PROGRAM DE ACTIVITATE AL CABINETELOR DE SPECIALITATE 
DIN AMBULATORIU LUNA MARTIE 2017
SPECIALITATE INTERNE  
CAB. 40 INTERNE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Rada Camelia MP 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00
CAB. 23 INTERNE I 
PERIOADA 01.03. -03.03.2017 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciurea Paulina      07.30-08.30 07.30-08.30 07.30-08.30
Dr.Popescu Claudia - cons     08.30-14.30 08.30-14.30 08.30-14.30
Dr.Popescu Claudia - eco     14.30-15.30 14.30-15.30 14.30-15.30
Dr. Sandulescu Larisa-cons     16.00-18.30 19.00-21.00 16.00-18.30
Dr. Sandulescu Larisa-eco     15.30-16.00 18.30-19.00 15.30-16.00
Dr. Bezna Marinela-cons     19.00-21.00 16.00-18.30 19.00-21.00
Dr. Bezna Marinela-eco     18.30-19.00 15.30-16.00 18.30-19.00
           
PERIOADA 06.03. - 10.03.2017 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciurea Paulina  07.30-08.30 07.30-08.30 07.30-08.30 07.30-08.30 07.30-08.30
Dr.Popescu Claudia - cons 08.30-14.30 08.30-14.30 08.30-14.30 08.30-14.30 08.30-14.30
Dr.Popescu Claudia - eco 14.30-15.30 14.30-15.30 14.30-15.30 14.30-15.30 14.30-15.30
Dr. Sandulescu Larisa-cons 16.00-18.30 19.00-21.00 16.00-18.30 19.00-21.00 16.00-18.30
Dr. Sandulescu Larisa-eco 15.30-16.00 18.30-19.00 15.30-16.00 18.30-19.00 15.30-16.00
Dr. Bezna Marinela-cons 19.00-21.00 16.00-18.30 19.00-21.00 16.00-18.30 19.00-21.00
Dr. Bezna Marinela-eco 18.30-19.00 15.30-16.00 18.30-19.00 15.30-16.00 18.30-19.00
           
PERIOADA 13.03. - 17.03.2017 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciurea Paulina  07.30 - 08.30 07.30 - 08.30 07.30 - 08.30 07.30 - 08.30 07.30 - 08.30
Dr.Popescu Claudia - cons 08.30-14.30 08.30-14.30 08.30-14.30 08.30-14.30 08.30-14.30
Dr.Popescu Claudia - eco 14.30-15.30 14.30-15.30 14.30-15.30 14.30-15.30 14.30-15.30
Dr. Sandulescu Larisa-cons 16.00-18.30 - - 19.00-21.00 16.00-18.30
Dr. Sandulescu Larisa-eco 15.30-16.00 - - 18.30-19.00 15.30-16.00
Dr. Bezna Marinela-cons 19.00-21.00 16.00-18.30 19.00-21.00 16.00-18.30 19.00-21.00
Dr. Bezna Marinela-eco 18.30-19.00 15.30-16.00 18.30-19.00 15.30-16.00 18.30-19.00
           
PERIOADA 20.03. - 24.03.2017 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciurea Paulina  07.30 - 08.30 07.30 - 08.30 07.30 - 08.30 07.30 - 08.30 07.30 - 08.30
Dr.Popescu Claudia - cons 08.30-14.30 08.30-14.30 08.30-14.30 08.30-14.30 08.30-14.30
Dr.Popescu Claudia - eco 14.30-15.30 14.30-15.30 14.30-15.30 14.30-15.30 14.30-15.30
Dr. Sandulescu Larisa-cons 16.00-18.30 19.00-21.00 16.00-18.30 19.00-21.00 16.00-18.30
Dr. Sandulescu Larisa-eco 15.30-16.00 18.30-19.00 15.30-16.00 18.30-19.00 15.30-16.00
Dr. Bezna Marinela-cons 19.00-21.00 16.00-18.30 19.00-21.00 16.00-18.30 19.00-21.00
Dr. Bezna Marinela-eco 18.30-19.00 15.30-16.00 18.30-19.00 15.30-16.00 18.30-19.00
           
PERIOADA 27.03. - 31.03.2017 LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciurea Paulina  07.30 - 08.30 07.30 - 08.30 07.30 - 08.30 07.30 - 08.30 07.30 - 08.30
Dr.Popescu Claudia - cons 08.30-14.30 08.30-14.30 08.30-14.30 08.30-14.30 08.30-14.30
Dr.Popescu Claudia - eco 14.30-15.30 14.30-15.30 14.30-15.30 14.30-15.30 14.30-15.30
Dr. Sandulescu Larisa-cons 16.00-18.30 19.00-21.00 - - 16.00-18.30
Dr. Sandulescu Larisa-eco 15.30-16.00 18.30-19.00 - - 15.30-16.00
Dr. Bezna Marinela-cons 19.00-21.00 16.00-18.30 19.00-21.00 16.00-18.30 19.00-21.00
Dr. Bezna Marinela-eco 18.30-19.00 15.30-16.00 18.30-19.00 15.30-16.00 18.30-19.00
CAB. 24 INTERNE II 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Carp Delora MP-cons 14.00-18.00 10.00 - 13.00 10.00 - 13.00 14.00-18.00 07.00-11.00
Dr. Carp Delora MP-eco 18.00-19.00 13.00 - 14.00 13.00 - 14.00 18.00-19.00 11.00-12.00
          03/17/31/
Dr. Carp Delora MP-cons         14.00-18.00
Dr. Carp Delora MP-eco         18.00-19.00
          10/24/
Dr. Halasiu Ana MP-cons 07.00-11.00 14.00 - 18.00 14.00 - 18.00 07.00-11.00 07.00-11.00
Dr. Halasiu Ana MP-eco 11.00-14.00 18.00 - 21.00 18.00 - 21.00 11.00-14.00 11.00-14.00
          10/24/
Dr. Halasiu Ana MP-cons         14.00 - 18.00
Dr. Halasiu Ana MP-eco       18.00 - 21.00
          03/17/31/
Dr.Enescu Aurelia MP-cons 19.00-20.00 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00 19.00-20.00 19.00-20.00
Dr.Enescu Aurelia MP-eco 20.00-21.00 09.00 - 10.00 09.00 - 10.00 20.00-21.00 20.00-21.00
          10/24/
Dr.Enescu Aurelia MP-cons         12.00-13.00
Dr.Enescu Aurelia MP-eco       13.00-14.00
          03/17/31/
SPECIALITATE CARDIOLOGIE  
CAB.  CARDIOLOGIE   1(46)           
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ungureanu Anda MP 07.00-10.00 12.00-14.00      
Dr. Trasca Paul MS       12.30 - 17.30  
Dr. Donoiu Ionut 10.00 - 13.00 10.00 - 12.00 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00  
    01/ 02/  
Dr. Mustafa Edme Roxana 14.30 - 17.30       10.00 - 12.00
        10/17/24/31/
Dr. Tudorascu Petrisor 13.00 - 14.30 14.00 - 17.30 12.00 - 17.30 09.00 - 12.30 12.00 - 15.30
Dr. Florescu Cristina   07.00-10.00 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00  
    08/15/22/29/ 09/16/23/30/  
Dr. Istratoaie O.     09.00 - 12.00   07.00-10.00
        15.30 - 17.30
Dr. Popescu Monica         10.00 - 12.00
        03/
CAB.  CARDIOLOGIE   2(22)
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Moise Gianina MS 10.30 - 14.00   10.30 - 14.00   10.30 - 14.00
        03/17/31/
Dr. Dracea O. MP   10.30 - 14.00   10.30 - 14.00 10.30 - 14.00
        10/24/
Dr.Valceanu Ovidiu MS 07.00-10.30 07.00-10.30 07.00-10.30 07.00-10.30 07.00-10.30
14.00 - 17.30 14.00 - 17.30 14.00 - 17.30 14.00 - 17.30 14.00 - 17.30
SPECIALITATE DERMATOLOGIE  
DERMATOLOGIE - val. in per.  01.03. - 03.03.2017
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tita Mihaela MP     07.00-14.00    
Dr. Predoi Luminita MP     14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00
Dr. Florea Ion       14.00-21.00  
Dr. Romanescu Florin         07.00 - 10.30
Dr. Cristovici Florentina         10.30 - 14.00
DERMATOLOGIE - val. in per. 06.03. - 10.03.2017
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tita Mihaela MP         14.00-21.00
Dr. Predoi Luminita MP 14.00-21.00 10.30 - 17.30 14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00
Dr. Florea Ion 07.00-14.00     14.00-21.00  
Dr. Romanescu Florin   07.00 - 10.30      
Dr. Cristovici Florentina     07.00 - 10.30    
Dr. Vilcea Alina     10.30 - 14.00    
DERMATOLOGIE - val. in perioada 13.03. - 17.03.2017
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tita Mihaela MP 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00
Dr. Predoi Luminita MP 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00
DERMATOLOGIE - val. in perioada 20.03. - 24.03.2017
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tita Mihaela MP 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 14.00-21.00
Dr. Predoi Luminita MP 14.00-21.00   14.00-21.00   07.00-14.00
Dr. Florea Ion   07.00-14.00   07.00-14.00  
DERMATOLOGIE - val. in per. 27.03. - 31.03.2017
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Tita Mihaela MP 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00    
Dr. Predoi Luminita MP 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
Dr. Patrascu Virgil MP       07.00 - 10.30 07.00 - 10.30
Dr. Ianosi Simona       10.30 - 14.00  
Dr. Vilcea Alina         10.30 - 14.00
SPECIALITATE NEUROLOGIE 
CAB. NEUROLOGIE I - val. in per. 01.03. - 03.03.2017
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Calugaru Lidia MP     07.00-13.00 14.00-20.00 07.00-13.00
Dr. Enache Cornelia MP     14.00-19.00 08.00 - 13.00 14.00-19.00
CAB. NEUROLOGIE I - val. in per. 06.03. -10.03.2017
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Calugaru Lidia MP 07.00-13.00 14.00-20.00 07.00-13.00 14.00-20.00 07.00-13.00
Dr. Enache Cornelia MP 14.00-19.00 08.00 - 13.00   08.00 - 13.00 14.00-19.00
CAB. NEUROLOGIE I - val. in per. 13.03. -17.03.2017
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Calugaru Lidia MP 07.00-13.00 14.00-20.00 07.00-13.00 14.00-20.00 07.00-13.00
Dr. Enache Cornelia MP   08.00 - 13.00 14.00-19.00 08.00 - 13.00 14.00-19.00
CAB. NEUROLOGIE I - val. in per. 20.03. -24.03.2017
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Calugaru Lidia MP 07.00-13.00 14.00-20.00 07.00-13.00 14.00-20.00 07.00-13.00
Dr. Enache Cornelia MP 14.00-19.00 08.00 - 13.00 14.00-19.00 08.00 - 13.00  
CAB. NEUROLOGIE I - val. in per. 27.03. -31.03.2017
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Calugaru Lidia MP 07.00-13.00 14.00-20.00 07.00-13.00 14.00-20.00 07.00-13.00
Dr. Enache Cornelia MP 14.00-19.00 08.00 - 13.00 14.00-19.00 08.00 - 13.00 14.00-19.00
CAB. NEUROLOGIE II - val. in per. 01.03. - 03.03.2017
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana MP     09.00-14.00 09.00-14.00 09.00-14.00
Dr. Botezat Mihai     07.00-09.00 08.00-09.00 07.00-09.00
CAB. NEUROLOGIE II - val. in per. 06.03. - 10.03.2017
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana MP 07.00-12.00 07.00-12.00 09.00-14.00 09.00-14.00 09.00-14.00
Dr. Botezat Mihai 12.00-14.00 12.00-14.00 07.00-09.00   07.00-09.00
CAB. NEUROLOGIE II - val. in per. 13.03. - 17.03.2017
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana MP 07.00-12.00 07.00-12.00 09.00-14.00 09.00-14.00 09.00-14.00
Dr. Botezat Mihai 12.00-14.00 12.00-14.00 07.00-09.00   07.00-09.00
CAB. NEUROLOGIE II - val. in per. 20.03. - 24.03.2017
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana MP   07.00-12.00 09.00-14.00 09.00-14.00 09.00-14.00
Dr. Botezat Mihai 12.00-14.00 12.00-14.00 07.00-09.00   07.00-09.00
CAB. NEUROLOGIE II - val. in per. 27.03. - 31.03.2017
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Patru Liliana MP 07.00-12.00 07.00-12.00 09.00-14.00 09.00-14.00 09.00-14.00
Dr. Botezat Mihai 12.00-14.00 12.00-14.00 07.00-09.00   07.00-09.00
SPECIALITATE ENDOCRINOLOGIE  
CAB. ENDOCRINOLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Comisel Sorina MP 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00
Dr. Pavel Oana 14.00 - 17.30 10.30 - 14.00 14.00 - 17.30 10.30 - 14.00 17.30 - 21.00
Dr. Busuioc Cristina 17.30 - 21.00 07.00-10.30 17.30 - 21.00 07.00-10.30 14.00 - 17.30
In per. 29.03. - 31.03.2017 dr. Comisel este in CO.
SPECIALITATE ORTOPEDIE  
CAB. ORTOPEDIE I (cab. 14)    
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Adam Dragoş MP   07.00 - 13.00    13.00-18.00  
Dr. Anusca Dan MP       09.30-13.00  
Dr. Ghivercea Vasile MP 07.00 -13.00   13.00-18.00    
Dr. Tufa Daniel MP 13.00 - 18.00       07.00 -13.00
Dr.Dita Razvan MS         13.00 - 16.30
Dr. Ianosek Tedi MP   13.00-18.00 07.00 -13.00    
Dr. Marginean M. MS       07.00 - 09.30  
CAB. ORTOPEDIE II (cab. 12) 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Arsene Marius MP 07.00 - 13.00     07.00 - 09.30 13.00-18.00
        17/24/
Dr. Boborelu Cristian MP   07.00-11.00   13.00-18.00  
      09/16/23/30/  
Conf. dr. Grecu Dan MP   11.00 - 14.30      
Dr. Marcusanu Victor MP         07.00 - 13.00
         
Dr. Didu Sorin MP 13.00-18.00   13.00 - 18.00    
Dr. Tarnita Dan MP     09.30-13.00    
Dr.Dita Razvan MS   14.30 - 18.00      
Dr. Niculescu Dragos MP       09.30-13.00  
Dr. Capitanescu Bogdan MS     07.00 - 09.30   15.30 - 18.00
        03/10/31/
Dr. Marginean Marcel MS         13.00 - 15.30
        03/10/31/
SPECIALITATE ORL AD.+COPII 
CAB. O.R.L. COPII - val. in per.    01.03. - 03.03.2017    
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Diaconescu Daniela MP       07.00-13.00 07.00-14.00
Dr. Dina Monica MP     07.00-14.00 13.00-20.00  
CAB. O.R.L. COPII - val. in per. 06.03. - 10.03.2017  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Diaconescu Daniela MP 07.00-14.00 07.00-14.00   07.00-13.00  
Dr. Dina Monica MP     07.00-14.00 13.00-20.00  
CAB. O.R.L. COPII - val. in per. 13.03. - 17.03.2017 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Diaconescu Daniela MP 13.00-20.00   13.00-20.00 07.00-13.00 07.00-14.00
Dr. Dina Monica MP 07.00-13.00 07.00-14.00 07.00-13.00 13.00-20.00  
CAB. O.R.L. COPII - val. in per. 20.03. - 24.03.2017 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Diaconescu Daniela MP 13.00-20.00   07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00
Dr. Dina Monica MP 07.00-13.00 07.00-14.00      
CAB. O.R.L. COPII - val. in per. 27.03. - 31.03.2017 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Diaconescu Daniela MP 07.00-14.00   13.00-20.00 13.00-20.00 07.00-14.00
Dr. Dina Monica MP   07.00-14.00 07.00-13.00 07.00-13.00  
CAB.  ORL - AUDIOMETRIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Totolin Mariana MP 14.00-21.00 07.00-14.00 14.0-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00
SPECIALITATE ORL COPII + ADULTI 
CAB. O.R.L. ADULŢI  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Boborelu Gabriela MP 14.30 - 21.00   14.30 - 21.00   14.30 - 21.00
06/13/20/27/   01/22/29/   10/17/
Dr. Mitroi Mihaela     07.00 - 08.30   08.30 - 11.30
    1/08/15/22/29/   03/17/
      11.30 - 14.30
      10/24/31/
Dr. Ciolofan Sorin MP   07.00 - 08.30 11.30 - 14.30   07.30 - 08.30
  14/28/ 22/29/   03/10/24/31/
    08.30 - 11.30    
    01/08/    
Dr. Osman Ionel MP       08.30 - 14.30  
      2/9/16/23/30/  
    14.30 - 21.00   14.30 - 21.00
    15/   03/
Dr. Osman Georgeta MP   14.30 - 21.00   14.30 - 21.00 14.30 - 21.00
  07/14/21/28/   02/09/23/ 31/
Dr. Mogoanta Carmen MS       07.00 - 08.30 08.30 - 11.30
      2/9/16/23/30/ 10/24/
    11.30 - 14.30   11.30 - 14.30
    15/   03/17/
Dr. Capitanescu Alina MS   07.00 - 08.30 08.30 - 11.30   08.30 - 11.30
  07/21/ 15/22/29/   31/
    11.30 - 14.30   07.30 - 08.30
    01/08/   17/
Dr. Ionita Iulica 08.30 - 14.30     14.30 - 21.00  
06/13/20/27/     16/  
Dr. Ionita Elena 07.00 - 08.30        
06/13/20/27/        
Dr. Cioroianu Luminita   08.30 - 14.30   14.30 - 21.00 14.30 - 21.00
  07/14/21/28/   30/ 24/
SPECIALITATE CHIRURGIE
CAB. CHIRURGIE I
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Mazilu Georgeta MP 14.00-21.00 07.00-09.00 14.00-21.00 07.00 - 14.00 14.00-21.00
12.00-14.00
Dr. Surlin Valeriu MP 09.00-11.00        
Dr. Cartu Dan MP   09.00 - 11.00      
Dr. Vilcea         09.00 - 11.00
Dr. Ghitu Daniel 07.00-09.00 14.00 - 21.00 07.00-09.00 14.00 - 21.00 07.00-09.00
11.00 - 14.00 10.00 - 14.00 11.00 - 14.00
Dr. Bratiloveanu C-tin   11.00-12.00      
Dr. Marinescu     09.00 - 10.00    
CAB. CHIRURGIE II
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vasile Ion 07.00 - 08.00        
Dr. Mesina Cristian MP     10.00 - 13.00    
Dr. Cheie Mihaela 08.00 - 10.00   07.00 - 08.00   10.00 - 13.00
Dr. Mirea Cecil-Sorin MS   10.00 - 13.00      
Dr. Dumitrescu Th.  MS   08.00 - 10.00      
Dr. Radu Victor MS       10.00-13.00  
Dr. Calota Firmilian MP       08.00-10.00  
Dr. Pasalega Marin   07.00 - 08.00   07.00 - 08.00  
Dr. Moraru Emil 10.00 - 13.00        
Dr. Mogoanta Stelian     08.00 - 10.00    
Dr. Dinca Ileana MP         08.00 - 10.00
Dr. Vilcea Daniel MP         07.00 - 08.00
CAB.CHIRURGIE III
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Anca Ruxanda MP       11.00 - 13.00  
Dr. Munteanu Marian MP 07.00-08.00 07.00-08.00 07.00-08.00 07.00-08.00 07.00-09.00
13.00-14.00 11.00-14.00 13.00-14.00 13.00-14.00  
Dr. Raduletu Mihaela 08.00-09.00   08.00-09.00    
Dr. Vasile Liviu  MP 11.00-13.00 09.00-11.00      
Dr. Dina Stefan MP     11.00 - 13.00 08.00-09.00  
Dr. Pirscoveanu MP   08.00-09.00      
Dr. Manescu Paul 09.00-11.00       09.00-11.00
        13.00-14.00
Dr. Pogoran Nicoleta     09.00-11.00    
Dr. Munteanu Alexandru       09.00-11.00 11.00 - 13.00
CAB. ALERGOLOGIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Voiculescu Mihaela MP 14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00
Dr. Oprica-Rusoiu Cristina MP 07.00-14.00 14.00-21.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00
CAB. CHIRURGIE PLASTICĂ 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Anghel-Savciu Rumi 07.00 - 09.00   07.00 - 12.00    
Dr. Popa Dragos 09.00 - 10.00     09.00-10.00  
Dr. Ciurea Marius        07.00 - 09.00 07.00 - 09.00
Dr. Georgescu   07.00 - 12.00      
Dr. Mercut Razvan 10.00 - 12.00     10.00 - 12.00 09.00-12.00
06/13/20/27/     09/16/23/30/  
SPECIALITATE OFTALMOLOGIE 
CABINET I 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. State Anca MP     14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
    29/    
Dr. Manescu Rodica MP 08.00 - 11.30        
Dr. Preda Mirela MP 11.30 - 14.30   07.00-14.00    
13/27/        
Dr. Davidescu Livia MP   14.00 - 17.30      
  14/      
In luna martie dr. Damian este in CM.
CABINET II 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Crăiţoiu Stefania MP 07.00-10.30 14.00 - 18.00 14.00-17.30   07.00-10.30
Dr. Olaru Cristian MP 10.30-14.00 07.00-10.30   14.00-17.30 10.30-14.00
Dr. Davidescu Livia MP       08.00-14.00  
      02/09/16/23/  
Dr. Nicolcescu Andreea MP 14.00 - 21.00 10.30 - 14.00 10.30-14.00    
Dr. Stefanescu Alin     08.00 - 10.30    
    15/22/    
CABINET  OFTALMOLOGIE COPII
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vitan-Cojocaru Gabriela MP 07.00-14.00 14.00 - 21.00 07.00-10.30 07.00-11.00 07.00-14.00
 
SPECIALITATE PEDIATRIE
CAB. PEDIATRIE I
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Stoian Felicia 14.00 - 21.00 07.00 - 14.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00 14.00 - 21.00
Dr. Dop Daria 10.30 - 14.00 14.00 - 17.30 10.30 - 14.00 10.30 - 14.00 10.30 - 14.00
Dr. Puiu Ileana MP  08.00 - 10.00       08.00 - 10.00
CAB. PEDIATRIE Il
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Grozavu Manuela CONS 07.00-10.00 07.00-10.00 07.00-10.00 07.00-10.00 07.00-10.00
Dr.Grozavu Manuela -ECO 10.00-11.00 10.00-11.00 10.00-11.00 10.00-11.00 10.00-11.00
Dr.Grozavu Manuela CONS 11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00
SPECIALITATE UROLOGIE  
CAB. I UROLOGIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Riza Liviu MP 07.00-10.00 07.00-10.00 07.00-10.00 07.00-10.00 07.00-10.00
Dr. Tomescu Paul MP 10.00-11.00 11.00 - 12.00 12.00-14.00 10.00-11.00 11.00 - 12.00
Dr. Nedelcuta Cristian MP 11.00 - 12.00 12.00-14.00 10.00-11.00 11.00 - 12.00 12.00-14.00
Dr. Ciovica Viorel MP 12.00-14.00 10.00-11.00 11.00 - 12.00 12.00-14.00 10.00 - 11.00
CAB. II UROLOGIE  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Badi Sabin - cons. 08.00 - 09.00 09.30 - 10.30 11.00 - 12.00 14.00 - 15.00  
Dr. Badi Sabin - ecograf  09.00- 09.30 10.30 - 11.00 12.00 - 12.30 15.00 - 15.30  
Dr. Mitroi G. - cons. 09.30 - 10.30 11.00 - 12.00 12.30 - 13.30 12.30 - 13.30 14.00 - 15.00
Dr. Mitroi G. - ecograf 10.30 - 11.00 12.00 - 12.30 13.30 - 14.00 13.30 - 14.00 15.00 - 15.30
Dr. Dragoescu O. - cons.  11.00 - 12.00 12.30 - 13.30   09.30 - 10.30 08.00 - 09.00
Dr. Dragoescu O.- ecograf   12.00 - 12.30 13.30 - 14.00   10.30 - 11.00  09.00- 09.30
Dr. Maria Catalin - cons. 12.30 - 13.30   09.30 - 10.30 08.00 - 09.00 11.00 - 12.00
Dr. Maria Catalin - ecograf 13.30 - 14.00   10.30 - 11.00  09.00- 09.30 12.00 - 12.30
Dr. Stoica Lucian - cons.   08.00 - 09.00 08.00 - 09.00 11.00 - 12.00 09.30 - 10.30
Dr. Stoica Lucian- ecograf     09.00- 09.30  09.00- 09.30 12.00 - 12.30 10.30 - 11.00
Dr. Enache Mihai - cons. 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00 14.00 - 15.00   12.30 - 13.30
Dr. Enache Mihai - ecograf 15.00 - 15.30 15.00 - 15.30 15.00 - 15.30   13.30 - 14.00
SPECIALITATE GINECOLOGIE  
CAB. GINECOLOGIE II
           Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Goga Marcela MP   07.00-14.00   07.00-14.00  
  07/28/   02/  
14.00-21.00        
06/        
Dr. Braila Anca MP 07.00-14.00   07.00-14.00 14.00-21.00 14.00-21.00
20/   15/ 09/ 17/
Dr.Vaduva Cristian MP 14.00-21.00   07.00-14.00 07.00-14.00  
20/   08/ 16/30/  
Dr. Vasile Mihaela MP   07.00-14.00   14.00-21.00 07.00-14.00
  14/   16/ 03/
  14.00-21.00      
  28/      
Dr. Ebanca Elena MP       07.00-14.00  
      09/  
  14.00-21.00 14.00-21.00    
  07/21/ 22/    
Dr. Kamal Ayed MP 07.00-14.00       07.00-14.00
06/       24/
14.00-21.00        
13/27/        
Dr. Handabureac A. 07.00-14.00        
13/27/        
    14.00-21.00    
    01/    
Dr. Bitia Felicia     07.00-14.00 07.00-14.00  
    22/ 23/  
    14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
    08/15/29/ 02/30/ 03/10/24/31/
Dr. Berceanu Costin   07.00-14.00 07.00-14.00   07.00-14.00
  21/ 29/   17/31/
Dr. Popa Ingineru Mirela   14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00
  14/ 01/ 23/ 10/
CAB. GINECOLOGIE I
          Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Iliescu Dominic MS   14.00-21.00 14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00
  14/ 08/ 23/ 31/
Dr. Tudorache Stefania 07.00-14.00       14.00-21.00
13/       17/
Dr. Neamtu Lucian MP 14.00-21.00     07.00-14.00  
20/     02/09/16/  
Dr. Tica Oana MP   07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00  
  28/ 01/ 30/  
      14.00-21.00  
      02/16/  
Dr. Anghel Loredana MP 07.00-14.00   07.00-14.00    
06/   29/    
    14.00-21.00   14.00-21.00
    22/   03/
Dr. Marinas Cristian MS     14.00-21.00 14.00-21.00 14.00-21.00
    01/ 30/ 10/31/
Dr. Patru Ciprian MS 07.00-14.00        
20/27/        
14.00-21.00 14.00-21.00      
06/ 07/      
Dr. Comanescu Alexandru   14.00-21.00   14.00-21.00 07.00-14.00
  21/   09/ 03/17/
Dr. Pana Razvan     07.00-14.00   07.00-14.00
    08/   24/
14.00-21.00   14.00-21.00 14.00-21.00  
13/   29/ 23/  
Dr. Tanase Florentina     07.00-14.00   07.00-14.00
    22/   10/
    14.00-21.00   14.00-21.00
    15/   24/
Dr. Capitanescu Razvan 14.00-21.00 14.00-21.00 07.00-14.00    
27/ 28/ 15/    
Dr. Cornitescu Florin   07.00-14.00      
  07/14/21/      
SPECILAITATEA CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA  
CAB. CHIRURGIE-ORTOPEDIE PEDIATRICA 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ciobanu Ovidiu MP 07.00 - 08.00 07.00-08.00 07.00-08.00 07.00-08.00 07.00-08.00
  14/21/28/ 01/08/15/22/ 12.00-14.00  
      02/16/23/  
Dr. Purcaru Ionut   08.00 - 10.00   08.00 - 12.00  
  14/21/28/   30/  
  07.00 - 10.00      
  07/      
Dr. Stoica Alin MS   10.00-12.00      
  07/21/28/      
  10.00 - 14.00      
  14/      
Dr. Carstoiu Eleodor MP     08.00-14.00    
    01/08/15/22/    
    07.00 - 12.00    
    29/    
Dr. Zavate Andrei 12.00-14.00     08.00-12.00  
13/20/27/     02/16/23/30/  
      08.00 - 14.00  
      09/  
Dr. Kamel Jamal MP         08.00-14.00
         
Dr. Corneliu Sabetay 08.00-12.00 12.00-14.00      
13/20/27/ 07/21/28/      
08.00 - 14.00        
06/        
SPECIALITATE PSIHIATRIE  
 CAB. PSIHIATRIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Matei Codruţa MP 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 prin rotatie
Vineri 03/17/31/ Dr. Matei are program  14.00 - 21.00
Vineri 10/24/Dr. Matei are program  07.00 - 14.00
SPECIALITATE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA  
CAB.CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Surpateanu Mihai MP 13.00 - 14.00 13.00-14.00 13.00-14.00 09.00-14.00 13.00-14.00
Dr. Camen Adrian MP   09.00 - 13.00      
Dr. Gheorghita Mircea MS 09.00 - 13.00        
Dr. Ciuca Eduard MS         09.00 - 13.00
Dr. Biban Florina MS 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00 07.00 - 09.00
Dr. Munteanu Cristina MP     09.00 - 13.00    
SPECIALITATEA GASTROENTEROLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Rogoveanu Ion MP 07.00-08.00 07.00-08.00 07.00-08.00 07.00-08.00 07.00-08.00
Dr. Iordache Sevastita MS 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00
Dr. Ivan Tatiana 10.00 - 11.00 10.00 - 11.00 10.00 - 11.00 10.00 - 11.00 10.00 - 11.00
Dr. Vere Cristin MP 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00 11.00 - 12.00
Dr. Cazacu Sergiu MP 12.00 - 13.00 12.00 - 13.00 12.00 - 13.00 12.00 - 13.00 12.00 - 13.00
Dr. Gheonea Dan MS 13.00 - 14.00 13.00 - 14.00 13.00 - 14.00 13.00 - 14.00 13.00 - 14.00
SPECIALITATEA GENETICA 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Ioana Mihai MS 07.00 - 10.30 14.00 - 17.30 07.00 - 10.30 14.00 - 17.30 07.00 - 10.30
Dr. Burada Florin MS 14.00-17.30 10.30 - 14.00 14.00-17.30 07.00-10.30 14.00 - 17.30
Dr. Dobrescu Amelia 10.30 - 14.00 07.00 - 10.30 10.30 - 14.00 10.30 - 14.00 10.30 - 14.00
SPECIALITATEA BOLI INFECTIOASE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Bobolicu Daniela MP 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00 07.00-14.00
SPECIALITATEA  CHIRURGIE TORACICA  
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Mindrila Ion MP 10.30 - 11.30 08.30 - 09.30 10.30 - 11.30 07.30 - 08.30 10.30 - 11.30
06/13/27/ 07/ 01/15/22/29/ 02/09/30/ 03/10/17/31/
  07.30 - 08.30   08.30 - 09.30  
  14/21/   23/  
Dr. Dobrinescu Adrian MP 12.30 - 14.00 08.30 - 09.30 12.30 - 14.00 09.30 - 10.30 12.30 - 14.00
  06/20/ 28/ 08/22/ 02/30/ 24/
  11.30 - 12.30 09.30 - 10.30   08.30 - 09.30  
Dr. Dobrinescu Adrian MP 13/ 14/   09/16/  
    08.30 - 09.30 11.30 - 12.30   11.30 - 12.30
    21/ 29/   17/31/
Dr. Demetrian Alin 11.30 - 12.30 07.30 - 08.30 11.30 - 12.30 07.30 - 08.30 11.30 - 12.30
06/20/27/ 07/28/ 01/08/15/22/ 16/23/ 03/10/24/
  08.30 - 09.30   08.30 - 09.30  
  14/   02/30/  
Dr.Dilof Rodica 12.30 - 14.00 09.30 - 10.30 12.30 - 14.00 09.30 - 10.30 12.30 - 14.00
13/27/ 07/21/28/ 01/15/29/ 09/16/23/ 03/10/17/31/
10.30 - 11.30   10.30 - 11.30   10.30 - 11.30
20/   08/   24/
SPECIALITATEA  CHIRURGIE NEUROCHIRURGIE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Camenita Alexandru 07.00 - 08.00 10.30 - 11.00 07.00 - 08.00 10.30 - 11.00 07.00 - 08.00
06/13/20/27/ 07/14/21/28/ 1/8/15/22/29/ 2/9/16/23/30/ 3/10/17/24/31/
14.00 - 17.30       14.00 - 17.30
06/27/       17/24/
Dr. Patruleasa Carmen 08.00 - 08.30 11.00 - 12.00 08.00 - 08.30 11.00 - 12.00 08.00 - 08.30
06/13/20/27/ 07/14/21/28/ 1/8/15/22/29/ 2/9/16/23/30/ 3/10/17/24/31/
14.00 - 17.30 17.30 - 21.00 14.00 - 17.30 17.30 - 21.00  
13/ 07/ 01/ 16/23/  
Dr. Vasilovici Radian 08.30 - 09.00 12.00 - 13.00 08.30 - 09.00 12.00 - 13.00 08.30 - 09.00
06/13/20/27/ 07/14/21/28/ 1/8/15/22/29/ 2/9/16/23/30/ 3/10/17/24/31/
  17.30 - 21.00 14.30 - 17.30 17.30 - 21.00 14.00 - 17.30
  14/21/ 29/ 09/ 03/
Dr. Margaritescu Otilia 09.00 - 10.00 13.00 - 13.30 09.00 - 10.00 13.00 - 13.30 09.00 - 10.00
06/13/20/27/ 07/14/21/28/ 1/8/15/22/29/ 2/9/16/23/30/ 3/10/17/24/31/
14.00 - 17.30 17.30 - 21.00   17.30 - 21.00 14.00 - 17.30
20/ 28/   02/ 10/
        14.30 - 17.30
        31/
Dr. Gavrila Denisa 10.00 - 10.30 13.30 - 14.00 10.00 - 10.30 13.30 - 14.00 10.00 - 10.30
06/13/20/27/ 07/14/21/28/ 1/8/15/22/29/ 2/9/16/23/30/ 3/10/17/24/31/
    14.00 - 17.30 17.30 - 21.00  
    08/15/22/ 30/  
CAB. DIABET I (09)
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Popescu Daniela MP 14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00
Dr. Vanghelie Luminita 07.00-14.00 14.00-21.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00
20/27/ 21/28/ 15/22/29/ 16/23/30/ 17/24/31/
Dr. Oprea Diana 07.00-14.00 14.00-21.00 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00
06/13/ 07/14/ 01/08/ 02/09/ 03/10/
CAB. DIABET I (10) 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Vladu Delia MP 14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00 14.00-21.00 14.00-21.00
Dr.Braicu Marioara MP 07.00-14.00 14.00-21.00 14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00
CAB. DIABET III (08)
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Girgavu Sigina MP 14.00-21.00 07.00-14.00 14.00-21.00 07.00-14.00 07.00-14.00
CAB. ONCOLOGIE   - val. in per. 01.03. - 10.03.2017  si  28.03. - 31.03.2017
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Badulescu Florin MP 07.30 - 11.00 07.30 - 11.00 11.30 - 14.30 11.30 - 14.30 07.30 - 09.30
Dr. Pirvulescu Luiza MP 11.00 - 14.30 11.00 - 14.30 07.30 - 11.30 07.30 - 11.30 09.30 - 14.30
CAB. ONCOLOGIE   - val. in per. 13.03 - 27.03.2017
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Badulescu Florin MP 07.30 - 14.30 07.30 - 14.30 07.30 - 14.30 07.30 - 14.30 07.30 - 14.30
In per. 13.03. - 27.03.2017 dr. Parvulescu este in CO.
SPECIALITATEA NEFROLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Mota Eugen MP   12.00 - 15.00      
Dr. Zaharie Sorin MP 08.00 - 10.00 10.00 - 12.00      
Dr. Cana-Ruiu Daniela MP 12.00 - 13.00 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00 08.00 - 10.00 10.00 - 12.00
Dr. Maria Daniela MS 10.00 - 12.00   10.00 - 14.00 10.00-12.00 12.00 - 14.00
Dr. Dinu Robert       12.00 - 14.00 08.00 - 10.00                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
In per. 01.03. - 03.03.2017 dr. Mota este in CO.
In per. 24.03. - 28.03.2017 dr. Maria este in CO.
SPECIALITATE  GERIATRIE + FONIATRIE
CAB.GERIATRIE + CAB. FONIATRIE
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Ionescu Elena MS 14.00-17.30 07.00-10.30 14.00-17.30 07.00-10.30 14.00-17.30
Dr. Tanase Stefan 09.00 - 14.00 14.00 - 19.00 09.00 - 14.00 14.00 - 19.00 09.00 - 14.00
SPECIALITATEA RADIOTERAPIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Dita Veronica MP 08.00-09.30 08.00-09.00      
Dr. Crisan Anda MP 10.00 - 11.00       09.00-10.00
        10/17/24/31/
Dr. Stamulescu Carmen MP       09.00 - 10.00 09.00-10.00
        03/
Dr. Diaconu Natalia     09.30-10.30    
In per. 01.03. - 03.03.2017 dr. Crisan este in CO.
SPECIALITATE HEMATOLOGIE 
Nume medic LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr.Tuta  Mihaela-Camelia MS 12.30 - 19.30 07.30 - 14.30 07.30 - 14.30 07.30 - 14.30 07.30 - 14.30
CAB. FIZIOTERAPIE
NUME MEDIC LUNI MARŢI MIERCURI JOI VINERI
Dr. Nicolae Delia MP 08.00 - 12.00 15.00 - 21.00 08.00 - 13.00 13.00 - 19.00 09.00 - 14.00
Dr. Florea Mihaela MP 12.00 - 13.00 07.00-09.00 13.00-15.00   07.00-08.00
          14.00-15.00
Dr. Medelet Raluca MP 15.00 - 21.00 10.00-14.00 15.00 - 21.00 09.00 - 13.00 15.00 - 21.00
Dr. Matei Daniela MP 13.00 - 15.00 14.00-15.00   19.00 - 21.00 08.00 - 09.00
Dr. Bighea Adrian 07.00 - 08.00        
Dr. Pătru Simona     07.00 - 08.00    
Dr. Rogoveanu Otilia   09.00 - 10.00      
Dr. Marcu Rahela Iulia       08.00 - 09.00  
Dr. Caimac Visarion       07.00 - 08.00