18.00-21.00   18.00-21.00    
Dr. Iliescu Dominic eco 17.30-18.00   17.30-18.00    
  12/   07/    
Dr. Berceanu Sabina-cons       07.00-13.30 07.00-13.30
Dr. Berceanu Sabina-eco       13.30-14.00 13.30-14.00
        08/ 09/
Dr. Berceanu C-cons 14.30-17.30   14.30-17.30    
Dr. Berceanu C-eco 14.00-14.30   14.00-14.30    
  12/   07/    
CAB. GINECOLOGIE I
          Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tudorache St-cons 07.00-10.00 07.00-10.00 07.00-10.00   07.00-10.00
Dr. Tudorache St-eco 10.00-10.30 10.00-10.30 10.00-10.30   10.00-10.30
  05/12/ 13/27/ 21/   23/
Dr. Tudorache St-cons 14.30-17.30       14.30-17.30
Dr. Tudorache St-eco 14.00-14.30       14.00-14.30
  19/       09/
Dr. Tudorache St-cons 18.00-21.00       18.00-21.00
Dr. Tudorache St-eco 17.30-18.00       17.30-18.00
  26/       02/
Dr. Neamtu Lucian MP   07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00  
  20/ 07/14/ 22/29/  
Dr. Marinas Cristian -cons 07.00-10.00     14.30-17.30  
Dr. Marinas Cristian -eco 10.00-10.30     14.00-14.30  
  26/     01/  
Dr. Marinas Cristian -cons   14.30-17.30   18.00-21.00  
Dr. Marinas Cristian -eco   14.00-14.30   17.30-18.00  
    06/27/   08/15/22/  
Dr. Patru Ciprian -cons 10.30-13.30        
Dr. Patru Ciprian -eco 13.30-14.00        
  26/        
Dr. Patru Ciprian -cons 14.30-17.30 14.30-17.30 14.30-17.30 14.30-17.30  
Dr. Patru Ciprian -eco 14.00-14.30 14.00-14.30 14.00-14.30 14.00-14.30  
  12/ 13/20/ 28/ 08/29/  
Dr. Comanescu Alex.-cons 14.30-17.30 18.00-21.00 14.30-17.30 07.00-10.00  
Dr. Comanescu Alex.-eco 14.00-14.30 17.30-18.00 14.00-14.30 10.00-10.30  
  05/26/ 06/13/ 07/ 01/  
Dr. Pana Razvan-cons     07.00-10.00    
Dr. Pana Razvan-eco     10.00-10.30    
      28/    
Dr. Pana Razvan-cons   10.30-13.30 14.30-17.30 10.30-13.30 07.00-10.00
Dr. Pana Razvan-eco   13.30-14.00 14.00-14.30 13.30-14.00 10.00-10.30
    13/ 21/ 01/ 09/16/
Dr. Pana Razvan-cons     18.00-21.00 14.30-17.30 10.30-13.30
Dr. Pana Razvan-eco     17.30-18.00 14.00-14.30 13.30-14.00
    07/ 15/22/ 23/
Dr. Tanase Florentina-cons 07.00-10.00 10.30-13.30 10.30-13.30   07.00-10.00
Dr. Tanase Florentina-eco 10.00-10.30 13.30-14.00 13.30-14.00   10.00-10.30
  19/ 27/ 21/   02/
Dr. Tanase Florentina-cons 10.30-13.30   14.30-17.30   14.30-17.30
Dr. Tanase Florentina-eco 13.30-14.00   14.00-14.30   14.00-14.30
  05/   14/   16/
Dr. Tanase Florentina-cons     18.00-21.00   18.00-21.00
Dr. Tanase Florentina-eco     17.30-18.00   17.30-18.00
      28/   09/23/
Dr. Capitanescu Razv.-cons         10.30-13.30
Dr. Capitanescu Razv.-eco         13.30-14.00
          09/
Dr. Capitanescu Razv.-cons         14.30-17.30
Dr. Capitanescu Razv.-eco         14.00-14.30
          02/23/
Dr. Capitanescu Razv.-cons 18.00-21.00   18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00
Dr. Capitanescu Razv.-eco 17.30-18.00   17.30-18.00 17.30-18.00 17.30-18.00
  12/   14/21/ 29/ 16/
Dr. Cornitescu Florinel   07.00-14.00   07.00-14.00  
  06/   08/15/  
Dr. Sarbu Ovidiu 10.30 - 14.00   10.30 - 14.00   10.30 - 14.00
12/19/   28/   02/16/
Dr. Sarbu Ovidiu 17.30 - 21.00 17.30 - 21.00   17.30 - 21.00  
05/19/ 20/27/   01/  
SPECILAITATEA CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. in per. 01.11. - 02.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu        07.00 - 09.00  
Dr. Sabetay Corneliu         10.00-12.00
Dr. Purcaru Ionut         07.00-10.00
Dr. Carstoiu Eleodor           
Dr. Kamel Jamal        11.00 - 14.00 12.00-14.00
Dr. Zavate Andrei       09.00 - 11.00  
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. in per. 05.11. - 09.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu MP       07.00 - 09.00  
Dr. Sabetay Corneliu 07.00-10.00 07.00 - 08.00     12.00-14.00
Dr. Purcaru Ionut   12.00-14.00 07.00-10.00   07.00 - 09.00
Dr. Carstoiu Eleodor      10.00 - 14.00    
Dr. Zavate Andrei       09.00 - 11.00  
Dr. Kamel Jamal MP 10.00 - 14.00 10.00-12.00   11.00-14.00 09.00 - 12.00
Dr. Scarlat Adrian          
Dr. Stoica Alin MS   08.00 - 10.00      
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. in per. 12.11. - 16.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu MP       07.00 - 09.00  
Dr. Sabetay Corneliu 07.00-10.00 07.00 - 08.00 12.00-14.00    
Dr. Purcaru Ionut 12.00-14.00 08.00 - 10.00     07.00-10.00
Dr. Carstoiu Eleodor    12.00-14.00 09.00 - 12.00    
Dr. Kamel Jamal MP         10.00-14.00
Dr. Zavate Andrei       09.00 - 11.00  
Dr. Stoica Alin MS   10.00-12.00      
Dr. Scarlat Adrian 10.00-12.00   07.00 - 09.00 11.00 - 14.00  
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. per. 19.11. - 23.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu MP       07.00 - 09.00  
Dr. Sabetay Corneliu 07.00-10.00 07.00 - 08.00     12.00-14.00
Dr. Purcaru Ionut 10.00-12.00 10.00 - 14.00     07.00 - 09.00
Dr. Zavate Andrei       09.00 - 11.00  
Dr. Carstoiu Eleodor MP 12.00-14.00   10.00 - 14.00    
Dr. Kamel Jamal MP       11.00 - 14.00 09.00 - 12.00
Dr. Scarlat Adrian     07.00-10.00    
Dr. Stoica Alin   08.00 - 10.00      
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. per. 26.11. - 30.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu MP       07.00 - 09.00 LIBER
Dr. Sabetay Corneliu 07.00-10.00 07.00 - 08.00    
Dr. Purcaru Ionut 12.00-14.00 08.00 - 10.00   09.00 - 11.00
Dr. Zavate Andrei   12.00-14.00    
Dr. Carstoiu Eleodor MP     10.00 - 14.00  
Dr. Kamel Jamal MP       11.00 - 14.00
Dr. Scarlat Adrian 10.00-12.00   07.00-10.00  
Dr. Stoica Alin   10.00-12.00    
SPECIALITATE PSIHIATRIE  
 CAB. PSIHIATRIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Matei Codruţa MP 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 prin rotatie
Vineri  02/16/ Dr. Matei are program  07.00 - 14.00
Vineri  09/23/ Dr. Matei are program  14.00 - 21.00
SPECIALITATE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA  
CAB.CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Camen Adrian    09.00 - 12.30 12.30 - 14.00    
Dr. Gheorghita Mircea  09.00 - 12.30     12.30 - 14.00  
Dr. Ciuca Eduard  12.30 - 14.00     09.00 - 12.30  
Dr. Biban Florina  07.00 - 09.00 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00 07.00-14.00
Dr. Munteanu Cristina    12.30 - 14.00 09.00 - 12.30    
CAB. GASTROENTEROLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Rogoveanu Ion 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00
Dr. Iordache Sevastita MS 08.00-09.00 08.00-09.00 08.00-09.00 08.00-09.00 08.00-09.00
Dr. Florescu Dan 09.00 - 10.00 09.00 - 10.00 09.00 - 10.00 09.00 - 10.00 09.00 - 10.00
Dr. Cazacu Sergiu MP 10.00-11.00 10.00-11.00 10.00-11.00 10.00-11.00 10.00-11.00
Dr. Vere Cristiasn 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00
Dr. Iovanescu Vlad 12.00 - 13.00 12.00 - 13.00 12.00 - 13.00 12.00 - 13.00 12.00 - 13.00
Dr. Ungureanu Bogdan 13.00 - 14.00 13.00 - 14.00 13.00 - 14.00 13.00 - 14.00 13.00 - 14.00
SPECIALITATEA GENETICA 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ioana Mihai MS 07.00 - 10.30 14.00 - 17.00 - 14.00 - 17.30 -
Dr. Burada Florin MS 14.00-17.30 10.30 - 14.00 14.00-17.30 07.00-10.30 14.00 - 17.30
Dr. Dobrescu Amelia 10.30 - 14.00 07.00 - 10.30 10.30 - 14.00 10.30 - 14.00 10.30 - 14.00
Dr. Streata Ioana - - 07.00-10.30 17.30 - 21.00 07.00-10.30
SPECIALITATEA BOLI INFECTIOASE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bobolicu Daniela MP 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00
SPECIALITATEA  CHIRURGIE TORACICA  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Mindrila Ion MP 13.00 - 14.00 07.30 - 08.30 07.30 - 08.30 13.00- 14.00 07.30 - 08.30
Dr. Demetrian Alin 07.30 - 08.30 08.30 - 09.30 08.30 - 09.30 09.30 - 10.30 08.30 - 09.30
Dr.Dilof Rodica 08.30 - 11.00 10.00 - 12.30  11.30 - 14.00 07.00 - 09.00 11.30 - 14.00
Dr. Dobrinescu 11.00 - 13.00 12.30 - 14.00 10.00 - 11.30 10.30 - 13.00 10.00 - 11.30
SPECIALITATEA  CHIRURGIE NEUROCHIRURGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Camenita Alexandru 07.00-09.00 10.00 - 12.00 09.00-11.00 09.00-10.00 07.00-09.00
Dr. Patruleasa Carmen 09.00-11.00 07.00-09.00 11.00 - 12.00 07.00-09.00 09.00-11.00
Dr. Margaritescu Otilia 12.00 - 14.00 09.00-10.00 07.00-09.00 12.00-14.00 11.00 - 12.00
Dr. Gavrila Denisa 11.00 - 12.00 12.00-14.00 12.00-14.00 10.00 - 12.00 12.00-14.00
In per. 19.11. - 30.11.2018 dr. Gavrila este in CO.
CAB. DIABET I (09) - val in per 01.11. - 02.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Popescu Daniela MP       07.00 - 11.00 07.00 - 11.00
Dr. Vanghelie Luminita       11.00 - 14.00 11.00 - 14.00
Dr. Rosu Maria-Magdalena       14.00 - 21.00 14.00 - 21.00
CAB. DIABET I (09) - val in per 05.11. - 09.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Popescu Daniela MP 11.00 - 14.00 CO CO 07.00 - 11.00 11.00 - 14.00
Dr. Vanghelie Luminita 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00
Dr. Braicu Daniela 07.00 - 11.00 CO CO 11.00 - 14.00 07.00 - 11.00
CAB. DIABET I (09) - val in per 12.11. - 16.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Popescu Daniela MP 07.00 - 11.00 11.00 - 14.00 07.00 - 11.00 11.00 - 14.00 07.00 - 11.00
Dr. Vanghelie Luminita 11.00 - 14.00 07.00 - 11.00 11.00 - 14.00 07.00 - 11.00 11.00 - 14.00
Dr. Braicu Daniela 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00
CAB. DIABET I (09) - val in per 19.11. - 23.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Popescu Daniela MP 11.00 - 14.00 07.00 - 11.00 11.00 - 14.00 07.00 - 11.00 11.00 - 14.00
Dr. Vanghelie Luminita 07.00 - 11.00 11.00 - 14.00 07.00 - 11.00 11.00 - 14.00 07.00 - 11.00
Dr. Protasiewicz-Timofticiuc 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00
CAB. DIABET I (09) - val in per 26.11. - 30.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Popescu Daniela MP 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 LIBER
Dr. Vanghelie Luminita 11.00 - 14.00 07.00 - 11.00 11.00 - 14.00 07.00 - 11.00
Dr. Braicu Daniela 07.00 - 11.00 11.00 - 14.00 07.00 - 11.00 11.00 - 14.00
CAB. DIABET I (10) - val in per. 01.11. - 02.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Popa Simona         09.00 - 11.00
Dr. Popa Adina         07.00 - 09.00
Dr. Protasiewicz Diana       14.00 - 21.00 11.00 - 14.00
Dr. Vladu Delia       07.00 - 14.00 14.00 - 21.00
CAB. DIABET I (10) - val in per. 05.11. - 09.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Popa Simona 17.30 - 21.00        
Dr. Popa Adina 14.00 - 17.30 07.00 - 09.00      
Dr. Rosu Maria-Magdalena   11.00 - 14.00   07.00 - 11.00 14.00 - 21.00
Dr. Protasiewicz Diana   09.00 - 11.00 14.00 - 21.00 11.00 - 14.00  
Dr. Vladu Delia 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00
 
CAB. DIABET I (10) - val in per. 12.11. -16.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Popa Simona 11.00 - 14.00        
Dr. Popa Adina 07.00 - 09.00   09.00 - 11.00   09.00 - 11.00
Dr. Rosu Maria-Magdalena   14.00 - 21.00 07.00 - 09.00   11.00 - 14.00
Dr. Protasiewicz Diana 09.00 - 11.00   11.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 09.00
Dr. Vladu Delia 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00
CAB. DIABET I (10) - val in per. 19.11. -23.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Popa Simona 14.00 - 17.30        
Dr. Popa Adina 17.30 - 21.00     09.00 - 11.00  
Dr. Rosu Maria-Magdalena   07.00 - 11.00 14.00 - 21.00 07.00 - 09.00  
Dr. Braicu Daniela   11.00 - 14.00   11.00 - 14.00 14.00 - 21.00
Dr. Vladu Delia 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00
CAB. DIABET I (10) - val in per. 26.11. - 30.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Popa Simona 14.00 - 21.00   14.00 - 17.30 11.00 - 14.00 LIBER
Dr. Popa Adina   11.00 - 14.00 17.30 - 21.00  
Dr. Protasiewicz Diana   07.00 - 11.00   07.00 - 11.00
Dr. Vladu Delia 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00
CAB. DIABET III (08) - Val. in per. 01.11. - 02.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Girgavu Sigina       07.00-14.00 07.00-14.00
   
CAB. DIABET III (08) - Val. in per. 05.11. - 30.11.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Girgavu Sigina 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00 14.00 - 21.00
In per. 27.11. - 29.11.2018 dr. Girgavu este in CO.
CAB. ONCOLOGIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Badulescu Florin MP 10.00-14.00 07.00-11.00 10.00-14.00 07.00-09.30  
Dr. Pirvulescu Luiza MP 07.00-10.00 11.00-14.00 07.00-10.00 09.30-14.00 07.00-12.00
SPECIALITATEA NEFROLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Zaharie Sorin  09.00 - 10.00 09.00 - 10.00 09.00-10.00 09.00-10.00  
Dr. Firu George  12.00-14.00 07.00-09.00 12.00-14.00 07.00-09.00 12.00-14.00
Dr. Dinu Robert 10.00-12.00   10.00-12.00   10.00-12.00
Dr. Cana Ruiu Daniela 07.00-09.00 12.00-14.00 07.00-09.00 12.00-14.00 07.00-09.00
Dr. Maria Daniela   10.00-12.00   10.00-12.00 09.00-10.00
In per.  01.11. - 02.11.2018 dr. Cana-Ruiu Daniela este in CO
SPECIALITATE  GERIATRIE + FONIATRIE
CAB.GERIATRIE + CAB. FONIATRIE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Ionescu Elena MS 14.00-17.30 10.30 - 14.00 14.00-17.30 10.30 - 14.00 14.00-17.30
Dr. Tanase Stefan 09.00 - 14.00 14.00 - 19.00 09.00 - 14.00 14.00 - 19.00 09.00 - 14.00
SPECIALITATEA RADIOTERAPIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Dita Veronica  08.00-09.00 08.00-09.00   09.00 - 10.00  
      08/  
Dr. Dita Veronica           
         
Dr. Crisan Anda  10.00 - 11.00   09.30-10.30   09.00-10.00
    07/14/21/28/    
Dr. Stamulescu Carmen        09.00 - 10.00  
      01/15/22/29/  
Dr. Diaconu Natalia     09.30-10.30    
    CO    
Dr. Stamulescu Carmen : 05.11. - 09.11.2018 este in CO.
Dr. Diaconu Natalia : 05.11. - 30.11.2018 este in CO
SPECIALITATE HEMATOLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Tuta  Mihaela-Camelia  07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00
        09/16/23/
        14.00 - 21.00
        02/
CAB.  FIZIOTERAPIE
NUME MEDIC LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Nicolae Delia MP 09.00-12.00 15.00-20.00 07.00-13.00 15.00-20.00 09.00-15.00
Dr. Florea Mihaela MP 12.00-13.00 07.00-09.00 13.00-15.00    
Dr. Medelet Raluca MP 15.00-20.00 10.00-14.00 15.00-20.00 09.00-15.00 15.00-20.00
Dr. Matei Daniela MP 13.00-15.00 14.00-15.00     08.00-09.00
Dr. Bighea Adrian 07.00-09.00        
Dr. Pătru Simona         07.00-08.00
Dr. Rogoveanu Otilia   09.00-10.00