PROGRAM DE ACTIVITATE AL CABINETELOR DE SPECIALITATE 
DIN AMBULATORIU LUNA IULIE 2018
SPECIALITATE INTERNE  
CAB. 40 INTERNE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Rada Camelia MP 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00
CAB. 23 INTERNE I 
PERIOADA 02-06.07.2018 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 07.00-13.00
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 13.00-14.00
Dr. Sandulescu Larisa-cons 15.00-16.30 07.00-07.30 15.00-16.30 17.00-18.30 20.30 - 21.00
Dr. Sandulescu Larisa-eco 16.30-17.00 07.30-08.00 16.30-17.00 18.30-19.00 20.00-20.30
Dr. Neagoe Daniela-cons 17.30 - 19.00 17.30-20.00 17.30 - 19.00 19.30 - 21.00 17.30-18.00
Dr. Neagoe Daniela-eco 17.00 - 17.30 17.00-17.30 17.00 - 17.30 19.00- 19.30 17.00-17.30
Dr. Bezna Marinela-cons - 15.30 - 17.00 20.30-21.00 - -
Dr. Bezna Marinela-eco - 15.00 - 15.30 20.00-20.30 - -
Dr. Genunche Amelia-cons 19.30-20.00 20.30 - 21.00 19.30 - 20.00 16.30-17.00 18.30 - 20.00
Dr. Genunche Amelia-eco 19.00-19.30 20.00-20.30 19.00- 19.30 16.00-16.30 18.00 - 18.30
           
PERIOADA 09-13.07.2018 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 07.00-13.00
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 13.00-14.00
Dr. Sandulescu Larisa-cons 15.30 - 17.00 07.30 - 08.00 15.30 - 17.00 17.30-19.00 20.30-21.00
Dr. Sandulescu Larisa-eco 15.00-15.30 07.00 - 07.30 15.00 - 15.30 17.00-17.30 20.00-20.30
Dr. Neagoe Daniela-cons 17.30-19.00 17.30-20.00 17.30-19.00 19.30 - 21.00 17.30-18.00
Dr. Neagoe Daniela-eco 17.00-17.30 17.00-17.30 17.00-17.30 19.00- 19.30 17.00-17.30
Dr. Bezna Marinela-cons - 15.30 - 17.00 20.30 - 21.00 - -
Dr. Bezna Marinela-eco - 15.00 - 15.30 20.00-20.30 - -
Dr. Genunche Amelia-cons 19.30-20.00 20.30 - 21.00 19.30-20.00 16.30-17.00 18.30 - 20.00
Dr. Genunche Amelia-eco 19.00-19.30 20.00-20.30 19.00-19.30 16.00-16.30 18.00 - 18.30
           
PERIOADA 16-20.07.2018 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 07.00-13.00
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 13.00-14.00
Dr. Sandulescu Larisa-cons CO CO CO CO CO
Dr. Sandulescu Larisa-eco          
Dr. Bezna Marinela-cons CO CO CO CO CO
Dr. Bezna Marinela-eco          
           
PERIOADA 23-27.07.2018 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 07.00-13.00  
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 13.00-14.00
Dr. Sandulescu Larisa-cons CO CO CO CO CO
Dr. Sandulescu Larisa-eco          
Dr. Bezna Marinela-cons CO CO CO CO CO
Dr. Bezna Marinela-eco          
Dr. Genunche Amelia-cons CO CO CO CO CO
Dr. Genunche Amelia-eco          
PERIOADA 30-31.07.2018 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00        
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00      
Dr. Sandulescu Larisa-cons CO CO      
Dr. Sandulescu Larisa-eco          
Dr. Bezna Marinela-cons CO CO      
Dr. Bezna Marinela-eco          
Dr. Genunche Amelia-cons CO CO      
Dr. Genunche Amelia-eco          
CAB. 24 INTERNE II 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Carp Delora MP-cons   10.00 - 13.00 10.00 - 13.00   07.00-11.00
Dr. Carp Delora MP-eco   13.00 - 14.00 13.00 - 14.00   11.00-12.00
    10/17/24/31/ 11/18/25/   13/27/
Dr. Carp Delora MP-cons 14.00-18.00     14.00-18.00 14.00-18.00
Dr. Carp Delora MP-eco 18.00-19.00     18.00-19.00 18.00-19.00
  9/16/23/30/     12/19/26/ 20/
Dr. Halasiu Ana MP-cons 07.00-11.00 14.00 - 18.00 14.00 - 18.00 07.00-11.00 07.00-11.00
Dr. Halasiu Ana MP-eco 11.00-14.00 18.00 - 21.00 18.00 - 21.00 11.00-14.00 11.00-14.00
  02/09/16/ 03/10/17/ 04/11/18/ 5/12/19/ 6/20/
Dr. Halasiu Ana MP-cons         14.00 - 18.00
Dr. Halasiu Ana MP-eco         18.00 - 21.00
          13/
Dr.Enescu Aurelia MP-cons   07.00 -09.00 07.00 -09.00   12.00 - 13.00
Dr.Enescu Aurelia MP-eco   09.00 -10.00 09.00 -10.00   13.00 - 14.00
    03/10/17/24/31/ 04/11/18/25/   13/27/
Dr.Enescu Aurelia MP-cons 19.00-20.00     19.00-20.00 19.00-20.00
Dr.Enescu Aurelia MP-eco 20.00-21.00     20.00-21.00 20.00-21.00
  02/09/16/23/30/     05/12/19/26/ 06/20/
Dr. Marginean Cristina 10.00-13.00   10.00-13.00    
23/   04/    
Dr. Iovanescu Liviu 10.00-13.00       11.00-16.00
30/       6/
        14.00-19.00
        27/
Dr. Tudorascu Diana   10.00-13.00   07.00-10.00  
  3/   26/  
Dr. Pirvu Daniel 07.00-10.00        
23/        
Dr. Padureanu Vlad 07.00-10.00     10.00-13.00  
30/     26/  
Dr Halasiu Ana Daniela in per 23.07-03.08.2018 Concediu de Odihna
Dr Carp Delora in per 02-06.07.2018 Concediu de Odihna
SPECIALITATE CARDIOLOGIE  
CAB.  CARDIOLOGIE   1(60)           
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vilceanu Ovidiu 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00
12.30-17.30 12.30-17.30 12.30-17.30 12.30-17.30 12.30-17.30
Dr. Trasca Paul MS       09.00-12.30  
Dr. Goanta Emilia     09.00-12.30    
Dr. Florescu Cristina   09.00-12.30      
Dr. Istratoaie O. 09.00-12.30        
Dr. Militaru Constantin         09.00-12.30
Dr. Goanta Emilia in per 23.07-03.08.2018 Concediu de Odihna
Dr. Trasca Paul in per 25.07-10.08.2018 Concediu de Odihna
Dr. Istratoaie O. in per 09-13.07.2018 si 23-27.07.2018 Concediu de Odihna
Dr. Militaru Constantin in per 15.07-07.08.2018 Concediu de Odihna
Dr. Florescu Cristina in per 23-27.07.2018 Concediu de Odihna
CAB.  CARDIOLOGIE   2(22)
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Popescu Monica 10.30-17.30   07.00-10.30      
Dr. Dracea O. MP   10.30-17.30      
Dr. Donoiu Ionut 07.00-10.30        
Dr. Ungureanu Anda   07.00-10.30     07.00-10.30
Dr. Toader Despina     10.30-17.30    
Dr. Mustafa Roxana       07.00-10.30  
Dr. Craciun Alina       10.30-17.30  
Dr. Tudorascu Petrisor         10.30-17.30
Dr. Ungureanu Anda in per 16-31.07.2018 Concediu de Odihna
Dr. Donoiu Ionut in per 30.07-24.08.2018 Concediu de Odihna
Dr. Mustafa Roxana in per 23.07-05.08.2018 Concediu de Odihna
Dr. Craciun Alina in per 02-22.07.2018 Concediu de Odihna
Dr. Popescu Monica in per 09-17.07.2018 Concediu de Odihna
DERMATOLOGIE - val. in perioada 02.07-06.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Predoi Luminita MP 14.00-20.30 07.00-13.30 14.00-20.30 07.00-13.30  
Dr. Cristovici Florentina     10.30-13.00   08.00-10.30
Dr. Ianosi Simona     08.00-10.30    
Dr. Romanescu Florin   14.00-16.30      
Dr. Vilcea Alina 10.30-13.00     14.00-16.30 14.00-16.30
Dr. Stoica Loredana 08.00-10.30       10.30-13.00
DERMATOLOGIE - val. in perioada 09.07-13.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Predoi Luminita MP 14.00-20.30 07.00-13.30 14.00-20.30 07.00-13.30 14.00-20.30
Dr. Cristovici Florentina   14.00-16.30   14.00-16.30  
Dr. Ianosi Simona     08.00-10.30    
Dr. Vilcea Alina 08.00-10.30   10.30-13.00   10.30-13.00
Dr. Stoica Loredana 10.30-13.00       08.00-10.30
DERMATOLOGIE - val. in perioada 16.07-20.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Predoi Luminita MP 07.00-13.30 07.00-13.30 14.00-20.30 07.00-13.30 14.00-20.30
Dr. Florea Ion       14.00-20.00 07.00-13.00
Dr. Romanescu Florin 14.00-20.30        
Dr. Cristovici Florentina   14.00-16.30      
Dr. Patrascu Virgil     07.00-10.30    
Dr. Stoica Loredana     10.30-13.00    
DERMATOLOGIE - val. in perioada 23.07-27.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Florea Ion 07.00-13.00 07.00-13.00 07.00-13.00    
Dr. Predoi Luminita MP 14.00-20.30 14.00-20.30 14.00-20.30 07.00-13.30 07.00-13.30
Dr. Stoica Loredana         14.00-16.30
Dr. Romanescu Florin       14.00-16.30  
DERMATOLOGIE - val. in perioada 30.07-31.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Florea Ion 07.00-13.00        
Dr. Predoi Luminita MP 14.00-20.30 07.00-13.30      
Dr. Romanescu Florin   14.00-16.30      
SPECIALITATE NEUROLOGIE 
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. in per.  02.07-06.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia MP CO CO CO 08.00-13.00 08.00-13.00
Dr. Calugaru Lidia MP 07.00-13.00 14.00-20.00 07.00-13.00 14.00-20.00 14.00-20.00
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. in per. 09.07-13.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia MP 14.00-19.00 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00 14.00-19.00
Dr. Calugaru Lidia MP 07.00-13.00 14.00-20.00 07.00-13.00 14.00-20.00 07.00-13.00
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. in per. 16.07-20.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia MP - 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00 14.00-19.00
Dr. Calugaru Lidia MP 07.00-13.00 14.00-20.00 07.00-13.00 14.00-20.00 CO
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. per. 23.07-27.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia MP 14.00-19.00 08.00-13.00 - 08.00-13.00 14.00-19.00
Dr. Calugaru Lidia MP 07.00-13.00 14.00-20.00 07.00-13.00 14.00-20.00 07.00-13.00
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. per. 30.07-31.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia MP 14.00-19.00 08.00-13.00      
Dr. Calugaru Lidia MP 07.00-13.00 14.00-20.00      
CAB. 38 NEUROLOGIE  - val. in per. 02.07-06.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana MP 10.30-14.00 10.30-14.00 10.30-14.00 11.30-14.00 10.30-14.00
Dr. Botezat Mihai CO CO CO CO CO
CAB. 38 NEUROLOGIE  - val. in per. 09.07-13.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana MP 10.30-14.00 10.30-14.00 10.30-14.00 11.30-14.00 10.30-14.00
Dr. Botezat Mihai CO CO CO CO CO
CAB. 38 NEUROLOGIE  - val. in per. 16.07-20.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana MP CO CO CO CO CO
Dr. Botezat Mihai 07.00-09.00 - CO CO CO
CAB. 38 NEUROLOGIE  - val. in per. 23.07-27.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana MP CO CO CO 11.30-14.00 10.30-14.00
Dr. Botezat Mihai 07.00-09.00 - 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00
CAB. 38 NEUROLOGIE  - val. in per. 30.07-31.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana MP - 10.30-14.00      
Dr. Botezat Mihai 07.00-09.00 -      
SPECIALITATE ENDOCRINOLOGIE  
CAB. ENDOCRINOLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Comisel Sorina MP 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00
Dr. Busuioc Cristina 14.00 - 17.30 07.00 - 10.30 14.00 - 17.30 07.00 - 10.30 14.00 - 17.30
Dr. Comisel Sorina in per 02-06.07.2018 Concediu de Odihna
Dr. Busuioc Cristina in per 23-31.07.2018 Concediu de Odihna
SPECIALITATE ORTOPEDIE  
CAB. ORTOPEDIE I (cab. 14)    
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Adam Dragoş MP   07.00-13.00  13.00-18.00 13.00-18.00  
  3/10/ 4/11/ 5/12/  
Dr. Anusca Dan MP       10.00-13.00  
      5/12/19/  
Dr. Tufa Daniel MP 13.00 - 18.00       10.00 -13.00
16/23/30/       13/20/27/
Dr.Dita Razvan MS 07.00-10.00        
Dr. Ianosek Tedi MP   07.00 -13.00   13.00-18.00
    4/11/   6/13/
Dr. Marginean M. MS 10.00-13.00     07.00 - 10.00  
2/9/16/     5/12/19/  
Dr. Mercut Cornel         07.00 -10.00
Dr. Marcusanu Victor MP   13.00-18.00      
  10/17/24/31      
Dr. Tufa Daniel in per 01-10.07.2018 Concediu de Odihna
Dr. Adam Dragoş in per 16-31.07.2018 Concediu de Odihna
Dr. Ianosek Tedi in per 16-31.07.2018 Concediu de Odihna
Dr. Marginean M. in per 20-31.07.2018 Concediu de Odihna
Dr. Anusca Dan in per 23-31.07.2018 Concediu de Odihna
CAB. ORTOPEDIE II (cab. 12) 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Arsene Marius MP 07.00 - 13.00       13.00 - 18.00
CO       CO
Dr. Boborelu Cristian MP 07.00-11.00 13.00-18.00  
Conf. dr. Grecu Dan MP   11.00-14.00      
Dr. Marcusanu Victor MP         07.00 - 13.00
Dr. Didu Sorin 13.00-18.00   13.00 - 18.00    
CM   CM    
Dr. Melinte Razvan       07.00 - 10.00  
      12/  
Dr. Tarnita Dan MP     10.00-13.00    
Dr.Dita Razvan MS   14.00-17.00      
Dr. Niculescu Dragos MP       10.00-13.00  
Dr. Capitanescu Bogdan MS     07.00 - 10.00   13.00-15.30
    4/11/   6/13/
Dr. Marginean Marcel MS         15.30-18.00
        6/13/
Dr. Didu Sorin este in CM
Dr. Arsene Marius in per 01-31.07.2018 Concediu de Odihna
Dr. Marginean Marcel in per 20-31.07.2018 Concediu de Odihna
Dr. Capitanescu Bogdan in per 16-31.07.2018 Concediu de Odihna
Dr. Melinte Razvan in per 02-06.07.2018 si in per 19-31.07.2018 Concediu de Odihna
Dr. Marcusanu Victor in per 01-04.07.2018 Concediu de Odihna
SPECIALITATE ORL AD.+COPII 
CAB. O.R.L. COPII - val. in per. 02.07-06.07.2018   
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Diaconescu Daniela  CO CO CO CO CO
Dr. Dina Monica   07.00-14.00 07.00-14.00 10.00-14.00  
Dr. Durac Cristina 07.00-10.00     07.00-10.00  
Dr. Fanuta Bogdan 10.00-14.00       07.00-14.00
CAB. O.R.L. COPII - val. in per. 09.07-13.07.2018  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Dina Monica     07.00-14.00 10.00-14.00  
Dr. Diaconescu Daniela   CO CO CO CO CO
Dr. Durac Cristina 07.00-10.00 07.00-10.00   07.00-10.00  
Dr. Fanuta Bogdan 10.00-14.00 10.00-14.00     07.00-14.00
CAB. O.R.L. COPII - val. in per. 16.07-20.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Dina Monica CO CO CO CO CO
Dr. Diaconescu Daniela  10.00-14.00   07.00-14.00 10.00-14.00 07.00-14.00
Dr. Durac Cristina 07.00-10.00     07.00-10.00  
Dr. Fanuta Bogdan   07.00-14.00      
CAB. O.R.L. COPII - val. in per. 23.07. - 27.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Dina Monica CO CO CO CO CO
Dr. Diaconescu Daniela  10.00-14.00 07.00-14.00   07.00-14.00 07.00-14.00
Dr. Durac Cristina 07.00-10.00        
Dr. Fanuta Bogdan     07.00-14.00    
CAB. O.R.L. COPII - val. in per. 30.07-31.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Diaconescu Daniela  07.00-14.00 07.00-14.00      
Dr Diaconescu Daniela in per 01-15.07.2018 Concediu de Odihna
Dr Dina Monica in per 15-30.07.2018 Concediu de Odihna
CAB.  ORL - AUDIOMETRIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Totolin Mariana MP 14.00-21.00 07.00-14.00 14.0-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00
Dr. Totolin Mariana in per 01-20.07.2018 Concediu de Odihna
SPECIALITATE ORL COPII + ADULTI 
CAB. O.R.L. ADULŢI  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Boborelu Gabriela MP 14.30-21.00   14.30-21.00 09.30-14.30  
2/9/16/23/   4/11/18/ 26/  
Dr. Mitroi Mihaela         11.30-14.30
        6/13/20/27/
Dr. Ciolofan Sorin MP     08.30-11.30 08.30-11.30
    11/18/ 13/27/
    11.30-14.30    
    4/    
Dr. Osman Ionel MP 14.30-21.00   14.30-21.00 09.30-14.30 14.30-21.00
CO(30)   CO(25) 5/12/19/ 13/
Dr. Osman Georgeta MP   09.30-14.30      
  3/      
  14.30-21.00   14.30-21.00 14.30-21.00
  10/17/   12/19/ 6/
Dr. Mogoanta Carmen MS         08.30-11.30
        6/20/
Dr. Capitanescu Alina MS     08.30-11.30    
    4/    
    11.30-14.30    
    11/18/    
Dr. Ionita Iulica 09.30-14.30     14.30-21.00  
2/9/16/23/30/     5/  
Dr. Cioroianu Luminita   09.30-14.30 09.30-14.30    
  10/17/24/31/ 25/    
  14.30-21.00     14.30-21.00
  3/     20/
Dr. Ionita Elena 07.00-09.30        
2/9/16/23/30        
Dr. Enescu Anca   07.00-09.30 07.00-08.30 07.00-09.30 07.00-08.30
  3/10/17/24/31/ 4/11/18/25/ 5/12/19/26/ 6/13/20/27/
Dr Osman Georgeta in per 23 - 31.07.2018 Concediu de Odihna
Dr Osman Ionel in per 23 - 31.07.2018 Concediu de Odihna
Dr Capitanescu Alina in per 23 - 31.07.2018 Concediu de Odihna
Dr Mogoanta Carmen in per 30 - 31.07.2018 Concediu de Odihna
SPECIALITATE CHIRURGIE
CAB. CHIRURGIE I  - val. in per. 01.07-22.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Cartu Dan   09.00-11.00      
Dr. Vilcea         09.00-11.00
Dr. Ghitu Daniel 07.00-11.00 07.00-09.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-09.00
12.00-15.00 11.00-16.00 11.00-16.00
Dr. Goganau 11.00-12.00        
CAB. CHIRURGIE I  - val. in per. 23.07-31.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Cartu Dan   09.00-11.00      
Dr. Vilcea         09.00-11.00
Dr. Goganau 11.00-12.00        
Dr. Mazilu 07.00-11.00 07.00-09.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-09.00
12.00-15.00 11.00-16.00 11.00-16.00
CAB. CHIRURGIE II      
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vilcea Ionica Daniel         07.00-08.00
Dr. Cheie Mihaela 10.00-13.00     07.00-08.00  
Dr. Mesina Cristian     10.00-13.00    
Dr. Ciorbagiu Mihai   10.00-13.00      
Dr. Moraru Emil     07.00-08.00 08.00-10.00  
Dr. Dumitrescu Th.  MS 08.00-10.00       10.00-13.00
Dr. Radu Victor MS       10.00-13.00  
Dr. Calota Firmilian MP 07.00-08.00        
Dr. Pasalega Marin   08.00-10.00      
Dr. Mogoanta Stelian         08.00-10.00
Dr. Dinca Ileana MP     08.00-10.00    
Dr. Mirea Cecil   07.00-08.00      
Dr. Calota Firmilian in per 16-31.07.2018 Concediu de Odihna
Dr. Cheie Mihaela in per 15-31.07.2018 Concediu de Odihna
Dr. Mesina Cristian in per 27-31.07.2018 Concediu de Odihna
Dr. Mogoanta Stelian in per 30-31.07.2018 Concediu de Odihna
Dr. Radu Victor in per 02-13.07.2018 Concediu de Odihna
CAB.CHIRURGIE III
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Anca Ruxanda MP     11.00-14.00 08.00-09.00  
Dr. Munteanu Marian MP 7.00-08.00 7.00-08.00 07.00-08.00 07.00-08.00 07.00-08.00
11.00-14.00 09.00-11.00      
23/30/ 24/31/      
  11.00-14.00     11.00-14.00
  17/24/31/     27/
Dr. Raduletu Mihaela 08.00-09.00   08.00-09.00   08.00-09.00
2/23/30   4/25/   6/27/
Dr. Vasile Liviu  MP 09.00-11.00     11.00-14.00  
2/9/16/     5/12/19/  
Dr. Dina Stefan MP   08.00-09.00      
  3/10/      
  11.00-14.00      
  3/10/      
Dr. Pirscoveanu MP       09.00-11.00 09.00-11.00
      5/12/ 6/13/
Dr. Manescu Paul     09.00-11.00 09.00-11.00  
      19/26/  
      11.00-14.00  
      26/  
Dr. Pogoran Nicoleta   09.00-11.00     11.00-14.00
  3/10/17/     6/13/20/
Dr. Munteanu Alexandru 09.00-11.00 08.00-09.00     09.00-11.00
23/30/ 17/24/31     20/27/
Dr. Carstea V. 11.00-14.00        
2/9/16/        
Dr. Raduletu C. in per 09.07-20.07.2018 - Concediu de odihna.
CAB. ALERGOLOGIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Voiculescu Mihaela MP 14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00
CO        
Dr. Oprica-Rusoiu Cristina MP 07.00-14.00 14.00-21.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00
Dr. Voiculescu Mihaela CO in zilele de Luni: 02,09,16,23,30.07.2018
CAB. CHIRURGIE PLASTICĂ 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Anghel-Savciu Rumi   07.00-09.00 09.00-13.00    
Dr. Popa Dragos 09.00-10.00     09.00-10.00  
Dr. Georgescu   09.00-13.00 07.00-09.00    
Dr. Mercut Razvan 12.00-13.00       09.00-10.00
Dr. Ciurea Marius 10.00-12.00     10.00-13.00 10.00-13.00
SPECIALITATE OFTALMOLOGIE 
CABINET I 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. State Anca MP     14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
    11/ 5/12/19/ 6/13/20/
Dr. Manescu Rodica MP 08.00 - 11.30        
Dr. Preda Mirela MP 11.30 - 14.30   07.00-14.00    
2/30/   4/25/    
Dr. Davidescu Livia MP   14.00 - 17.30      
  10/24/      
Dr. Damian Carmen 11.30 - 14.30 07.00 - 14.00      
9/23/ 3/10/17/24/31/      
Dr. Preda Mirela in per 09-22.07.2018 Concediu de Odihna
Dr. Manescu Rodica in per 23-31.07.2018 Concediu de Odihna
Dr. State Anca in per 25-27.07.2018 Concediu de Odihna
Dr. Olaru Cristian in per 27-31.07.2018 Concediu de Odihna.
CABINET II 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Crăiţoiu Stefania MP 07.00-10.30 14.30 - 18.00 14.00-17.30   07.00-10.30
Dr. Olaru Cristian MP 10.30-14.00 07.00-10.30   14.00-17.30 10.30-14.00
Dr. Davidescu Livia MP       07.00-13.00  
Dr. Nicolcescu Andreea MP 14.00 - 21.00 10.30 - 14.00 10.30-14.00    
9/16/23/30/ 3/10/17/24/31/ 4/11/18/25/    
CABINET  OFTALMOLOGIE COPII
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vitan-Cojocaru Gabriela MP 07.00-14.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00 07.00-10.30 07.00-14.00
Dr. Diaconeasa Cristina   07.00-14.00   10.30-17.30  
  17/31/   5/12/19/26/  
14.00 - 21.00 07.00 - 13.00      
9/16/23/30/ 10/24/      
SPECIALITATE PEDIATRIE
CAB. PEDIATRIE I
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Marinau Laura 11.00-14.00   11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00
2/9/16/23/   4/11/18/ 5/ 13/20
  14.00-17.00   14.00-17.00  
  10/17/24/   12/19/  
Dr. Puiu Ileana MP          08.00-11.00
Dr. Maria Veronica     08.00-11.00        
2/9/        
Dr. Moisa Laura 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00  
30/ 10/17/24/31/ 25/ 12/19/26/  
14.00-21.00       14.00-21.00
9/16/       13/20/27/
Dr Moisa Laura in per 01-08.07.2018 Concediu de Odihna
Dr Marinau Laura in per 25-31.07.2018 Concediu de Odihna
Dr Maria Veronica in per 16-27.07.2018 Concediu de Odihna
CAB. PEDIATRIE Il
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Moisa Adriana 14.00 - 21.00        
2/9/16/23/        
Dr. Piciu Daniela   07.00 - 14.00      
  3/10/24/31      
Dr. Oancea Gabriela -cons     07.00 - 10.00    
    11.00 - 14.00    
Dr. Oancea Gabriela -eco     10.00 - 11.00    
      4/11/25/    
Dr. Mircea Raluca       07.00 - 14.00  
      5/26/  
Dr.Grozavu Manuela-cons  07.00 - 11.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 07.00 - 11.00
12.00 - 14.00 16.00 - 21.00 16.00 - 21.00 16.00 - 21.00 12.00 - 14.00
Dr. Grozavu Manuela-eco 11.00 - 12.00 15.00 - 16.00 15.00 - 16.00 15.00 - 16.00 11.00 - 12.00
2/9/16/ 3/10/17/ 4/11/18/ 5/12/19/ 6/13/20/
Dr Mircea Raluca in  12.07.2018 si 19.07.2018 - Concediu de Odihna
Dr Grozavu Manuela in per 23.07-31.07.2018 Concediu de Odihna
SPECIALITATE UROLOGIE  
CAB. I UROLOGIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Riza Liviu MP   07.00-08.00 07.00-08.00    
    08.00-09.00    
Dr. Tomescu Paul MP 13.00-14.00 11.00-12.00 13.00-14.00 12.00-13.00 09.00-10.00
Dr. Nedelcuta Cristian MP 07.00-08.00 13.00-14.00 11.00-12.00 11.00-12.00 07.00-08.00
11.00-12.00       12.00-13.00
Dr. Ciovica Viorel MP     09.00-10.00   10.00-11.00
12.00-13.00 12.00-13.00 12.00-13.00   11.00-12.00
      13.00-14.00 13.00-14.00
Dr. Panus Andrei 10.00-11.00 10.00-11.00 10.00-11.00 10.00-11.00  
Dr. Mititelu Cosmin 14.00-15.00 14.00-15.00 14.00-15.00 14.00-15.00 14.00-15.00
Dr. Badi Sabin  08.00-09.00        
09.00-10.00        
Dr. Stoica Lucian    08.00-09.00   07.00-08.00  
  09.00-10.00   08.00-09.00  
      09.00-10.00  
Dr. Dragoescu O.           08.00-09.00
CAB. II UROLOGIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Badi Sabin - cons. 11.00-12.00   11.00-12.00    
Dr. Badi Sabin - eco 12.00-12.30 12.00-12.30    
Dr. Badi Sabin - cons.     12.30-13.30    
Dr. Badi Sabin - eco     13.30-14.00    
Dr. Mitroi G. - cons. 08.00-09.00 09.30-10.30 09.30-10.30 08.00-09.00 11.00-12.00
Dr. Mitroi G. - eco 09.00-09.30 10.30-11.00 10.30-11.00 09.00-09.30 12.00-12.30
Dr. Dragoescu O. - cons.    11.00-12.00     09.30-10.30
Dr. Dragoescu O.- eco    12.00-12.30     10.30-11.00
Dr. Dragoescu O. - cons.    12.30-13.30      
Dr. Dragoescu O.- eco    13.30-14.00      
Dr. Maria Catalin - cons. 12.30-13.30     12.30-13.30  
Dr. Maria Catalin - eco 13.30-14.00     13.30-14.00  
Dr. Maria Catalin - cons. 14.00-15.00     14.00-15.00  
Dr. Maria Catalin - eco 15.00-15.30     15.00-15.30  
Dr. Stoica Lucian - cons.     08.00-09.00 11.00-12.00  
Dr. Stoica Lucian- eco       12.00-12.30  
Dr. Enache Mihai - cons.   14.00-15.00 14.00-15.00   12.30-13.30
Dr. Enache Mihai - eco   15.00-15.30 15.00-15.30   13.30-14.00
Dr. Enache Mihai - cons.         14.00-15.00
Dr. Enache Mihai - eco         15.00-15.30
Dr. Riza Liviu - cons. 09.30-10.30 08.00-09.00   09.30-10.30 08.00-09.00
Dr. Riza Liviu - eco 10.30-11.00 09.00-09.30 09.00-09.30 10.30-11.00 09.00-09.30
SPECIALITATE GINECOLOGIE  
CAB. GINECOLOGIE II
           Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Goga Marcela MP 07.00-14.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00   07.00-14.00
9/ 17/ 4/   13/
Dr. Braila Anca -cons 14.30 - 17.30 10.30- 13.30     10.30- 13.30
Dr. Braila Anca -eco 14.00-14.30 13.30-14.00     13.30-14.00
  30/ 24/     27/
Dr. Braila Anca -cons 18.00-21.00     14.30 - 17.30
Dr. Braila Anca -eco 17.30-18.00     14.00-14.30
  2/16/     20/
Dr. Vasile Mihaela -cons 07.00-13.30 14.30 - 21.00      
Dr. Vasile Mihaela -eco 13.30-14.00 14.00-14.30      
  2/23/ 3/      
Dr. Ebanca Elena MP   14.00 - 21.00 07.00-14.00 14.00 - 21.00  
  31/ 4/ 12/19/  
Dr. Kamal Ayed -cons   07.00-13.30   07.00-13.30  
Dr. Kamal Ayed -eco   13.30-14.00   13.30-14.00  
    31/   19/  
Dr. Kamal Ayed -cons     14.30 - 21.00 14.30 - 21.00  
Dr. Kamal Ayed -eco     14.00-14.30 14.00-14.30  
      11/ 26/  
Dr. Handabureac A.-cons 07.00-13.30   07.00-13.30 07.00-13.30  
Dr. Handabureac A.-eco 13.30-14.00   13.30-14.00 13.30-14.00  
  30/   25/ 26/  
Dr. Handabureac A.-cons     14.30 - 21.00    
Dr. Handabureac A.-eco     14.00-14.30    
      18/    
Dr. Popa Ing. Mirela-cons     07.00-13.30   07.00-13.30
Dr. Popa Ing. Mirela-eco     13.30-14.00 13.30-14.00
      18/   6/
Dr. Popa Ing. Mirela-cons   14.30 - 21.00     14.30 - 21.00
Dr. Popa Ing. Mirela-eco   14.00-14.30     14.00-14.30
    10/24/     27/
Dr. Blendea Daniela-cons 14.30 - 21.00 07.00-13.30     14.30 - 21.00  
Dr. Blendea Daniela-eco 14.00-14.30 13.30-14.00     14.00-14.30
  9/ 3/10/     13/
Dr. Vaduva C.-cons 14.30-17.30 07.00 - 10.00     07.00 - 10.00  
Dr. Vaduva C.-eco 14.00-14.30 10.00-10.30     10.00-10.30
  2/ 24/     27/
Dr. Vaduva C.-cons 18.00 - 21.00       18.00 - 21.00  
Dr. Vaduva C.-eco 17.30-18.00       17.30-18.00
  30/       6/20/
Dr. Tica Andrei - cons       07.00 - 10.00 14.30-17.30
Dr. Tica Andrei - eco       10.00-10.30 14.00-14.30
      5/ 6/
Dr. Braila Mihai - cons   07.00-13.30 07.00-13.30 07.00-13.30  
Dr. Braila Mihai - eco   13.30-14.00 13.30-14.00 13.30-14.00  
    17/ 11/ 12/  
Dr. Braila Mihai - cons 14.30 - 21.00     14.30 - 21.00    
Dr. Braila Mihai - eco 14.00-14.30     14.00-14.30  
  23/     5/  
Dr. Berceanu C. -cons 14.30-17.30        
Dr. Berceanu C. -eco 14.00-14.30        
  16/      
Dr. Iliescu Dominic cons       10.30- 13.30  
Dr. Iliescu Dominic eco     13.30-14.00  
        5/  
Dr. Berceanu Sabina 07.00-14.00   14.00 -21.00   07.00-14.00
16/   25/   20/
CAB. GINECOLOGIE I
          Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tudorache St-cons 07.00-10.00 10.30-13.30 07.00-10.00    
Dr. Tudorache St-eco 10.00-10.30 13.30-14.00 10.00-10.30    
  23/ 3/ 11/25/    
Dr. Tudorache St-cons 18.00-21.00       14.30-17.30
Dr. Tudorache St-eco 17.30-18.00       14.00-14.30
  30/       20/27/
Dr. Neamtu Lucian MP 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00
16/ 31/ 18/ 26/ 6/
Dr. Tica Oana -cons     10.30-13.30 10.30-13.30 14.30-17.30
Dr. Tica Oana -eco     13.30-14.00 13.30-14.00 14.00-14.30
      4/ 5/ 13/
Dr. Tica Oana -cons   18.00-21.00 18.00-21.00   18.00-21.00
Dr. Tica Oana -eco   17.30-18.00 17.30-18.00   17.30-18.00
    10/ 11/   6/
Dr. Anghel Loredana-cons 07.00-13.30 14.30-21.00   14.30-21.00 07.00-13.30
Dr. Anghel Loredana-eco 13.30-14.00 14.00-14.30   14.00-14.30 13.30-14.00
  9/ 3/   5/ 13/
Dr. Marinas Cristian -cons 07.00-10.00 10.30-13.30   07.00-10.00  
Dr. Marinas Cristian -eco 10.00-10.30 13.30-14.00   10.00-10.30  
  30/ 10/   12/  
Dr. Marinas Cristian -cons 18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00   18.00-21.00
Dr. Marinas Cristian -eco 17.30-18.00 17.30-18.00 17.30-18.00   17.30-18.00
  2/9/ 24/ 4/   27/
Dr. Patru Ciprian -cons   10.30-13.30     10.30-13.30
Dr. Patru Ciprian -eco   13.30-14.00     13.30-14.00
    17/     20/27/
Dr. Patru Ciprian -cons 14.30-17.30 14.30-17.30      
Dr. Patru Ciprian -eco 14.00-14.30 14.00-14.30      
  16/30/ 10/      
Dr. Patru Ciprian -cons       14.30-17.30  
Dr. Patru Ciprian -eco       14.00-14.30  
        12/26/  
Dr. Comanescu Alex.-cons 07.00-10.00 07.00-10.00 07.00-10.00   07.00-10.00
Dr. Comanescu Alex.-eco 10.00-10.30 10.00-10.30 10.00-10.30   10.00-10.30
  2/ 17/ 4/   20/
Dr. Comanescu Alex.-cons 18.00-21.00   18.00-21.00 18.00-21.00  
Dr. Comanescu Alex.-eco 17.30-18.00   17.30-18.00 17.30-18.00  
  23/   25/ 19/26/  
Dr. Pana Razvan-cons 14.30-17.30   10.30-13.30   07.00-10.00
Dr. Pana Razvan-eco 14.00-14.30   13.30-14.00   10.00-10.30
  9/23/   25/   27/
Dr. Pana Razvan-cons 18.00-21.00   14.30-17.30 18.00-21.00  
Dr. Pana Razvan-eco 17.30-18.00   14.00-14.30 17.30-18.00  
  16/ 11/ 12/  
Dr. Tanase Florentina-cons   07.00-10.00      
Dr. Tanase Florentina-eco   10.00-10.30      
    10/      
Dr. Tanase Florentina-cons 10.30-13.30   14.30-17.30 14.30-17.30  
Dr. Tanase Florentina-eco 13.30-14.00   14.00-14.30 14.00-14.30  
  23/30/   18/ 19/  
Dr. Tanase Florentina-cons   18.00-21.00     18.00-21.00
Dr. Tanase Florentina-eco   17.30-18.00     17.30-18.00
    17/     20/
Dr. Capitanescu Razv.-cons   07.00-10.00 10.30-13.30 07.00-10.00  
Dr. Capitanescu Razv.-eco   10.00-10.30 13.30-14.00 10.00-10.30  
    3/ 11/ 5/  
Dr. Capitanescu Razv.-cons 14.30-17.30 14.30-17.30 18.00-21.00 10.30-13.30 18.00-21.00
Dr. Capitanescu Razv.-eco 14.00-14.30 14.00-14.30 17.30-18.00 13.30-14.00 17.30-18.00
  2/ 17/ 18/ 12/ 13/
Dr. Cornitescu Florinel   07.00-14.00   07.00-14.00  
  24/31/   19/  
Dr. Sarbu O. 10.30-13.30 14.30-17.30 14.30-17.30   14.30-17.30
13.30-14.00 14.00-14.30 14.00-14.30   14.00-14.30
2/ 24/ 4/25/   6/
SPECILAITATEA CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. in per. 02-06.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Carstoiu Eleodor MP     07.00-10.00    
Dr. Ciobanu Ovidiu MP       07.00-10.00  
Dr. Kamel Jamal MP   12.00-14.00     10.00-12.00
Dr. Purcaru Ionut 10.00-12.00 07.00-08.00   10.00-12.00  
Dr. Scarlat Adrian   10.00-12.00   12.00-14.00 07.00-10.00
Dr. Zavate Andrei 12.00-14.00   10.00-12.00   12.00-14.00
Dr. Sabetay Corneliu 07.00-10.00   12.00-14.00    
Dr. Stoica Alin    08.00-10.00      
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. in per. 09-13.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu MP       07.00-10.00  
Dr. Sabetay Corneliu 09.00-12.00 07.00-08.00 12.00-14.00    
Dr. Carstoiu Eleodor MP     07.00-10.00    
Dr. Purcaru Ionut 07.00-09.00 08.00-10.00      
Dr. Scarlat Adrian     10.00-12.00 12.00-14.00 07.00-10.00
Dr. Stoica Alin MS 12.00-14.00 12.00-14.00     12.00-14.00
Dr. Zavate Andrei       10.00-12.00 10.00-12.00
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. in per. 16-20.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu MP       07.00-10.00  
Dr. Sabetay Corneliu 07.00-10.00 07.00-08.00      
Dr. Kamel Jamal MP   12.00-14.00 10.00-12.00   07.00-10.00
Dr. Stoica Alin MS          
Dr. Zavate Andrei 12.00-14.00 08.00-10.00   10.00-12.00  
Dr. Purcaru Ionut 10.00-12.00     12.00-14.00 10.00-12.00
Dr. Scarlat Adrian     07.00-10.00    
  10.00-12.00 12.00-14.00   12.00-14.00
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. per. 23-27.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu MP       07.00-10.00  
Dr. Sabetay Corneliu 07.00-10.00 07.00-08.00 12.00-14.00   07.00-10.00
Dr. Carstoiu Eleodor MP     07.00-10.00 10.00-12.00  
Dr. Purcaru Ionut 10.00-12.00 11.00-14.00 10.00-12.00   12.00-14.00
Dr. Scarlat Adrian 12.00-14.00 08.00-11.00   12.00-14.00 10.00-12.00
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. per. 30-31.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Sabetay Corneliu 07.00-10.00 07.00-08.00      
Dr. Stoica Alin MS   08.00-10.00      
Dr. Purcaru Ionut 12.00-14.00 10.00-14.00      
Dr. Scarlat Adrian 10.00-12.00        
SPECIALITATE PSIHIATRIE  
 CAB. PSIHIATRIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Matei Codruţa MP 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 prin rotatie
Vineri  13/27/ Dr. Matei are program  07.00 - 14.00
Vineri  06/20/  Dr. Matei are program  14.00 - 21.00
SPECIALITATE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA  
CAB.CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Camen Adrian MP   09.00 - 12.30 12.30 - 14.00    
Dr. Gheorghita Mircea MS 09.00 - 12.30     12.30 - 14.00  
Dr. Ciuca Eduard MS 12.30 - 14.00     09.00 - 12.30  
Dr. Biban Florina MS 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00 07.00-14.00
Dr. Munteanu Cristina MP   12.30 - 14.00 09.00 - 12.30    
Dr. Camen Adrian in per 02.07-06.07.2018 este in CO. Medic Inlocuitor Dr. Munteanu Cristina
Dr. Munteanu Cristina in per 09.07-20.07.2018 este in CO. Medic Inlocuitor Dr. Camen Adrian
Dr. Gheorghita Mircea in per 13.07-23.07.2018 este in CO. Medic Inloc. Dr.Ciuca E, Dr Camen A in 23.07.2018
Dr. Ciuca Eduard in per 23-27.07.2018 este in CO. Medic Inlocuitor Dr. Gheorghita Mircea.
SPECIALITATEA GASTROENTEROLOGIE
CAB. GASTROENTEROLOGIE val in per 02.07-13.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Rogoveanu Ion MP 07.00-08.00 07.00-08.00 07.00-08.00 07.00-08.00 07.00-08.00
Dr. Iordache Sevastita MS 08.00-10.00 08.00-10.00 08.00-10.00 08.00-10.00 08.00-10.00
Dr. Cazacu Sergiu MP 10.00-11.00 10.00-11.00 10.00-11.00 10.00-11.00 10.00-11.00
Dr. Vere Cristin MP 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00
Dr. Cazacu Sergiu MP 12.00-13.00 12.00-13.00 12.00-13.00 12.00-13.00 12.00-13.00
Dr. Ungureanu Bogdan MS 13.00-14.00 13.00-14.00 13.00-14.00 13.00-14.00 13.00-14.00
CAB. GASTROENTEROLOGIE val in per 16.07-20.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Rogoveanu Ion MP 07.00-08.00 07.00-08.00 07.00-08.00 07.00-08.00 07.00-08.00
Dr. Iordache Sevastita MS 08.00-10.00 08.00-10.00 08.00-10.00 08.00-10.00 08.00-10.00
Dr. Cazacu Sergiu MP 10.00-11.00 10.00-11.00 10.00-11.00 10.00-11.00 10.00-11.00
Dr. Vere Cristin MP 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00
Dr. Cazacu Sergiu MP 12.00-13.00 12.00-13.00 12.00-13.00 12.00-13.00 12.00-13.00
CAB. GASTROENTEROLOGIE val in per 23.07-27.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Rogoveanu Ion MP 07.00-08.00 07.00-08.00 07.00-08.00 07.00-08.00 07.00-08.00
Dr. Iordache Sevastita MS 08.00-10.00 08.00-10.00 08.00-10.00 08.00-10.00 08.00-10.00
Dr. Cazacu Sergiu MP 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00
CAB. GASTROENTEROLOGIE val in per 30.07-31.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Iordache Sevastita MS 08.00-10.00 08.00-10.00      
Dr. Cazacu Sergiu MP 10.00-12.00 10.00-12.00      
SPECIALITATEA GENETICA 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ioana Mihai MS 07.00 - 10.30 14.00 - 17.30 - 14.00 - 17.30 -
Dr. Burada Florin MS 14.00-17.30 10.30 - 14.00 14.00-17.30 07.00-10.30 14.00 - 17.30
Dr. Dobrescu Amelia 10.30 - 14.00 07.00 - 10.30 10.30 - 14.00 10.30 - 14.00 10.30 - 14.00
Dr. Streata Ioana - - 07.00-10.30 17.30 - 21.00 07.00-10.30
SPECIALITATEA BOLI INFECTIOASE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bobolicu Daniela MP 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00
Dr. Bobolicu Daniela in per 16.07-03.08.2018 Concediu de Odihna
SPECIALITATEA  CHIRURGIE TORACICA  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Mindrila Ion MP 11.30-12.00 08.00-08.30 12.30-13.00 08.00-08.30 11.30-12.00
Dr. Demetrian Alin   07.00-08.00 10.30-11.30 07.00-08.00  
Dr.Dilof Rodica 10.30-11.30 08.30-09.30 11.30-12.30 08.30-09.30 10.30-11.30
SPECIALITATEA  CHIRURGIE NEUROCHIRURGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Camenita Alexandru 07.00-08.00 10.30-11.30 07.00-08.00 10.30-11.30 07.00-08.00
Dr. Patruleasa Carmen 08.00-09.00 11.30-12.30 08.00-09.00 11.30-12.30 08.00-09.00
Dr. Margaritescu Otilia 09.00-10.00   09.00-10.00   09.00-10.00
Dr. Gavrila Denisa 10.00-10.30 12.30-14.00 10.00-10.30 12.30-14.00 10.00-10.30
CAB. DIABET I (09) - val in per 02-06.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vanghelie Luminita 07.00-14.00 14.00-21.00 14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00
Dr. Popescu Daniela MP 14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00 14.00-21.00 14.00-21.00
CAB. DIABET I (09) - val in per. 09-12.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vanghelie Luminita 07.00-14.00 14.00-21.00 14.00-21.00 07.00-14.00 CO
Dr. Popescu Daniela MP 14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00
CAB. DIABET I (09) - val in per 13-20.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vanghelie Luminita CO CO CO CO CO
Dr. Popescu Daniela MP 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00
CAB. DIABET I (09) - val in per 23-27.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vanghelie Luminita 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00
Dr. Popescu Daniela MP CO CO CO CO CO
CAB. DIABET I (09) - val in per 30-31.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vanghelie Luminita 07.00-14.00 07.00-14.00      
Dr. Popescu Daniela MP CO CO      
Dr Vanghelie Luminita in per 13-20.07.2018 Concediu de Odihna
Dr Popescu Daniela 23-31.07.2018 Concediu de Odihna
CAB. DIABET I (10) - val in per. 02-13.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vladu Delia MP CO CO CO CO CO
Dr.Braicu Marioara MP 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00
CAB. DIABET I (10) - val in per. 16.07-20.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vladu Delia MP CO CO CO CO CO
Dr.Braicu Marioara MP 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00
CAB. DIABET I (10) - val in per. 23.07-27.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vladu Delia MP 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 14.00-21.00 14.00-21.00
Dr.Braicu Marioara MP CO CO CO CO CO
CAB. DIABET I (10) - val in per. 30.07-31.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vladu Delia MP 07.00-14.00 14.00-21.00      
Dr.Braicu Marioara MP CO CO      
Dr Vladu Delia in per 02.07-20.07.2018 Concediu de Odihna
Dr Braicu Daniela in per 23.07-31.07.2018 Concediu de Odihna
CAB. DIABET III (08) -
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr Rosu Maria-Magdalena   07.00-14.00   07.00-14.00 07.00-14.00
        6/27/
14.00-21.00   14.00-21.00   14.00-21.00
        13/20/
CAB. ONCOLOGIE   - val. in per. 02.07-20.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Badulescu Florin MP 07.00-13.00 07.00-13.00 07.00-13.00 07.00-13.00 07.00-12.00
Dr. Pirvulescu Luiza MP          
CAB. ONCOLOGIE   - val. in per. 23.07-31.07.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Badulescu Florin MP 10.00-14.00 07.00-11.00 10.00-14.00 07.00-09.30  
Dr. Pirvulescu Luiza MP 07.00-10.00 11.00-14.00 07.00-10.00 09.30-14.00 07.00-12.00
SPECIALITATEA NEFROLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Zaharie Sorin MP 10.00-11.00 10.00-11.00 09.00-10.00 10.00-11.00  
Dr. Maria Daniela MS 12.00-14.00 09.00-10.00 07.00-09.00 11.00-12.00 09.00-11.00
Dr. Dinu Robert 11.00-12.00 07.00-09.00 10.00-11.00 12.00-14.00 07.00-09.00
Dr. Cana Ruiu Daniela 07.00-10.00 11.00-14.00 11.00-14.00 07.00-10.00 11.00-14.00
Dr Maria Daniela in per 12-16.07.2018 Concediu de Odihna
Dr Dinu Robert in per 18-31.07.2018 Concediu de Odihna
Dr Cana Ruiu Daniela in per 01-15.07.2018 Concediu de Odihna
SPECIALITATE  GERIATRIE + FONIATRIE
CAB.GERIATRIE + CAB. FONIATRIE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Ionescu Elena MS 14.00-17.30 10.30 - 14.00 14.00-17.30 10.30 - 14.00 14.00-17.30
Dr. Tanase Stefan 09.00 - 14.00 14.00 - 19.00 09.00 - 14.00 14.00 - 19.00 09.00 - 14.00
SPECIALITATEA RADIOTERAPIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Dita Veronica  08.00-09.00 08.00-09.00      
Dr. Crisan Anda  10.00 - 11.00       09.00-10.00
Dr. Stamulescu Carmen        09.00 - 10.00  
Dr. Diaconu Natalia     09.30-10.30    
Dr Dita Veronica in per 16.07-27.07.2018 este in Concediu de Odihna; Medic inlocuitor este Dr Stamulescu C.
Dr Stamulescu Carmen in per 02.07-06.07.2018 este in Concediu de Odihna; Medic inlocuitor este Dr Dita V
Dr Stamulescu Carmen in per 30.07-31.07.2018 este in Concediu de Odihna; Medic inlocuitor este Dr Dita V
Dr Diaconu Natalia in per 19.07-27.07.2018 este in Concediu de Odihna; Medic inlocuitor este Dr Crisan Anda.
SPECIALITATE HEMATOLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Tuta  Mihaela-Camelia MS CM CM CM CM CM
CAB.  FIZIOTERAPIE
NUME MEDIC LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Nicolae Delia MP 09.00-12.00 15.00-20.00 07.00-13.00 15.00-20.00 09.00-15.00
Dr. Florea Mihaela MP 12.00-13.00 07.00-09.00 13.00-15.00    
Dr. Medelet Raluca MP 15.00-20.00 10.00-14.00 15.00-20.00 09.00-15.00 15.00-20.00
Dr. Matei Daniela MP 13.00-15.00 14.00-15.00     08.00-09.00
Dr. Bighea Adrian 07.00-09.00        
Dr. Pătru Simona         07.00-08.00
Dr. Rogoveanu Otilia   09.00-10.00      
Dr. Marcu Rahela Iulia       08.00-09.00  
Dr. Caimac Visarion       07.00-08.00  
Dr Adrian Bighea: 9-13.07.2018 Concediu de Odihna
Dr Florea Mihaela: 2-9.07.2018 Concediu de Odihna
Dr Patru Simona: 19-23.07.2018 Concediu de Odihna
Dr Medelet Raluca: 9-13.07.2018 Concediu de Odihna
Dr Delia Nicolae: 16-27.07.2018 Concediu de Odihna