PROGRAM DE ACTIVITATE AL CABINETELOR DE SPECIALITATE 
DIN AMBULATORIU LUNA IUNIE 2018
SPECIALITATE INTERNE  
CAB. 40 INTERNE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Rada Camelia MP 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00
CAB. 23 INTERNE I 
PERIOADA 04.06. - 08.06.2018 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 07.00-13.00
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 13.00-14.00
Dr. Sandulescu Larisa-cons CO CO - - 20.30 - 21.00
Dr. Sandulescu Larisa-eco CO CO - - 20.00-20.30
Dr. Neagoe Daniela-cons 17.30 - 19.00 17.30-20.00 17.30 - 19.00 19.30 - 21.00 17.30-18.00
Dr. Neagoe Daniela-eco 17.00 - 17.30 17.00-17.30 17.00 - 17.30 19.00- 19.30 17.00-17.30
Dr. Bezna Marinela-cons - 15.30 - 17.00 20.30-21.00 - -
Dr. Bezna Marinela-eco - 15.00 - 15.30 20.00-20.30 - -
Dr. Genunche Amelia-cons 19.30-20.00 20.30 - 21.00 19.30 - 20.00 16.30-17.00 18.30 - 20.00
Dr. Genunche Amelia-eco 19.00-19.30 20.00-20.30 19.00- 19.30 16.00-16.30 18.00 - 18.30
           
PERIOADA 11.06.-15.06.2018 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 07.00-13.00
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 13.00-14.00
Dr. Sandulescu Larisa-cons 15.30 - 17.00 07.30 - 08.00 15.30 - 17.00 17.30-19.00 20.30-21.00
Dr. Sandulescu Larisa-eco 15.00-15.30 07.00 - 07.30 15.00 - 15.30 17.00-17.30 20.00-20.30
Dr. Neagoe Daniela-cons 17.30-19.00 17.30-20.00 17.30-19.00 19.30 - 21.00 17.30-18.00
Dr. Neagoe Daniela-eco 17.00-17.30 17.00-17.30 17.00-17.30 19.00- 19.30 17.00-17.30
Dr. Bezna Marinela-cons - 15.30 - 17.00 20.30 - 21.00 - -
Dr. Bezna Marinela-eco - 15.00 - 15.30 20.00-20.30 - -
Dr. Genunche Amelia-cons 19.30-20.00 20.30 - 21.00 19.30-20.00 16.30-17.00 18.30 - 20.00
Dr. Genunche Amelia-eco 19.00-19.30 20.00-20.30 19.00-19.30 16.00-16.30 18.00 - 18.30
           
PERIOADA 18.06. - 22.06.2018 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 07.00-13.00
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 13.00-14.00
Dr. Sandulescu Larisa-cons 15.30 - 17.00 07.30 - 08.00 15.30 - 17.00 17.30-19.00 20.30-21.00
Dr. Sandulescu Larisa-eco 15.00 - 15.30 07.00 - 07.30 15.00 - 15.30 17.00-17.30 20.00-20.30
Dr. Neagoe Daniela-cons 17.30 - 19.00 17.30 - 20.00 17.30 - 19.00 19.30-21.00 17.30-18.00
Dr. Neagoe Daniela-eco 17.00-17.30 17.00-17.30 17.00-17.30 19.00-19.30 17.00-17.30
Dr. Bezna Marinela-cons - 15.30 - 17.00 20.30 - 21.00 - -
Dr. Bezna Marinela-eco - 15.00 - 15.30 20.00-20.30 - -
Dr. Genunche Amelia-cons 19.30-20.00 20.30 - 21.00 19.30-20.00 16.30-17.00 18.30 - 20.00
Dr. Genunche Amelia-eco 19.00-19.30 20.00-20.30 19.00-19.30 16.00-16.30 18.00 - 18.30
           
PERIOADA 25.06.- 29.06.2018 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 08.00 - 14.00 07.00-13.00
Dr.Popescu Claudia - eco 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 13.00-14.00
Dr. Sandulescu Larisa-cons 15.30 - 17.00 07.30 - 08.00 15.30 - 17.00 17.30-19.00 20.30 - 21.00
Dr. Sandulescu Larisa-eco 15.00 - 15.30 07.00 - 07.30 15.00 - 15.30 17.00-17.30 20.00-20.30
Dr. Neagoe Daniela-cons 17.30-19.00 17.30-20.00 17.30-19.00 19.30-21.00 17.30-18.00
Dr. Neagoe Daniela-eco 17.00-17.30 17.00-17.30 17.00-17.30 19.00-19.30 17.00-17.30
Dr. Bezna Marinela-cons - 15.30 - 17.00 20.30 - 21.00 - -
Dr. Bezna Marinela-eco - 15.00 - 15.30 20.00-20.30 - -
Dr. Genunche Amelia-cons 19.30-20.00 20.30 - 21.00 19.30-20.00 16.30-17.00 18.30 - 20.00
Dr. Genunche Amelia-eco 19.00-19.30 20.00-20.30 19.00-19.30 16.00-16.30 18.00 - 18.30
CAB. 24 INTERNE II 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Carp Delora MP-cons 14.00-18.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 14.00-18.00 07.00-11.00
Dr. Carp Delora MP-eco 18.00-19.00 13.00 - 14.00 13.00 - 14.00 18.00-19.00 11.00-12.00
  04/11/18/ 05/12/ 06/13/ 07/14/ 08/
Dr. Carp Delora MP-cons         14.00-18.00
Dr. Carp Delora MP-eco         18.00-19.00
          15/
Dr. Halasiu Ana MP-cons 07.00-11.00 14.00 - 18.00 14.00 - 18.00 07.00-11.00 07.00-11.00
Dr. Halasiu Ana MP-eco 11.00-14.00 18.00 - 21.00 18.00 - 21.00 11.00-14.00 11.00-14.00
  11/18/25/ 05/12/19/26/ 06/13/20/27/ 07/14/21/28/ 15/29/
Dr. Halasiu Ana MP-cons         14.00 - 18.00
Dr. Halasiu Ana MP-eco         18.00 - 21.00
          08/22/
Dr.Enescu Aurelia MP-cons 19.00-20.00 07.00 -09.00 07.00 -09.00 19.00-20.00 12.00 - 13.00
Dr.Enescu Aurelia MP-eco 20.00-21.00 09.00 -10.00 09.00 -10.00 20.00-21.00 13.00 - 14.00
  04/11/18/25/ 05/12/19/26/ 06/13/20/27/ 07/14/21/28/ 08/22/
Dr.Enescu Aurelia MP-cons         19.00-20.00
Dr.Enescu Aurelia MP-eco         20.00-21.00
          15/29/
Dr. Marginean Cristina 07.00 - 10.00        
04/        
Dr. Iovanescu Liviu   10.00 - 14.00     07.00 - 10.00
  19/     22/
        14.00 - 19.00
        29/
Dr. Tudorascu Diana     10.00 - 13.00    
    20/27/    
Dr. Ciobanu Daniela 14.00 - 19.00 10.00 - 13.00   14.00 - 19.00  
25/ 26/   28/  
Dr. Padureanu Vlad 10.00 - 13.00     14.00 - 17.00 10.00 - 12.00
04/     21/ 22/
In data de 04.06.2018 dr. Halasiu este in CO.
In per. 19.06. - 30.06.2018 dr. Carp este in CO.
SPECIALITATE CARDIOLOGIE  
CAB.  CARDIOLOGIE   1(60)           
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vilceanu Ovidiu 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00
12.30-17.30 12.30-17.30 12.30-17.30 12.30-17.30 12.30-17.30
Dr. Trasca Paul MS       09.00-12.30  
Dr. Goanta Emilia     09.00-12.30    
Dr. Florescu Cristina   09.00-12.30      
Dr. Istratoaie O. 09.00-12.30        
Dr. Militaru Constantin         09.00-12.30
CAB.  CARDIOLOGIE   2(22)
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Popescu Monica 10.30 - 17.30   07.00 - 10.30    
Dr. Dracea O. MP   10.30 - 17.30      
Dr. Donoiu Ionut 07.00 - 10.30        
Dr. Ungureanu Anda   07.00 - 10.30     07.00 - 10.30
Dr. Toader Despina     10.30 - 17.30    
Dr. Mustafa Roxana       07.00 - 10.30  
Dr. Craciun Alina       10.30 - 17.30  
Dr. Tudorascu Petrisor         10.30 - 17.30
DERMATOLOGIE - val. in perioada 04.06 - 08.06.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tita Mihaela MP 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00
Dr. Predoi Luminita MP 14.00-21.00 07.00-14.00      
Dr. Cristovici Florentina       08.00 - 10.30 14.00-16.30
Dr. Ianosi Simona       10.30-13.00  
Dr. Romanescu Florin          
Dr. Vilcea Alina     14.00-16.30    
DERMATOLOGIE - val. in perioada 11.06 - 15.06.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tita Mihaela MP 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 14.00-21.00
Dr. Predoi Luminita MP 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00    
Dr Romanescu Florin       08.00 - 10.30 08.00 - 10.30
Dr. Cristovici Florentina       10.30-13.00 10.30-13.00
DERMATOLOGIE - val. in perioada 18.06-22.06.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tita Mihaela MP 07.00-14.00 14.00-21.00   14.00-21.00 07.00-14.00
Dr. Predoi Luminita MP 14.00-21.00   14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00
Dr. Florea Ion   07.00-13.00 07.00-13.00    
DERMATOLOGIE - val. in perioada 25.06 - 29.06.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tita Mihaela MP 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00
Dr. Predoi Luminita MP 14.00-21.00 07.00-14.00      
Dr. Cristovici Florentina         14.00-16.30
Dr. Vilcea Alina       10.30-13.00  
Dr. Patrascu Virgil       07.00-10.30  
Dr. Stoica Loredana     14.00-16.30    
SPECIALITATE NEUROLOGIE 
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. in per.  04.06. - 08.06.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia MP 14.00 - 19.00 08.00 - 13.00 14.00 - 19.00 08.00 - 13.00 08.00 - 13.00
Dr. Calugaru Lidia MP 07.00-13.00 14.00-20.00 07.00-13.00 14.00-20.00 14.00-20.00
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. in per. 11.06. - 15.06.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia MP 14.00 - 19.00 08.00 - 13.00 14.00 - 19.00 CO CO
Dr. Calugaru Lidia MP 07.00-13.00 14.00-20.00 07.00-13.00 14.00-20.00 14.00-20.00
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. in per. 18.06. - 22.06.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia MP CO CO CO CO CO
Dr. Calugaru Lidia MP 07.00-13.00 14.00-20.00 07.00-13.00 14.00-20.00 14.00-20.00
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. per. 25.06. - 29.06.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia MP - 08.00 - 13.00 14.00-19.00 08.00 - 13.00 -
Dr. Calugaru Lidia MP 07.00-13.00 14.00-20.00 07.00-13.00 14.00-20.00 14.00-20.00
CAB. 38 NEUROLOGIE  - val. in per. 04.06. - 08.06.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana MP - CO CO CO CO
Dr. Botezat Mihai 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00 - 07.00-09.00
CAB. 38 NEUROLOGIE  - val. in per. 11.06. - 15.06.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana MP 10.30 - 14.00 10.30 - 14.00 10.30 - 14.00 09.00-10.00 10.30 - 14.00
      11.30-14.00  
Dr. Botezat Mihai 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00 - 07.00-09.00
CAB. 38 NEUROLOGIE  - val. in per. 18.06. - 22.06.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana MP - 10.30 - 14.00 10.30 - 14.00 09.00-10.00 10.30 - 14.00
      11.30-14.00  
Dr. Botezat Mihai 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00 - 07.00-09.00
CAB. 38 NEUROLOGIE  - val. in per. 25.06. - 29.06.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana MP 10.30 - 14.00 10.30 - 14.00 10.30 - 14.00 09.00 - 10.00 10.30-14.00
      11.30 - 14.00  
Dr. Botezat Mihai 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00 - 07.00-09.00
SPECIALITATE ENDOCRINOLOGIE  
CAB. ENDOCRINOLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Comisel Sorina MP 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00
Dr. Busuioc Cristina 14.00 - 17.30 07.00 - 10.30 14.00 - 17.30 07.00 - 10.30 14.00 - 17.30
In per. 27.06. - 29.06.2018 dr. Comisel este in CO 
SPECIALITATE ORTOPEDIE  
CAB. ORTOPEDIE I (cab. 14)    
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Adam Dragoş MP   07.00-13.00  13.00-18.00 13.00-18.00  
Dr. Anusca Dan MP       10.00-13.00  
Dr. Tufa Daniel MP 13.00 - 18.00       10.00 -13.00
Dr.Dita Razvan MS 07.00-10.00        
Dr. Ianosek Tedi MP   13.00-18.00 07.00 -13.00   13.00-18.00
Dr. Marginean M. MS 10.00-13.00     07.00 - 10.00  
Dr. Mercut Cornel         07.00 -10.00
CAB. ORTOPEDIE II (cab. 12) 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Arsene Marius MP 07.00 - 13.00       13.00 - 18.00
        08/15/
Dr. Boborelu Cristian MP   07.00-11.00 13.00-18.00  
Conf. dr. Grecu Dan MP   11.00-14.00      
Dr. Marcusanu Victor MP         07.00 - 13.00
Dr. Didu Sorin 13.00-16.00   13.00 - 18.00    
Dr. Melinte Razvan       07.00 - 10.00  
Dr. Tarnita Dan MP     10.00-13.00    
Dr.Dita Razvan MS   14.00-17.00      
Dr. Niculescu Dragos MP       10.00-13.00  
Dr. Capitanescu Bogdan MS     07.00 - 10.00   13.00-15.30
        22/29/
Dr. Marginean Marcel MS         15.30-18.00
        22/29/
Dr. Didu Sorin este in CM
SPECIALITATE ORL AD.+COPII 
CAB. O.R.L. COPII - val. in per. 04.06.- 08.06.2018   
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Diaconescu Daniela  10.00-14.00   07.00-14.00 10.00-14.00 07.00-14.00
Dr. Dina Monica   07.00-14.00      
Dr. Durac Cristina 07.00-10.00     07.00-10.00  
CAB. O.R.L. COPII - val. in per. 11.06. - 15.06.2018  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Dina Monica     07.00-14.00 13.00-20.00  
Dr. Diaconescu Daniela  10.00-14.00 07.00-14.00   07.00-10.00 07.00-14.00
Dr. Durac Cristina 07.00-10.00     10.00 - 13.00  
CAB. O.R.L. COPII - val. in per. 18.06. - 22.06.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Dina Monica     07.00-14.00 13.00-20.00  
Dr. Diaconescu Daniela  10.00-14.00 07.00-14.00   07.00-10.00 07.00-14.00
Dr. Durac Cristina 07.00-10.00     10.00-13.00  
CAB. O.R.L. COPII - val. in per. 25.06. - 29.06.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Dina Monica 10.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00  
Dr. Diaconescu Daniela  CO CO CO CO CO
Dr. Durac Cristina 07.00-10.00       07.00-10.00
Dr. Fanuta Bogdan         10.00-14.00
CAB.  ORL - AUDIOMETRIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Totolin Mariana MP 14.00-21.00 07.00-14.00 14.0-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00
SPECIALITATE ORL COPII + ADULTI 
CAB. O.R.L. ADULŢI  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Boborelu Gabriela MP 09.30-14.30     09.30-14.30  
11/18/     21/  
14.30-21.00   14.30-21.00    
4/25/   06/13/27/    
Dr. Mitroi Mihaela         11.30-14.30
        08/15/22/29/
Dr. Ciolofan Sorin MP     08.30-11.30   08.30-11.30
    06/13/   15/
Dr. Osman Ionel MP     14.30-21.00 09.30-14.30  
    20/ 7/14/28/  
      CO  
      21/  
Dr. Osman Georgeta MP   09.30-14.30      
  26/      
  14.30-21.00   14.30-21.00 CO
  05/12/19/   7/14/ 22/
Dr. Mogoanta Carmen MS     11.30-14.30   08.30-11.30
    20/27/   08/22/29/
Dr. Capitanescu Alina MS     08.30-11.30    
    20/27/    
    11.30-14.30    
    06/13/    
Dr. Ionita Iulica 09.30-14.30     CO  
4/25/     21/  
CO     CO CO
11/18/     07/ 15/
Dr. Cioroianu Luminita   09.30-14.30      
  05/12/19/      
  CO   CO 14.30-21.00
  26/   28/ 08/
Dr. Ionita Elena 07.00-09.30        
4/18/25/        
Dr. Enescu Anca 07.00-09.30 07.00-09.30 07.00-08.30 07.00-09.30 07.00-08.30
11/ 05/12/19/26/ 06/13/20/27/ 07/14/21/28/ 08/15/22/29/
Dr Ionita Iulica in per 11- 22.06.2018 - Concediu de Odihna
Dr Ionita Elena in per 11- 15.06.2018 - Concediu de Odihna
Dr Cioroianu Luminita in per 25 - 29.06.2018 - Concediu de Odihna
Dr. Osman Georgeta in per 21 - 22.06.2018 - Concediu de Odihna
Dr. Osman Ionel in per 21 - 22.06.2018 - Concediu de Odihna
SPECIALITATE CHIRURGIE
CAB. CHIRURGIE I  - val. in per. 04.06. - 22.06.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Mazilu  14.00-21.00 07.00-09.00 14.00-21.00 07.00-09.00 14.00-21.00
11.00-14.00 10.00-14.00
Dr. Bratiloveanu C-tin     09.00 - 10.00    
Dr. Cartu Dan   09.00-11.00      
Dr. Surlin Valeriu MP          
Dr. Vilcea         09.00 - 11.00
Dr. Ghitu Daniel 07.00 - 11.00 14.00-21.00 07.00-09.00 14.00-21.00 07.00-09.00
12.00-14.00 10.00-14.00 11.00-14.00
Dr. Goganau 11.00 - 12.00     09.00 - 10.00  
CAB. CHIRURGIE I  - val. in per. 25.06. - 29.06.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bratiloveanu C-tin     09.00 - 10.00    
Dr. Cartu Dan   09.00-11.00      
Dr. Vilcea         09.00 - 11.00
Dr. Ghitu Daniel 07.00 - 11.00 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00 - 14.00 07.00-09.00
12.00-15.00 11.00 - 16.00 10.00-15.00 11.00-16.00
Dr. Goganau 11.00 - 12.00        
CAB. CHIRURGIE II      
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vilcea Ionica Daniel 07.00-08.00        
Dr. Cheie Mihaela 10.00-13.00       10.00-13.00
Dr. Mesina Cristian   10.00-13.00   07.00-08.00  
Dr. Ciorbagiu Mihai     08.00-10.00    
Dr. Moraru Emil   07.00-08.00   10.00-13.00  
Dr. Dumitrescu Th.  MS 08.00-10.00        
Dr. Radu Victor MS         08.00-10.00
Dr. Calota Firmilian MP   08.00-10.00      
Dr. Pasalega Marin         07.00-08.00
Dr. Mogoanta Stelian     10.00-13.00    
Dr. Dinca Ileana MP       08.00-10.00  
Dr. Mirea Cecil     07.00-08.00    
CAB.CHIRURGIE III
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Anca Ruxanda MP   09.00-11.00      
Dr. Munteanu Marian MP 07.00 - 08.00 07.00-08.00 07.00-08.00 07.00-08.00  
      09.00-11.00  
Dr. Raduletu Mihaela 08.00- 09.00   08.00-09.00   08.00-09.00
Dr. Vasile Liviu  MP         07.00-08.00
Dr. Dina Stefan MP 11.00 - 14.00 11.00-14.00      
Dr. Pirscoveanu MP 09.00 - 11.00        
Dr. Manescu Paul         09.00-11.00
Dr. Pogoran Nicoleta   08.00-09.00   08.00-09.00 11.00-14.00
Dr. Munteanu Alexandru     09.00-11.00    
Dr. Carstea V.     11.00-14.00 11.00-14.00  
CAB. ALERGOLOGIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Voiculescu Mihaela MP 14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00
Dr. Oprica-Rusoiu Cristina MP 07.00-14.00 14.00-21.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00
CAB. CHIRURGIE PLASTICĂ 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Anghel-Savciu Rumi   07.00 -09.00 09.00-13.00    
Dr. Popa Dragos 09.00-10.00     09.00-10.00  
Dr. Georgescu   09.00 -13.00 07.00-09.00    
Dr. Mercut Razvan 12.00-13.00       09.00-10.00
Dr. Ciurea Marius 10.00-12.00     10.00 - 13.00 10.00 - 13.00
SPECIALITATE OFTALMOLOGIE 
CABINET I 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. State Anca MP     14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
    06/20/27/    
Dr. Manescu Rodica MP 08.00 - 11.30        
Dr. Preda Mirela MP 11.30 - 14.30   07.00-14.00    
04/18/        
Dr. Davidescu Livia MP   14.00 - 17.30      
  05/19/      
Dr. Damian Carmen 11.30 - 14.30 07.00 - 14.00      
11/25/        
CABINET II 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Crăiţoiu Stefania MP 07.00-10.30 14.30 - 18.00 14.00-17.30   07.00-10.30
Dr. Olaru Cristian MP 10.30-14.00 07.00-10.30   14.00-17.30 10.30-14.00
Dr. Davidescu Livia MP       07.00-13.00  
Dr. Nicolcescu Andreea MP 14.00 - 21.00 10.30 - 14.00 10.30-14.00    
04/11/25/   06/13/27/    
CABINET  OFTALMOLOGIE COPII
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vitan-Cojocaru Gabriela MP 07.00-14.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00 07.00-10.30 07.00-14.00
Dr. Diaconeasa Cristina 14.00 - 21.00 07.00-14.00   10.30-17.30  
04/18/25/ 05/12/19/      
  07.00 - 13.00      
  26/      
SPECIALITATE PEDIATRIE
CAB. PEDIATRIE I
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Stoian Felicia 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00
11/18/25/ 05/19/26/ 06/13/20/ 07/14/28/  
Dr. Marinau Laura 11.00-14.00 14.00 - 17.00 11.00-14.00 14.00 - 17.00 11.00-14.00
04/11/18/ 05/19/ 06/20/ 07/14/ 08/15/
  11.00-14.00   11.00-14.00  
  12/   21/  
Dr. Puiu Ileana MP          08.00-11.00
Dr. Maria Veronica     08.00-11.00        
Dr. Stepan Desdemona   08.00-11.00      
  05/12/19/      
Dr. Morosanu Aritina     08.00-11.00    
CAB. PEDIATRIE Il
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Moisa Adriana 14.00 - 21.00        
         
Dr. Piciu Daniela   07.00 - 14.00      
Dr. Oancea Gabriela -cons     07.00 - 10.00    
    11.00 - 14.00    
Dr. Oancea Gabriela -eco     10.00 - 11.00    
      6/13/    
Dr. Mircea Raluca       07.00 - 14.00  
      07/28/  
Dr.Grozavu Manuela-cons  07.00 - 11.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 07.00 - 11.00
12.00 - 14.00 16.00 - 21.00 16.00 - 21.00 16.00 - 21.00 12.00 - 14.00
Dr. Grozavu Manuela-eco 11.00 - 12.00 15.00 - 16.00 15.00 - 16.00 15.00 - 16.00 11.00 - 12.00
SPECIALITATE UROLOGIE  
CAB. I UROLOGIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Riza Liviu MP   07.00-08.00 07.00-09.00    
Dr. Tomescu Paul MP 10.00-11.00 10.00-11.00 10.00-11.00 10.00-11.00 09.00-10.00
Dr. Nedelcuta Cristian MP 07.00-08.00 13.00-14.00 11.00-12.00 11.00-12.00 07.00-08.00
11.00-12.00       12.00-13.00
Dr. Ciovica Viorel MP 12.00-13.00 12.00-13.00 09.00-10.00 13.00-14.00 10.00-12.00
    12.00-13.00   13.00 - 14.00
Dr. Panus Andrei          
Dr. Mititelu Cosmin 13.00-15.00 11.00-12.00 13.00-15.00 12.00-13.00 14.00-15.00
  14.00 - 15.00   14.00 - 15.00  
Dr. Badi Sabin  08.00 - 10.00        
Dr. Stoica Lucian    08.00 - 10.00   07.00 - 10.00  
Dr. Dragoescu O.           08.00-09.00
CAB. II UROLOGIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Badi Sabin - cons.     11.00 - 12.00    
Dr. Badi Sabin - eco   12.00 -12.30    
Dr. Badi Sabin - cons. 11.00 - 12.00   12.30 - 13.30    
Dr. Badi Sabin - eco 12.00 -12.30   13.30-14.00    
Dr. Mitroi G. - cons. 08.00 -09.00 09.30 - 10.30 09.30 - 10.30 08.00 -09.00 11.00 - 12.00
Dr. Mitroi G. - eco  09.00-09.30 10.30 - 11.00 10.30 - 11.00  09.00-09.30 12.00 -12.30
Dr. Dragoescu O. - cons.    11.00 - 12.00     09.30 - 10.30
Dr. Dragoescu O.- eco    12.00 -12.30     10.30 - 11.00
Dr. Dragoescu O. - cons.    12.30 - 13.30      
Dr. Dragoescu O.- eco    13.30-14.00      
Dr. Maria Catalin - cons. 12.30 - 13.30     12.30 - 13.30  
Dr. Maria Catalin - eco 13.30-14.00     13.30-14.00  
Dr. Maria Catalin - cons. 14.00 - 15.00     14.00 - 15.00  
Dr. Maria Catalin - eco 15.00 -15.30     15.00 -15.30  
Dr. Stoica Lucian - cons.     08.00 -09.00 11.00 - 12.00  
Dr. Stoica Lucian- eco     - 12.00 -12.30  
Dr. Enache Mihai - cons.         12.30 - 13.30
Dr. Enache Mihai - eco         13.30-14.00
Dr. Enache Mihai - cons.   14.00 - 15.00 14.00 - 15.00   14.00 - 15.00
Dr. Enache Mihai - eco   15.00 -15.30 15.00 -15.30   15.00 -15.30
Dr. Riza Liviu - cons. 09.30 - 10.30 08.00 -09.00 - 09.30 - 10.30 08.00 -09.00
Dr. Riza Liviu - eco 10.30 - 11.00  09.00-09.30  09.00-09.30 10.30 - 11.00  09.00-09.30
SPECIALITATE GINECOLOGIE  
CAB. GINECOLOGIE II
           Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Goga Marcela MP   07.00-14.00 14.00 - 21.00   07.00-14.00
  05/26/ 27/   29/
Dr. Braila Anca -cons 14.30 - 17.30 07.00 - 10.00 14.30 - 17.30   10.30- 13.30
Dr. Braila Anca -eco 14.00-14.30 10.00-10.30 14.00-14.30   13.30-14.00
  11/18/ 12/ 20/   15/
Dr. Vasile Mihaela -cons 07.00-13.30     07.00-13.30  
Dr. Vasile Mihaela -eco 13.30-14.00     13.30-14.00  
  25/     07/  
Dr. Vasile Mihaela -cons       14.30 - 21.00  
Dr. Vasile Mihaela -eco       14.00-14.30  
        14/  
Dr. Ebanca Elena MP   14.00 - 21.00 07.00-14.00 07.00-14.00  
  05/19/ 06/ 21/  
Dr. Kamal Ayed -cons 07.00-13.30   07.00-13.30 14.30 - 21.00  
Dr. Kamal Ayed -eco 13.30-14.00   13.30-14.00 14.00-14.30  
  11/   13/ 28/  
Dr. Kamal Ayed -cons 14.30 - 21.00        
Dr. Kamal Ayed -eco 14.00-14.30        
  25/        
Dr. Handabureac A.-cons 07.00-13.30   07.00-13.30   07.00-13.30
Dr. Handabureac A.-eco 13.30-14.00   13.30-14.00   13.30-14.00
  04/   20/   22/
Dr. Handabureac A.-cons     14.30 - 21.00    
Dr. Handabureac A.-eco     14.00-14.30    
      06/    
Dr. Popa Ing. Mirela-cons       14.30 - 21.00  
Dr. Popa Ing. Mirela-eco       14.00-14.30  
        21/  
Dr. Blendea Daniela-cons   07.00-13.30 07.00-13.30 07.00-13.30  
Dr. Blendea Daniela-eco   13.30-14.00 13.30-14.00 13.30-14.00  
    19/ 27/ 14/28/  
Dr. Vaduva C.-cons 10.30- 13.30       10.30- 13.30
Dr. Vaduva C.-eco 13.30-14.00       13.30-14.00
  18/       08/
Dr. Vaduva C.-cons   18.00 - 21.00 18.00 - 21.00   14.30-17.30
Dr. Vaduva C.-eco   17.30-18.00 17.30-18.00   14.00-14.30
    12/26/ 20/   15/
Dr. Tica Andrei - cons 18.00-21.00 10.30- 13.30     07.00 - 10.00
Dr. Tica Andrei - eco 17.30-18.00 13.30-14.00     10.00-10.30
  11/18/ 12/     15/
Dr. Tica Andrei - cons       14.30-17.30
Dr. Tica Andrei - eco         14.00-14.30
      08/22/29/
Dr. Braila Mihai - cons     14.30 - 21.00    
Dr. Braila Mihai - eco     14.00-14.30    
      13/  
Dr. Berceanu C. -cons 07.00 - 10.00 14.30-17.30     07.00 - 10.00
Dr. Berceanu C. -eco 10.00-10.30 14.00-14.30     10.00-10.30
  18/ 12/26/   08/
Dr. Iliescu Dominic cons         18.00-21.00
Dr. Iliescu Dominic eco       17.30-18.00
          08/15/22/29/
Dr. Berceanu Sabina 14.00 -21.00     14.00 -21.00  
04/     07/  
CAB. GINECOLOGIE I
          Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tudorache St-cons 10.30-13.30   10.30-13.30 10.30-13.30 14.30-17.30
Dr. Tudorache St-eco 13.30-14.00   13.30-14.00 13.30-14.00 14.00-14.30
  04/   13/20/ 28/ 08/22/
Dr. Tudorache St-cons 18.00-21.00        
Dr. Tudorache St-eco 17.30-18.00        
  18/        
Dr. Neamtu Lucian MP   07.00-14.00   07.00-14.00  
  05/19/   07/14/  
Dr. Tica Oana -cons 07.00-10.00 14.30-17.30 18.00-21.00   14.30-17.30
Dr. Tica Oana -eco 10.00-10.30 14.00-14.30 17.30-18.00   14.00-14.30
  11/ 12/19/26/ 06/   15/
Dr. Tica Oana -cons 10.30-13.30        
Dr. Tica Oana -eco 13.30-14.00        
  18/25/        
Dr. Anghel Loredana-cons 14.30-21.00       14.30-21.00
Dr. Anghel Loredana-eco 14.00-14.30       14.00-14.30
  04/11/25/       29/
Dr. Marinas Cristian -cons   18.00-21.00 18.00-21.00 14.30-17.30  
Dr. Marinas Cristian -eco   17.30-18.00 17.30-18.00 14.00-14.30  
    12/ 13/27/ 14/  
Dr. Marinas Cristian -cons       18.00-21.00 07.00-10.00
Dr. Marinas Cristian -eco       17.30-18.00 10.00-10.30
        21/28/ 29/
Dr. Patru Ciprian -cons 07.00-10.00 18.00-21.00 14.30-17.30   18.00-21.00
Dr. Patru Ciprian -eco 10.00-10.30 17.30-18.00 14.00-14.30   17.30-18.00
  04/ 19/ 20/   08/22/
Dr. Patru Ciprian -cons 10.30-13.30       10.30-13.30
Dr. Patru Ciprian -eco 13.30-14.00       13.30-14.00
  11/       15/
Dr. Patru Ciprian -cons 14.30-17.30        
Dr. Patru Ciprian -eco 14.00-14.30        
  18/        
Dr. Comanescu Alex.-cons   18.00-21.00 07.00-10.00 18.00-21.00 07.00-10.00
Dr. Comanescu Alex.-eco   17.30-18.00 10.00-10.30 17.30-18.00 10.00-10.30
    05/ 06/20/ 07/14/ 08/22/
Dr. Comanescu Alex.-cons         18.00-21.00
Dr. Comanescu Alex.-eco         17.30-18.00
          15/
Dr. Pana Razvan-cons 07.00-10.00   07.00-10.00 14.30-17.30  
Dr. Pana Razvan-eco 10.00-10.30   10.00-10.30 14.00-14.30  
  18/25/   13/ 07/21/  
Dr. Pana Razvan-cons   14.30-17.30 14.30-17.30 07.00-10.00  
Dr. Pana Razvan-eco   14.00-14.30 14.00-14.30 10.00-10.30  
    05/ 27/ 28/  
Dr. Tanase Florentina-cons     07.00-10.00    
Dr. Tanase Florentina-eco     10.00-10.30    
      27/    
Dr. Tanase Florentina-cons   14.30-17.30 14.30-17.30 07.00-10.00
Dr. Tanase Florentina-eco   14.00-14.30 14.00-14.30 10.00-10.30
    06/13/ 28/ 15/
Dr. Tanase Florentina-cons     18.00-21.00    
Dr. Tanase Florentina-eco     17.30-18.00    
      20/    
Dr. Capitanescu Razv.-cons   18.00-21.00 10.30-13.30   10.30-13.30
Dr. Capitanescu Razv.-eco   17.30-18.00 13.30-14.00   13.30-14.00
    26/ 06/27/   08/22/29/
Dr. Cornitescu Florinel   07.00-14.00   07.00-14.00  
  12/26/   21/  
SPECILAITATEA CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. in per. 04.06.- 08.06.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Carstoiu Eleodor MP     10.00 - 12.00    
Dr. Ciobanu Ovidiu MP       07.00 - 10.00  
Dr. Kamel Jamal MP   12.00-14.00 08.00 - 10.00    
Dr. Purcaru Ionut   10.00 - 12.00 07.00 - 08.00 12.00-14.00  
Dr. Scarlat Adrian 12.00-14.00       09.00 - 12.00
Dr. Zavate Andrei 10.00 - 12.00   12.00-14.00 10.00 - 12.00 12.00-14.00
Dr. Sabetay Corneliu 07.00 - 10.00 07.00 - 08.00      
Dr. Stoica Alin    08.00 - 10.00     07.00 - 09.00
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. in per. 11.06. - 15.06.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu MP       07.00-10.00  
Dr. Sabetay Corneliu 07.00 - 10.00 07.00 - 08.00      
Dr. Carstoiu Eleodor MP     10.00 - 14.00    
Dr. Purcaru Ionut 10.00 - 12.00 08.00 - 10.00     07.00 - 08.00
Dr. Kamel Jamal MP   12.00-14.00   12.00-14.00 10.00 - 14.00
Dr. Scarlat Adrian     07.00-10.00 10.00 - 12.00  
Dr. Stoica Alin MS   10.00-12.00     08.00 - 10.00
Dr. Zavate Andrei 12.00-14.00        
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. in per. 18.06. - 22.06.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu MP       07.00-10.00  
Dr. Sabetay Corneliu 07.00-10.00 07.00-08.00   12.00-14.00  
Dr. Kamel Jamal MP         07.00 - 12.00
Dr. Stoica Alin MS   08.00-10.00      
Dr. Zavate Andrei 12.00-14.00     10.00 - 12.00 12.00-14.00
Dr. Purcaru Ionut 10.00 - 12.00 10.00-14.00      
Dr. Carstoiu Eleodor MP     10.00-14.00    
Dr. Scarlat Adrian     07.00-10.00    
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. per. 25.06. - 29.06.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu MP       07.00-10.00  
Dr. Sabetay Corneliu 07.00-10.00 07.00-08.00     07.00 - 09.00
Dr. Zavate Andrei 12.00-14.00     10.00-12.00  
Dr. Kamel Jamal MP         09.00-12.00
Dr. Carstoiu Eleodor MP     10.00 - 14.00    
Dr. Stoica Alin MS   10.00-12.00   12.00-14.00  
Dr. Purcaru Ionut   08.00 - 10.00 07.00-10.00    
Dr. Scarlat Adrian 10.00-12.00 12.00-14.00     12.00-14.00
SPECIALITATE PSIHIATRIE  
 CAB. PSIHIATRIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Matei Codruţa MP 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 prin rotatie
Vineri  01/15/29/ Dr. Matei are program  07.00 - 14.00
Vineri  08/22/  Dr. Matei are program  14.00 - 21.00
SPECIALITATE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA  
CAB.CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Camen Adrian MP   09.00 - 12.30 12.30 - 14.00    
Dr. Gheorghita Mircea MS 09.00 - 12.30     12.30 - 14.00  
Dr. Ciuca Eduard MS 12.30 - 14.00     09.00 - 12.30  
Dr. Biban Florina MS 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00 07.00-14.00
Dr. Munteanu Cristina MP   12.30 - 14.00 09.00 - 12.30    
SPECIALITATEA GASTROENTEROLOGIE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Rogoveanu Ion MP 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00
Dr. Iordache Sevastita MS 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00
Dr. Cazacu Sergiu MP 10.00 - 11.00  10.00 - 11.00  10.00 - 11.00  10.00 - 11.00  10.00 - 11.00 
Dr. Vere Cristin MP 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00
Dr. Cazacu Sergiu MP 12.00 - 13.00 12.00 - 13.00 12.00 - 13.00 12.00 - 13.00 12.00 - 13.00
Dr. Ungureanu Bogdan MS 13.00- 14.00 13.00- 14.00 13.00- 14.00 13.00- 14.00 13.00- 14.00
SPECIALITATEA GENETICA 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ioana Mihai MS 07.00 - 10.30 14.00 - 17.30 - 14.00 - 17.30 -
Dr. Burada Florin MS 14.00-17.30 10.30 - 14.00 14.00-17.30 07.00-10.30 14.00 - 17.30
Dr. Dobrescu Amelia 10.30 - 14.00 07.00 - 10.30 10.30 - 14.00 10.30 - 14.00 10.30 - 14.00
Dr. Streata Ioana - - 07.00-10.30 17.30 - 21.00 07.00-10.30
SPECIALITATEA BOLI INFECTIOASE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bobolicu Daniela MP 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00
SPECIALITATEA  CHIRURGIE TORACICA  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Mindrila Ion MP 11.30-12.30 7.30-8.30 12.30-13.30 7.30-8.30 11.30-12.30
Dr. Demetrian Alin     10.30-11.30    
Dr.Dilof Rodica 10.30-11.30 8.30-9.30 11.30-12.30 8.30-9.30 10.30-11.30
SPECIALITATEA  CHIRURGIE NEUROCHIRURGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Camenita Alexandru 07.00 - 08.00 10.30 - 11.30 07.00 - 08.00 10.30 - 11.30 07.00 - 08.00
Dr. Patruleasa Carmen 08.30 - 09.00 12.00 - 13.00 08.30 - 09.00 12.00 - 13.00 08.30 - 09.00
Dr. Vasilovici Radian 08.00 - 08.30 11.30 - 12.00 08.00 - 08.30 11.30 - 12.00 08.00 - 08.30
Dr. Margaritescu Otilia 09.00 - 10.00   09.00 - 10.00   09.00 - 10.00
Dr. Gavrila Denisa 10.00 - 10.30 13.00 - 14.00 10.00 - 10.30 13.00 - 14.00 10.00 - 10.30
In per. 01.06. - 10.06.2018 dr. Vasilovici este in CO.
In per. 27.06. - 30.06.2018 dr. Patruleasa este in CO.
CAB. DIABET I (09) - val in per 04.06 - 15.06.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vanghelie Luminita 07.00-14.00 14.00-21.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00
Dr. Popescu Daniela MP 14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00
CAB. DIABET I (09) - val in per. 18.06. - 22.06.2018  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vanghelie Luminita 07.00-14.00 14.00-21.00 14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00
Dr. Popescu Daniela MP 14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00 14.00-21.00 CO
CAB. DIABET I (09) - val in per 25.06 - 29.06.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vanghelie Luminita 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00
Dr. Popescu Daniela MP CO CO CO CO CO
CAB. DIABET I (10) - val in per. 04.06. - 22.06.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vladu Delia MP 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00
Dr.Braicu Marioara MP 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00
CAB. DIABET I (10) - val in per. 25.06. - 29.06.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vladu Delia MP 14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00
Dr.Braicu Marioara MP CO CO CO CO CO
CAB. DIABET III (08) -
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr Rosu Maria-Magdalena 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00
CAB. ONCOLOGIE   - val. in per. 04.06. - 08.06.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Badulescu Florin MP CO CO CO CO  
Dr. Pirvulescu Luiza MP 07.00-13.00 07.00-13.00 07.00-13.00 07.00-13.00 07.00-12.00
In per. 04.06. - 08.06.2018 dr. Badulescu estein CO.
CAB. ONCOLOGIE   - val. in per. 11.05. - 29.05.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Badulescu Florin MP 10.00-14.00 07.00-11.00 10.00-14.00 07.00-09.30  
Dr. Pirvulescu Luiza MP 07.00-10.00 11.00-14.00 07.00-10.00 09.30-14.00 07.00-12.00
SPECIALITATEA NEFROLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Zaharie Sorin MP 09.00-10.00 10.00 - 11.00 09.00-10.00 09.00 - 10.00  
Dr. Maria Daniela MS 07.00 - 09.00 09.00-10.00 07.00-09.00 10.00-11.00 09.00-11.00
Dr. Dinu Robert 10.00-11.00 07.00-09.00 10.00-11.00 07.00-09.00 07.00 -09.00
Dr. Firu George 11.00-14.00 11.00 - 14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00
In per. 01.06 - 08.06.2018 dr. Maria este in CO. 
In data de 22.06.2018 dr. Dinu este in CO.
SPECIALITATE  GERIATRIE + FONIATRIE
CAB.GERIATRIE + CAB. FONIATRIE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Ionescu Elena MS 14.00-17.30 10.30 - 14.00 14.00-17.30 10.30 - 14.00 14.00-17.30
Dr. Tanase Stefan 09.00 - 14.00 14.00 - 19.00 09.00 - 14.00 14.00 - 19.00 09.00 - 14.00
SPECIALITATEA RADIOTERAPIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Dita Veronica  08.00-09.00 08.00-09.00   09.00 - 10.00  
      28/  
Dr. Crisan Anda  10.00 - 11.00       09.00-10.00
Dr. Stamulescu Carmen      09.00 - 10.00  
    07/14/21/  
Dr. Diaconu Natalia     09.30-10.30    
In per. 28.06 - 29.06.2018 Dr. Stamulescu este in CO. 
SPECIALITATE HEMATOLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Tuta  Mihaela-Camelia MS CM CM CM CM CM
CAB. FIZIOTERAPIE
NUME MEDIC LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Nicolae Delia MP 09.00 - 12.00 15.00 - 20.00 07.00 - 13.00 15.00 - 20.00 09.00 - 15.00
Dr. Florea Mihaela MP 12.00 - 13.00 07.00 - 09.00 13.00 - 15.00    
Dr. Medelet Raluca MP 15.00 - 20.00 10.00-14.00 15.00 - 20.00 09.00 - 15.00 15.00 - 20.00
Dr. Matei Daniela MP 13.00 - 15.00 14.00-15.00     08.00 - 09.00
Dr. Bighea Adrian 07.00 - 09.00        
Dr. Pătru Simona         07.00 - 08.00
Dr. Rogoveanu Otilia   09.00 - 10.00      
Dr. Marcu Rahela Iulia       08.00 - 09.00  
Dr. Caimac Visarion       07.00 - 08.00  

Program de activitate pe luna iulie 2018