PROGRAM DE ACTIVITATE AL CABINETELOR DE SPECIALITATE 
DIN AMBULATORIU LUNA FEBRUARIE 2018
SPECIALITATE INTERNE  
CAB. 40 INTERNE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Rada Camelia MP 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00
CAB. 23 INTERNE I 
PERIOADA 01.02. -02.02.2018 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons       07.00-13.00 09.00-15.00
Dr.Popescu Claudia - eco       13.00-14.00 15.00-16.00
Dr. Sandulescu Larisa-cons       - 07.30-09.00
Dr. Sandulescu Larisa-eco       - 07.00-07.30
Dr. Neagoe Daniela-cons       20.30 - 21.00 16.30-18.30
Dr. Neagoe Daniela-eco       20.00-20.30 16.00-16.30
Dr. Bezna Marinela-cons       14.30 - 16.00 20.30 - 21.00
Dr. Bezna Marinela-eco       14.00-14.30 20.00-20.30
Dr. Genunche Amelia-cons       16.30-18.00 19.00-21.00
Dr. Genunche Amelia-eco       16.00-16.30 18.30-19.00
           
PERIOADA 05.02.-09.02.2018 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 07.00-13.00 09.00-15.00 07.00-13.00 07.00-13.00 09.00-15.00
Dr.Popescu Claudia - eco 13.00-14.00 15.00-16.00 13.00-14.00 13.00-14.00 15.00-16.00
Dr. Sandulescu Larisa-cons 16.00- 17.00 07.30-09.00 14.30-16.30 18.30-20.00 07.30-09.00
Dr. Sandulescu Larisa-eco 15.30-16.00 07.00-07.30 14.00-14.30 18.00-18.30 07.00-07.30
Dr. Neagoe Daniela-cons 17.30-19.00 19.00-20.00 17.00-18.30 20.30 - 21.00 16.30-18.30
Dr. Neagoe Daniela-eco 17.00-17.30 18.30-19.00 16.30-17.00 20.00-20.30 16.00-16.30
Dr. Bezna Marinela-cons 14.30-15.30 20.30 - 21.00 19.00-20.00 14.30 - 16.00 20.30 - 21.00
Dr. Bezna Marinela-eco 14.00-14.30 20.00-20.30 18.30-19.00 14.00-14.30 20.00-20.30
Dr. Genunche Amelia-cons 19.30-21.00 16.30-18.30 20.30 - 21.00 16.30-18.00 19.00-20.00
Dr. Genunche Amelia-eco 19.00-19.30 16.00-16.30 20.00-20.30 16.00-16.30 18.30-19.00
           
PERIOADA 12.02. - 16.02.2018 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 07.00-13.00 09.00-15.00 07.00-13.00 07.00-13.00 09.00-15.00
Dr.Popescu Claudia - eco 13.00-14.00 15.00-16.00 13.00-14.00 13.00-14.00 15.00-16.00
Dr. Sandulescu Larisa-cons 16.00- 17.00 07.30-09.00 14.30-16.30 18.30-20.00 07.30-09.00
Dr. Sandulescu Larisa-eco 15.30-16.00 07.00-07.30 14.00-14.30 18.00-18.30 07.00-07.30
Dr. Neagoe Daniela-cons - - 17.00-18.30 20.30 - 21.00 16.30-18.30
Dr. Neagoe Daniela-eco - - 16.30-17.00 20.00-20.30 16.00-16.30
Dr. Bezna Marinela-cons 14.30-15.30 20.30 - 21.00 19.00-20.00 14.30 - 16.00 20.30 - 21.00
Dr. Bezna Marinela-eco 14.00-14.30 20.00-20.30 18.30-19.00 14.00-14.30 20.00-20.30
Dr. Genunche Amelia-cons 19.30-21.00 16.30-18.30 20.30 - 21.00 - -
Dr. Genunche Amelia-eco 19.00-19.30 16.00-16.30 20.00-20.30 - -
           
PERIOADA 19.02.- 23.02.2018 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 07.00-13.00 09.00-15.00 07.00-13.00 07.00-13.00 09.00-15.00
Dr.Popescu Claudia - eco 13.00-14.00 15.00-16.00 13.00-14.00 13.00-14.00 15.00-16.00
Dr. Sandulescu Larisa-cons 16.00- 17.00 07.30-09.00 - - 07.30-09.00
Dr. Sandulescu Larisa-eco 15.30-16.00 07.00-07.30 - - 07.00-07.30
Dr. Neagoe Daniela-cons 17.30-19.00 19.00-20.00 17.00-18.30 20.30 - 21.00 16.30-18.30
Dr. Neagoe Daniela-eco 17.00-17.30 18.30-19.00 16.30-17.00 20.00-20.30 16.00-16.30
Dr. Bezna Marinela-cons 14.30-15.30 20.30 - 21.00 19.00-20.00 14.30 - 16.00 20.30 - 21.00
Dr. Bezna Marinela-eco 14.00-14.30 20.00-20.30 18.30-19.00 14.00-14.30 20.00-20.30
Dr. Genunche Amelia-cons 19.30-21.00 16.30-18.30 20.30 - 21.00 16.30-18.00 19.00-20.00
Dr. Genunche Amelia-eco 19.00-19.30 16.00-16.30 20.00-20.30 16.00-16.30 18.30-19.00
           
PERIOADA 26.02.- 28.02.2018 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Popescu Claudia - cons 07.00-13.00 09.00-15.00 07.00-13.00    
Dr.Popescu Claudia - eco 13.00-14.00 15.00-16.00 13.00-14.00    
Dr. Sandulescu Larisa-cons 16.00- 17.00 07.30-09.00 14.30-16.30    
Dr. Sandulescu Larisa-eco 15.30-16.00 07.00-07.30 14.00-14.30    
Dr. Neagoe Daniela-cons 17.30-19.00 19.00-20.00 17.00-18.30    
Dr. Neagoe Daniela-eco 17.00-17.30 18.30-19.00 16.30-17.00    
Dr. Bezna Marinela-cons 14.30-15.30 20.30 - 21.00 19.00-20.00    
Dr. Bezna Marinela-eco 14.00-14.30 20.00-20.30 18.30-19.00    
Dr. Genunche Amelia-cons 19.30-21.00 16.30-18.30 20.30 - 21.00    
Dr. Genunche Amelia-eco 19.00-19.30 16.00-16.30 20.00-20.30    
CAB. 24 INTERNE II 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Carp Delora MP-cons 14.00-18.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 14.00-18.00 07.00-11.00
Dr. Carp Delora MP-eco 18.00-19.00 13.00 - 14.00 13.00 - 14.00 18.00-19.00 11.00-12.00
  05/12/19/26/ 06/13/20/27/ 07/14/21/28/ 01/08/15/22/ 02/16/
Dr. Carp Delora MP-cons         14.00-18.00
Dr. Carp Delora MP-eco         18.00-19.00
          09/23/
Dr. Halasiu Ana MP-cons 07.00-11.00 14.00 - 18.00 14.00 - 18.00 07.00-11.00 07.00-11.00
Dr. Halasiu Ana MP-eco 11.00-14.00 18.00 - 21.00 18.00 - 21.00 11.00-14.00 11.00-14.00
  05/12/19/26/ 06/13/20/27/ 07/14/21/28/ 01/08/15/22/ 09/23/
Dr. Halasiu Ana MP-cons         14.00 - 18.00
Dr. Halasiu Ana MP-eco         18.00 - 21.00
          02/16/
Dr.Enescu Aurelia MP-cons 19.00-20.00 07.00 -09.00 07.00 -09.00 19.00-20.00 12.00 - 13.00
Dr.Enescu Aurelia MP-eco 20.00-21.00 09.00 -10.00 09.00 -10.00 20.00-21.00 13.00 - 14.00
  05/12/19/26/ 06/13/20/27/ 07/14/21/28/ 01/08/15/22/ 02/16/
Dr.Enescu Aurelia MP-cons         19.00-20.00
Dr.Enescu Aurelia MP-eco         20.00-21.00
          09/23/
SPECIALITATE CARDIOLOGIE  
CAB.  CARDIOLOGIE   1(46)           
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ungureanu Anda MP 07.00-12.00        
Dr. Trasca Paul MS       12.00 - 17.30  
Dr. Donoiu Ionut   09.00 -12.00     10.00 - 12.00
Dr. Mustafa Edme Roxana       10.00 - 12.00 12.00 - 15.00
Dr. Goanta Emilia     12.00 - 17.30    
Dr. Florescu Cristina   07.00-09.00   07.00-10.00  
Dr. Istratoaie O.     09.00 - 12.00   15.00 - 17.30
Dr. Militaru Constantin     07.00 - 09.00   07.00-10.00
Dr. Craciun Alina 12.00 - 17.30 12.00 - 17.30      
CAB.  CARDIOLOGIE   2(22)
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Moise Gianina MS 10.30 - 14.00   10.30 - 14.00   10.30 - 14.00
        09/23/
Dr. Dracea O. MP   10.30 - 14.00   10.30 - 14.00 10.30 - 14.00
        02/16/
Dr.Valceanu Ovidiu MS 07.00-10.30 07.00-10.30 07.00-10.30 07.00-10.30 07.00-10.30
14.00 - 17.30 14.00 - 17.30 14.00 - 17.30 14.00 - 17.30 14.00 - 17.30
DERMATOLOGIE - val. in perioada 01.02. - 02.02.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tita Mihaela MP       14.00 - 21.00 07.00-14.00
Dr. Predoi Luminita MP       07.00-14.00 14.00 - 21.00
DERMATOLOGIE - val. in perioada 05.02. - 09.02.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tita Mihaela MP 07.00-14.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00
Dr. Predoi Luminita MP 14.00 - 21.00 07.00-14.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00 07.00-14.00
DERMATOLOGIE - val. in perioada 12.02. - 16.02.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tita Mihaela MP 07.00-14.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00
Dr. Predoi Luminita MP 14.00 - 21.00 07.00-14.00 14.00 - 21.00    
Dr. Cristovici Florentina       10.30 - 13.00 14.00 - 16.30
Dr. Stoica Loredana       08.00 - 10.30  
DERMATOLOGIE - val. in perioada 19.02. - 23.02.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tita Mihaela MP 07.00-14.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00
Dr. Romanescu Florin     14.00 - 16.30    
Dr. Florea Ion 14.00 - 20.00 07.00-13.00      
Dr. Patrascu Virgil MP       07.00 - 10.30 07.00 - 10.30
Dr. Vilcea Alina       10.30 - 13.00  
Dr. Ianosi Simona         10.30 - 13.00
DERMATOLOGIE - val. in perioada 26.02. - 28.02.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tita Mihaela MP 07.00-14.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00    
Dr. Predoi Luminita MP 14.00 - 21.00 07.00-14.00 14.00 - 21.00    
SPECIALITATE NEUROLOGIE 
 CAB. 39 NEUROLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Calugaru Lidia MP 07.00-13.00 14.00-20.00 07.00-13.00 14.00-20.00 14.00-20.00
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. in data de 01.02. - 02.02.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia MP       08.00 - 13.00 08.00 - 13.00
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. in per. 05.02. - 09.02.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia MP 14.00-19.00 08.00 - 13.00 14.00-19.00 08.00 - 13.00 08.00 - 13.00
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. in per. 12.02. - 16.02.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia MP L 08.00 - 13.00 14.00-19.00 08.00 - 13.00 08.00 - 13.00
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. per. 19.02. - 23.02.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia MP 14.00-19.00 08.00 - 13.00 14.00-19.00 08.00 - 13.00 L
CAB. 39 NEUROLOGIE  - val. per. 26.02. - 28.02.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Enache Cornelia MP 14.00-19.00 08.00 - 13.00 14.00-19.00    
CAB. 38 NEUROLOGIE  - val. in per. 01.02. - 02.02.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana MP       CO CO
Dr. Botezat Mihai       L 07.00-09.00
CAB. 38 NEUROLOGIE  - val. in per. 05.02. - 09.02.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana MP CO CO CO CO CO
Dr. Botezat Mihai CO CO CO CO 07.00-09.00
CAB. 38 NEUROLOGIE  - val. in per. 12.02. - 16.02.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana MP 10.30-14.00 L 10.30-14.00 11.30 - 14.00 10.30-14.00
Dr. Botezat Mihai 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00 L 07.00-09.00
CAB. 38 NEUROLOGIE  - val. in per. 19.02. - 23.02.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana MP L 10.30-14.00 10.30-14.00 09.00 - 10.00 10.30-14.00
      11.30 - 14.00  
Dr. Botezat Mihai 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00 L 07.00-09.00
CAB. 38 NEUROLOGIE  - val. in per. 26.02. - 28.02.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana MP L 10.30-14.00 10.30-14.00    
Dr. Botezat Mihai 07.00-09.00 07.00-09.00 07.00-09.00    
SPECIALITATE ENDOCRINOLOGIE  
CAB. ENDOCRINOLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Comisel Sorina MP 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00
Dr. Pavel Oana 14.00 - 17.30 10.30 - 14.00 14.00 - 17.30 10.30 - 14.00 17.30 - 21.00
Dr. Busuioc Cristina 17.30 - 21.00 07.00-10.30 17.30 - 21.00 07.00-10.30 14.00 - 17.30
SPECIALITATE ORTOPEDIE  
CAB. ORTOPEDIE I (cab. 14)    
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Adam Dragoş MP   07.00-13.00  13.00-18.00 13.00-18.00  
Dr. Anusca Dan MP       10.00-13.00  
Dr. Tufa Daniel MP 13.00 - 18.00       07.00 -13.00
Dr.Dita Razvan MS 07.00-10.00        
Dr. Ianosek Tedi MP   13.00-18.00 07.00 -13.00   13.00-18.00
Dr. Marginean M. MS 10.00-13.00     07.00 - 10.00  
Dr. Marcusanu Victor MP          
CAB. ORTOPEDIE II (cab. 12) 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Arsene Marius MP 07.00 - 13.00     07.00 - 10.00 13.00 - 18.00
        02/09/
Dr. Boborelu Cristian MP   07.00-11.00 13.00-18.00  
Conf. dr. Grecu Dan MP   11.30 - 14.30      
Dr. Marcusanu Victor MP         07.00 - 13.00
Dr. Didu Sorin MP 13.00-18.00   13.00 - 18.00    
Dr. Tarnita Dan MP     10.00-13.00    
Dr.Dita Razvan MS   14.30 - 17.00      
Dr. Niculescu Dragos MP       10.00-13.00  
Dr. Capitanescu Bogdan MS     07.00 - 10.00   13.00-15.30
        16/23/
Dr. Marginean Marcel MS         15.30-18.00
        16/23/
In per. 01.02. - 02.02.2018 Dr. Boborelu  este in CO.
SPECIALITATE ORL AD.+COPII 
CAB. O.R.L. COPII - val. in per.    01.02. - 02.02.2018   
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Diaconescu Daniela        10.00-14.00 07.00-14.00
Dr. Durac Cristina       07.00-10.00  
CAB. O.R.L. COPII - val. in per. 05.02. - 09.02.2018  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Dina Monica   07.00-14.00 07.00-13.00 13.00-20.00  
Dr. Diaconescu Daniela  10.00-14.00   13.00-20.00 10.00-13.00 07.00-14.00
Dr. Durac Cristina 07.00-10.00     07.00-10.00  
CAB. O.R.L. COPII - val. in per. 12.02. - 16.02.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Dina Monica 07.00-10.00 07.00-14.00 07.00-13.00 13.00-20.00  
Dr. Diaconescu Daniela  13.00-20.00   13.00-20.00 07.00-10.00 07.00-14.00
Dr. Durac Cristina 10.00-13.00     10.00-13.00  
CAB. O.R.L. COPII - val. in per. 19.02.-23.02.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Dina Monica     07.00-14.00 13.00-20.00  
Dr. Diaconescu Daniela  07.00-11.00 07.00-14.00   10.00-13.00 07.00-14.00
Dr. Durac Cristina 11.00-14.00     07.00-10.00  
CAB. O.R.L. COPII - val. in per. 26.02. - 28.02.2018        
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Dina Monica     07.00-14.00    
Dr. Diaconescu Daniela  10.00-14.00 07.00-14.00      
Dr. Durac Cristina 07.00-10.00        
CAB.  ORL - AUDIOMETRIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Totolin Mariana MP 14.00-21.00 07.00-14.00 14.0-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00
SPECIALITATE ORL COPII + ADULTI 
CAB. O.R.L. ADULŢI  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Boborelu Gabriela MP 14.30-21.00   14.30-21.00 14.30-21.00  
05/12/19/26/   14/21/28/ 08/15/  
Dr. Mitroi Mihaela     08.30-11.30   08.30-11.30
    07/   23/
    07.00-08.30 11.30-14.30
    14/ 02/16/
Dr. Ciolofan Sorin MP     08.30-11.30   07.00-08.30
    21/28/   16/
    11.30-14.30    
    07/14/    
Dr. Osman Ionel MP       09.30 - 14.30 14.30-21.00
      01/08/15/22/ 16/
Dr. Osman Georgeta MP   14.30-21.00   14.30-21.00 14.30-21.00
  06/13/20/27/   01/22/ 09/
Dr. Mogoanta Carmen MS       07.00-09.30 11.30-14.30
      15/ 09/23/
        08.30-11.30
    02/16/
Dr. Capitanescu Alina MS   07.00-09.30 11.30-14.30   08.30-11.30
  13/ 21/28/   09/
    08.30-11.30    
    14/    
Dr. Ionita Iulica 09.30-14.30       14.30-21.00
05/12/19/26/       02/
Dr. Cioroianu Luminita   09.30-14.30 14.30-21.00   14.30-21.00
  06/13/20/27/ 07/   23/
Dr. Ionita Elena 07.00-09.30     07.00-09.30  
05/12/19/26/     01/  
Dr. Enescu Anca   07.00-08.30 07.00-08.30 07.00-09.30  
  06/ 07/21/28/ 08/22/  
  07.00-09.30     07.00-08.30
  20/27/     02/09/23/
SPECIALITATE CHIRURGIE
CAB. CHIRURGIE I  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Mazilu  14.00-21.00 07.00-09.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00
11.00-14.00
Dr. Bratiloveanu C-tin     10.00 - 11.00    
Dr. Cartu Dan   09.00-11.00      
Dr. Marinescu Daniela     09.00 - 10.00    
Dr. Surlin Valeriu MP 09.00-11.00        
Dr. Vilcea         09.00 - 11.00
Dr. Ghitu Daniel 07.00-09.00 14.00-21.00 07.00-09.00 14.00-21.00 07.00-09.00
11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00
CAB. CHIRURGIE II      
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vilcea Ionica Daniel 07.00-08.00        
Dr. Cheie Mihaela   10.00-13.00     08.00-10.00
Dr. Mesina Cristian 10.00-13.00        
Dr. Ciorbagiu Mihai   08.00-10.00      
Dr. Moraru Emil     07.00-08.00   10.00-13.00
Dr. Dumitrescu Th.  MS       10.00-13.00  
Dr. Radu Victor MS     10.00-13.00 08.00-10.00  
Dr. Calota Firmilian MP       07.00-08.00  
Dr. Pasalega Marin 08.00-10.00        
Dr. Mogoanta Stelian         07.00-08.00
Dr. Dinca Ileana MP     08.00-10.00    
Dr. Mirea Cecil   07.00-08.00      
CAB.CHIRURGIE III
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Anca Ruxanda MP       09.00-11.00  
Dr. Munteanu Marian MP 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00-08.00
        09.00-11.00
Dr. Raduletu Mihaela 08.00-09.00   08.00-09.00   08.00-09.00
Dr. Vasile Liviu  MP 09.00-11.00        
Dr. Dina Stefan MP 11.00-14.00 09.00-11.00      
Dr. Pirscoveanu MP     09.00-11.00    
Dr. Manescu Paul       11.00-14.00  
Dr. Pogoran Nicoleta   11.00-14.00      
Dr. Munteanu Alexandru   08.00-09.00   08.00-09.00  
Dr. Carstea V.     11.00-14.00   11.00-14.00
CAB. ALERGOLOGIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Voiculescu Mihaela MP 14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00
Dr. Oprica-Rusoiu Cristina MP 07.00-14.00 14.00-21.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00
CAB. CHIRURGIE PLASTICĂ 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Anghel-Savciu Rumi   07.00 -09.00 09.00-13.00    
Dr. Popa Dragos 07.00 - 10.00     07.00 - 10.00  
Dr. Georgescu   09.00 -13.00 07.00-09.00    
Dr. Mercut Razvan 10.00 - 13.00       07.00-10.00
Dr. Ciurea Marius       10.00 - 13.00 10.00 - 13.00
SPECIALITATE OFTALMOLOGIE 
CABINET I 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. State Anca MP     14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
    14/21/    
Dr. Manescu Rodica MP 08.00 - 11.30        
Dr. Preda Mirela MP 11.30 - 14.30   07.00-14.00    
12/26/   14/    
Dr. Davidescu Livia MP   14.00 - 17.30      
  06/27/      
Dr. Damian Carmen 11.30 - 14.30 07.00 - 14.00      
05/19/        
CABINET II 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Crăiţoiu Stefania MP 07.00-10.30 14.30 - 18.00 14.00-17.30   07.00-10.30
Dr. Olaru Cristian MP 10.30-14.00 07.00-10.30   14.00-17.30 10.30-14.00
Dr. Davidescu Livia MP       07.00-14.00  
      15/22/  
07.00-13.00   
08/  
Dr. Nicolcescu Andreea MP 14.00 - 21.00 10.30 - 14.00 10.30-14.00    
05/26/ 06/20/27/ 07/14/21/28/    
CABINET  OFTALMOLOGIE COPII
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vitan-Cojocaru Gabriela MP 07.00-14.00 14.00 - 21.00 07.00-14.00 07.00-10.30 07.00-14.00
Dr. Diaconeasa Cristina 14.00 - 21.00 07.00-14.00   10.30-17.30  
12/19/26/        
SPECIALITATE PEDIATRIE
CAB. PEDIATRIE I
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Marinau Laura 11.00-14.00 11.00-14.00 14.00 - 17.00 11.00-14.00 11.00-14.00
05/12/26/ 06/13/27/ 14/28/ 01/08/15/ 02/09/
Dr. Puiu Ileana MP          08.00-11.00
Dr. Maria Veronica 08.00-11.00        
Dr. Stepan Desdemona   08.00-11.00      
  06/20/27/      
Dr. Dop Dalia       08.00-11.00  
      01/15/22/  
Dr. Moisa Laura 14.00-21.00 14.00-21.00 07.00 - 14.00 14.00-21.00 14.00-21.00
12/19/26/ 06/13/20/27/ 07/14/21/28/ 08/ 09/16/23/
In per. 01.02. - 05.02.2018 dr. Moisa este on CO.
In per. 19.02. - 23.02.2018 dr. Marinau este in CO.
CAB. PEDIATRIE Il
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Moisa Adriana 14.00 - 21.00        
05/19/26/        
Dr. Piciu Daniela   07.00 - 14.00      
  13/27/      
Dr. Oancea Gabriela -cons     07.00-10.00    
      11.00-14.00    
Dr. Oancea Gabriela -eco     10.00-11.00    
Dr. Mircea Raluca       07.00 - 14.00  
      08/22/  
Dr.Grozavu Manuela-cons  07.00 - 10.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 07.00 - 10.00
11.00 - 14.00 16.00 - 21.00 16.00 - 21.00 16.00 - 21.00 11.00 - 14.00
Dr. Grozavu Manuela-eco 10.00 - 11.00 15.00 - 16.00 15.00 - 16.00 15.00 - 16.00 10.00 - 11.00
SPECIALITATE UROLOGIE  
CAB. I UROLOGIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Riza Liviu MP 07.00-10.00 07.00-10.00 07.00-10.00 07.00-10.00 07.00-10.00
Dr. Tomescu Paul MP 13.00 - 14.00 11.00 - 12.00 13.00 - 14.00 12.00-13.00 11.00 - 12.00
Dr. Nedelcuta Cristian MP 11.00 - 12.00 13.00 - 14.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 12.00-13.00
Dr. Ciovica Viorel MP 12.00-13.00 12.00-13.00 12.00-13.00 13.00 - 14.00 10.00 - 11.00
        13.00 - 14.00
Dr. Panus Andrei 10.00-11.00 10.00-11.00 10.00-11.00 10.00-11.00  
CAB. II UROLOGIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Badi Sabin - cons. 11.00 - 12.00 12.30 - 13.30 11.00 - 12.00 14.00 - 15.00  
Dr. Badi Sabin - eco 12.00 -12.30 13.30-14.00 12.00 -12.30 15.00 -15.30  
Dr. Mitroi G. - cons. 08.00 -09.00 09.30 - 10.30 09.30 - 10.30 08.00 -09.00 11.00 - 12.00
Dr. Mitroi G. - eco  09.00-09.30 10.30 - 11.00 10.30 - 11.00  09.00-09.30 12.00 -12.30
Dr. Dragoescu O. - cons.  09.30 - 10.30 11.00 - 12.00   09.30 - 10.30 08.00 - 09.00
Dr. Dragoescu O.- eco  10.30 - 11.00 12.00 -12.30   10.30 - 11.00  09.00-09.30
Dr. Maria Catalin - cons. 12.30 - 13.30   12.30 - 13.30 12.30 - 13.30 12.30 - 13.30
Dr. Maria Catalin - eco 13.30-14.00   13.30-14.00 13.30-14.00 13.30-14.00
Dr. Stoica Lucian - cons.   08.00 -09.00 08.00 -09.00 11.00 - 12.00 09.30 - 10.30
Dr. Stoica Lucian- eco    09.00-09.30  09.00- 09.30 12.00 -12.30 10.30 - 11.00
Dr. Enache Mihai - cons. 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00   14.00 - 15.00
Dr. Enache Mihai - eco 15.00 -15.30 15.00 -15.30 15.00 -15.30   15.00 -15.30
SPECIALITATE GINECOLOGIE  
CAB. GINECOLOGIE II
           Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Goga Marcela MP   07.00-14.00 07.00-14.00    
  27/ 07/14/    
Dr. Braila Anca MP   10.30-14.00     07.00-10.30
    20/     16/
Dr. Braila Anca MP   14.00-17.30   14.00-17.30  
    13/   22/  
Dr. Vasile Mihaela MP 07.00-14.00     07.00-14.00 07.00-14.00
26/     01/ 02/
    14.00-21.00  
    08/  
Dr. Ebanca Elena MP   14.00-21.00   07.00-14.00  
  20/   08/22/  
Dr. Kamal Ayed MP 07.00-14.00        
05/12/        
14.00-21.00        
19/        
Dr. Handabureac A. 07.00-14.00       07.00-14.00
19/       23/
14.00-21.00   14.00-21.00    
05/   14/    
Dr. Popa Ingineru Mirela   14.00-21.00 07.00-14.00   07.00-14.00
  06/ 21/28/   09/
Dr. Blendea Daniela 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00  
26/ 06/ 21/ 15/  
Dr. Vaduva C. 14.00-17.30 07.00-10.30   14.00-17.30 17.30-21.00
12/ 20/   15/ 16/
Dr. Bitia Felicia   07.00-14.00      
  13/      
  14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
  27/ 07/28/ 01/ 02/09/23/
Dr. Tica Andrei   17.30-21.00   17.30-21.00 10.30-14.00
  13/   15/22/ 16/
Dr. Berceanu C. 17.30-21.00       14.00-17.30
12/       16/
CAB. GINECOLOGIE I
          Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Iliescu Dominic MS 10.30-14.00 10.30-14.00   17.30-21.00 17.30-21.00
05/ 27/   01/ 02/
07.00-10.30 14.00-17.30      
12/26/ 06/20/      
Dr. Tudorache Stefania 10.30-14.00   10.30-14.00   07.00-10.30
26/   28/   02/23/
14.00-17.30        
12/        
Dr. Neamtu Lucian MP   07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00  
  13/ 07/21/ 08/  
Dr. Tica Oana MP 07.00-10.30 14.00-17.30 10.30-14.00   07.00-10.30
05/ 13/ 14/   16/
10.30-14.00       14.00-17.30
12/       02/
        17.30-21.00
        09/
Dr. Anghel Loredana MP 14.00-21.00 14.00-21.00   14.00-21.00 07.00-14.00
19/ 27/   22/ 09/
Dr. Marinas Cristian MS   17.30-21.00   17.30-21.00 10.30-14.00
  06/13/20/   08/ 02/23/
Dr. Patru Ciprian MS 10.30-14.00     10.30-14.00 14.00-17.30
19/     01/22/ 16/
14.00-17.30   14.00-17.30 14.00-17.30  
26/   28/ 08/  
Dr. Comanescu Alexandru 17.30-21.00   07.00-10.30 14.00-17.30  
05/   28/ 01/  
    17.30-21.00 17.30-21.00  
    07/21/ 15/  
Dr. Pana Razvan 14.00-17.30   07.00-10.30 07.00-10.30 14.00-17.30
05/   14/ 01/22/ 09/23/
    14.00-17.30    
    21/    
Dr. Tanase Florentina 17.30-21.00   14.00-17.30   17.30-21.00
26/   07/14/   16/
07.00-10.30   17.30-21.00    
19/   28/    
Dr. Capitanescu Razvan 17.30-21.00 07.00-10.30 17.30-21.00 14.00-17.30 10.30-14.00
12/ 27/ 14/ 15/ 16/
        17.30-21.00
        23/
Dr. Cornitescu Florinel   07.00-14.00   07.00-14.00  
  06/20/   15/  
SPECILAITATEA CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. in per. 01.02.- 02.02.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu MP       07.00-09.00  
Dr. Kamel Jamal MP         09.00 - 14.00
Dr. Purcaru Ionut         07.00-09.00
Dr. Scarlat Adrian       11.00 - 14.00  
Dr. Zavate Andrei       09.00-11.00  
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. in per. 05.02. - 09.02.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu MP     07.00-08.00 07.00-09.00  
Dr. Sabetay Corneliu 07.00-10.00 07.00-10.00      
Dr. Carstoiu Eleodor MP     08.00 - 12.00    
Dr. Purcaru Ionut 12.00-14.00 10.00 - 12.00      
Dr. Kamel Jamal MP       09.00 - 14.00
Dr. Scarlat Adrian 10.00 - 12.00     11.00 - 14.00 07.00-09.00
Dr. Stoica Alin MS   12.00-14.00      
Dr. Zavate Andrei     12.00-14.00 09.00 - 11.00  
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. in per. 12.02. - 16.02.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu MP       07.00-09.00  
Dr. Sabetay Corneliu 07.00-10.00 07.00-10.00      
Dr. Kamel Jamal MP     08.00 - 12.00    
Dr. Stoica Alin MS   10.00 - 12.00      
Dr. Zavate Andrei       09.00 - 11.00  
Dr. Purcaru Ionut 10.00 - 12.00 12.00-14.00 07.00-08.00   07.00-09.00
13.00 - 14.00        
Dr. Carstoiu Eleodor MP       13.00 - 14.00 09.00 - 14.00
Dr. Scarlat Adrian 12.00 - 13.00   12.00-14.00 11.00 - 13.00  
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. per. 19.02. - 23.02.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu MP       07.00-09.00  
Dr. Sabetay Corneliu 07.00-10.00 07.00-10.00      
Dr. Zavate Andrei     12.00-14.00 09.00 - 11.00  
Dr. Kamel Jamal MP       11.00 - 14.00 09.00-14.00
Dr. Carstoiu Eleodor MP     08.00 - 12.00    
Dr. Stoica Alin MS 12.00-14.00 12.00-14.00      
Dr. Purcaru Ionut 10.00 - 12.00   07.00-08.00    
Dr. Scarlat Adrian   10.00 - 12.00     07.00-09.00
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  - val. per. 26.02. - 28.02.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu MP     07.00-08.00    
Dr. Purcaru Ionut   10.00-12.00 12.00-14.00    
Dr. Sabetay Corneliu 07.00 - 10.00 07.00 - 10.00      
Dr. Stoica Alin MS   12.00-14.00      
Dr. Carstoiu Eleodor MP 12.00-14.00   08.00 - 12.00    
Dr. Kamel Jamal MP 10.00-12.00        
SPECIALITATE PSIHIATRIE  
 CAB. PSIHIATRIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Matei Codruţa MP 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 prin rotatie
Vineri  02/16 Dr. Matei are program  14.00 - 21.00
Vineri  09/23  Dr. Matei are program  07.00 - 14.00
SPECIALITATE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA  
CAB.CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Camen Adrian MP   09.00 - 12.30 12.30 - 14.00    
Dr. Gheorghita Mircea MS 09.00 - 12.30     12.30 - 14.00  
Dr. Ciuca Eduard MS 12.30 - 14.00     09.00 - 12.30  
Dr. Biban Florina MS 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00 07.00-14.00
Dr. Munteanu Cristina MP   12.30 - 14.00 09.00 - 12.30    
SPECIALITATEA GASTROENTEROLOGIE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Rogoveanu Ion MP 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00 07.00 - 08.00
12/19/26/ 13/20/27/ 14/21/28/ 01/15/22/ 02/16/23/
07.00 - 10.00 07.00 - 10.00 07.00 - 10.00 07.00 - 10.00 07.00 - 10.00
05/ 06/ 07/ 08/ 09/
Dr. Iordache Sevastita MS 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00
12/19/26/ 13/20/27/ 14/21/28/ 01/15/22/ 02/16/23/
Dr. Ivan Tatiana 10.00 - 11.00  10.00 - 11.00  10.00 - 11.00  10.00 - 11.00  10.00 - 11.00 
Dr. Vere Cristin MP 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00
Dr. Cazacu Sergiu MP 12.00 - 13.00 12.00 - 13.00 12.00 - 13.00 12.00 - 13.00 12.00 - 13.00
Dr. Ungureanu Bogdan MS 13.00- 14.00 13.00- 14.00 13.00- 14.00 13.00- 14.00 13.00- 14.00
In per. 05.02. - 09.02.2018 dr. Iordache este in CO.
SPECIALITATEA GENETICA 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ioana Mihai MS 07.00 - 10.30 14.00 - 17.30 - 14.00 - 17.30 -
Dr. Burada Florin MS 14.00-17.30 10.30 - 14.00 14.00-17.30 07.00-10.30 14.00 - 17.30
Dr. Dobrescu Amelia 10.30 - 14.00 07.00 - 10.30 10.30 - 14.00 10.30 - 14.00 10.30 - 14.00
Dr. Streata Ioana - - 07.00-10.30 17.30 - 21.00 07.00-10.30
SPECIALITATEA BOLI INFECTIOASE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bobolicu Daniela MP 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00
SPECIALITATEA  CHIRURGIE TORACICA  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Mindrila Ion MP 13.00 - 14.00 08.00 - 09.00 10.30 - 11.30 07.00 - 08.00 11.30 - 12.30
Dr. Dobrinescu Adrian MP 12.30 - 13.00 07.00-08.00 12.30 - 13.00 08.00 - 09.00 13.00 - 14.00
Dr. Demetrian Alin 10.30 - 11.30 09.30 - 10.30 11.30 - 12.30 09.00 - 09.30 10.30 - 11.30
Dr.Dilof Rodica 11.30 - 12.30 09.00 - 09.30 13.00 - 14.00 09.30 - 10.30 12.30 - 13.00
SPECIALITATEA  CHIRURGIE NEUROCHIRURGIE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Camenita Alexandru 07.00-08.00 10.30 - 11.30 07.00-08.00 10.30 - 11.30 07.00-08.00
Dr. Patruleasa Carmen 08.30 -09.00 12.00 - 13.00 08.30 -09.00 12.00 - 13.00 08.30 -09.00
Dr. Vasilovici Radian 08.00- 08.30 11.30 - 12.00 08.00- 08.30 11.30 - 12.00 08.00- 08.30
Dr. Margaritescu Otilia 09.00 -10.00   09.00 -10.00   09.00 -10.00
Dr. Gavrila Denisa 10.00 - 10.30 13.00 - 14.00 10.00 - 10.30 13.00 - 14.00 10.00 - 10.30
In per. 12.02 - 23.02.2018 Dr.Margaritescu este in CO.
CAB. DIABET I (09) 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Popescu Daniela MP 14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00
Dr. Vanghelie Luminita 07.00-14.00 14.00-21.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00
CAB. DIABET I (10) - val. in per. 01.02. - 02.02.2018   si   12.02. - 28.02.2018
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vladu Delia MP 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00
Dr.Braicu Marioara MP 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00
CAB. DIABET I (10) - val. in per. 05.02. - 09.02.2018  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vladu Delia MP CO CO CO CO CO
Dr.Braicu Marioara MP 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00
CAB. DIABET III (08)
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Girgavu Sigina MP 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00
CAB. ONCOLOGIE   
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Badulescu Florin MP 10.30-14.00 07.00-10.30 10.30-14.00 07.00-10.30 07.00-08.30
12/19/26/ 13/20/27/ 14/21/28/   02/09/23/
Dr. Pirvulescu Luiza MP 07.00-10.30 10.30-14.00 07.00-10.30 10.30-14.00 08.30-12.00
12/19/26/ 13/20/27/ 14/21/28/   02/09/23/
07.00 - 13.00 07.00 - 13.00 07.00 - 13.00   07.00 - 12.00
05/ 06/ 07/   16/
In per. 05.02. - 07.02.2018   si   in data de 16.02.2018 dr. Badulescu este in CO.
SPECIALITATEA NEFROLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Zaharie Sorin MP 08.00 -10.00 10.00 - 12.00   10.00 - 11.00  
Dr. Cana-Ruiu Daniela MP 12.00 -14.00 08.00 -10.00 08.00 -10.00 08.00 - 10.00 10.00 - 12.00
Dr. Maria Daniela MS 10.00 - 12.00   12.00 - 14.00 11.00 - 12.00 12.00 - 13.00
Dr. Dinu Robert     10.00 - 12.00 12.00 - 14.00 08.00 - 10.00
In per. 18.02.2018 -25.02.2018 dr. Zaharie este in CO.
In per. 08.02. - 11.02.2018 dr. Cana este in CO.
In per. 05.02. - 08.02.2018 dr. Dinu este in CO
SPECIALITATE  GERIATRIE + FONIATRIE
CAB.GERIATRIE + CAB. FONIATRIE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Ionescu Elena MS 14.00-17.30 10.30 - 14.00 14.00-17.30 10.30 - 14.00 14.00-17.30
Dr. Tanase Stefan 09.00 - 14.00 14.00 - 19.00 09.00 - 14.00 14.00 - 19.00 09.00 - 14.00
SPECIALITATEA RADIOTERAPIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Dita Veronica  08.00-09.30 08.00-09.00      
Dr. Crisan Anda  10.00 - 11.00   09.30-10.30 09.00-10.00
05/12/ 07/ 02/09/16/
Dr. Stamulescu Carmen        09.00 - 10.00  
Dr. Diaconu Natalia 10.00 - 11.00   09.30-10.30   09.00-10.00
19/26/   14/21/28/   23/
In per. 01.02. - 11.02.2018 dr. Diaconu este in CO.
In per. 19.02. - 28.01.2018 dr. Crisan este in CO
SPECIALITATE HEMATOLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Tuta  Mihaela-Camelia MS CM CM CM CM CM
CAB.FIZIOTERAPIE
NUME MEDIC LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Nicolae Delia MP 08.00 - 12.00 15.00 - 21.00 07.00 - 13.00 14.00 - 19.00 09.00 - 15.00
Dr. Florea Mihaela MP 12.00 - 13.00 07.00 - 09.00 13.00 - 15.00    
Dr. Medelet Raluca MP 15.00 - 21.00 10.00-14.00 15.00 - 21.00 09.00 - 14.00 15.00 - 21.00
Dr. Matei Daniela MP 13.00 - 15.00 14.00-15.00   19.00 - 21.00 08.00 - 09.00
Dr. Bighea Adrian 07.00 - 08.00        
Dr. Pătru Simona         07.00 - 08.00
Dr. Rogoveanu Otilia   09.00 - 10.00      
Dr. Marcu Rahela Iulia       08.00 - 09.00  
Dr. Caimac Visarion       07.00 - 08.00